Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen csevej
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2381. hozzászólás - 2008.11.27. 17:06:46 (Válasz Cirmos cica #2379 hozzászólására.)
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.27. 17:02:32
Körte segíts légyszi!Nem találom a szárnysegédet a vadnyugaton. Nem tudod hol lehet?


Kattints a küldetés elfogadására,aztán a lezárására és meg is van.Aztán megnézheted a párbajt az üzikben.
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2382. hozzászólás - 2008.11.27. 17:07:55 (Válasz Atreus #2376 hozzászólására.)
Bocsi,a memóriám nem túl jó.Kösz így utólagosan is a tippet.
Pontszám: 7.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2383. hozzászólás - 2008.11.27. 17:17:43 (Válasz Kortevirag #2382 hozzászólására.)
Szívesen
Nemsokára lesz törött korsóm is a Westen
Cirmos, megkaptam a meghívót a Tanothon, de hiába írom be a Végzetúr-t a Rendeknél, azt írja nincs ilyen

éés, megvan az első szövetségi győzelmünk , az ellenfél végül is kapitulált..kb 150-45 volt a győztes csatáink aránya
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2384. hozzászólás - 2008.11.27. 17:22:33
Végzetúr rend a teljes neve.

Gratu.
Pontszám: 7.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2385. hozzászólás - 2008.11.27. 17:25:45 (Válasz Kortevirag #2384 hozzászólására.)
Köszönöm, így már meg is van
--hogy ez nekem miért nem jutott eszembe? --
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2386. hozzászólás - 2008.11.27. 17:34:23 (Válasz Atreus #2385 hozzászólására.)
Idézet: Atreus - 2008.11.27. 17:25:45
Köszönöm, így már meg is van
--hogy ez nekem miért nem jutott eszembe? --



Uggyanmár.Én is kerestem.
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2387. hozzászólás - 2008.11.27. 17:35:55
Hogy van nektek ennyi játékra időtök?
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2388. hozzászólás - 2008.11.27. 17:38:01 (Válasz cirip #2387 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2008.11.27. 17:35:55
Hogy van nektek ennyi játékra időtök?


Nem kell vele sokat fogllakozni.Elmész gyapotot szedni 2 órára,addig még meg is főzöl.
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2389. hozzászólás - 2008.11.27. 17:41:54
Sziasztok! Hát ne haragudjatok, de 40 oldalt most nem olvasok végig, de grat, igen aktívak voltatok!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2390. hozzászólás - 2008.11.27. 17:43:58 (Válasz Byzon #2389 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.27. 17:41:54
Sziasztok! Hát ne haragudjatok, de 40 oldalt most nem olvasok végig, de grat, igen aktívak voltatok!


pedig akkor kihagyod az álmomat veled.
Pontszám: 7.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2391. hozzászólás - 2008.11.27. 17:44:35 (Válasz Byzon #2389 hozzászólására.)
Szia Byzon Hát, ne haragudj, de igazán végigolvashatnád
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2392. hozzászólás - 2008.11.27. 17:46:31
Itt van,megtaláltam,olvasd el,de ne vonj le belőle következtetéseket.


Igen,csak itt a ciki,hogy van barátom.
Az egész sztori úgy indult,hogy megbeszéltük,hogy a topic résztvevői találkoznak.Ott is volt mindenki és vonzalom volt közöttünk Byzonnal.De nekem barátom volt(aki most is),akit szeretek,de már nem olyan a kapcsolatunk.Volt egy házunk,munkám,meg minden.Panaszkodtam nektek,ahogy itt is.(minden részletére nem emlékszem már az álomnak).Vmi olyasmi volt,hogy Byzon mondta,ő hazavisz engem,mert közel lakunk településügyileg egymáshoz.De nem hazavitt,hanem elkezdtünk beszélgetni,ő említette,hogy vonzódik hozzám és szrevette,hogy én is hozzá.Én meg bőgtem,hogy szeretem a barátomat és nem akarom megbántani,meg megcsalni.Aztán vhogy a házában kötöttünk ki egy kanapán,én meg az ölében.(a ház olyan volt,mint a volt barátoméké,aki szintén kamionozik)Ő szabályosan elcsábított,én nem nem tiltakoztam,de közben folyton a barátom járt a fejemben.Megkérdeztem tőle,hogy nem lehetne-e,hogy mindkettőük legyen a abrátom,de ő azt mondta,nem,döntenem kell.Én:de nem lesz nehezebb,ha szexelünk is?Ő:nem hiszem.Aztán megvolt a szex(hűűű).Én meg csak agyaltam,hogy mit csináljak.Byzon nagyon rendes,tudok ele beszélgetni komoly dolgokról is,gyengéd,jól néz ki,elfogadja a külsőm,de a barátomnal már régóta együtt vagyunk és kötődök hozzá,van múltunk.
A végét nem tudom,mert barim tesója beordított,hogy keljünk fel.(mindig ezt csinálja)
Elég érdekes volt és elgondolkodtató.
Pontszám: 8.33
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2393. hozzászólás - 2008.11.27. 17:47:50 (Válasz Kortevirag #2392 hozzászólására.)
-- én addig eltakarom a szememet --
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2394. hozzászólás - 2008.11.27. 17:48:22 (Válasz Atreus #2393 hozzászólására.)
Idézet: Atreus - 2008.11.27. 17:47:50
-- én addig eltakarom a szememet --


Te is elolvashatod.A lányok már látták.
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2395. hozzászólás - 2008.11.27. 17:52:01 (Válasz Kortevirag #2394 hozzászólására.)
végigvigyorogtuk

viszont szegény Byzon, szerintem most kifut a világból zavarában
Pontszám: 7.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2396. hozzászólás - 2008.11.27. 17:54:55 (Válasz Kortevirag #2394 hozzászólására.)
már olvastam , csak közben Cirmos válaszolt rá, és kábé nekem is az volt a véleményem, amit mondott.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2397. hozzászólás - 2008.11.27. 17:55:59 (Válasz Kortevirag #2392 hozzászólására.)
Idézet: Kortevirag - 2008.11.27. 17:46:31
Itt van,megtaláltam,olvasd el,de ne vonj le belőle következtetéseket.


Igen,csak itt a ciki,hogy van barátom.
Az egész sztori úgy indult,hogy megbeszéltük,hogy a topic résztvevői találkoznak.Ott is volt mindenki és vonzalom volt közöttünk Byzonnal.De nekem barátom volt(aki most is),akit szeretek,de már nem olyan a kapcsolatunk.Volt egy házunk,munkám,meg minden.Panaszkodtam nektek,ahogy itt is.(minden részletére nem emlékszem már az álomnak).Vmi olyasmi volt,hogy Byzon mondta,ő hazavisz engem,mert közel lakunk településügyileg egymáshoz.De nem hazavitt,hanem elkezdtünk beszélgetni,ő említette,hogy vonzódik hozzám és szrevette,hogy én is hozzá.Én meg bőgtem,hogy szeretem a barátomat és nem akarom megbántani,meg megcsalni.Aztán vhogy a házában kötöttünk ki egy kanapán,én meg az ölében.(a ház olyan volt,mint a volt barátoméké,aki szintén kamionozik)Ő szabályosan elcsábított,én nem nem tiltakoztam,de közben folyton a barátom járt a fejemben.Megkérdeztem tőle,hogy nem lehetne-e,hogy mindkettőük legyen a abrátom,de ő azt mondta,nem,döntenem kell.Én:de nem lesz nehezebb,ha szexelünk is?Ő:nem hiszem.Aztán megvolt a szex(hűűű).Én meg csak agyaltam,hogy mit csináljak.Byzon nagyon rendes,tudok ele beszélgetni komoly dolgokról is,gyengéd,jól néz ki,elfogadja a külsőm,de a barátomnal már régóta együtt vagyunk és kötődök hozzá,van múltunk.
A végét nem tudom,mert barim tesója beordított,hogy keljünk fel.(mindig ezt csinálja)
Elég érdekes volt és elgondolkodtató.


Hát, most ugyancsak megleptél... Nehéz ilyenkor az embernek mit mondani... Előre szólok, roppantmód nem értek az álomfejtéshez, bár alapvetően, ha elfogadjuk, hogy a tudatalatti megnyilvánulása, akkor gondolom van pár dolog, amin barátoddal változtatni kéne... Beszélj vele, hogy mi az ami nem jó neked a kapcsolatotokban, mi az amin neki is változtatni kéne (persze ehhez hozzátartozik, hogy akkor ő is elmondhatja, ha valami nyomja a lelkét). Mindenképpen meg kell adni a másik felé a kölcsönös tiszteletet és megbecsülést mert anélkül nincs értelme egy kapcsolatnak. A barátodat nem ismerem, de te maximálisan megérdemled, hogy tiszteljenek és szeressenek. Okos, művelt, végtelenül kedves és helyes lány vagy! Ki merem jelenteni, hogy azon emberek közé tartozol, akik előtt az emberiség többségének nyugodtan lehet tisztelettel fejet hajtani.
Megtisztelő, hogy szerepeltem az álmodban. Ez talán azt jelenti, hogy kedvelsz egy picikét.


Atreus! Szerintem már nagy fiú vagy, felesleges!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2398. hozzászólás - 2008.11.27. 17:56:50 (Válasz cirip #2395 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2008.11.27. 17:52:01
végigvigyorogtuk

viszont szegény Byzon, szerintem most kifut a világból zavarában


Hát, körülbelül...
De azért megpróbáltam értelmesen reagálni...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2399. hozzászólás - 2008.11.27. 17:58:14 (Válasz Byzon #2398 hozzászólására.)
egész jól sikerült
Pontszám: 7.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
2400. hozzászólás - 2008.11.27. 18:04:37 (Válasz Byzon #2397 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.27. 17:55:59

Atreus! Szerintem már nagy fiú vagy, felesleges!


Persze, láttam én már karón varjút, meg fűben nyuszit (Mondjuk török börtönben még nem voltam )
Csak próbáltam vicceskedni, hogy egy kicsit oldjam a helyzetet, ha lett volna
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 8
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!