Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Jelenlegi fejlesztések
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
401. hozzászólás - 2013.04.16. 15:20:34
Na hát annyira nagy vándorlás nem történt, V1-en továbbra is Tergath vezet aminek a 10 térképdarabbal rendelkezők is nagyon örülhetnek
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.28
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
402. hozzászólás - 2013.04.16. 17:39:09 (Válasz Cyrus Cronos #401 hozzászólására.)
Bár totál semmi köze nincs ennek az eventnek ehhez a topichoz, de ha már válaszoltam rá ezt még hozzá biggyesztettem...


A V3-on ölég szorossá tették a dolgot, annyian jöttek Archaixhoz hogy majdnem ugrott az elsö hely. Így is kb 30 darab a különbség az 1. és a 2. között. Remélem a hátralevö 1 hét elég lesz arra hogy a nagy létszám ellensúlyozza azt amit felhoztak magukon. Több mint 200 darabbal vezetett Archaix.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.04.16. 17:41:49-kor
Pontszám: 7.01
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
403. hozzászólás - 2013.04.16. 17:45:55 (Válasz ADZSI76 #402 hozzászólására.)
Vkik pár oldallal arébb írtak itt a 16.-ai váltásról, gondoltam ezzel kontrázok rá.
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.24
népszerűLebufe001Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
404. hozzászólás - 2013.04.16. 18:52:53
Az jutott eszembe, hogy esetleg lehetne erősíteni a saját jutalmaidon relikviakuponnal. Mert pl. ha van egy arany, és platinát szeretnél, akkor ugye ahhoz maxos jutalom kell, de ha mondjuk csak +1-es jutalmat tudsz összeszedni, és a csapatod a 2. helyről éppen lecsúszik a harmadikra, akkor én költenék relikviakupont azért, hogy legyen platinám, ne pedig ezüstöt kapjak, amit nem tudok semmire se használni.
Mi a véleményetek?
V6 - Thilysius

Csatlakozz a Végzetúr Discord szerverhez: https://discord.gg/bpqYAUwGJ7
Pontszám: 5.65
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
405. hozzászólás - 2013.04.18. 15:20:14
A templomi pálca mikor került be az AH-ba? Simán elkerülte a figyelmem, volt erről szó?
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.78
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
406. hozzászólás - 2013.04.18. 15:27:41 (Válasz Offsboy #405 hozzászólására.)
Én is most vettem észre. Miklós írta, hogy lesz pár új tétel. Pl az 1-es szintű VP és ÉP italt adó relikek helyett. Hogy más helyett is és/vagy csak úgy spontán meg hány darab azt nem tudom.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.37
népszerűWarlord8712Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
407. hozzászólás - 2013.04.21. 00:03:22
Érdekes, h ez a napi ajánlat milyen sok kiégett őskő elköltésére ad lehetőséget... Nemde
Pontszám: 7.40
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
408. hozzászólás - 2013.04.21. 08:23:26 (Válasz Warlord8712 #407 hozzászólására.)
Az összeset elköltheted, ha előtte átalakítod őket valódivá...
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.92
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
409. hozzászólás - 2013.04.21. 09:06:07
Akkor ha senki nem írja le, én megteszem, legyen meztelen a király.

Köszönhetően az új "fejlesztések" őskőzabáló pofátlanságának a V1 két legjobb játékosa (Aurri és Yoli) adta fel a játékot.

5 éve tagjai ennek a közösségnek, becsületes "adófizetők" voltak, de a héten úgy döntöttek, hogy elveikkel már nem összeegyeztethető ez a morál.

Szomorú és elgondolkodtató. Kérem a Fejlesztőket, hogy ha kicsit is érdekük, akkor a hasonló döntéseket a jövőben óvatosabban és körültekintőbben kezeljék.

Köszönöm.
Pontszám: 7.35
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
410. hozzászólás - 2013.04.21. 09:21:47 (Válasz Warlord8712 #407 hozzászólására.)
Jelenleg 84 kiégett őskőnél tartunk, ami nem kevés szerintem.
Pontszám: 5.66
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
411. hozzászólás - 2013.04.21. 09:35:01 (Válasz Birka #410 hozzászólására.)
És hány őskő, akkor azért azt is írjuk mellé. Nem szép csak az egyik karját mutogatni a mérlegnek
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.94
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
412. hozzászólás - 2013.04.21. 09:36:50 (Válasz Quellon #411 hozzászólására.)
Itt nézd meg
A hozzászólást Birka módosította 2013.04.21. 09:37:03-kor
Pontszám: 5.66
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
413. hozzászólás - 2013.04.21. 10:08:53 (Válasz Birka #410 hozzászólására.)
Ne ferdíts Birka
110 őskő eddig a kiégettek mellett és ez még csak a 60%-a az összesnek...
Pontszám: 8.87
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
414. hozzászólás - 2013.04.21. 16:43:25 (Válasz Chana #409 hozzászólására.)
Nagyon sajnálom mindkét játékost, remek barát(ok) is volt(ak) egyben, örültem a velük történő diskurzusoknak.

És hogy picit reflektáljak erre a posztra; ők újabb 2 ember.
De nálam a szövetségemben 7(!) ember katakombázik kisebb-nagyobb ideje, mert törölni nem akart, de elege lett a játékból. Legalább ugyanennyi tervezi, hogy a közeljövőben, de legkésőbb nyáron (vagy amint elfogynak az eddig megvett kavicsok), maguk is csatlakoznak a katakombázókhoz, vagy pedig törölnek. Csupa olyan játékosról beszélek, akik a kezdetek óta, vagy legalábbis már 2-3 éve a játékban vannak és tejeltek eddig rendesen a "fejlesztésekért".
Csak egy spontán kérdés: normális ez a tendencia? Ennek így kell lennie...?
A hozzászólást Paco módosította 2013.04.21. 16:44:23-kor
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.08
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
415. hozzászólás - 2013.04.21. 18:23:12 (Válasz Paco #414 hozzászólására.)
Én nagyon szomorú vagyok, mert jól működő dolgok mennek így tönkre. Véglegesen. Ugyanis nálunk karakterátadás lesz jövő héten.

Nem, nem az őskő zavarja Őket, hiszen eddig sem keveset költöttek a játékra. Hanem az, hogy ahhoz, hogy ha valaki élkarakter akar maradni, annak havonta 3x annyit kell otthagyni már, mint mondjuk egy fél évvel ezelőtt. Az ELVEKKEL van a baj, egyáltalán nem a pénzzel, hiszen manapság mindenért fizetni kell már. Én elhiszem, hogy a fejlesztés nem kevés pénz, de ami az utóbbi időben megy, az elég nagy elrugaszkodás a földtől.

Nyugodtan pontozz le, Birka. Nyilván Neked nincsenek (és sosem lesznek) ilyen és ehhez hasonló problémáid. Viszont nem tudom, mi lesz itt fél év múlva. Szellemjátékká válik a VU?

Láthatjátok, hogy ez talán a 25. (?) hsz-em itt. Nem vagyok a szavak embere, de ezt már nem hagyhattam szó nélkül, homokba dugott fejjel.
Pontszám: 7.83
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
416. hozzászólás - 2013.04.21. 19:01:49 (Válasz Chana #415 hozzászólására.)
Ez pedig csak egy önmagát gerjesztő folyamat. Minél több az abbahagyó, "nem adózó" játékos, annál több terhet rónak a még játszókra, láttunk már ilyet. Le kell tenni a maximalizmusról, és akkor élvezhető lesz úgy is a játék, hogy nem vesztek több őskövet. Nem mondom, hogy könnyű, de magam részéről ezt találtam a legkézenfekvőbb megoldásnak.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.11
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
417. hozzászólás - 2013.04.21. 19:10:21 (Válasz Offsboy #416 hozzászólására.)
Hát, ezt a játékot vagy minden beleadásával játszod vagy sehogy. Egy ilyen topkaraktert máshogy nem lehet továbbvinni, főleg amiatt, mert eddig mindent beleadtak a Fiúk a kezdetektől. No, mindegy. Tényleg csak amiatt írtam ezt le, hogy tanuljon belőle, akinek tanulnia kell. Mi is tanultunk természetesen.
Pontszám: 6.86
népszerűDop1150
Végzetúr
84 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
418. hozzászólás - 2013.04.22. 02:06:52
Ritkán szólok hozzá, de az igaz, hogy a magyar gazdasági helyzet, és egyéb problémák kihívás elé teszik a régi játékosokat is.
Én mindig azt tartottam normálisnak, hogy ha valaki feltápol egy karaktert, és nem bírja tovább, vagy menjen a katakombákba, vagy töröljön.
Vitathatatlan ezt meg is tette, béke poraira, pedig nagyon nagy karakter volt.

Igazából a Beholder Kft.-t mi tartjuk el játékosok.
Ki lehetne írni egy szavazást, vagy össze foghatnánk és nem vennénk őskövet.
(Természetesen mindig lesznek kívülállók, de a tömeges hatást Miklós is megérezné, meg Biri....)

Több éve játszom, ráment a párkapcsolatom, szereztem sok barátot és ellenséget.
Ha külföldön vagyok, akkor is bejelentkezek a napi dukátért meg minden ilyen dologért.
Hogy is van? "A lemaradásodat behozhatod, ha nem tudsz belépni pár napig?", ez már nagyon nem igaz. Lásd. hűségszilánk, meg minden agyatlan dolog.

Tisztelt Beholder Kft., Miklós!

A régi időkben egy sms árával el tudtunk játszani pár hétig, ma már annyi minden van a játékban, hogy jó pár száz kavicsot kell elkölteni, ha fejlődni akarsz!
Én megértem, hogy valamiből fizetni kell az Áfá-t, a dolgozók bérét, és egyéb felmerülő költségeket, de NE a játékosokon hajtsátok be!
Rengetegen játszanak, játszottak ezzel a játékkal, én sem játszok mással és még mindig azt mondom ez a legjobb MAGYAR játék!
Nem Ikariamozok, vagy válogatok a több száz online játék közül.

Meg kéne becsülnünk ebben a fene gazdasági helyzetben, hogy van egy tábor aki itt játszik, a karakter fejlesztésnek szenteli a szabadidejét!

Drukkolok Off-nak, hogy őskő nélkül is megállja a helyét, én is a sok katakombás emberkét látom.
Szerintem nincs esélye egy karakternek, aki őskő nélkül játszik, főleg, ha magasabb szinten jár.
Megjegyzem a Legenda című alfórum is üres magasabb szinteken.

Régebben tényleg rohantam szexelés közben dukátért, manázni.
Sok barátot szereztem a találkozókon, de felháborító, hogy egy karakterre 20.000 Ft-t költsek egy őskő vásárlási ajánlat esetén, hogy rengeteg tápot szerezzek a karakteremnek.
Ha minden világon játszik valaki, akkor az már majd 100.000 Ft.

Tudom, r.hadt kapitalizmus, de te is olyan leszel, mint Sebastian Vettel.
Eladtad a becsületed 7 pontért, aki nem érti nézzen utána a Forma-1-en!

Te csinálod ki a játékot, és észre sem veszed, mert feltételezem, hogy olyanok adnak tanácsot, mint a b.rom Matolcsynak.
Biri szidhatsz te is, én téged nem szidlak, de Miklóst igen.
Te nem minimálbérért nyomulsz minden nap a munkahelyeden.
Bevallom én sem, de elismerem, hogy elég nagy érvágás a sok sárga csekk mellett havi 10.000 Forintot lassan befizetni.
Sokan 47500, vagy még annyi pénzből sem játszanak, és a családjuk mellettük.

MENTSÜK MEG A VÉGZETURAT!

Ne hagyjuk veszni a sok értékes játékost, a sok embert, akik annyit tettek értetek!

Miklós, döntsd el, hogy az anyagiakra hajtasz, vagy több száz, ezer hűséges játékost, embert, hagysz veszni!
"A világon két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. Bár az elsőben nem vagyok biztos."

A. Einstein
Pontszám: 9.61
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
419. hozzászólás - 2013.04.22. 07:03:20 (Válasz Dop1150 #418 hozzászólására.)
Természetesen a lóvéra megy... ez nem az üdvhadsereg... Írtad hogy ne a játékosokon hajtsa be... osztán meg azt is hogy mi tartjuk el! Szerinted kin kellene keressen ha nem azokon akik játszanak? Van ingyenes funkció is, de aki bele van már gabalyodva és haladni akar az fizet.
Az alapjában véve már tényleg megterhelö, hogy egyre több fizetös elem van. Miklós feszegeti a húrt, majd meglátja meddig mehet el... Nem csak a VU-ból él, lehet már unja és szép lassan úgy nyírja ki a játékot, hogy mi hagyjuk abba magunktól és ne neki kelljen csak úgy bejelenteni hogy ez van...
Ha pedig ennek ellenére is maradunk elegen, akkor pedig csak jobb lesz neki.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2013.04.22. 07:33:52-kor
Pontszám: 8.84
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
420. hozzászólás - 2013.04.22. 08:08:22 (Válasz Dop1150 #418 hozzászólására.)
Idézet: Dop1150 - 2013.04.22. 02:06:52
Drukkolok Off-nak, hogy őskő nélkül is megállja a helyét.

Azért minimális dolgokra tényleg kell tölteni, különben nincs értelme; az eddig promóciókból azért összejött annyi,hogy visszafogott költségvetéssel 1-2 évig még simán el lehet tengődni.
Amin változtatni lehet erőlködés - és komolyabb hátrány - nélkül:
- 2 ősköves TP-s állatfelszerelések kukázása,
- 20 helyett 40ig feltolt sajtolóállatok,
- lassabb haladás - optimalizált LE szerzés (vadászat kuka..), hogy legalább LE/TP-ben tudd tartani a lépést a "sokat fizető" játékosokkal szemben
- VT-t LE-ből dekrétumozni (még úgy is megéri),
- prémium felszerelés ERŐS szelektálása.
A pörgetést az asszony túlságosan megszerette, úgyhogy az meg kell hogy maradjon
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.89
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője