Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen csevej
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1741. hozzászólás - 2008.11.24. 11:52:01 (Válasz Cirmos cica #1738 hozzászólására.)
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.24. 11:49:18
Állj ott mellette és kevergesd!




Hogy ez nekem nem jutott eszembe!Bassz.Elveszi az ember agyát ez a nagy kényelem komolyan!
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1742. hozzászólás - 2008.11.24. 11:52:49 (Válasz Kortevirag #1736 hozzászólására.)
pici vizet alá öntesz...
mondjuk kajától függ mennyit lehet, de ha folyamatosan piszkálod (kevered), akkor nem tud leégni

Kivéve a madártej, általában két váltás tejből csinálom, egyben megfözöm a "madarat", egyből meg lesz a fincsi tej
Pontszám: 7.67
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1743. hozzászólás - 2008.11.24. 11:57:36 (Válasz cirip #1742 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2008.11.24. 11:52:49
pici vizet alá öntesz...
mondjuk kajától függ mennyit lehet, de ha folyamatosan piszkálod (kevered), akkor nem tud leégni

Kivéve a madártej, általában két váltás tejből csinálom, egyben megfözöm a "madarat", egyből meg lesz a fincsi tej


Köszi szépen.Paradicsomos káposzta,elég leveses.Na,most megyek és melegítek.Majd jövök.
Pontszám: 7.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1744. hozzászólás - 2008.11.24. 11:58:43 (Válasz cirip #1742 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2008.11.24. 11:52:49
, egyben megfözöm a "madarat", egyből meg lesz a fincsi tej


Ez jó.
Én a madártejet ráhagyom a mamira. Főzni bármit megfőzök,de ami kicsit édesebb az a nagyié.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1745. hozzászólás - 2008.11.24. 12:16:28
Hogyan tudod meg legkönnyebben,hogy lejt az asztal?
Önts csurig levessel egy tányért és rakd rá.
A hozzászólást Kortevirag módosította 2008.11.24. 12:16:38-kor
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1746. hozzászólás - 2008.11.24. 13:35:54
Jól eltüntetek.
Pontszám: 7.50
népszerűWolfiaNő
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1747. hozzászólás - 2008.11.24. 14:09:41
Sziasztok! Üdv mindenkinek, időm végtelenné vált, most dobtal ki a Gladiatusból multizásért. A másik karakter a lányomé volt, ráadásul ő a suliban regisztrált... Na mindegy, szóval most jobban ráérek, egyébként nagyon tetszik a Végzetúr. De még nagyon az elején vagyok. Egyébként szép napot és hetet mindenkinek!
Wolfia

Az élet egy nagy játszma, miért ne éljük végig játékosként? )
Pontszám: 7
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1748. hozzászólás - 2008.11.24. 14:10:32 (Válasz Kortevirag #1746 hozzászólására.)
Bocsi Körte,de nagytakarítok meg főzök,mert lassan haza ér a gyerek. Nemsokára jövök vissza.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1749. hozzászólás - 2008.11.24. 14:12:37 (Válasz Wolfia #1747 hozzászólására.)
Hát ez szomorú. Itt jó helyen leszel.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1750. hozzászólás - 2008.11.24. 14:14:51 (Válasz Wolfia #1747 hozzászólására.)
Mi egy gépről játszunk barátommal,egy gépről regisztráltunk és nem volt eddig baj.
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1751. hozzászólás - 2008.11.24. 14:15:25 (Válasz Cirmos cica #1748 hozzászólására.)
Jah,oké,csak szó nélkül eltüntetek,nem tudtam mi van.
Pontszám: 7
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1752. hozzászólás - 2008.11.24. 14:16:13
Jó "reggelt" hölgyek
Olvastam a mai hozzászólásokat, a fekvőtámaszos dolog jó ötlet. Mostanában eléggé punnyadt vagyok, lehet elkezdem
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1753. hozzászólás - 2008.11.24. 14:21:59 (Válasz Kortevirag #1745 hozzászólására.)
Idézet: Kortevirag - 2008.11.24. 12:16:28
Hogyan tudod meg legkönnyebben,hogy lejt az asztal?
Önts csurig levessel egy tányért és rakd rá.


Jaajj, remélem nem a friss tapasztalat beszélt belőled?
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1754. hozzászólás - 2008.11.24. 14:30:53 (Válasz Atreus #1753 hozzászólására.)
De sajnos igen.Mosatnában csupa "kaland" az életem.Tegnap leégettem a kaját,ma a leves volt piszok sós(tudom,hogyha melegíted sósabb lesz,de ennyire?brrr) és kiderült,hogy lejt az asztal és nem a legmélyebb tányért vettem el a készletből.
Aztán reggel barátom tesója azt mondja az ajtó előtt az apjának:"Nem akarok belszólni,de mikor dobjátok ki innen?"Na,ez mi,ha nem beleszólás.És mi köze hozzá.Fáj neki,hogy itt vagyok???Féltékeny???
Gondolatban odavágtam kicsit a fejét az asztalhoz,meg a forró levesbe is belelógattam párszor az orrát.(Gyorsan leállítottam magam,hogy ez nem szép dolog és mit szólnak az égiek,meg amúgyse kell lesüllyedni az ő szintjére,még gondolatban se.)Ezután jó darabig csönd volt,kiderült,hogy megfájdult a feje és elment a szobájába.(Apja kérdezte tőle,hogy fáj-e még a feje.)
Lehet boszorkány vagyok?
Ezután após elpanaszolta,hogy mennyi dolga van és milyen sok a munka.Hozzá teszem dőlt belőle a piaszag,elképzelem mit munkálkodott.
Pontszám: 7
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1755. hozzászólás - 2008.11.24. 14:53:04 (Válasz Kortevirag #1754 hozzászólására.)
Leves melegítésekor csak akkor lesz sósabb, ha sokáig forralod, mert olyankor elpárolog belőle a víz. Ez nagyon egyszerűen orvosolható egy kis víz hozzáadásával. Hacsak tegnap nem volt már sós, vagy valaki nem adott hozzá még egy kicsit.
Nem ismerem barátod családjával való kapcsolatodat, de lehet hogy mindazt amit gondolatban tettél, a valóságban is meg kellett volna tegyed
Bár amit mondtál, lehet erre tényleg nincs szükség, mert mentálisan is el tudod látni valakinek a baját
Ha nem akar beleszólni, akkor ne tegye. Ha meg valami gondja van veled, akkor azt mondja meg a szemedbe, üljetek le, és beszéljétek meg.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1756. hozzászólás - 2008.11.24. 15:02:53 (Válasz Kortevirag #1754 hozzászólására.)
Azt mondják úgy szép az élet,ha zajlik. Hát a tiéd zajlik rendesen.Vigyázz magadra!!!
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1757. hozzászólás - 2008.11.24. 15:13:21 (Válasz Atreus #1755 hozzászólására.)
Anyós alapvetően sósan főz,aztán panaszkodik,hogy magas a vérnyomása.Csak megmelegítettem,nem forraltam.Szerintem még a szokásosnál is több sót rakott bele.
Barátom családjával katasztrófális a kapcsolatom.Nem írom le az egész sztorit újra(hosszú lenne),ha gondolod a hozzászólásaimból megtudod,mert már taglaltam egypárszor.Jaj,az nem jó,mert sok van már.
Összefoglalva.Barátom tesója áskálódik ellenem,de nem tusdom miért.Lassan megmérgezi a szüleit,nem tudom mit tegyek.Eddig úgy csináltam,mintha nem hallanám.Az ajtó előtt tárgyalja meg állandóan a dolgokat.A szobánk a konyhából nyílik,elég zavaró tud lenni.
A tesó nem csinál otthon semmit,tanulás címszóval elvonul a szobájába és ki tudja mit csinál.Egész nyáron egy métert nem tett meg a fűnyíróval pl.,pedig akkor nincs is suli.Barárom is tanul még és itt okoskodik,hogy el mehetne mellette dolgozni.Ennyi erővel,ő is elmehetne.
Após egy iszákos barom,jobb kifejezés nincs rá.Beteg az anyukája és ápolnia kell és ezt naponta többször elsírja nekünk.Anyóssal állandóan ordít,hogy miylen hülye,milyen szarul főz(ez igaz),hogy trehány,nem tud gondoskodni a családjáról,lusta stb.
Anyós tűri a megaláztatásokat,mert hogy régen nem volt ilyen(na,ja,az ilyenekből lesznek a férjgyilkosok,mert csak gyűlik,gyűlik és egyszercsak megelégeli).Kérdeztem tőle,kell-e neki segíteni többször is,mindig azt mondta,nem.Utána meg bőg,hogy senki soha nincs semmire ideje,halálra dolgozza magát és fáradt.

Szóval dióhéjban ez a barátom családja.
Pontszám: 7
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1758. hozzászólás - 2008.11.24. 15:16:16 (Válasz Cirmos cica #1756 hozzászólására.)
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.24. 15:02:53
Azt mondják úgy szép az élet,ha zajlik. Hát a tiéd zajlik rendesen.Vigyázz magadra!!!



Igyekszem én,de ez nem mindig rajtam múlik.
Pontszám: 7
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1759. hozzászólás - 2008.11.24. 15:31:43 (Válasz Kortevirag #1757 hozzászólására.)
Én innen a távolból azt tudom javasolni, hogy egyszer szorítsd a sarokba a tesót, és szedd ki belőle, hogy mi a baja Veled. Természetesen először próbáld meg szép szóval, kulturáltan. Ha úgy nem megy, akkor használd a boszi praktikákat
Ha nem veszel róla tudomást, az nem segít, csak a Te életedet is mérgezi. Igenis tudomást kell róla venni, és tiszta vizet kell önteni a pohárba, még ha kellemetlen is.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1760. hozzászólás - 2008.11.24. 15:54:47
Félek.
Pontszám: 7
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője