Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Jelenlegi fejlesztések
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
161. hozzászólás - 2013.04.07. 14:15:30 (Válasz Quellon #158 hozzászólására.)
Nem is rossz ötlet!
Már csak a befizetések bónuszait kellene kikalkulálni vhogy...
A hozzászólást Alendaar módosította 2013.04.07. 14:16:42-kor
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.37
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
162. hozzászólás - 2013.04.07. 14:23:56 (Válasz Ariel #159 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2013.04.07. 14:03:37
Miért kell ehhez új világ? Holnaptól jöhet a havidíj. Ha azt választod, minden elérhetővé válik, ami egyébként őskőbe kerülne. Ha nem választasz havi előfizetést, akkor maradsz a mostani rendszerben, és arra költesz, amire akarsz.

Ja, aztán jönne egy új fejlesztés, ezért emelkedne a havidíj. Hiszen jelenleg is új fejlesztés --> több őskő kiadás játékosoldalról. Mindegy milyen álca mögé bújtatjuk. Részemről köszönöm nem kérek több fejlesztést több pénzért, inkább jó lenne ingyen rendbe rakni a portyalistát, megszüntetni az idegtépő lagokat, optmializálni a rég beígért állatok oldalt, ilyesmi esne jól inkább mint havidíj.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.25
kedvelt tagDeaxusFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
163. hozzászólás - 2013.04.07. 14:53:41 (Válasz Ricskosz #155 hozzászólására.)
Szerintem semmit nem fog szólni erre.
Valószínűleg statisztikát vezetnek a megvett őskövekről és a játékosok törléséről.És valószínűleg nincsenek negatív tapasztalataik,mert akkor nem lépnének meg ilyeneket.
Persze lehet reklamálni a fórumon,meg sírni hogy milyen drága a játék,de "fű alatt" a nagy többség megveszi a cuccokat.Mert hát szar dolog ez miatt leesni a toplista épp aktuális helyéről.Plusz a magyar ember szeret sírni,még akkor is ha jól megy neki.
A Behot meg erősen kétlem,hogy érdekelné,hogy éppen ki,kicsodától kapott ki a bajokin,vagy kit fosztottak le.
Amíg a statisztikában nem változnak a megvett őskövek és a törölt karakterek aránya,addig nagy változásra ne számítsatok.
Persze lehet,hogy lesz némi kedvezmény a nagy felháborodás miatt,de gyökeres változás....nem hinném.
V3:Deaxus
Illuminati
Pontszám: 6.98
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
164. hozzászólás - 2013.04.07. 14:55:04 (Válasz Offsboy #162 hozzászólására.)
Nyilván nem működne úgy, hogy minden újabb fejlesztéssel még többet kell fizetned a játékért.
Ez a napi ajánlat sokaknál túlfeszítette a húrt (nálam is), pedig még csak négy napja megy. Nem véletlen, hogy soha, egyetlen találkozón sem került fel a fejlesztési listára olyan kérés a játékosoktól, hogy havi plusz 3-400 őskő elköltésével még több tápot vehessen a karakterének.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.96
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
165. hozzászólás - 2013.04.07. 14:58:15 (Válasz Ariel #164 hozzászólására.)
Ez biztos? Birka sem kérte?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.88
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
166. hozzászólás - 2013.04.07. 15:02:56 (Válasz Crimson #165 hozzászólására.)
Hehhh..

Ariel, én csodálom, hogy maradt még benned optimizmus, de tényleg.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.76
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
167. hozzászólás - 2013.04.07. 15:20:59 (Válasz Offsboy #166 hozzászólására.)
Nem tudom, mennyi optimizmus maradt bennem... Jelenleg azon agyalok, hogy hogyan csökkentsem az őskő költségeket úgy, hogy a karaktert ne kelljen rögtön a szemétdombra hajítani. Persze a karakter szép lassan le fog épülni, de közben a játékosok is elfogynak, úgyhogy belefér.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.96
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
168. hozzászólás - 2013.04.07. 15:24:34 (Válasz Offsboy #162 hozzászólására.)
Nem, nem azért fizetünk havit, hogy egyszer beüzemelnek valamit és aztán csak aratnak havonta, hanem, hogy folyamatosan teszik a dolguk, javítják amit kell, fejlesztik amit lehet.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.92
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
169. hozzászólás - 2013.04.07. 16:57:20 (Válasz Quellon #158 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2013.04.07. 13:54:40
Indítsunk egy olyan világot, aminek van egy fix havi tarifája*


És azzal mire megyünk? Ki adja fel a hoszzú évek óta fejlesztett szövetségét, és a saját világának spec szabályait vagy kezd új kariba egy új szerveren? Nyilván lenne példa mindkettőre, de szerintem a többségnek ez nem megoldás.
Pontszám: 7.08
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
170. hozzászólás - 2013.04.07. 16:59:39 (Válasz Ariel #159 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2013.04.07. 14:03:37
Miért kell ehhez új világ? Holnaptól jöhet a havidíj. Ha azt választod, minden elérhetővé válik, ami egyébként őskőbe kerülne. Ha nem választasz havi előfizetést, akkor maradsz a mostani rendszerben, és arra költesz, amire akarsz.


Pár dolgot át kéne gondolni, talán minden nem is férne bele a havidíjba, de az biztos, hogy lehetne átalánydíjakat csinálni, sávosan egyre több juttatásal.
Pontszám: 7.08
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
171. hozzászólás - 2013.04.07. 19:01:54 (Válasz Kocos #170 hozzászólására.)
Átgondolt tervezéssel szerintem minden beleférne. Még az olyan dolgok is, mint hűség záloga, és egyéb relikviák.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.96
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
172. hozzászólás - 2013.04.07. 19:06:28
Nagyon szerettem ezt a játékot, de a szerencsétlen kerék és a hűtlenség zálog piacra dobása óta egyre kevesebb kedvvel játszottam, a múltkor meglátott tulajdonságpálcák óta pedig elraktam a karaktert, mert nálam azzal csordult ki a pohár.
Néha-néha visszanézek, hátha jön valami fejlesztés ami újra meghozza a kedvemet, de csak azt látom, hogy egyre rosszabb irányba haladnak a dolgok.
Majd egyszer ha lesz kedvem elnyomom a nálam levő kavicsokat és beutazom a világokat belőle, ha már kivenni nem tudom.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.04
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
173. hozzászólás - 2013.04.07. 19:20:37 (Válasz Ariel #171 hozzászólására.)
Minden belférne?
Nekem épp ez a fő bajom. Ha mindent meg lehet venni (mindegy mennyiért), akkor lőttek a küzdelem értékének, tehát a játékélménynek.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.13
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
174. hozzászólás - 2013.04.07. 19:26:42 (Válasz Kvnoemi #173 hozzászólására.)
Annak már rég lőttek........
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.04
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
175. hozzászólás - 2013.04.07. 19:31:08 (Válasz Kvnoemi #173 hozzászólására.)
Miért ront a játékélményeden az, ha nem csak az fér hozzá mindenhez, aki százezret költ éves szinten a játékra, hanem ennek a negyedéért elérhetővé válik mindenki számára?
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.96
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
176. hozzászólás - 2013.04.07. 19:44:57 (Válasz Ariel #175 hozzászólására.)
Nem az rontana ha olcsóbb lenne. Az ront, hogy megvehető. Nem akarom a különböző tevékenységek jutalmát pénzért megvenni, lásd relikviakupon, templomkristály, aukciós tételek stb. Ha mindent meg lehet venni, akkor nincs értelme játszani.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.81
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
177. hozzászólás - 2013.04.07. 20:18:06 (Válasz Kvnoemi #176 hozzászólására.)
Én sem azt mondtam, hogy legyen minden megvehető, de ami már most megszerezhető őskőért, az egy előfizetéses megoldásba is beleférne.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.97
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
178. hozzászólás - 2013.04.07. 22:35:10 (Válasz Kvnoemi #173 hozzászólására.)
Idézet: Kvnoemi - 2013.04.07. 19:20:37
Minden belférne?
Nekem épp ez a fő bajom. Ha mindent meg lehet venni (mindegy mennyiért), akkor lőttek a küzdelem értékének, tehát a játékélménynek.


Ezt félreérted. Arról beszél Ariel, hogy amit már megszoktunk, azok beleférnének egy havidíjba, amit te éppúgy fizetnél, mint az akikkel rivalizálsz. Tervezhető lenne a játék költsége, és nem alakulnának ki számottevő különbségek a költés függvényében.
Pontszám: 7.08
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
179. hozzászólás - 2013.04.07. 22:50:37 (Válasz Kocos #178 hozzászólására.)
Oké, oké, megértettem. Ha az eddigiek lennének benne, akkor persze nem lenne kifogásom. De nálam a mostani cuccok kezdik kicsapni a biztosítékot, mert a templomozást csinálják ki. Persze ez az én bajom, ami inkább ide tartozik, hogy nem arrafelé mutatnak a dolgok, hogy ilyen ötlettel egyáltalán foglalkozzanak "odafent".
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.13
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
180. hozzászólás - 2013.04.07. 23:15:37 (Válasz Kvnoemi #179 hozzászólására.)
Nagyon egyetértek, pláne, hogy a templomot egy rendkívül jó fejlesztésnek tartom. A játék egyik legnagyobb vonzereje számomra.
Pontszám: 7.08
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője