Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Vidámhalál

Oldal: 123
Dátum: 2009.04.21. 13:05:37
Idézet: Baraty - 2009.04.21. 12:16:10


Gyilkos Szkarabeusz működése:
- Lezajlik a csata, mint eddig.
- Ha a védőt elhurcolták a kamrába, és van szkarabeusza, akkor az ellenfele összes LE-jét megkapja (értelemszerűen azt is, amit a csata során vesztett), az ellenfelének meg 0 lesz.
- A védő a kamrában marad, de a szkarabeusszal szerzett LE nem számít bele a másnapi kamra-termelésbe, és az ajánlás által szerezhető LE-be sem.


Nem értem! Milyen LE-t kap meg? Ami a támadónál van összes? Vagy amit kamrázik másnap? Nem értem!
Dátum: 2009.04.14. 00:31:38
Ismét egy kalap fos volt, rengeteg zenész/nevenincs szerző könyveivel. Csak így tovább srácok, írjuk be a szar kérdéseket, és aztán fogadjuk is el őket!
Dátum: 2009.03.01. 23:46:29
Ismét egy rakás fos volt a kvízolimpia. A többi is ilyen lesz. A szerzett 1200 LE ment építésre, ez volt benne az egyetlen jó dolog.
Jerikó, Jerikó. Ezt az "abszolút korrekt voltál" dolgot ne erőltessük. Kicsit álszent a te szádból hallani.

Idézet: Jeriko - 2009.02.02. 16:39:19
Szerintem ezen nem kell problémázni.
Megnézed, ha full felszerelésben támadott olyat, aki döntetlenre öltözve állt a szövetségetekből, akkor gond nélkül üsd le.
Ha olyat támadott, aki szintén full felszerelésben volt, akkor viszont fogj te is buzogányt, vakító fényt. Ha így legyőzöd, abszolút korrekt voltál.
Dátum: 2008.12.16. 11:27:04
A feltevőnek 1 hónap ban, a 3. opció átírása után maradhat.

Folytasd! A szegény embert...

a főnöke is húzza.
az anyja is húzza.
Gyurcsány Ferenc is húzza.
az ág is húzza.
Rawenwood (azt hiszem így írja) végleges zárolást kap. De jó! És mondd csak Zoli/Miklós: mikor fogjuk mi ezt látni? Vagy az utolsó mondat csak a multizókra igaz?

Idézet: Zoli - 2008.11.04. 09:52:08
Folyamatosan nézzük, és tiltjuk le a multizó karaktereket. Ha valakit "feljelentenek", annak is utánanézünk. Az első multizás büntetése a főkarater 3 napos, a többi karakter végleges elzárása. Ha újabb probléma merül fel egy már korábban zárolt karakterrel, akkor véglegesen zároljuk.
Dátum: 2008.11.16. 10:32:32
Gratulálok a kérdés feltevőjének, és mindenkinek, aki átengedte a alábbi kérdést:

Honnan fordított a Liverpool a Milan ellen 2005-2006-os BL. döntőben??
0-1
0-2
0-4
0-3

2004-2005-ről beszélhetünk a döntő esetén.
Ez nálam hibás kérdés, érdektelen lexikális tudás + helyesírási hiba minősítést kapott volna.
Ne engedjük már be ezeket a szemeteket!!! Köszi.
Dátum: 2008.10.28. 16:39:41
várom a tippeket, hol máshol mehet még tönkre
Dátum: 2008.10.27. 23:10:31
Mindenki "okos", tudja a frankót. Én is így indultam a tőzsdére idén februárban. Meg is van az eredménye: leharmadoltam a befektetéseim értékét. (Sajnálni nem kell ezért, nem a kajapénzből játszadozom.) Most meg óvatos vagyok, 2400-nál még nem veszek bankos papírt, megy az lejjebb is felkiáltással. Ment, pár percre. Aztán estére lett 2550 a záró. Leadózva mindennel együtt papíronként 100 ft lett _volna_ a nyereség, ha veszek. Nem vettem, várok még egy kicsit. Sokaktól hallom, hogy most kell venni, mert ilyen tuti, meg felmennek az árak. Aha. És ha lenullázódik a papír mit teszel kisgyerek? Jössz sírni, hogy az amerikaiak, meg a magyar kormány tehet mindenről. Neked meg nincs pénzed fizetni a házimozi és a bútor törlesztőjét, sőt, nem lesz kajád 29-én! Fizud meg 5-én jön. Ja, az szombat? Akkor majd 2 nap múlva. Oldd meg, nem érdekelsz senkit. Nem vagyok pénzügyi guru, de csak akkor vegyetek, ha nem fog hiányozni a kajapénzből, és türelmesek vagytok (én az vagyok, egy percig nem aggódok azon, hogy mikor leszek 1. nullán ismét, 2. mikor lesz belőle egy kis profit. Ismétlem: nem kajapénzből játszok!). Ha nem minden ponton kapcsolódok a témaindító hozzászóláshoz, bocsi, de ilyen lett a világ, be lehet kiabálni bármit bárhova
Dátum: 2008.10.06. 18:32:40
Ha megírom PM-ben, olyan mintha ide írnám be.
Sajnos én már csak így működök, a legrosszabbat feltételezem mindenről/mindenkiről. Ezért lehet engem utálni, nem érdekel

Idézet: Joneleth - 2008.10.04. 14:59:40
Idézet: Vidámhalál - 2008.10.03. 22:40:29
Elvileg van, csak még nem találtad meg
Többet nem mondatok sajnos.

Hát, megírhatnád PM-ben, mondjuk. Ha már így nyilvánosan nem mondhatod el.
Dátum: 2008.10.03. 22:40:29
Elvileg van, csak még nem találtad meg
Többet nem mondatok sajnos.

Idézet: Joneleth - 2008.10.03. 15:30:06
Nem tudom, hogy valaki felvetette -e, de szerintem jó lenne, ha lenne valamiféle bank, vagy kincsesláda (végülis egy táborban lakunk), ahol biztonságba helyezhetjük a Lélekenergiánk egy részét. Persze nem az egészet, de legalább mondjuk olyan 50+60%-át. Vagy van, csak én nem találom sehol?
Dátum: 2008.10.02. 18:23:52
Kedves Khetty!

Ezt a " nem csalunk!!!" részt kifejtenéd? Ki csal? Hogy? Ez érdekelne.

Idézet: Khetty - 2008.10.02. 15:09:57
Kicsit azért bosszantó, hogy egy heti játék után előkerülnek a "csaló" és "bezzeg ő béta-teszter" jelzők!!! Engem is elvertek jópárszor már, olyanok is akikről azt gondoltam, hogy tuti jobb vagyok náluk... és akkor mi van??? Ez egy játék.... Persze, jó látni, amikor a karakter (vagy a szövetség) az első 20-25 legjobb között van, de ez nem vérre megy...
Ráadásul miért kell egyből csalónak titulálni valakit, aki nekikezdett a játéknak és előrébb tart??
Leanthil elég részletesen elmondta a stratégiájukat (ami ugye nagy segítség másoknak), nekik bejött (bár ez a sápoljuk le a kisebbet többen is stratégia nekem se tetszik), de nem csak ők állnak az élen... mások másféle taktikát, játékstílust képviselnek és mégis ott vannak az első oldalon... (mi pl.: nem költünk sokat a játékra, nem verünk halomra más játékosokat egyszerre, nem csalunk!!! és mégis ott vagyunk az első oldalon! - legalábbis eddig még ott vagyunk :-) )
Kevesebbet kellene sírni és másokat okolni, többet kéne gondolkozni és odafigyelni, akkor előrébb lehet jutni!!!
Azt megértem, hogyha a kezdő 1-2. szintű játékosok megelégelik a folytonos sápolást, viszont októberben (ígéret szerint) újabb világ indul, tehát ott akár ők lehetnek a nyerő játékosok!!!!
Dátum: 2008.10.02. 11:41:45
És továbbá szeretnénk tudni az összes képletet, valamint jó lenne, ha közvetlenül tudnánk írni az adatbázisba.
Picit gondolkodj, aztán még gondolkodj. Ha ezen túl vagy, rájössz, hogy szintlépés előtt ajánlott tartogatni a CSP-ket, majd szintlépés után egybe eltolni az összeset, hogy meg tudd venni az akkor már ismert tárgyat.
Ha mindent tudnál előre, soha nem vásárolnál, mert a köv szinten úgyis van erősebb fegyver, mint a mostanin.

Idézet: Marauder - 2008.10.02. 10:40:11
Szisztok szerintem igazán megtehetnétk valamien formába hogy pár szintel elöre lehessen látni hogy miket lehet majd venni a lélekkufárnál akkor volnának dolgok amikel lehetne taktikázni hogy nem veszem meg inkább gyengébleszek de késöbb lesz pénzem jobbra mondjuk 2 szintel elöbre lehetne tudni az már jó lenne akkor a premiumosok se költenék szerintem az öskövet fölös dolgokra köszi enyi
Javaslom, hogy mondjuk 250 helyesen megválaszolt kérdés után lehessen csak írkálni kérdéseket, mert ez a rendszer így ebben a formában sajnos pocsék. Bétán is mondtam/mondtuk Miklósnak, hogy nem lesz jó, de ő hajtogatta, hogy majd a játékosok szelektálnak, és az lesz a tuti jó, senki nem fog kitolni a másikkal. Utópia, Miklós, utópia. Ezt csak szeretnéd. Olyan a játék, hogy kell a LE a fejlődéshez. Ha a másik kap, és én meg nem, _ugyanazért a dologért_, akkor az nem fair. De tudom, hiába beszélek/koptatom a billentyűzetet, nem lesz eredménye. Felvetettük a moderálás lehetőségét, hogy lenne pár játékos, aki szívesen csinálni ingyen a dolgot, de nem lett támogatva a játékvezetés részéről. Így most maradnak az értelmetlen kérdések az értelmetlen játékosoktól. Nem baj, jó ez így, van aki jól jár, van aki szív. És van, aki mondjuk emiatt hagyja abba az egészet, mert nincs kedve a marhaságokat keresgélni a neten, vagy csak bök, legyünk már túl rajta.

Üdv:
'halál
Dátum: 2008.10.02. 10:53:17
Általános műveltséget teszteltem volna, meg figyelőképességet. Ha gondolod találok ki olyat, amire tuti azonnali törlést nyomtok, de annak meg nem látom értelmét.

Idézet: cirip - 2008.10.01. 16:28:33
Idézet: Vidámhalál - 2008.10.01. 16:05:17
Megint elírtam: Melyik szín nem található meg a magyar nemzezti lobogóban?
Sok benne a z betű, bocsi.


uhh, ennél egy kicsit cizelláltabb kérdéseket is feltehetsz
Dátum: 2008.10.01. 23:48:49
Nem tudom hiba-e, de ha toplistából választok ellenfelet, akkor kb. 50%-ban nincs kinn a Támadás gomb. Ha meg kint van, akkor is elég gyakran a nem ütheted, kevés az ÉP-je az üzenet.
Az elsőre mi a magyarázat, a másodikra meg nem lehetne plusz egy oszlopot berakni, hogy xy éppen nem üthető? Jó, tudom, a lényeg az oldallekérések száma, jól mutat, de az ötödik után kezd szétrobbanni a fejem, hogy ezt sem támadhatom.

Üdv:
'halál
Dátum: 2008.10.01. 16:05:17
Megint elírtam: Melyik szín nem található meg a magyar nemzezti lobogóban?
Sok benne a z betű, bocsi.
Dátum: 2008.10.01. 10:07:55
El kéne olvasni a kérdést, ha elsőre nem sikerül, nyugodtan olvasd el még kétszer. Benne van a játék neve, csak lehet, hogy Te nem ismered.

vh

Idézet: Hydro Globus - 2008.09.28. 19:36:01
Hogy nevezzük azt, ha a lépésen levő játékos egyik bábjával sem tud szabályos lépést tenni, és ugyanakkor a királya nincs sakkban?

passz
sakk
matt
patt

Jó kérdés, csak nem ártana jelölni, hogy melyik játékról beszélünk

A hatványos-törtesre pedig... OmG!!
Dátum: 2008.09.30. 14:42:49
Hi!

Ma ismét előfordult, hogy a helyesen megválaszolt kvízkérdésre nem adott +LE-t. Így kaptam 16-ot Itt még katasztrófa, de ha sok 80-120-asnál jön elő,ott azért morognék rendesen.

vh
Dátum: 2008.09.29. 11:58:58
Javítsátok kérlek, mely szerint így írva:

aranybulla: arany függőpecsét

Aranybulla: aranypecsétes szabadságlevél // ez van rosszul az adatbázisban

Persze a jót X-eltem, a kedves kérdésfeltevő szerint meg nem.

Köszi:

'vh
Oldal: 123