Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Jelenlegi fejlesztések
kedvencUnr34lFérfi
Végzetúr mester
798 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
841. hozzászólás - 2024.07.14. 19:05:06 (Válasz _8._sz._ÁÉV #840 hozzászólására.)
Már elég a 1 győztes is lustaság zálogával anélkül meg elég a 3 győztes ütés én is így jártam egyik világon nem kaptam írtam ÜSZ-re és beírták

- Szövetségi bajnokságban ha nem csinálsz legalább 3 normál támadást (lustaság zálogával 1-et), akkor csak 3 bajnoki token jár.

http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,21.500#hsz503
V1 - Unr34l Azúr Légió / ex-Lélekőrök Szövetsége (V1) ex-JólesőHullaszag (V5) /
Pontszám: 8.83
kedvencGloriaNő
Végzetúr mester
274 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
842. hozzászólás - 2024.07.14. 19:39:23 (Válasz Unr34l #841 hozzászólására.)
Eddig nem volt szó arról, hogy mindenáron győztes ütés kell ... Ez egy kicsit mássá teszi a gyerek fekvését, túlmutat a szimpla "gyakorló" vs. "normál" támadások módosításon.
Pontszám: 9.37
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3367 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
843. hozzászólás - 2024.07.15. 01:12:34 (Válasz Razor #838 hozzászólására.)
Idézet: Razor - 2024.07.14. 13:36:00

A gyakorlo arra van h elkoltsd a PP-t.
A token azert van mert reszt veszel a szovetseg eleteben koveted a kiirast es megprobalod vegrehajtani legjobb tudasod szerint.


Én ezzel tudok egyetérteni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.70
kedvelt tagCsodakapus6666Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
844. hozzászólás - 2024.07.15. 03:30:29
Én speciel örültem annak hogy a gyakorlóért is kaptam tokent de Köszönöm annak a pár unatkozó okoskodó rinyagép tahónak hogy elcseszték ezt is. De semmi gond majd a karma utoléri őket....
---
Pontszám: 5.83
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3639 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
845. hozzászólás - 2024.07.15. 15:25:52
Alapvetően zsákutca, ha van egy, a szövi háborúhoz kapcsolódó, komplex, tervezést igénylő versengés, és aki ebben egyáltalán nem vesz részt, pontosan ugyanannyi jutalmat kap, mint aki igen. Ebben a javaslat felvetőjének, és támogatóinak abszolút igaza volt.

Szerintem a win-win szituáció igy néz ki:
1.) kevesebb időt foglalkozom vele, csak kattintok 1-2-t. De igy is szinte a teljes jutalmat megkapom. ez nekem megéri!
2.) szeretek ezzel foglalkozni, szervezni, kitalálni. És jutalmul még valamivel többet is kapok, mint aki nem. ez nekem megéri!
Pontszám: 8.05
kedvencTosfFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
846. hozzászólás - 2024.07.15. 18:23:11
rendben is van ez, csak sajnos azok a szövik kiestek ebből a "játékból", akik váltott munkarendben dolgoznak, nem multiznak!!!, vagy nem lépkednek be össze-vissza egymás karaktereibe!
ezzel most az van elérve, hogy amelyik szövetségbe minden acc mögött egy-egy ember van, azok megszívták! nyilván nem fogja senki vállalni, hogy naponta 12:01-kor belép, átnézi a helyzetet, és reagál, és ugyanúgy nem várható el senkitől, hogy akinek van napi x perce, a játékra, és szereti, majd olvasgatja a fórumot, hogy mi a napi helyzet.
ilyen apróságokon(havi 1 szint a fára), biztos nem fogok senkit megkövezni, de még csak rossz szavam se lehet, ha nem foglalkozik a taktikával.
most adtunk a xarnak egy pofont, ugyanúgy meglesz mindenkinek a napi jutalom, csak pont kb. 70-80%-al kevesebb embert fog érdekelni az szb.
Pontszám: 6.96
népszerűBlack DeathFérfi
Végzetúr tehetség
211 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
847. hozzászólás - 2024.07.15. 18:32:03 (Válasz Miklós #845 hozzászólására.)
Mi eddig részt vettünk, ezentúl nincs rá idő.. vagy:

Gyere Miklós, várunk a szövibe, minden nap 13:00-ra legyen készen a taktika egyéni igényeknek megfelelően! Szabadnap: hétfő amikor nem kell taktika, szabadság alatt is természetesen, folyamatos üzem!

Én itt hagyom abba a VU-t. Levezetni maradok egy kicsit. Jó szórakozást mindenkinek!
V1,V2,V3 - Black Death
V5 - Black Toxic
V6 - Black Fétis
Pontszám: 5.70
kedvenc_8._sz._ÁÉVFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
848. hozzászólás - 2024.07.15. 21:45:40 (Válasz Miklós #845 hozzászólására.)
Hát szerintem kevésbé win-win a szitu, mert inkább vastagon beletojik az egyén a szövetségi tervbe, csak kapja meg a max tokent, mert túl nagy lenne a veszteség, ha nem kapná meg azt a 2 tokent naponta.

Amúgy meg a szövetségi terv készítőjére rálőcsöltétek a többlet munkát, nem 2-3 hanem esetenként 10-15 emberre kell személy szerint elkészíteni és kiírni a tervet, mindezt azért a vélt igazságosságért, hogy aki nem vesz részt az kapjon kevesebbet, miközben azzal vette ki a részét, hogy nem b@szta össze a szövetségi tervet.

Naggyon köszönjük annak a néhány "magas igazságérzetű" multista rinyagépnek, akinek a kedvéért vastagon keresztbe tettetek a nagyobb aktív taglétszámmal rendelkező szövetségnek.

DE ha már így belemásztatok ebbe a dologba, akkor igazán megcsinálhatnátok azt is, hogy a bajnoki medál után kapott bónuszokkal növekedjen a szövetségi medál kiváltási költsége...
pl. van az illetőnek 20 bajnoki bónusza (piros+kék összesen) akkor neki 95token legyen a szövetségi medál ára!
A hozzászólást _8._sz._ÁÉV módosította 2024.07.15. 21:46:47-kor
Pontszám: 6.63
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
849. hozzászólás - 2024.07.15. 22:03:31 (Válasz Tosf #846 hozzászólására.)
Ez tok hulyeseg.

Nalunk aki elottem csinalta a terveket 3 muszakos munkarendben dolgozott. 1 het delelott 1 het du 1 het ejjel. Es igy tovabb.
Megis mindig ki volt irva es be is volt utve mind a 8-10-12 eppen mennyi tagunk altal. Es nem multizik senki. Nem lepkedunk be egymashoz.

Barmikor 2-3 perc alatt be lehet utni egy tervet. Meg csak nem is sokkal tobb ido mint a gyakorlot nyomogatni. Gondolom mindenkinel van telefon. Barhol barmikor megoldhato.

Akarni kell.

Ha meg ennyire nem fontos akkor a token sem olyan fontos.


Ui
Amugy tok nem erdekel h ki mennyi tokent kap es miert. Ez nem errol szol hanem arrol amit okoz. Arrol h a SZOVETSEGI bajnoksag one man show lett akar 4-5 napra is. Ha meg nem igy csinalod es probalod szinte az utolso igazan szovetsegi tevekenyseget eletben tartani akkor hatranyba kerulsz.
A hozzászólást Razor módosította 2024.07.15. 22:13:13-kor
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.95
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
850. hozzászólás - 2024.07.15. 22:05:03 (Válasz _8._sz._ÁÉV #848 hozzászólására.)
3 embernek pont annyi ido megcsinalni a tervet mint 15-nek.

Ha nem akkor valamit rosszul csinalsz...
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.95
népszerűRazorFérfi
Végzetúr mester
600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
851. hozzászólás - 2024.07.15. 22:15:52 (Válasz _8._sz._ÁÉV #848 hozzászólására.)
Idézet: _8._sz._ÁÉV - 2024.07.15. 21:45:40
Hát szerintem kevésbé win-win a szitu, mert inkább vastagon beletojik az egyén a szövetségi tervbe, csak kapja meg a max tokent, mert túl nagy lenne a veszteség, ha nem kapná meg azt a 2 tokent naponta.



Ok csak en nem ertem h ilyen beletojos ember miert van egyaltalan a szovetsegetekben?
V1 -Razor - ZiB
Pontszám: 7.95
kedvencTelumatanFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
852. hozzászólás - 2024.08.28. 23:07:52
Nem tudom mennyire új dolog, de köszönöm a kézikönyv automatikus használatát a specializáció oldalon. Igazi hiánypótló fejlesztés volt
---
Pontszám: 8.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!