Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen csevej
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
841. hozzászólás - 2008.11.16. 19:21:58 (Válasz Kortevirag #840 hozzászólására.)
Oké,csak nézned kéne a dolgokat anyósodék szempontjából is. Te még csak a menyük se vagy. Egyáltalán nem kötelesek eltartani téged. 1-2 hónap még talán belefér,de te már régebb óta nem dolgozol. Én tiszta szívemből szorítok neked,de ebben a helyzetben,meg kell,hogy értsd a barátod szüleit és igyekezned változtatni a dolgokon.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
842. hozzászólás - 2008.11.16. 19:22:29 (Válasz Kortevirag #840 hozzászólására.)
El hiszem,hogy nehéz munkát találni egy faluban. A hirdető újságokat meg nem érdemes naponta megvenni,mert általában hetente frissítik. Nézz szét az ismerősök körében hátha tudnak segíteni manapság már így megy. Hidd el sokan voltunk már ilyen cipőbe! Ne add fel.
Pontszám: 5
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
843. hozzászólás - 2008.11.16. 19:31:05
Nincsenek ismerősem.Bár ha titeket belszámítok,van.De sajnos ennyi.Igencsak beszűkült életterem van.Munkahelyemen voltak,de szép lassan elhalt az ismertség.pedig én igyekeztem.
Nem lakok itt fél éve,mert amikor elküldtek a munkahelyemről,hazamentem.Kb. 3 hete jöttem vissza.Nem kértem tőlük pénzt soha.Napi két szelet kenyér,a rávaló margarin,meg sajt,heti egy adag mosópor és öblítő,meg heti 3x egy tényérnyi meleg kaja,amit én itt fogyasztok.Jó,meg a WC-papír és a levegő.Vízért ugyanis nem kell fizeti,kútból jön.Nem hiszem,hogy ha én elmegyek,akkor eljön nekik a Káanán.Nem én csinálok 50.000-es gázszámlát(fűtési szezonon kívül),meg hasonlók.
A hozzászólást Kortevirag módosította 2008.11.16. 19:31:41-kor
Pontszám: 7.50
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
844. hozzászólás - 2008.11.16. 19:40:53
Tudod Kortevirág a hitelekkel az a baj hogy akkor is vissza kell fizetni ha a vállalkozás nem jön be . A mai gazdasági helyzetben nagyon kevesen tudnak vásárolni. Nem biztos,hogy most jó üzlet boltot nyitni. Aki meg vásárolni tud elmegy egy nagy vásárlási központba és ott veszi meg amit kell.
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
845. hozzászólás - 2008.11.16. 19:43:46 (Válasz Kortevirag #843 hozzászólására.)
Biztos igazad van,de nem bírálhatod őket. Az,hogy magas a gázszámlájuk rájuk tartozik,ők fizetik. A barátodnak kéne melléd állnia a szüleivel szemben,de te sajnos nem mondhatsz semmit. A helyedben én összeszedném minden erőmet, félredobnám a büszkeségemet és elvállalnám a legelső munkát,ami jön. Így nem lennél ráutalva még arra az egy szelet kenyérre se. Munka után,még mindig lenne időd keresgélni valami megfelelőbbet.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
846. hozzászólás - 2008.11.16. 19:50:52
És addig amíg jön az a munka ,mert egyre ritkábban járogatnak a munkák. Dolgoztam én is takarítónőként érettségivel,egészségügyi képzettséggel meg számítógépe kezelői képesítéssel mert akkor éppen az jött velem szembe. Azóta már változtattam,de nem haltam bele.
Pontszám: 7.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
847. hozzászólás - 2008.11.16. 20:01:58 (Válasz Telk #846 hozzászólására.)
Mert egy igazi nő,mindenre talál megoldást és minden problémával megküzd!
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
népszerűMesikoszanNő
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
848. hozzászólás - 2008.11.16. 20:09:01
Sziasztok. Én még új vagyok itt. Látom: érdekes emberek fordulnak meg erre. Mindenkinek jó játékot, és sok sikert a játékban és az életben is.
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
849. hozzászólás - 2008.11.16. 20:09:03 (Válasz Cirmos cica #847 hozzászólására.)
Ebben Te nagyon nagy vagy ! Az a baj hogy a férfiak ahelyett hogy használnák az eszüket (tisztelet a kivételnek) pánikba esnek és mindig mást okolnak!
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
850. hozzászólás - 2008.11.16. 20:12:54 (Válasz Telk #849 hozzászólására.)
Nekem ne mondd! Két fél pasival élek együtt. Az ember edzés és munkamániás a gyerek meg még csak 15éves.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
851. hozzászólás - 2008.11.16. 20:16:16 (Válasz Mesikoszan #848 hozzászólására.)
Üdvözöllek! Érdekes emberek valóban vannak itt ha akarsz barátokra találsz és egy idő után hiányoznak is. Jó játékot és sok sikert !
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
852. hozzászólás - 2008.11.16. 20:19:32 (Válasz Cirmos cica #850 hozzászólására.)
Én csak egy pasival élek mert lányom van. A férj intézkedni nem szeret viszont minden háztartási munkát megcsinál. Jó hazajönni ha itthon van mert minden készen vár. főz ,süt mos takarít bevásárol.
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
853. hozzászólás - 2008.11.16. 20:35:00 (Válasz Telk #852 hozzászólására.)
Az én férjem is megcsinált mindent,amíg kint voltam dolgozni,de amikor itthon vagyok,semmi. Mindig azt mondja,hogy tanulni szeretne tőlem,ezért ő nézi,hogy én hogy csinálom.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
854. hozzászólás - 2008.11.16. 20:37:17 (Válasz Cirmos cica #853 hozzászólására.)
Nem rossz politika okos az az ember. Nálunk szabadság van mindig az főz akinek kedve van . Ha senkinek sincs eszünk hideget.
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
855. hozzászólás - 2008.11.16. 20:44:04
Most már elköszönök mindenkitől ,mert hajnalba kelek. Kívánok Mindenkinek jó éjszakát és holnapra szép napot. Holnap este felé ujra itt vagyok
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
856. hozzászólás - 2008.11.16. 20:49:47 (Válasz Telk #854 hozzászólására.)
Nálunk is előfordul,hogy átszórakozzuk az egész napot...hát utána megyünk a mamihoz kajálni.
Azt hiszem elköszönök,mert jön az esti filmnézés a gyerekkel. Nálunk ez már rituálé. Kiválaszt egy dvd-t elkezdjük nézni és hopp én már alszom is. Reggel meg jön a vizsgáztatás: na és erre meg erre a jelenetre emlékszel?.... És én persze nem emlékszem semmire.
További jó játékot mindenkinek!
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
857. hozzászólás - 2008.11.16. 21:11:05
Napi 4-5 állásra jelentkezek.Még csak interjúra se hívtak be,talán 2x,de az se jött össze.
Pontszám: 5
fórumozóVerbanitsFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
858. hozzászólás - 2008.11.17. 13:19:38
Üdvözlöm a fórumozókat!
Pontszám: 5
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
859. hozzászólás - 2008.11.17. 13:31:38
Helló,helló!Hogy vagyunk ma "reggel"?
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
860. hozzászólás - 2008.11.17. 14:09:09
Köszönjük kérdésedet jól. És te? Még rengeteg dolgom van ma,de azért nem hagyom magára sokáig a gépet. Van egy gyönyörű szép nagy leguánom,neki építgetek mindenféle mászókát. A medencéje is ereszt valahol,azt is be kéne foltoznom.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!