Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Jelenlegi fejlesztések
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
221. hozzászólás - 2013.04.09. 19:16:59 (Válasz Miklós #216 hozzászólására.)
Ha jól értelmeztem,akkor benyomja a vadászatot,kilép,és ha én pl 12 óra múlva lekémkedem(arra tuti,hogy lejárt a vadászat),de nem lépett be,akkor nem látok semmiféle változást? Csak mert ez így elég gagyi lenne. Remélem félreértelmeztem.
V5 Yynk
Pontszám: 6.47
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
222. hozzászólás - 2013.04.09. 19:49:14 (Válasz Miklós #212 hozzászólására.)
Köszönjük, hogy átgondolod a dolgot.

Azt mondod többen kértek több lehetőséget a felhalmozott őskövek elköltésére. Ez nagyon szép, de ha táp (akár csak kis táp) vásárlására adtok további lehetőséget, az mindenképp generálja hogy annak is meg kell vennie aki nem szeretne mindenáron követ költeni, különben lemarad (vagy csak úgy érzi, de a lényeg ugyanaz). Ha a "felesleges" kövek elköltésére szeretnél olyan lehetőséget biztosítani ami a többségnek nem okoz "drágulást", akkor ezt csak kényelmi funkciókkal lehet megoldani szerintem ésszerűen.

Összességében a véleményem: A komolyabb dolgok, például templomi pálca és relikviakupon vásárolhatósága nagyon rossz. A többi cucc megvásárolhatósága sem tetszik, de cserés megoldással még egy nagyon jó dolog is kisülhetne belőle. A kiégettet pedig egyéb erőforrással vagy/vagy opcióval tenném csak be fizetőeszköznek. Ennek az az oka, hogy azoknak kell a kiégett költés, akik nem vesznek őskövet. Akik viszont vesznek, azoknak szinte ugyanaz a költség mint a sima őskő. Tehát a fizetőeszköz lehetne például 10 kiégett vagy 1000 LGY/kristálypont/sisakszilánk/egyéb.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
223. hozzászólás - 2013.04.09. 21:26:14 (Válasz Kocos #219 hozzászólására.)
A plusz templomi pálca szerintem sem jó, ahogy a plusz relikviakupon sem. Végignéztem, hogy mire tudnám elkölteni a kuponjaimat, és meg kellett állapítanom, hogy nem sok használható relikvia maradt. Mivel több eventben is lehet nyerni az új pálcákból, így már idén meglehet minden értelmes pálca arany fokozata. A VT-ből alapból havi 1 kupont lehetett kiszedni, de a pálcáknak köszönhetően akár 20 kupon is összeszedhető volt egy év alatt. De mivel 20 templom fölött már dupla kupon jár, így a következő egy évben a kuponok mennyisége 40-re ugrik, erre jön rá újabb 12 kupon a napi ajánlatokból, és még újabb 12 a 6 extra pálca miatt. Ez egy év alatt 58 kupon az eddigi 20 helyett, miközben a relikviák egy része használhatatlan, másik része olyan minimális pluszt ad, hogy nem éri megvenni. Az elmúlt évek tapasztalata pedig azt mutatja, hogy ha egy erőforrás elkölthetetlenné válik, akkor az már úgy is marad. Lásd AFP, LGY, sisakszilánk.

Így is épp eleget fog inflálódni a relikviakupon a következő évben, kár tovább tetézni extra pálcákkal és megvehető kuponokkal.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.96
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
224. hozzászólás - 2013.04.09. 23:30:13 (Válasz Kocos #219 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.04.09. 17:42:50

(Ráadásul BU még csak 1 volt, nomál ügymenetben meg kettő lesz.)




Ezt nem értem, mi az hogy normál ügymenetben 2 lesz?
A hozzászólást Rodriguez módosította 2013.04.09. 23:44:31-kor
Pontszám: 5.40
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
225. hozzászólás - 2013.04.09. 23:43:32 (Válasz Ariel #223 hozzászólására.)
Ariel

Az AFP-t szerintem nagyon jól megoldották, már elkölthető.

Kupon és pálca szerintem se legyen így is lehet szerezni és én szeretek érte megküzdeni, így, hogy simán megveszem, az nekem se tetszik. Bajnoki medált se lehet venni, ez a játék lényege, hogy elérjünk valamit, amint megvehető, elveszti a varázsát.


Más:

Én szeretnék több követ költeni, oké ne táp legyen, de évek óta nem ment a kövem 3000 alá, jelenleg is 6000 (úgy, hogy már nem vadászok csak vadászzsákmánnyal) felett vagyok, ennyiért pedig kényelmi funkciót fejleszteni igen nehéz lenne. Erre nincs jelenleg használható ötletem.


Miklós:

Értem és elfogadom, hogy öskőért lehet venni a napi ajánlatot, sosem volt ellenemre, hogy támogassam a játékot pénzzel. Így, hogy kiégett kövekkel is lehet fizetni, ez is szerintem nagyon jó, mert nem hagy rossz szájízt a pénz nélkül játszóknál se, a 3x-os kiégett ár is elfogadható. Ha lélekgyémántért is lehet majd kiváltani az pedig a kánaán lenne talán, természetesen szintfüggő árral és hasra így 1 őskő=10 teljesített kaland átváltással szerintem jó lenne. Bár személy szerint én jobban örülnék ha használható vagy kényelmi vagy akármilyen relikviákat lehetne venni magas szinten LGY-ért. Sisakszilánkkal nekem nincs gondom, vf-nélkül haladva ami jön azt megveszem és elköltöm és marad egy kis tartalék bár én nem szedem ki mindennap a maxot.
Pontszám: 6.94
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
226. hozzászólás - 2013.04.10. 00:05:56
Na ez a pechpont nagyon nem okés szerintem, sokan a létezését is kétségbe vonták, akkor most ezek az emberek azt mondják, majd, hogy ez lehúzás, mert olyanért fizetnek, amit nem is látnak.

Akkor inkább adtatok volna 15 sorsjegyet, vagy 5 darabot is akár, X őskőért vagy 4X kiégett kőért.

Ez a pechpont nagyon nem kézzelfogható... szerintem
Pontszám: 6.94
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
227. hozzászólás - 2013.04.10. 00:08:53 (Válasz Rodriguez #226 hozzászólására.)
Legalább kiírná, hogy mennyi van, ha megveszem...
Pontszám: 7.54
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
228. hozzászólás - 2013.04.10. 02:18:21
Kóc, ugye azért az nem a "normális" pálca szerzési lehetőségek közé tartozik, hogy valaki bemákol párat találkozón, meg nyer egyet-kettőt vetélkedőkkel. Ez számomra ugyanolyan anyagias (felutazni Pestre Debrecenből nekem) és szerencsefüggő (hasonlóan szerencsekerék), mint itt. Én támogatom hogy itt is lehessen szerezni unique relikeket Ettől függetlenül maximálisan elismerésre méltó a 22 befejezett session.

Ez a 15 pechpont meg most mi?
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.68
kedvencMegapix87
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
229. hozzászólás - 2013.04.10. 02:33:14 (Válasz LanMaffia #228 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2013.04.10. 02:18:21


Ez a 15 pechpont meg most mi?



Ha nevet keresnék neki, azt mondanám, luxusadó
Pontszám: 8.91
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
230. hozzászólás - 2013.04.10. 05:20:58 (Válasz LanMaffia #228 hozzászólására.)


Szerintem se kellene ennyit rinyálni.
Tőlem jöhet a szívósság öve 350 őskőért.

Egy találkozón elkölt pár elit tag vagy 30-40 k-t, mások meg szívnak mint a torkosbors, mert nem tudnak eljönni.
A relikviakupon ehhez képest semmi.

Megjegyzem mikor regisztrál valaki ide, Magyarország egyik legjobb játékába lép be.
Lehet Ikariam-ozni, és támogatni a Gameforge-ot, de mi magyar Kft.-t támogatunk, és ahogy Miklós is említette 5 éve nem nagyon emelték az árakat, az Áfa meg változott.
Szóval lehet venni frankó Euróért dolgokat külföldi szervereken, de itt is meg kell fizetni a prémium tagságot, ami egy sms ára.
Aki fejlődni akar, tisztában van, hogy jó pár éve fizetni kell, kőkemény őskővel, de ha belegondolunk, akkor az egész mégsem kerül annyiba, mintha egy külföldi szerveren nyomnánk prémium tagként.
Én ellenzem a sok napi belépést, rutint, elvégre a játékot úgy hirdetik, hogy ha lemaradsz pár nappal azt tudod pótolni...
Napi rutin...

Lehet nézni mekkora lehúzás egy napi rutin, egy ősköves ital, templomi küldetés kiváltása, feladatok, prémium tagság.
Drága, de még sem havi 10-50 Euró.
Végül ne felejtsük el, hogy ez egy magyar játék, nem egy amcsi, lengyel, deutsche multi lehúzása.
A hozzászólást Dop1150 módosította 2013.04.10. 05:35:10-kor
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 8.38
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
231. hozzászólás - 2013.04.10. 07:17:13 (Válasz Yynk #221 hozzászólására.)
Idézet: Yynk - 2013.04.09. 19:16:59
Ha jól értelmeztem,akkor benyomja a vadászatot,kilép,és ha én pl 12 óra múlva lekémkedem(arra tuti,hogy lejárt a vadászat),de nem lépett be,akkor nem látok semmiféle változást? Csak mert ez így elég gagyi lenne. Remélem félreértelmeztem.

Nem értelmezed félre, sajnos így van.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.77
kedvelt tagŐrmesterFérfi
Végzetúr mester
391 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
232. hozzászólás - 2013.04.10. 07:21:58 (Válasz Miklós #212 hozzászólására.)
Bár nem erőforrás, de a támadás italát is jó lenne elkölteni valamire/becserélni valamire.
V2 - Momonga (ex-Böszmeség)
Pontszám: 5.47
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
233. hozzászólás - 2013.04.10. 08:01:06 (Válasz LanMaffia #228 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2013.04.10. 02:18:21
Kóc, ugye azért az nem a "normális" pálca szerzési lehetőségek közé tartozik, hogy valaki bemákol párat találkozón, meg nyer egyet-kettőt vetélkedőkkel.

Asszem 2 pálcát mákoltam be. Vetélkedőért nem jár.
Cserébe a pálcás templomok idejét nullának számoltam, pedig nem ennyi volt. Egál?
A hozzászólást Kocos módosította 2013.04.10. 08:01:20-kor
Pontszám: 7.08
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
234. hozzászólás - 2013.04.10. 08:03:13 (Válasz Rodriguez #224 hozzászólására.)
Idézet: Rodriguez - 2013.04.09. 23:30:13
Idézet: Kocos - 2013.04.09. 17:42:50

(Ráadásul BU még csak 1 volt, nomál ügymenetben meg kettő lesz.)


Ezt nem értem, mi az hogy normál ügymenetben 2 lesz?


Egy év alatt 2 BU esemény. Ott egy pálca jár mindenkinek aki az első sort teljesíti.
Pontszám: 7.08
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
235. hozzászólás - 2013.04.10. 08:10:26 (Válasz Kocos #233 hozzászólására.)
Nekem teljesen mindegy, most is ott van két pálcám De a játékosok nagyon nagy részének ez jelenthet valamiféle felzárkózást.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.37
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
236. hozzászólás - 2013.04.10. 08:26:18 (Válasz LanMaffia #235 hozzászólására.)
Akkor írj az ÜSZ-re, hogy vegyék el, ha Neked nem jelent semmit. De azért gondolom, hogy nem örülnél neki, ha elveszne...apropó máskor vegyél prém tagságot, mert most buktam 200 pp-t, Te ***!!! Megjegyzem azon kívül, hogy nem kapsz ingyen sört, más extra nem lesz belőle.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.44
népszerűWarlord8712Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
237. hozzászólás - 2013.04.10. 08:54:13
A pechpont az az ősköves forgatás után szerezhető, amennyiben nem pirosat forgatok?
Pontszám: 7.20
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
238. hozzászólás - 2013.04.10. 09:09:56 (Válasz Warlord8712 #237 hozzászólására.)
Igen és sorsjegyes forgatásra is érvényes, csak ingyenesre nem.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.38
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
239. hozzászólás - 2013.04.10. 09:23:40
A pechpontok mennyisége bekerült a szerencsekerék oldalra.
Pontszám: 9.08
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
240. hozzászólás - 2013.04.10. 09:28:21 (Válasz Viszok009 #236 hozzászólására.)
És hogy-hogy nem kaptad vissza, mikor megint prémium lettél? Elvileg ilyenkor meg kéne kapni.

Amúgy meg szombatig mondtad
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.37
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője