Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új: kvíz olimpia
fórumozóImperoFérfi
Végzetúr
88 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
561. hozzászólás - 2010.09.30. 00:24:44
Csatlakozom a lemaradtam a kvízolimpiáról mozgalomhoz.

FF, Win7, szerda esti próbálkozások
Szinuhe
Kosarasszájú CetCápa
La Viva Tiburón
Elfcápaemberkobudera
Pontszám: 5.37
kedvelt tagPhoboszFérfi
Végzetúr tehetség
139 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
562. hozzászólás - 2010.09.30. 00:29:06
Az első kérdésnél nálam sem jelentek meg először a válaszok, de pár másodperc után 4-5 bejött és lehetett válaszolni rájuk.
Tűzfal beállítás:
Asztal-> Alul Start menü jobb széle, felhuzod a fület kikeresed a vírusírtód/tűzfalad ikonját, jobb click rajta, majd tiltás.
v2 - Elyra
v3 - Phobosz /Vihar Lovagok/

" -Te tudod ki vagy?
- Én IGEN! Egy csávó vagyok, aki egy csávót játszik, aki egy másik csávót játszik!? "
Pontszám: 6.21
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
563. hozzászólás - 2010.09.30. 21:02:15
"Tűzfal beállítás:
Asztal-> Alul Start menü jobb széle, felhuzod a fület kikeresed a vírusírtód/tűzfalad ikonját, jobb click rajta, majd tiltás."

Jól hangzik, csak kérdés, hogy ér-e annyit a kvízolimpia, hogy miatta kéthetente tönkremenjen a gépem a vírusok miatt.
Még nem találtam semmit az interneten, ami nem jönne be a tűzfal miatt, csak ezt az új kvízolimpiát. Eszem ágában sincs miatta bármit is piszkálni a gépemen, kockáztatni, hogy egy működő rendszer bekrepáljon.
Ez csak egy újabb tönkrement rész a játékban. Nem az első, és nem is az utolsó. Ma nem működik a kvízolimpia. Holnap nem lehet láthatatlanul vadászni. Holnapután nincs játék.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 6.94
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
564. hozzászólás - 2010.09.30. 21:20:29 (Válasz Gort #563 hozzászólására.)
Nekem sose volt tűzfalam és soha nem is volt gondom belőle, azaz soha nem is jutott be semmi olyan, ami kártevő lett volna. Emellett meg a 8080-as porton van, azt pedig át kéne engednie a tűzfalnak, ha beállítod. Elvileg...
Pontszám: 7.61
népszerűZenkFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
565. hozzászólás - 2010.11.28. 12:10:24
Sziasztok!

A kvíz olimpián volt egy számomra nem igazán egyértelmű kérdés mely így hangzott:

Hány húrja van egy basszusgitárnak? a válaszok között 2 verzió volt pl: 3-4, 4-5...nos ez számomra nem volt igazán egyértelmű, mivel elég régóta használok pengetős hangszereket, s ha a kérdés úgy hangzik h "Hány húrja van egy klasszikus basszusgitárnak?" akkor már egyértelmű lett volna a válasz, így viszont nem...mert rengeteg féle bassgitár létezik, s a "4-5 húros" jó válasz nem teljesen felel meg a valóságnak. szeretnélek titeket megkérni h korrigáljátok v. töröljétek a kérdést.

Előre is köszönöm!
Pontszám: 8
kedvelt tagCorinaNő
Végzetúr tehetség
136 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
566. hozzászólás - 2010.12.14. 19:23:05
sziasztok
Én azt szeretném kérdezni, hogy mitől lehet az, hogy jelentkeztem az olimpiára el is kezdtem volna válaszolni, megjelent az első kérdés, a lehetőségekkel, bekattintani be tudtam, de nincsen a válaszolok gomb. Az idő fogy, de nem történik semmi. Kiléptem visszaléptem, megkérdezte folytatom -e az olimpiát, ugyan az a kérdés, de már egy helytelen válasz, válaszgomb továbbra sincs sehol.

Ha egy kacsa nem tud úszni, attól még nem a víz a hülye.
Pontszám: 3.67
népszerűtlenLady VízipókNő
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
567. hozzászólás - 2010.12.28. 10:43:37
Sziasztok!
A mai olimpiában volt egy kérdés, hogy az emberi kar hány csontból áll.
3, a felkarcsont, orsó csont és singcsont.
A helyes válasz őszerinte a 2. Ez tuti hibás!
Pontszám: 10
fórumozóDemian4821Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
568. hozzászólás - 2010.12.28. 14:08:08
Hello!

A mai kvízolimpián mikor épp töltöttem ki a kérdéseket, közben pont szintet léptem. Ekkor úgy vette mintha befejeztem volna a kvízolimpiát, és az addigi helyes válaszaimat vette a végeredménynek. A jutalom lélekenergiát sem tudtam átvenni. Ilyenkor mi a teendő?
Pontszám: 5
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
569. hozzászólás - 2011.02.15. 09:37:12
Hogy ezt az olimpiát nem lehet már teljesen rendbe tenni Most is volt egy olyan kérdés, hogy melyiket írta Zrínyi Miklós, megjelöltem a Szigeti veszedelmet, erre nem jó válasz, helyette a Tábori kis tracta, amit szintén ő írt... Így lett 49 jó válasz
Pontszám: 7.33
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
570. hozzászólás - 2011.03.01. 18:54:44
Legutolsó kérdésnek: Mire folytatjuk a háztartási energiafelhasználás 80%-át?

Nagyon szép és így csak 49 jó.
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 4.33
fórumozóKyara60Nő
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
571. hozzászólás - 2011.03.14. 15:18:26
Sziasztok!

Hiába próbálkozok azt írja ki a kvíz olimpia nem fut. Miért?

Köszönöm a választ.
Pontszám: 5.34
kedvelt tagSkubaFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
572. hozzászólás - 2011.03.14. 20:15:44
Nekem is ezt írja
Pontszám: 5.50
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
573. hozzászólás - 2011.03.15. 20:54:09
Itt is ugyanaz a probléma. Reméltem, hogy nem csak nálam szemétkedik a gép.
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 4.33
irritálóTrockijFérfi
Végzetúr tehetség
234 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
574. hozzászólás - 2011.03.15. 21:02:38
Nem a gépedben van a hiba.. bár csodálom, h tegnap óta senki sem jelezte..

Mondjuk, a fejlesztőknek is jár néha a szabi
Pontszám: 4.97
fórumozóSilence HunterFérfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
575. hozzászólás - 2011.07.28. 00:45:16
sziasztok!nem tudom kitölteni a kvízolimpiát!az első kérdésig jutottam válaszolok rá és elkezd forgatni egy homokórát és nem adja ki a következő kérdést.ilyenkor mi a teendő?
Pontszám: 5
fórumozóFalatozoFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
576. hozzászólás - 2011.07.28. 05:04:39
A kvízolimpián 28 jó válasz után a 29. kérdés a következő: Mit lehet csinálni a következp programmal: C?
A válaszok:

1. undefined
2. undefined
3. undefined
4. ?

Bármelyikre választ jelöltem ki, a válaszolok gombra nyomás után csak egy homokóra pörgött. Ha ráfrissítettem, akkor ugyanaz a kérdés jött megint.
Pontszám: 5
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
577. hozzászólás - 2011.07.30. 13:05:43
sziasztok. én a legutóbbi kvízolimpiával kapcsolatban szeretném megkérdezni, hogy azt a "mindenképp kapsz lélekenergiát" dolgot hogyan tudnám átvenni?
ez volt a második kvízolimpiám, így még nem vagyok nagyon jártas az itt zajló dolgokban. a problémám viszont az, hogy tegnap rögtön, miután kitöltöttem a kvízt felugrott egy pillatanra egy ablak, hogy itt veheted át a jutalmad, de ugyanazzal a svunggal el is tűnt. konkrétan nem tudom, hogy volt-e időm megnyomni a gombot, és átvenni a jutalmat, de az az érzésem, hogy nem. és értesítést sem kaptam róla, sem úgy, hogy itt veheted át, sem úgy, hogy átvettem...
lehet, hogy én vagyok bamba béka még, de sajnos nekem úgy tűnik, kimaradtam valamiből. nyilván nem nagy cucc, de mégis jóleső jutalom lenne. az eredményemet tudom csak, szóval elvileg végigcsináltam a tesztet, de mégsem történt semmi, nem kaptam semmit.
minden jó tanácsnak örülnék
üdv
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
578. hozzászólás - 2011.07.30. 13:16:10 (Válasz Lavender #577 hozzászólására.)
A kvízolimpia végén, mikor kitöltöd, akár rákattintasz az adott gombra, akár nem, automatikusan jóvá írja az LE-t nálad a következő kattintásnál.
Pontszám: 7.40
kedvencLavenderNő
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
579. hozzászólás - 2011.07.30. 13:37:43 (Válasz Craslorg #578 hozzászólására.)
de nem kapok értesítést róla? azért kérdezem, mert nem vettem észre, hogy megkaptam vola a LÉ-t, és egyébként mindenről kapok értesítést, vagy nyomon követhetek minden eseményt, de erről nem találtam semmit, és a kvízvégeredményeken kívül már nem látok semmit.
ha ilyenkor automatikusan nem jár értesítés, akkor még egyszer elnézést, hogy ilyen kis buta vagyok. de a tegnapi teszt vége szokatlan volt, s nem tudom, mi történt végül. én vadászni szoktam közben, s nem figyeltem, mikor, mennyit s mitől nőtt a lélekenergiám. lehet az, hogy van egy teljesített küldetésem, aminek az átvételét a jobb időkre tartogatom, s a kvízes nyereményt is csak utána kapom meg? ugye ezek egymástól függetlenek?
Legvégül, ha csak cápa marad a nagy tóban, egymást fogják megenni: nem marad majd semmi, csak a víz maga...

V2, Zialin
V5, Lavender
*****

Piros gombot az új-inaktív templomoknak!!!
*****
Pontszám: 7
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
580. hozzászólás - 2011.07.30. 15:24:02 (Válasz Lavender #579 hozzászólására.)
Nincs róla külön értesítés.
Pontszám: 7.40
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője