Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen csevej
fórumozóTreiFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
201. hozzászólás - 2008.10.07. 18:17:27
És az mire jó?
Nem a bugyi a világ legjobb dolga, de közel van hozzá!
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
202. hozzászólás - 2008.10.08. 06:23:26
vezetőkészség:

Ettől a szakértelemtől függ, hány befogott lényed lehet egyszerre. Minden 5 szint egy további lény befogását teszi lehetővé. Maximális szint: 50.
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
fórumozóTreiFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
203. hozzászólás - 2008.10.08. 19:00:52
Na azt se fejlesztem:) nem sok bónuszt adnak ezek az állatok... Am, egy káoszkígyónál erősebb mondjuk egy tigroszlán?
Nem a bugyi a világ legjobb dolga, de közel van hozzá!
Pontszám: 5
fórumozóGoombiFérfi
Végzetúr
67 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
204. hozzászólás - 2008.10.11. 18:14:02
halisztok!
csináltam egy chat-et a vegzetur játékosainak

Ha fel szeretnél menni a chatre katt erre:

http://www.freechat.hu/chat/index.php?chatid=3020
Pontszám: 5
irritálóShegorathFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
205. hozzászólás - 2008.10.13. 17:26:14
Egy végzetúr táborát közelítetted meg észrevétlenül. Könnyes szemmel búcsúzik állatától, ami egy kígyóféreg. Mellette már ott áll új kedvence, egy jóval nagyobb teremtmény. A távozó idomított állatot követed, majd a tábortól tisztes távolságban, zsákmányul ejted (+111). Maradtál volna a gazdáddal, te szerencsétlen lény! +6 TP

Brühühü, micsoda dráma, micsoda szenvedés...
-Do you have an account?
-No, I have a life!
Pontszám: 6.50
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
206. hozzászólás - 2008.10.16. 01:06:53
azúr légió.... elit horda... összefognak ellenünk, már szánalmas. Akkor sem lessz belőlük semmi, legalábbis a saját erejükből. Mind a kettő nyuszi. MIÉRT? Mert félnek. HOLNAP VISSZA LÉP AZ EGYIK VAGY A MÁSIK? nem....
De Amikor Egymásnak Esnek Mi Is ÜzenjÜNK Hadat NEKIK.

TÁPOSOK elithorda
Pontszám: 5.33
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
207. hozzászólás - 2008.10.16. 01:13:36
Ja arról nem is szólva szövetségesek. Innkább verjük le őket most, mint, hogy árnyékba éljetek. De előbb-utóbb rátok fog járni a rúd. LEGYETEK BÁTRAK ÉS OKOSAK IS
Pontszám: 5.33
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
208. hozzászólás - 2008.10.16. 17:36:01
Ezúton üzenném annak az ámokfutónak, akik végigrohant a Napkapu topicon és lepontozta a hozzászólaimat, ezzel jelezve, hogy személyemet irritálónak tartja: nem nagyon érdekel!!!!
Rajta kívül úgy tűnt sokan kedvelik az íránsainkat és ezt továbbra is igyekszünk színvonalas folytatással meghálálni!! Ha pedig személy szerint velem van baja valakinek, akkor legyen már annyira macho (vagy vagány csaj), hogy személyes üzenetben tárja fel a gondját és nem a többiek hangulatát rontja el azzal, hogy a tetszési indexet redukálja!!!!
Szerencsére az olvasóinkat azt hiszem nem nagyon érdekli, egy ember kicsinyes bosszúja!!!!
A hozzászólást Khetty módosította 2008.10.16. 17:46:13-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5.44
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
209. hozzászólás - 2008.10.17. 07:13:17 (Válasz Khetty #208 hozzászólására.)
Salem!

Na ezzel az értékelési rendszerrel nem érdemes szórakozni srácok/csajok. Pl. azért sem, mert ha valakinek túl alacsony az értéke, akkor nem nyithat topicot, ami néha kellemetlen lehet, és ilyen hasonlók.
Khetty esetében végképp nem értem ezt, hiszen olyan tagja a közösségnek, akinek írásai egyrészt korrektek és udvariassak, másrészt (a Napkapuban) érdekes és olvasmányos stílusukkal igazi üde színfoltot jelentenek.
Ugyanakkor értékelni kell. Higyjétek el. Főleg azért, hogy az ilyen "ámokfutók" által ejtett csorbát kiköszörüljük. Ha majd mindenki 8-as értékelést ad egy írásra, amely ezt megérdemli, akkor egy rosszindulatból adott 2-es már nem fog igazából számítani. Legyünk korrektek, ha az író nem szimpatikus, de az írás igen, akkor adjuk meg a megérdemelt magas pontszámot (vagy adott esetben fordítva, az írót kedveljük, csak éppen mondjuk szétoffolja a fórumot).
Khetty! Én a magam nevében beszélve természetesen, köszönöm szépen azokat a kellemes perceket, amiket szereztél te és mindazok, akik a Napkapu topic állandó írógárdájához tartoztok. Ezer hála és köszönet!

Jó játékot és fórumozást minden kedves játékosnak!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
210. hozzászólás - 2008.10.17. 13:06:29 (Válasz Byzon #209 hozzászólására.)
Köszönöm a dícséretet, igyekszem továbbra is!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 4.25
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
211. hozzászólás - 2008.10.18. 13:43:03
A lentebb írt jelenséget, hogy valaki végigrohanva a fórumon/topicon lepontozza a neki nem szimpatikus emberek hozzászólását én is mélyen elítélem. Nem tudom, hogy mi váltja ki ezt a viselkedést - talán vesztett a portyázás során? De azt akkor sem itt és így kellene megtorolni. Ráadásul olyan embereket pontoznak le, akik messze nem érdemelték meg - a példánál maradva Khetty is a fórum - és valószínűleg a játék - hasznos és izgalmas tagja.
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.50
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
212. hozzászólás - 2008.10.18. 14:40:17 (Válasz Normandiai Roland #211 hozzászólására.)
Vigyázz Roland, mert ha sok hasonló megnyilvánulásod lesz még, az én sorsomra jutsz!

Itt szeretném megköszönni mindenkinek, aki mellém állt eddig és kiállt mellettem, akár itt nyiltan, akár privát üzenetben biztosított a támogatásáról! Nagyon rendesek vagytok!

A pontozgató kisfijjúúnak pedig hadd legyen játéka... ha ennyi öröme jutott az életben játszon nyugodtan... csak vigyázzon, nehogy visszaüssön a pontozótábla...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.20
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
213. hozzászólás - 2008.10.18. 16:10:25
Salem srácok/csajok!

Lehet, hogy csak én gondolkodom így, de nekem ebből az egész sztoriból nem is az a leggusztustalanabb, hogy lepontozza össze-vissza válogatás nélkül a fórumot, hanem, hogy ha már egyszer Khetty külön meg is szólította, akkor miért nincs annyi gerince, hogy kiálljon a saját véleménye mellett? Komolyan nem értem néha az embereket... (Ezt természetesen tekintsétek semmisnek, amennyiben volt benne annyi gerinc, hogy Khettynek megírta azóta privátban a véleményét.)

Na meg ha már amúgy is itt vagyok. Kedves Napkapusok! Nem személyes ellenszenv volt részemről (karakterem: Incubus), hogy betámadtam vagy 5-öt közületek, csak a mi szövetségünknek nincs még se szövetségese, se ellensége, és a játékunk feldobása okán háborút tervezünk (legyen valami érdekesség) és most tesztelgetjük ki lenne megfelelő ellenfél ahol van is esélyünk nyerni. Nálatok túlnyomórészt kikaptam... Csak a tisztesség kedvéért mondom, meg hogy ne legyen félreértés. Csak vagy ti, vagy a Száz Hordás Pagony, de szeretnénk látni, hol van esélyünk.

Jó játékot!
A hozzászólást Byzon módosította 2008.10.18. 16:11:13-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
214. hozzászólás - 2008.10.18. 16:14:25 (Válasz Byzon #213 hozzászólására.)
Hihi
Hajrá
Pontszám: 7
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
215. hozzászólás - 2008.10.18. 16:16:55 (Válasz Necronis #214 hozzászólására.)
Aha... Pont te vagy az egyik fő ellenérv.
A másik meg Camelus, aki 42-80-ra vágott pofán...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.75
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
216. hozzászólás - 2008.10.18. 16:34:09 (Válasz Byzon #213 hozzászólására.)
Nem, nem volt annyira macho, hogy felvállalja a gondját-baját! Csak a "szövetségi háború" topicban jár a szája felettébb nagy sebességgel....


Idézet: Byzon - 2008.10.18. 16:10:25
Salem srácok/csajok!
Lehet, hogy csak én gondolkodom így, de nekem ebből az egész sztoriból nem is az a leggusztustalanabb, hogy lepontozza össze-vissza válogatás nélkül a fórumot, hanem, hogy ha már egyszer Khetty külön meg is szólította, akkor miért nincs annyi gerince, hogy kiálljon a saját véleménye mellett? Komolyan nem értem néha az embereket... (Ezt természetesen tekintsétek semmisnek, amennyiben volt benne annyi gerinc, hogy Khettynek megírta azóta privátban a véleményét.)
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.33
irritálóSzeptimuszNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
217. hozzászólás - 2008.10.18. 17:12:03
Hy, fiúk lányok!
Pontszám: 4.25
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
218. hozzászólás - 2008.10.19. 15:43:44
És akkor hadd álljon itt mindenkinek használható tudásként az alábbi történet!!!!

Ma 14:30 és 15:00 között gond volt a szerverrel (később is volt gond). Ez az eset van akinek nagyon jól jött, mivel őket továbbra is játékba engedte! A saját erejét és gerincességét hangoztató egyik gyémánt szövetség minden tagja szinte kivétel nélkül megtalált ez idő alatt!!!!
Mivel én nem voltam olyan szerencsés, hogy a be tudjak lépni a játékba, és védekezni tudjak bármilyen megoldással is, így gyakorlatilag szert tettek nagggyon sok LE-re alig fél óra leforgása alatt!!!! Én már csak arra értem vissza, hogy megnézhettem az "Eddigi csatáim" között, hogy név szerint kiknél landolt az eddig összegyűjtött LE-m!!!
Hozzáteszem, hogy épp a Lélekkufárnál nézelődtem, mikor beütött a szerver-hiba!!!!

Ezek után nincsenek kételyeim az élen álló rubint szövetség által meghirdetett Gyémánt Háború helyességét illetően (bocs az általánosításért, azért van, akit sajnálok, csak még ideges vagyok!)!
És ezentúl az ügyben sem lesz fikarcnyi kételyem sem, hogy kik azok a szintén "gerinces" játékosok, akik a pontozógombokkal játszadoznak!!!!
A hozzászólást Khetty módosította 2008.10.20. 14:30:23-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 6.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
219. hozzászólás - 2008.10.19. 17:37:16 (Válasz Khetty #218 hozzászólására.)
Salem Khetty!

Lehet, hogy naiv vagyok, de biztos, hogy tudtak róla, hogy szerver hiba van? Álljon itt az én kis történetem is:
Izzadtságos munkámmal összegyűjtöttem, egy komolyabb fegyverre valót, már-már megvehettem volna, amikor megtámadtak, és meg is vertek, jó adagot zsákmányoltak tőlem. Nem írom ide sem a karakter, sem a szövetség nevét. De fél órán belül az említett szöviből még 6-an támadtak meg, és a LE-m szinte elfogyott. Utólag megbeszéltem az elsőként támadóval a dolgot, és mondta, hogy igazából csak gyorsan körbeadta a szövetségben, hogy nálam jelenleg bővében van a LE. Ezzel nincs is semmi gond, ilyen a játék.
Szóval biztos, hogy tudtak a szerver hibáról? Végül is őket beengedte... De ha tudtak róla, akkor gerinctelen dolog volt...
Amúgy együttérzésem neked! És fel a fejjel!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
220. hozzászólás - 2008.10.19. 18:18:57 (Válasz Byzon #219 hozzászólására.)
Nem tudom, hogy mennyit tudtak a szerverhibáról vagy mennyit nem... azért vagyok (voltam) dühös, mert az első támadást még láttam és erre akartam is reagálni (elvégre nem vagyok hülye, hogy ingyen adományozzak bárkinek is több, mint 1000 LE-t), és biztos voltam benne, hogy körbemegy a szövetségükben a híre, hogy itt egy gyűjtős varázsló, lehet sápolni... mire jött a szerverhiba és a végére úgy jártam, mint te...
A körbeírós, egyszerre egy egész szövetség letámad valakit játékot nem tartom tisztességesnek (én a magam részéről soha nem is alkalmaztam ezt a fajta LE-hez jutás!), de ez is egy stratégia nem is ezzel van gondom... hanem, hogy egyszerűen esélyem sem volt védekezni semmilyen módon... és ők ezt pofátlanul kihasználták...
És azért úgy sejtem, azt hogy valami baj van tudták, hiszen itt a fórumon is beszéltek róla, hogy van valami gond...

Alapvetően a támadás a játék kockázata, ennek estél te is áldozatul (sajnálom ) ; ha valaki gyűjteni kezd benne van a rizikó, hogy valaki megtalálja, letámadja az ember lányát (az első támadással ilyenformán csak az elvesztett LE fölötti siránkozásom a baj), de jelen esetben nem érzem magam hibásnak a többi LE-veszteség miatt, mivel fél órán keresztül folyamatosan próbálkoztam belépni a játékba, de nem tudtam....

Most már inkább csak csalódott vagyok, és nem dühös... írok is valamit Napkapu alá...
A hozzászólást Khetty módosította 2008.10.19. 18:45:28-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 7.80
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!