Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új: kvíz olimpia
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
441. hozzászólás - 2009.07.16. 12:01:14 (Válasz Ericdrawen #415 hozzászólására.)
Hmmm... Én soha nem használtam adatbázist, de Google-t igen, de most is 451 mp alatt voltam kész, így az időre irányuló felvetés nem hiszem, hogy minden esetben csalás, ha annak értelmezzük az adatbázist és a gyorsabb netet. Sajnos 49 helyes válasszal nem értem az első 10-be sem.
Ettől függetlenül én is szívesen venném az új, válogatott kérdéssorokat, mert a játék ezen részét élvezem még mindig.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
442. hozzászólás - 2009.07.16. 15:50:54 (Válasz Rius #441 hozzászólására.)
Engem most az erdekelne, hogy mi van akkor ha Rius teszemazt masodikkent vegez? Mert hogy kvizmedalt nem kaphat. Ugye ilyenkor esszeruen eggyel tolodnak lefele a jutalmak?
Pontszám: 5
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
443. hozzászólás - 2009.07.16. 19:29:04
Sziasztok !

Én is részt vettem a kvízolimpián és hatalmasat csalódtam. Most nem a kérdések nehézségéről, hanem a kérdések helyesen írásáról beszélek. Nem tudom ki válogatja a kérdéseket de azért mondjuk egy Auschan már ne szerepeljen a válaszok közt. De nem ez volt az egyetlen. Ha már a kérdéseket visszadobják mert rosszul írtál egy szót, akkor legalább itt az olimpiánál figyelhetnének erre jobban is az illetékesek.

A remény sosem hal meg.
Remélem panaszom elér oda ahova kell és következőnél már jobban figyelnek.

U.I.: Ha kell segítség keressetek meg és segítek a válogatásnál.
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
444. hozzászólás - 2009.07.16. 20:53:57 (Válasz Giganticus #443 hozzászólására.)
Téged külön meg kell keresni? Mi teljesen önkéntesen másoljuk azokat a kérdéseket az aktuális Kvíz topicba, amikkel problémánk van.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
445. hozzászólás - 2009.07.20. 16:03:08 (Válasz Lanmandragoran #444 hozzászólására.)
Bocsánat. Akkor nem jól fejeztem ki magam. Nekem nem a kérdésekkel volt problémám hanem a helyesírásával.
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
446. hozzászólás - 2009.07.20. 16:06:45 (Válasz Giganticus #445 hozzászólására.)
Az ugyanaz. Ha nem tökéletes a kérdés, probléma van vele. Ha ilyet találsz, és van rá energiád, másold be a Kvíz x. (aktuális 4.) topicba, és a jogosult személyek javítják/törlik.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagNoyoFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
447. hozzászólás - 2009.07.30. 01:23:42
Ha majd nekem valaki megmagyarázza hogy egyesek hogyan a fenébe olyan okosak hogy sorozatban az első háromban végeznek hiba nélkül, sőt még 10 sec sem kell nekik átlagban kérdésenként, no akkor azt mondom minden oké. De addig értelmetlen és csak hatalmas előnyt ad azoknak akiknek amúgy sincs rá szükségük. Ez a véleményem huszonvalahány kvízolimpia után, és bár vitázni lehet róla, de kb annyira tud meggyőzni bárki a győztesek tisztességéről, mint az "átlagmagyart " a lottóhúzás manipulálhatatlanságáról.
Bocsánat ha bárkit is megsértettem, nem állt szándékomban.
Pontszám: 7
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
448. hozzászólás - 2009.07.30. 01:48:01
ma volt az első 50/50-es, tehát hibátlan kvízolimpia részvételem. 1 kérdésre kellett csak tippelni. no nem vagyok ilyen okos, de megtanultam használni a vágólapot és a google-t...
A hozzászólást S0laris módosította 2009.07.30. 02:03:02-kor
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
449. hozzászólás - 2009.07.30. 01:49:03 (Válasz Noyo #447 hozzászólására.)
Nyílt tény, hogy kvízadatbázist használnak. Ezt tudja mindenki.

Miklós több olimpiával ezelőtt ígérte, hogy változtat a rendszeren, és meg is lenne rá a módja, például elraktározni a legújabban feltett kérdéseket, és olimpián csak azokat tálalni. Írtam is neki, de sajnos nem történt semmi.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.40
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
450. hozzászólás - 2009.07.30. 02:18:28 (Válasz Mortimer #449 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.30. 01:49:03
Nyílt tény, hogy kvízadatbázist használnak. Ezt tudja mindenki.


A sajat nevedben, Mortimer kerlek. A sajatodban.
Pontszám: 2.33
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
451. hozzászólás - 2009.07.30. 06:27:21 (Válasz Kocos #450 hozzászólására.)
Szervusztok!

Idézet: Kocos - 2009.07.30. 02:18:28
Idézet: Mortimer - 2009.07.30. 01:49:03
Nyílt tény, hogy kvízadatbázist használnak. Ezt tudja mindenki.


A sajat nevedben, Mortimer kerlek. A sajatodban.


Mivel az adatbázis gyűjtője volt olyan tapló, hogy még hirdette is a fórumon, ezért nem kell túl sokat gondolkodni azon, hogy becsületesek-e a győztesek. Lehet közöttük becsületes, de azért kicsi az esélye. 45 helyes választ lassabban adtam meg guglizás nélkül, mint a győztes az összes helyeset. Ne mondjátok, hogy nem valószínű a segédeszköz...
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
452. hozzászólás - 2009.07.30. 07:43:46
elég szomorú amit itt írtok...

(valaki dob egy linket? )

a kvízolimpiára így tényleg ráfér egy kis változtatás. egy új szaki: "ösztönös kvízmanipuláció", max 50-es szint, minden szint +1% hogy eltalálod a helyes megoldást
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
453. hozzászólás - 2009.07.30. 07:44:09 (Válasz Awenhai #451 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.07.30. 06:27:21
Szervusztok!

Idézet: Kocos - 2009.07.30. 02:18:28
Idézet: Mortimer - 2009.07.30. 01:49:03
Nyílt tény, hogy kvízadatbázist használnak. Ezt tudja mindenki.


A sajat nevedben, Mortimer kerlek. A sajatodban.


Mivel az adatbázis gyűjtője volt olyan tapló, hogy még hirdette is a fórumon, ezért nem kell túl sokat gondolkodni azon, hogy becsületesek-e a győztesek. Lehet közöttük becsületes, de azért kicsi az esélye. 45 helyes választ lassabban adtam meg guglizás nélkül, mint a győztes az összes helyeset. Ne mondjátok, hogy nem valószínű a segédeszköz...


Egy: nem tudom ki milyen alapon itelkezik, en sehol nem olvastam, hogy tiltott modszer lenne adatbazis keszitese es hasznalata. Tehat meg ha hasznalja is a gyoztes, miert ne tehetne? Mi lenne ebben a becsuletlen?

Ketto: en egyszer egy korabbi kvizolimpian egy kerdest atfuttattam a nyilvanos linken, es megallpitottam, hogy az olyan lassu, hogy a kezzel guglizas hamarabb eredmenyt hoz, es mivel az ido donto tenyezove lepett elo, azota nem is probalkoztam tobbet. Igaz kerdesek elbiralasanal nagyon hasznos segedeszkoz (hogy szerepelt-e mar).

Harom: azert, mert valaki megtehette, vagy azert mert nalunk ugyesebb es gyorsabb volt, meg nem biztos, hogy meg is tette. A jatek egyeb teruletein is visszakoszon ez a rendkivul sajnlatos jatekosi eszmefuttatas. Ha nekem ez nem jon ossze, neki meg igen, es allandoan, es sokkal jobban csinalja, akkor tuti csal. Szkriptel tamad, toplistat monitoroz, kvizadatbazist hasznal. Termeszetesen nincs kizarva, hogy ezt teszi, de csak abbol, hogy nalam ugyesebb es abbol, hogy megteheti, ez nem kovetkezik. Ne tessek elfelejteni, hogy mindig van ugyesebb, mindig van okosabb jatekos. Nalam, nalad, mindenkinel.

Negy: az adatbazis nyilvanos. Csak 3-5 ember tudja hasznalni? Aki az elozon tudta hasznalni es nyert, az mostanra elfelejtette? Vagy miert nincs ott az elbolyban ujra? Valoszinubb szamomra a kovetkeztetes, hogy a jo eredmeny nem (elsosorban) az adatbazid hasznalattol fugg.

Ot: az adatbazis gyujtoje taplo? En azt gondolom, hogy aldoztos munkaval a kozossegert probalt tenni valamit. Ez nem taplosa, hanem becsulendo. A kozossegert szot alahuznam, mert pontosan ezert hozta nyilvanossagra. Ja es kerdem en, ha az adatbazis a non plus ultra, azon all vagy bukik minden, akkor o, akinek bizonyos, hogy van gyorsabb hozzaferese a sajat adatbazisahoz, most vajon miert nincs ott az elen?
A hozzászólást Kocos módosította 2009.07.30. 07:45:02-kor
Pontszám: 4.75
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
454. hozzászólás - 2009.07.30. 08:14:57
Szervusztok!

Kócos: Most, úgy tűnik, nagyon nem értünk egyet.

Ha a kvízolimpián te segédeszközt használsz, és ideértem most a Guglit, a kvízadatbázist, és minden lexikont is, az olyan, mint a valódi olimpián a dopping. Egyértelműen becstelen dolog.

A játék többi részén használja őket, aki szereti, egészségére. Az a pár LE, amit a segédeszközzel összeszed, kevesebb, mint a prémium tagság miatti plusz LE. Ott csak a saját játékát rontja el.

Az pedig, hogy adatbázist csinál valaki a kérdésekből saját használatra, az egy dolog. Jó erkölcsbe ütköző szerintem, de a szabályok nem tiltják konkrétan. Előnye, hogy a már szerepelt kérdések egy részét nem teszi fel újra. De az, hogy másokat is a használatára bíztat, az szerintem kimeríti a durva csalás fogalmát.
Csal, mert a saját adatai mellé mások adatait is megszerzi, egyszerűbbé válik számára a játék. Emellett el is lopja a játékadatbázis egy részét.

Az, hogy mások az élen levők, két dologtól függhet: Az adatbázist használó társaság több, mint húsz tagból áll, ez valószínű. Nem százan játszunk a szervereken.
Ekkor pedig már előfordulhat, hogy nem szerepel mindig mindenki a tizes listán. Aki nem guglizik, és/vagy adatbázisozik, az a jelen helyzetben 48-49 helyes válasszal rendelkezik, mert az adatbázisban érzésem szerint 2-4%-nyi ténylegesen hibás kérdés van, ahol a válasz maga rossz. Ezt pedig csak adatbázisvadászattal lehet kilőni.

Taplóságnak pedig a nyilvánossá tételt tartom, ez nálam alappont, hasonló kaliberű, mintha scriptet írt volna a Végzetúrhoz, hogy jobban optimalizálhasson.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 8.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
455. hozzászólás - 2009.07.30. 08:23:11
Szóval az a helyzet, hogy én minden kérdést kimásolok az adatbázisba, az 3-5 mp-n belül válaszol is. Most viszont az a csúfság esett meg velem, hogy a kérdések elenyésző részére találtam benne választ (kb 3-5 db), ezért a többit ezen felül még google-be is be kellett ütnöm, hogy tudjam a helyes választ. Ez találatoktól függően tovább 15-60mp között volt egy kérdésre (átlagot nem mértem, mert sokáig tartott volna). Viszont megérte a munka azt kell mondjam, sikerült 50 kérdésre válaszolnom ... öööööö ... 483 mp alatt ...
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagKriszoFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
456. hozzászólás - 2009.07.30. 08:31:01
Sanyi, te legalább felvállalod.
Van aki csak használja sunyin az adatbázisokat (én nem, én nyíltan használom, más kérdés, hogy így sem nyerek kvízt vele ) és van a legrosszabb fajta ember, aki még megpróbálná erkölcsösnek - vagy legalábbis elfogadhatónak - is beállítani a használatát. Ez nem optimalizálás, ez annál több - Awenhainak van igaza. Szerintem.
Pontszám: 8.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
457. hozzászólás - 2009.07.30. 08:35:39
(Felírhatom a +2 vp-t magamnak? )
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
458. hozzászólás - 2009.07.30. 08:43:46 (Válasz Awenhai #454 hozzászólására.)
Idézet: Awenhai - 2009.07.30. 08:14:57
Ha a kvízolimpián te segédeszközt használsz, és ideértem most a Guglit, a kvízadatbázist, és minden lexikont is, az olyan, mint a valódi olimpián a dopping. Egyértelműen becstelen dolog.


No azt ne add be nekem, hogy van aki komoly eredenyt akar elerni es nem hasznal guglit. Masfelol. A sportban - ha mar ezt a peldat hoztad fel - van egy olyan, hogy (sportagankent valtozo), hogy tiltott szerek listaja. A doppingszer olyan szer, ami teljesitmenyt fokozza, de ha nincs rajta a listan, akkor minden tovabbi nelkul hasznalhatod. Se a guglit, se a kvizadatbazist semmi ilyen listan nem lattam. Megjegyzem a gugli hasznalatat eddig meg senkitol nem hallottam kifogasolni, ez egeszen uj.

Az pedig, hogy adatbázist csinál valaki a kérdésekből saját használatra, az egy dolog. Jó erkölcsbe ütköző szerintem, de a szabályok nem tiltják konkrétan. Előnye, hogy a már szerepelt kérdések egy részét nem teszi fel újra. De az, hogy másokat is a használatára bíztat, az szerintem kimeríti a durva csalás fogalmát.
Csal, mert a saját adatai mellé mások adatait is megszerzi, egyszerűbbé válik számára a játék. Emellett el is lopja a játékadatbázis egy részét.


Masok adatait is mgszerzi? Hogy? Es ez csalas? Akkor az is csalas, hogy en kozzeteszem a wikin a 90-es szintu targyakat. Mert azt olyan is elolvashatja aki meg nem tudja megvenni. Sot! Tervezhet vele, es ezaltal elonyhoz juthat.

Taplóságnak pedig a nyilvánossá tételt tartom, ez nálam alappont, hasonló kaliberű, mintha scriptet írt volna a Végzetúrhoz, hogy jobban optimalizálhasson.


Ami viszont tiltott. Szemben ezzel.
Nalam meg ha valaki probal jatekostarsaiert tenni, nem keves aldozattal, az nem taplosag, hanem jofejseg.

Idézet: CaveMaN - 2009.07.30. 08:23:11
Szóval az a helyzet, hogy én minden kérdést kimásolok az adatbázisba, az 3-5 mp-n belül válaszol is.


Akkor ezek szerint felgyorsult, vagy nem egy probabol kellett volna altalnositanom. Mindenesetre kivalo segedeszkoz.
Az olimpia igazsagosabba tetelere pedig szuletett mar par kivalo javaslat.

Bar megjegyzem, a nyilvanos adatbazis PONT, hogy igazsagos, az igazsagtalan az, ha valaki sajat adatbazist gyujtoget. Es ha egy addig kiadatlan zart halmazbol jonnek a kerdesek, akkor egy jatekos konyen megkerheti 10 szovitrsat, hogy jegyezzek fel neki a kerdeseket es a valaszokat, igy rogton egy 400 koruli adatbazissal ugorhat neki az olimpianak, amit viszont mas nem fog tudni hasznalni.
Pontszám: 3
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
459. hozzászólás - 2009.07.30. 09:22:25 (Válasz Kocos #458 hozzászólására.)
Szervusztok!

Kócos: Elméletileg a kvíznél írva van, hogy nem kéne olyan kérdést feltenni, amihez guglizni kell. Hogy akkora az adatbázis, hogy óhatatlanul kaphatsz olyan kérdést, amihez hozzászagolni sem tudsz, mert nem ismered az adott területet, ez annyiban módosítja ezt, hogy az olimpián kívül használd, ha kedved tartja. Én nem teszem, ez egy játék, nem zavar, ha bukok miatta egy-két LE-t. Hogy szerinted én nem játszom komolyan? Lehet, nem sajnálom a CsP-t arra, hogy félretoljak olyan problémákat, mint a többszörös sajtolás, ha nem akarom kivárni az egy órát.
A doppingszerek listája pedig folyamatosan bővül, amint rájönnek, hogy az adott szer előnyt ad, és ki tudják mutatni, azonnal felkerül a listára.

Saját adatbázis készítése: én nyugodtan tekinteném akár kódtörésnek is, ha reklámozzák, az scriptelés segítése. A tárgylista pedig fix, alig változik, a döntésed annyi, hogy megveszed-e, vagy sem. TF-re elég hamar nem jutott időm, én ott azonnal elkezdtem térkéoet rajzolgatni magamnak, pont azért, hogy követhessem. Időhiány miatt leálltam, de ha lesz rá lehetőségem, folytatni fogom, a térképemet is. Annak ellenére, hogy van kész térkép, és tárgy, illetve szörnylista. Más adatait nem használom, a dolgot nem reklámozom. Csak annyi a különbség az asztali játékokhoz képest, hogy gépen rajzolgatom a térképet. Titkos az adatbázis? Nem, a játék kezeléséhez kapott adatokat rendezi áttekinthető formába.

Az idegen kvízadatbázis viszont script. A játék adatait használja? Igen. Titkos adatbázisból származnak az elemei? Igen. Nagy előnyt jelent a használata? Igen. Ha nem az olimpián használja a játékos, nem érdekel, használja, ha a saját feje helyett csak a gépet tudja használni. Az olimpián viszont ne tegye, az iskolában is büntetendő a dolgozatírásnál a puskázás. Itt nem tudják ellenőrizni, hogy te a játék mellett merre jársz egy másik ablakban, a saját becsületednek kell megvédeni ettől. Legalább a kvízolimpia próbáljon arról szólni, hogy a saját tudásodből játszol. Akadt már balszerencsés kérdéssorom, alig 30 helyes válasszal... akkor sem használtam a guglit, mert megkértek rá, hogy ne guglizzak (ne tegyek fel olyan kérdést, amire csak a gugli tudja a választ, tehát ha ez fennáll, akkor a guglizás sem támogatott). Hogy most már néha szükséges lenne, az egy dolog. Majd megjegyzem, ha érdekel. Ha nem, akkor meg nem ér annyit, hogy rákeressek.

Megkérés: Annak nyoma maradhat, ha rájönnek, az büntetéssel járhat. Lehet, persze, hogy nem fog, a pénz beszél. Én sosem tenném, a tárgylistádat sem néztem meg, nem használom sűrűn a vikit, bár tudok róla. Annyit néztem tán meg, hogy a Kivégzés hányas tanulásnál is jön elő, amire a harmadik világ indult, már elfeledtem. Egyébre nem használom, ne más fedezze fel a játékot helyettem.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új: kvíz olimpia
460. hozzászólás - 2009.07.30. 09:58:50
más tudását felhasználni nem hiba, nem tiltott, nem etikátlan. ha nem lenne a fórum vagy a wiki, menthetetlenül vakvágányra vittem volna a karimat. belegondolni is szomorú hogy hány ember teszi tönkre a karakterét akaratlanul, csak azért mert nem tájékozódik. persze időhiány szerepelhet az elcseszett karakterek okai között. a mi szövetségünk elkezdte "nevelni" az "utánpótlást", azokat a karaktereket amelyek alacsony szintűek, fejletlen szakérteleml istával. rendszeresen beszámolunk egymásnak az eredményeinkről, a tapasztalatainkról, a terveinkről, megosztjuk egymással a szakértelemlistánkat stb. ez NEM csalás.

az hogy pár embernél keményen koncentrálódnak a kvízmedálok, sok ember gyanúját felkeltik/felkeltették. az egymásra ujjal mutogatás és magyarázkodás helyett inkább kezdjük el üldözni a JV-ket hogy javuljon a kvízolimpia. egy bagatell minijáték akkora tápot ad ami alig vagy egyáltalán nem behozható előnyt generál. abban egyetértek Awenhai-al hogy ez a minijáték arról kéne szóljon hogy ki mennyire tájékozott, nem guglifighterek vágólapszamurájkodásáról (mondom ezt úgy hogy guglival hibátlan volt a legutóbbi "teszt", csak a 690 mp időeredményem volt nagyon szerény)
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője