Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Jelenlegi fejlesztések
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
721. hozzászólás - 2018.03.08. 17:52:18 (Válasz Miklós #718 hozzászólására.)
Örömmel olvasom, hogy tényleg folyik valami a háttérben.

Idézet: Miklós - 2018.03.08. 13:22:02

végzet/kárhozat vermében végzetúr ellenfeleknek +30% ÉP hogy a küldetéseket jobban lehessen teljesíteni rajtuk


Én magam is támogatom, hogy legyen több ÉP-jük, de ahogyan Kondor is írta, akár +50% is lehetne nekik plusz ÉP-re, biztos, ami tuti.
És következő lépésre én személy szerint tennék +1 voksot a fókuszkristály upgrade, mert az lényegesen nagyobb játékos területet érintene - beleértve fizetős és normál játékosokat is - akik profitálhatnak belőle.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.85
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
722. hozzászólás - 2018.03.08. 23:35:45 (Válasz Miklós #718 hozzászólására.)
Szövetségi bajnokságban nem lehetne végre betenni, hogy X támadás a kijelölt mezőre?

Ha beírom, hogy 15 akkor 15x támad a kijelölt mezőkre, de megáll ha elfogy a PP, az ÉP 15% alá megy vagy ha teljesült a küldetés.

A sikeres támadásoknak megfelelően a végén összegezné a kapott LE-t, TP-t és egyéb cuccokat.

Ha valaki valóságformázás eszenciát használja rendszeresen, annak elég monoton tud lenni...
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.55
népszerűBumbyFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
723. hozzászólás - 2018.03.09. 08:55:22
A végzet,illetve kárhozat vermébe mikor egy ládára,vagy egy energiagömre lépünk,ne kelljen már OK-ézgatni,hanem automatikusan vegye már át.Fölösleges kattingatások tömkelege.És hasonló apróságokkal könnyíthetnék ezt a részt is,mert kiakasztó patyára kattingatni.
---
Pontszám: 6.25
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
724. hozzászólás - 2018.03.09. 12:46:13 (Válasz Kondor76 #720 hozzászólására.)
Idézet: Kondor76 - 2018.03.08. 17:42:37
"végzet/kárhozat vermében végzetúr ellenfeleknek +30% ÉP hogy a küldetéseket jobban lehessen teljesíteni rajtuk"

A +30% elég karcsúnak tűnik, esetleg lehetne több?


lehet persze, akkor 50% lesz, csak nem akartunk átesni a ló túloldalára, hogy gyengébb karakterek ne tudják megölni.

szövi bajnokságban egy mezőre rögtön több támadás: na ilyen igény eddig még nem érkezett senkitől, te vagy az első de elvben lehet mindent, csak ott ugye csata közben is teljesülhetnek küldetések, azt mind figyelni, felszorozni elég macerás. Ill. félő, hogy ez a fejlesztés azt eredményezné, hogy a "lustább" karik emiatt egyben ellőnék az összes portyapontot, és elrontanák a szövetség stratégiáját.

Végzet verme: itt az okézás azért kell, hogy meg tudd nézni, mit kaptál, szerintem ez azért fontos
Pontszám: 6.82
közkedveltGamer01Férfi
Végzetúr mester
461 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
725. hozzászólás - 2018.03.09. 13:17:35 (Válasz Miklós #724 hozzászólására.)
lehet persze, akkor 50% lesz, csak nem akartunk átesni a ló túloldalára, hogy gyengébb karakterek ne tudják megölni.


Egy kis félre értés van, legyőzni kell és nem kivégezni kell a verem szörnyeket. Tehát ilyen szempontból nem számít, hogy +50% ÉP. Az extrém kivégzéssel haladókat nehezítheti, de szerintem nem annyira, hogy gondot okozna.

Végzet verme: itt az okézás azért kell, hogy meg tudd nézni, mit kaptál, szerintem ez azért fontos


Ha megoldható én se ragaszkodnék hozzá, mivel az események fülnél megnézhető dátum szerint a kapott dolgok.
Pontszám: 9.39
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
726. hozzászólás - 2018.03.09. 14:05:10 (Válasz Miklós #724 hozzászólására.)
Többször feldobtam már mint ötletet.

Idézet: Miklós - 2018.03.09. 12:46:13
félő, hogy ez a fejlesztés azt eredményezné, hogy a "lustább" karik emiatt egyben ellőnék az összes portyapontot, és elrontanák a szövetség stratégiáját.


Eddig se nagyon érdekelt senkit, hogy ki kinek a játékát vagy stratégiáját rontja el. Ugyan úgy egyesével is ellehet rontani. Nem ezen múlna. A gyenge illetve farm karik meg úgy is elvéreznek 2-3 támadás után.

Ez kimondottan azoknak a játékosok lenne segítség akik már nagyobb szinten vannak és napi 90-100 pp-t kapnak a valóságformázás eszencia miatt. Unalmas és monoton ennyi PP-t elkattintgatni, sokkal unalmasabb mint a 10 átokpiramis vagy a 20 kémkedés, mert azok legalább templomonként egyszer jönnek szembe.
A hozzászólást Spellatrix módosította 2018.03.09. 14:05:29-kor
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
727. hozzászólás - 2018.03.09. 15:12:19 (Válasz Miklós #718 hozzászólására.)
Awesome! Köszi!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.83
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
728. hozzászólás - 2018.03.09. 15:18:54
Én egyébként szeretem megtudni, hogy mi van a dobozban a veremben, szóval részemről maradhat a megjelenítés.

Aki meg több PP-t akar egyszerre ellőni SZB-ben, annak tudom ajánlani a makrókat. Hipp-hopp lepörgetni az összes PP-t, akár még a küldetés átvételt is meg lehet oldani. Igazából játszani se kell, nem kell a fárasztó kattintgatás se (irónia).

Szerintem ez már olyan jellegű fejlesztés lenne, ami robotizálná a játékot, hovatovább ez a megközelítés is problémás. Csapatom a vágóállatokat, valaki az első körben leszedi őket acsarkodással, aztán meg lesek nagy szemekkel, hogy a beadott 20 csatából nem fejlődtek semmit se, hanem inkább meghaltak. Nem jó.

Na jó, igaz, igaz, tényleg totál unalmas és semmitmondó ennyit kattintani. Ettől durvább mondjuk utolsó körben fejenként 7-800-at ütni, az is ízületkímélő. Szóval tényleg valós probléma, nekem is az. Jobb lenne, ha nem kéne 2 órát játszanom ezért, vagy ha már igen, akkor a 2 óra játékban izgalmasabb játékot is el tudnék képzelni.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.83
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
729. hozzászólás - 2018.03.09. 15:45:26 (Válasz Miklós #724 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2018.03.09. 12:46:13

lehet persze, akkor 50% lesz, csak nem akartunk átesni a ló túloldalára, hogy gyengébb karakterek ne tudják megölni.


Hehe, nem statra kell erősíteni a verem szörnyeket, csak ÉP-re. A plusz élettől nem lesznek erősebbek, csak tovább bírják levegővel a küldetésekhez.
Valamint részemről szintén nem zavaró a felugró ablak a kincseknél, én szeretem látni, hogy mit találok benne.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.57
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
730. hozzászólás - 2018.03.09. 17:06:59 (Válasz LanMaffia #728 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2018.03.09. 15:18:54

Csapatom a vágóállatokat, valaki az első körben leszedi őket acsarkodással, aztán meg lesek nagy szemekkel, hogy a beadott 20 csatából nem fejlődtek semmit se, hanem inkább meghaltak.


Ha már itt tartunk, ezzel kezdeni kéne valamit, mivel az acsarkodás ellen sehogy nem lehet védekezni, a 2000+s vastag bőrt is kiröhögi az acsarkodás, nem véd ellene. Úgyhogy jó lenne vagy berakni, hogy SZB-n ne működjön, vagy adni ellene valami reliket/af-et/szakit/vastag bőrt kiterjeszteni
A hozzászólást Ricskosz módosította 2018.03.09. 17:07:19-kor
Pontszám: 7.38
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
731. hozzászólás - 2018.03.09. 21:14:43 (Válasz Ricskosz #730 hozzászólására.)
Nekem az volt a taktik eddig, hogy szépen megkértem mindenkit, hogy legyen szíves lefelejteni
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.55
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
732. hozzászólás - 2018.03.10. 08:43:42 (Válasz LanMaffia #731 hozzászólására.)
Pontszám: 7.95
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
733. hozzászólás - 2018.03.10. 12:27:00 (Válasz Miklós #718 hozzászólására.)
A szörnykihívásos oldal kaphatna egy szűrőt, ami alapján TÖ-re szűrhetnénk, hasonlóan a csatlós arénához(gyengébb, hasonló és erősebb szörnyek). Percek mennek el azzal, hogy megtaláljam a számomra üthető ellenfeleket. Illetve jó lenne megoldani azt is, hogy kijelezze a szörny ÉP-jét a szörnylistában(talán ez lenne a legfontosabb). A saját világom szörnyeit még megtudom nézni(az adott karakter karakterlapján), de a többit nem látom.
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.79
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
734. hozzászólás - 2018.03.10. 13:40:16 (Válasz Shadowrun1990 #733 hozzászólására.)
Ez jó ötlet
Napi 19 szörnykihívás csinálok és ezzel több időm el megy , mint 100 szb csatával

Célokhoz sem ártana valami újat tenni , mert az 1000 és 3000(ennyi szörny szerintem még nincs is vagy nem is lesz ..) nem egy eget verő a jutalom

az ezres célszámot lassan el is érem ... sajtoló medál , meg vagyok ezzel áldva szerencsétlen kereken is csak ezt adja már 49 db van és a sajtolt lé ugyannyi mint két éve kb
Pontszám: 7.88
kedvelt tagRicskoszFérfi
Végzetúr mester
1146 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
735. hozzászólás - 2018.03.10. 14:14:18 (Válasz Fsanyi82 #734 hozzászólására.)
Most hogy ennyire pörög már a szörnykihívás, esetleg érdemes lenne ehhez kapcsolódóan is valami ismételhető küldit bevezetni, ahogy történt az a csatlós csatákkal is.
A mostani célok elég gagyik, ez adna motivációt, hogy ne felejtsem el rendre elnyomni a napi kihívásaimat
Pontszám: 6.07
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
736. hozzászólás - 2018.03.10. 14:36:11 (Válasz Ricskosz #735 hozzászólására.)
19 szörny ihivással megvan két 12 szintes állat küldi egyes szintű állatokkal kezdve , ha esetleg még ez nem jutott eszedbe csak egy tipp , persze ettől még jöhet rá ismétlős küldi , de jelenleg nekem így is megfelel , erő forrás mentes állat szintlépés sem pp sem csp igénye nincs viszont 200 ezer zsebbe küldi lé
Pontszám: 7.88
népszerűZzzzzzFérfi
Végzetúr
94 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
737. hozzászólás - 2018.03.22. 16:07:13
Jópofa fejlesztés ez a "Automatikusan teljesülő végzet temploma feladatok", de hogy fogjuk így megcsinálni a Bolgyó urában a templomos feladatokat?
VU for Jómunkásembör: egy skin /script azoknak akik melóhelyen vagy suliban tolják a játékot és nem szeretnék, hogy túl feltűnő legyen a dolog.
Pontszám: 7.20
kedvencSpellatrix
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
738. hozzászólás - 2018.03.22. 16:35:36 (Válasz Zzzzzz #737 hozzászólására.)
A többivel
V6 - Spellatrix
V5 - Spellatrix
V4 - Spellatrix, Alexandrosz, Neharagudj
Pontszám: 9.10
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3349 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
739. hozzászólás - 2018.03.22. 17:11:55
Na! Ez a topikot kerestem Király lett az új fejlesztés!
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.83
kedvencShadowrun1990Férfi
Végzetúr mester
421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
740. hozzászólás - 2018.03.22. 18:36:28
Miklós: korábban felvetettem az alábbit a szörnykihívással kapcsolatban:
A szörnykihívásos oldal kaphatna egy szűrőt, ami alapján TÖ-re szűrhetnénk, hasonlóan a csatlós arénához(gyengébb, hasonló és erősebb szörnyek). Percek mennek el azzal, hogy megtaláljam a számomra üthető ellenfeleket. Illetve jó lenne megoldani azt is, hogy kijelezze a szörny ÉP-jét a szörnylistában(talán ez lenne a legfontosabb). A saját világom szörnyeit még megtudom nézni(az adott karakter karakterlapján), de a többit nem látom.


Erre lenne esetleg kapacitásotok a közeljövőben? (Én úgy gondolom ezt nem lehet olyan komplikált megoldani.)Régebb is kérdeztem, de akkor sem jött semmilyen reakció a részedről, pedig úgy gondolom ez nagy segítség lenne mindenkinek, aki foglalkozik vele. Nagyban megkönnyítené a célpontok keresését, illetve időben jóval hamarabb letudhatnánk ezt a részét.
V3 Shadowrun
Pontszám: 8.20
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!