Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen csevej
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
441. hozzászólás - 2008.11.09. 16:43:13 (Válasz Cirmos cica #410 hozzászólására.)
Kicsit késve reagálok a problémára de hát... az én dögöm is nyervákol éjszakánként.
Állatorvos szerint egyrészt segít az ivartalanítás, másrészt, ha nem állsz neki játszani, foglalkozni vele esténként, megtanulja hogy ilyenkor csend van. Saját bevallása szerint az ő macskájának olyan másfél évesen nőtt be a feje lágya.
Mindezek ellenére az én két éves exkandúrom máig zaklat minket hajnali 4 óra 30 perckor. Vagyis nem hinném hogy létezik tuti megoldás, a plusz egy havercica megoldáson kívül.
A hozzászólást cirip módosította 2008.11.09. 16:44:11-kor
Pontszám: 8.33
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
442. hozzászólás - 2008.11.09. 17:02:14 (Válasz cirip #441 hozzászólására.)
Az ivartalanítás még legalább 3 hónap. Próbáltam vele nem játszani,de akkor harap. Hát ,ha tuti megoldás nincs,akkor marad a korán fekvés és kelés. Mától úgyis munkanélküli lettem. A világválság az én munkahelyemet is elérte. Mindenesetre köszönöm a választ, így legalább tudom,hogy nem csak az én macskám ilyen hiperaktív.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
443. hozzászólás - 2008.11.09. 17:09:00 (Válasz Darkmaster18 #440 hozzászólására.)
Azt tudod,melyik gombal küldöd el vadászni az emberedet? na ott,ahol egymás alatt vannak mindenféle gombok,megtalálod a játékleírást is. Azon belűl rákattintasz a karaktered kiírásra és ott megtalálod.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvelt tagTanguszNő
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
444. hozzászólás - 2008.11.09. 17:09:47
Köszi Telk Egyelőre vadászgatok és ismerkedem:)
Pontszám: 6
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
445. hozzászólás - 2008.11.09. 17:27:37 (Válasz Cirmos cica #442 hozzászólására.)
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.09. 17:02:14
Mától úgyis munkanélküli lettem. A világválság az én munkahelyemet is elérte.


Nagyon sajnálom!
Sok sikert az álláskereséshez, szívből!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
446. hozzászólás - 2008.11.09. 17:54:55 (Válasz Byzon #445 hozzászólására.)
Igazából nem vagyok elkenődve,mert több,mint 8 évig jártam oda-vissza,2 hetente. Már kezdett fárasztó lenni. Amúgy is szóba került már a második gyerek, majd most újra átbeszéljük.A munkától meg nem félek, valamit mindig lehet találni. Fő az optimizmus! Hál isten, én bőven el vagyok látva vele.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
447. hozzászólás - 2008.11.09. 17:57:44 (Válasz Cirmos cica #446 hozzászólására.)
Na ennek szívből örülök! Komolyan!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
448. hozzászólás - 2008.11.09. 18:08:18 (Válasz Cirmos cica #442 hozzászólására.)
Idézet: Cirmos cica - 2008.11.09. 17:02:14
Mától úgyis munkanélküli lettem. A világválság az én munkahelyemet is elérte.

sajnálom

Jó, akkor annyira nem
A hozzászólást cirip módosította 2008.11.09. 18:08:57-kor
Pontszám: 7.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
449. hozzászólás - 2008.11.09. 18:16:44 (Válasz cirip #448 hozzászólására.)
Legalább több időm lesz a családomra. Most fejeztük be az építkezést is, úgyhogy lefoglalom majd magam. Aztán ha más nem, hát üzletvezetőből átváltok takarító nőre.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
450. hozzászólás - 2008.11.09. 18:56:05
Sajnálom, hogy munkanélküli lettél és irigylem kicsit az optimizmusodat. Azt hiszem most ebben a gazdasági helyzetben nem Te leszel az egyedüli. Sajnos nekem nincs ennyi optimizmusom. Azt hittem hogy az egészségügyben mindig kell ember. Lassan rájövök
,hogy ez sem igaz.
Pontszám: 3
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
451. hozzászólás - 2008.11.09. 19:10:55 (Válasz Telk #450 hozzászólására.)
Én is egészségügyit végeztem,de egy napot nem dolgoztam benne. képtelen vagyok megszúrni bárkit is. Nem szeretem a politikát,lehet,azért,mert nem is értem.A híreket is csak ritkán hallgatom.De mivel sokat utazom/tam,látom,hogy most a világon mindenhol nehéz. De én még mindig jó helyzetben vagyok. Van házam(még)amibe lakom,nincs problémám ennivalót venni és a fiamnak is megvan mindene.(na nem 30 ezres nike cipő)Vannak emberek,akiknek ezek közül semmi nincs meg. Őket megértem,ha elkenődnek.Én,amíg erőm van találni fogok munkát,ha kell kőműves leszek.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7.50
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
452. hozzászólás - 2008.11.09. 19:26:08
Igazad van tényleg sok embernek reménytelenebb a helyzete. Mikor dolgozni megyek látom a sok hajléktalant és mindig az jut az eszembe,hogy nekem még mennyivel jobb a helyzetem. Mindig az jut az eszembe,hogy nagyon sok közülük önhibáján kívül került ilyen helyzetbe.Pl válás után otthagyta a lakást a feleségnek és gyereknek,vagy elveszítette az állását . 50 körül már nem veszik fel az embereket sehova.
Pontszám: 6.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
453. hozzászólás - 2008.11.09. 19:26:15 (Válasz Cirmos cica #451 hozzászólására.)
Tisztelem a mentalitásod! Sokkal előrébb tartana egész népünk, ha mindenki így állna hozzá!
Én nem a kereskedelemben vagy az egészségügyben dolgozom, de veled egyet értek. Van fedél a fejem felett, van két kezem, két lábam, nem vagyok nagyon beteg (csak magas a vérnyomásom, de manapság kinek nem), és amíg ez így van, addig meg is keresem a napi betevőre valót. Emellett vannak jó barátaim, akikkel eljárhatok kikapcsolódni. Miért lennék hát elkenődve?
Aki nem tud örülni annak, amije meg van, mindig csak az elérhetetlent akarja, akinek a pohár mindig félig üres, nos az biztosan hamar magasra juthat, de csak remélhetem, hogy azért talál magának örömet is az életben...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
454. hozzászólás - 2008.11.09. 20:03:24 (Válasz Telk #452 hozzászólására.)
Hát igen. Azt sosem lehet tudni, mi okozta az életében azt a törési pontot, ami miatt hajléktalanná vált. Mindig imádtam az olyan megjegyzéseket, hogy maguknak köszönhetik, meg én ugyan nem adok neki semmit, menjen dolgozni, vagy éppen azért nem adok neki, mert úgyis csak elissza az egészet... Csak 1 hétre cserélne velük! Csak egy hétre! Megnézném, hogy megy el dolgozni, meg hogy ő sokkal erősebb lenne-e, és nem menekülne piához, vagy még annál is rosszabbhoz?! Ilyenkor kicsit keserűnek tűnhetek, de mentségemre legyen mondva, egy szerencsémre rövid ideig, nekem is volt benne részem. Viszont azóta is hálás vagyok azért a néhány hónapért az Úrnak, mert elég érdekes tapasztalatokat jelentett megismerni a "másik oldalt" is. Mert nem sokszor van egyébként meg az ember életében az a fajta tapasztalat, hogy ha tetszik, ha nem, le kell számolni a büszkeségeddel, és oda kell menned egy idegenhez egy százasért könyörögni, hogy legyen két zsemle a gyomrodban. Meg a szabad préda érzet. Lefekszel a padra, és dunsztod sincs, hogy reggelig hányan öntenek nyakon poénból forró kávéval, vagy ittas fiatalok, már csak a hecc kedvéért is, nem rugdalnak-e meg. De ugyanakkor ennek a rövid időszaknak életre szóló barátokat és tanulságokat is köszönhetek, meg azt, hogy ez eléggé alapvetően beleépült a mentalitásomba. És ezeket a változásokat sohasem bántam meg.

Jó játékot mindenkinek!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
455. hozzászólás - 2008.11.09. 20:07:54 (Válasz Byzon #453 hozzászólására.)
A boldogság egyik nagy akadálya az,hogy túlságosan nagy boldogságot várunk.
Már elkezdtem érezni a hajnali kelés hátrányait,úgyhogy mindenkinek szép jó éjszakát kívánok.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
456. hozzászólás - 2008.11.09. 20:09:20 (Válasz Cirmos cica #455 hozzászólására.)
Neked is Cirmos!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
457. hozzászólás - 2008.11.09. 23:55:54
Nagyos sok embernek kellene ilyen tapasztalat mint Neked Byzon és talán nem lennének az emberek lelketlenek és közömbösek. Nem irigyelnének másokat és talán sokkal többet segítenének a másiknak. Egyébként meg nagyon örülök, hogy jobbra fordult az életed és kívánok Neked sok jót, mert megérdemled.
Pontszám: 8.33
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
458. hozzászólás - 2008.11.09. 23:57:37
Kívánok Mindenkinek Jó éjt és holnapra szép napot!
Pontszám: 7.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
459. hozzászólás - 2008.11.10. 00:05:29 (Válasz Telk #457 hozzászólására.)
Köszönöm szépen, aranyos vagy!
Neked is jó éjt!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
460. hozzászólás - 2008.11.10. 10:54:46
János bácsi a kocsmában:
- Emlékeztek komáim, a múltkor a bikám úgy le vót pattanva, hogy ránézett a tehénre s már esett is össze. Na, az orvos adott valami gyógyszert, azóta nem lehet leállítani, naponta 25-30 tehenet is megereszt.
Ámulnak a komák, az egyik megkérdi:
-Te János, milyen gyógyszer az?
-Nem tudom, de olyan jó fahéjas íze van.

"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője