Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Jelenlegi fejlesztések
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
261. hozzászólás - 2013.04.10. 13:55:56 (Válasz LanMaffia #240 hozzászólására.)
Szombaton járt le 19:51-kor, elvileg már pénteken is figyelmeztetett, mivel Te beléptél miután lejárt és nem hosszabbítottad meg, én már nem kérhetek rehabilitálást, szal ennyi. drága bogaram, kis ganéjtúróm!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.44
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
262. hozzászólás - 2013.04.10. 14:32:12
Ariel: ha azt mondod, hogy épp elég kupont tud szerezni a játékban az, aki minden eventben a topon van, akkor ez pont érv arra, hogy a relikviakupon továbbra is megvásárolható legyen azok kedvéért, akik egy eseményről lemaradtak, vagy elcsúszott a templommal, vagy csak pechük volt. Ha egy játékban van lehetőség a felzárkózásra, az mindig jó. És akkor pont neked meg nem kell erre őskövet költened.

A templomi pálcáról meggyőztetek, hogy felesleges tétel, a relikviakuponról még nem. A templomi pálca helyett lehet javaslatokat írni

A pechpontról.
Ha forgatsz őskőért, és nem nyersz ultrát, kapsz egyet.
Ha nyersz egy ultrát, akkor a pechpontjaid száma csökken a tárgy erősségétől függő értékkel.
Ha legalább 100 pechpontod van, akkor az ultra nyerési esély az 1%-ról felugrik 10%-ra.
Ha 100-nál kevesebb van, teljesen mind1, hogy -999, vagy +99, továbbra is 1% esélyed van. Tehát nincs kisebb esélyed csak azért, mert már sokszor nyertél. A pechpontok nem büntetnek senkit, csak segítik azt, aki nagyon peches volt. És igen, aki -1200 pechpontban van, annak nem érdemes ezt a tételt megvennie (de forgatnia ugyanúgy érdemes, mint a +70 pechpontosnak, a nyerési esélyei ugyanakkorák).
Tehát a pechpont nem egy táp, egy erőforrás, ami gyűjtesz. Egyyszerűen csak egy matematikai modell, amivel a kevésbé szerencséseket segítjük.
Pontszám: 9.05
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
263. hozzászólás - 2013.04.10. 14:37:52 (Válasz Miklós #262 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.04.10. 14:32:12
Ariel: ha azt mondod, hogy épp elég kupont tud szerezni a játékban az, aki minden eventben a topon van, akkor ez pont érv arra, hogy a relikviakupon továbbra is megvásárolható legyen azok kedvéért, akik egy eseményről lemaradtak, vagy elcsúszott a templommal, vagy csak pechük volt. Ha egy játékban van lehetőség a felzárkózásra, az mindig jó. És akkor pont neked meg nem kell erre őskövet költened.

Ez nem így van. Ha megveszi az, aki lecsúszott, akkor én is megveszem hogy megtartsam az előnyöm hozzá képest. Tehát értelme nincs, csak plusz költséget generál. Bocsi, de ez tény.

(Ja, és persze ezáltal akinek nincs rá pénze az mégjobban lemarad.)
A hozzászólást Kvnoemi módosította 2013.04.10. 14:38:49-kor
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.26
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
264. hozzászólás - 2013.04.10. 15:05:40 (Válasz Miklós #262 hozzászólására.)
Nem lehetne, hogy lássam a saját pechpontjaimat?
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 6.67
kedvencBachtassFérfi
Végzetúr
58 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
265. hozzászólás - 2013.04.10. 15:06:30
látod ha megnézed a szerencsekerék oldalon
Pontszám: 5
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
266. hozzászólás - 2013.04.10. 15:13:20 (Válasz Miklós #262 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.04.10. 14:32:12
Ariel: ha azt mondod, hogy épp elég kupont tud szerezni a játékban az, aki minden eventben a topon van, akkor ez pont érv arra, hogy a relikviakupon továbbra is megvásárolható legyen azok kedvéért, akik egy eseményről lemaradtak, vagy elcsúszott a templommal, vagy csak pechük volt.

Hát nem tudom. Elég nehéz lemaradni egy eseményről, lévén hetekig tart; meg olyannal se nagyon találkozom, aki a templomot nem tudja befejezni; elég gyengécske érvnek érzem ezt. Személy szerint annyira nem zavar - úgysem veszem meg -, csak szerintem tök feleslegesen borzolja a kedélyeket 50 őskőért. Ariel arra próbált rámutatni, hogy minden egyes táp problémás, amit pénzért megvehetsz holott eddig csak aktivitással szerezhettél. És itt azért nem egy fehér kristályitalról van szó, na.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.77
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
267. hozzászólás - 2013.04.10. 15:36:47 (Válasz Miklós #262 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.04.10. 14:32:12
A templomi pálcáról meggyőztetek, hogy felesleges tétel, a relikviakuponról még nem.


Miklós, én meg arról nem vagyok meggyőződve, hogy a relikviakuponokat lesz mire elkölteni. Még úgy is problémás, hogy nem lehet őskőért kapni. Ebben az évben már 40 kupont lehet összeszedni a templomból, plusz amit még templomkristályokért vált az ember. Emellett még legalább 4 relikvia jön az eventekből.

Persze örvendetes, hogy van lehetőség a felzárkózásra, de ez ne úgy történjen meg, hogy a másik közben nézegeti az erőforrásait és semmire sem tudja elhasználni.
Halomban áll a lélekgyémánt, belefulladunk a sisakszilánkba, az AFP a karakter fülén folyik ki, a támadás és védelem italából Balatonnyi gyűlt már össze, a 200 ősdrágakő is csak a karakterlapot díszíti, és attól sem leszek boldogabb, hogy a 78 felejtés eszenciámat nézegetem minden nap. Mostanra pedig az is elég esélyessé vált, hogy a relikviakupon is felkerül erre a listára.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.97
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
268. hozzászólás - 2013.04.10. 15:46:12 (Válasz Ariel #267 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2013.04.10. 15:36:47
Idézet: Miklós - 2013.04.10. 14:32:12
78 felejtés eszenciámat nézegetem minden nap.


Mindent átalakítottál felejtésre? Hiba volt
A hozzászólást LanMaffia módosította 2013.04.10. 15:46:37-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.68
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
269. hozzászólás - 2013.04.10. 15:56:30 (Válasz Truth80 #260 hozzászólására.)
Egyetértek. A 10 kavics brutális ár érte. Hiányoznak mellőle a kis nyeremények is. 2 kavicsért 15 pechpont kb. jó, vagy 10 kavicsért 15 Sorsjegy.
Pontszám: 7.08
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
270. hozzászólás - 2013.04.10. 16:02:29 (Válasz LanMaffia #268 hozzászólására.)
Idézet: LanMaffia - 2013.04.10. 15:46:12
Idézet: Ariel - 2013.04.10. 15:36:47
Idézet: Miklós - 2013.04.10. 14:32:12
78 felejtés eszenciámat nézegetem minden nap.


Mindent átalakítottál felejtésre? Hiba volt


Korábban gondolt rá ő is, de aztán elfelejtette.
Pontszám: 8.05
kedvencPuttyFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
271. hozzászólás - 2013.04.10. 16:58:35 (Válasz Khuin #264 hozzászólására.)
Nekem most tűnt fel, hogy ott van a kerék mellett. Nekem 93 van. Nemsokára nyerek egy pirosat. Vagy nem
Pontszám: 8.57
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
272. hozzászólás - 2013.04.10. 17:19:09 (Válasz Putty #271 hozzászólására.)
Pechpont: 107


A pechpont csak esélyt növel...
Meg nem veszek ilyesmit...
Pontszám: 8.67
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
273. hozzászólás - 2013.04.10. 18:02:59
Játékok késői szakaszában ez elő szokott fordulni, hogy az erőforrások felhalmozódnak a táposabb karaktereknél. Erre két megoldás van:

1.) ezeket át lehessen váltani olyan erőforrásra, amit egészen biztosan hasznosítani tudsz.
Tehát mondjuk van egy aloldal, ahol az Ariel és Kvnoemi által felsorolt haszontalan holmikat át tudod váltani egy új erőforrásra (ami nevezzünk mondjuk kalanitnak) amiből tudsz napi ajánlatokat venni, egy teljesen új, egyedi állatot fejleszteni, TP-t ajándékozni egy nálad alacsonyabb szintű cimborádnak vagy bármi más hasznos dolgot.
Ezzel mondjuk több gond is van, aki épphogy, a szükséges mennyiséget gyűjti, annak 0 kalanitja lesz, aki viszont óriási mennyiségeket felhalmozott, brutális előnyre tesz szert.

2.) minden erőforrást hasznossá teszünk a maga nemében még nagy mennyiségben is.
siskaszilánk: minden szinten lehet venni egy picivel erősebb sisakot is, ami 5x annyi szilánkba kerül.
lélekgyémánt: elhasználódó, adott ideig tartó buffot adó holmikat lehet belőle venni és bizonyos napi ajánlatokat is.
AFP: na ez nem igaz, hogy nincs mire költeni, ha te tartogatod ahelyett, hogy fejlesztenél belőle képességeket, az a te problémád.
támadás ital: átválthatod 10-esével őrjöngés italára (és 10 őrjöngés italát bajnoki italra, ami működik a bajnoki viadalon is)
ősdrágakő: erre volt már ötlet, szerintem megcsináljuk, ha 100-nál több van akkor dupla hatásfokkal működik, vagy kisebb szörnyekre is bekattan.
felejtés esszencia: max megoldjuk, hogy ezt is át lehessen váltani a konverterrel.
Pontszám: 8.42
kedvencPuttyFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
274. hozzászólás - 2013.04.10. 18:43:07 (Válasz Miklós #273 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2013.04.10. 18:02:59
ősdrágakő: erre volt már ötlet, szerintem megcsináljuk, ha 100-nál több van akkor dupla hatásfokkal működik, vagy kisebb szörnyekre is bekattan.


Ez tetszik, de a szubplazmára is ki lehetne találni esetleg valamit.
Pontszám: 8.57
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
275. hozzászólás - 2013.04.10. 18:53:38 (Válasz Putty #274 hozzászólására.)
Esetleg elhasználni?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.01
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
276. hozzászólás - 2013.04.10. 18:58:20 (Válasz Crimson #275 hozzászólására.)
Nekem speciel van belőle 165, mert nem használom. Igaz, ősdrágakőből is van 45, pedig az igen
Pontszám: 8.73
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
277. hozzászólás - 2013.04.10. 18:59:13 (Válasz Bpetya75 #276 hozzászólására.)
Azért a kettő közti különbség ugye érzékelhető? Az egyiket nem akarod, a másikat nem tudod elhasználni:)

(Én sem használok szubplazmát, de ez csak rajtam múlik, ellentétben a többivel. Mondjuk szórakozásból megvehetnék minden sisakot:D )
A hozzászólást Crimson módosította 2013.04.10. 19:00:26-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.01
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
278. hozzászólás - 2013.04.10. 18:59:34 (Válasz Miklós #273 hozzászólására.)
A második pontban felsoroltak is előnyt adnak, vagy ezek nem merítik ki nálad a brutális fokozatot? Bajnoki ital, ősdrágakő kisebb szörnyekre is bekattan, kicsit durvának tűnik első hallásra...

"TP-t ajándékozni egy nálad alacsonyabb szintű cimborádnak"
Minek? És ez mért hasznos?
Pontszám: 7.34
kedvelt tagYynkFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
279. hozzászólás - 2013.04.10. 19:09:28 (Válasz Miklós #273 hozzászólására.)
Az a bajnoki ital enyhén szólva hülyeség. Ezentúl senki nem nyomna el egy db támadás italt se,hogy maradjon neki belőle bajnoki italra. Az őrjöngésre váltás még oké. A sisakszilánkkal annyit lehetne tenni,hogy a mostani sisakokat drágítani. Ha már ennyien panaszkodnak rá,hogy sok van belőle.
Az egészet úgy kell megcsinálni,hogy akinek most van ezer minden kis értelmetlen dologból,ne kerüljön hirtelen nagy előnybe. És ne csak hirtelen,amúgy se. Mivel ha nagy előnyt jelent,aki nem kerekezik bemászhat a katakombákba lassan örökre.
V5 Yynk
Pontszám: 6.47
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
280. hozzászólás - 2013.04.10. 19:12:46 (Válasz Miklós #273 hozzászólására.)
Miklós, én igazán elkölteném az AFP-t, ha lenne olyasmi, aminek van értelme.

Lássuk, miből válogathatok:
Kihívó mester: nem kihívásozok
Entitásvadászat: még legalább 30 entitást ölhetek meg enélkül is
Szubplazma: most is van belőle 100 db, nem nagyon fogy
A tudás hatalma: minimális mennyiségű LE megy szakifejlesztésre, fölösleges olcsóbbá tenni
Felcser: sosem gyógyítom magam automatikusan
Csonterősítés: már maxon vannak az állataim
Pörgő ütés: a klónomon keresztül csak szivatnám magam vele
Detonáció: szintén
A bőr evolúciója: a fájdalomtűrés miatt értelmetlen képesség
Az aura evolúciója: szintén
Gyűlölet: már a hordagyűlöletet is lefelejtettem, mert fölösleges
Álomtolvaj: védelembónusz mellett is eltalálom az ellenfeleket, fölösleges
Mágikus pajzs: 300 varázslat elnyelés meg sem látszik a csatában, fölösleges
Szkarabeusz átka: nem támadok olyat, akinek van szkarabeusza
Hátbaszúrás: 1-es kivégzés mellé fölösleges
Magányos hős: ezt talán egyszer megveszem, ha a komolyabb segítő kezek is elterjednek a környékemen
Mestergyilkos: nem foglalkozok a kivégzéssel
Teljes kábulat: ha nem talál el az ellenfél, nem sokat ér a képesség
Túlélő: enélkül is könnyen boldogulok a kalandokkal
Lassú idő: nem vadászok 15% alatt
Átokszórás: fölösleges
Alkusz: nem adok el térkapus ékszereket
Sebkötözés: jó lenne, de nem tudom kihasználni
Lelakatolt ládikó: nem nagyon van mit ellopni...
Sisakmester: enélkül is tele vagyok szilánkokkal

Az egyetlen mérsékelten értelmes képesség a fejlődés hatalma. A 400 AFP hamarosan összejön rá, amit csak azért rakok rá, mert semmi más nincs, aminek hasznát látnám. Persze mondhatod, hogy az én hibám, hogy nem költöm el a sok haszontalan dologra a pontokat, de ilyen alapon a többi forrással sincs gond, hiszen sisakszilánkból és LGY-ből is bármikor vehetek haszontalan bóvlit.

A többi felhalmozódott erőforrásra tett javaslatod jónak tűnik (talán a bajnoki italt kivéve), csak pont azt nem tisztáztad, hogy mire is fogunk 40-50 relikviakupont ebben az évben elkölteni
A hozzászólást Ariel módosította 2013.04.10. 19:14:50-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 6.78
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!