Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen csevej
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5521. hozzászólás - 2008.12.13. 21:56:02
Mit is mondhatnék? Remekül szurkoltok! Már el is kaptam egy nerub behemótot!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5522. hozzászólás - 2008.12.13. 21:56:44 (Válasz Byzon #5521 hozzászólására.)
gratulálok
Pontszám: 5
kedvelt tagHuliganFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5523. hozzászólás - 2008.12.13. 21:56:48
Nem akarásnak nyögés a vége.Csak szigorúbb törvénykezés kellenne.Jobban kéne védeni a családokat.Ja és a családon belüli erőszak fogalmát is bőviteni kellene.Ne csak az számitson annak amikor már súlyos,maradandó sérüléseket szenved az áldozat.De bezzeg valamelyik nagykutya lánya kerülne ilyen házasságba,egyből törvénymódosítások százai lennének.De mit várunk olyan törvényhozóktól akik évek óta lopnak,csalnak hazudnak?

Napjainkban már egy tanárt is megverhetnek egy ejnye-bejnyével megúszva.Meg mentőst is fel lehet pofozni.Meg 14 éves kislányt megerőszakolni,megfojtani.stb.

Erre szokták mondani: szar az élet,de a grafikája nagyon ottvan.
http://www.youtube.com/watch?v=Chtztqym4VQ
http://www.youtube.com/watch?v=NNLwBfmPCow&feature=related
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5524. hozzászólás - 2008.12.13. 21:59:00 (Válasz Byzon #5520 hozzászólására.)
Nekem anyu is, apu is ivott, de mára már mindkettő megváltozott. Nem haragszom rájuk, pedig sokban más lett volna az életem, ha nem ilyenek a szüleim. 16 éves koromtól a saját lábamon állok és tudom miről szól az élet. Mindent amit elértem,csak magamnak köszönhetem és ezért még hálás is vagyok nekik.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5525. hozzászólás - 2008.12.13. 22:00:28
Ilyenkor általában az következik be,hogy vagy a gyerek is alkoholista lesz és bele esik az ördögi körbe. Vagy soha nem iszik alkoholt de az életén örök nyomott hagy. Amikor még gyerek voltam kicsit más volt. Rendőrség udvarban nőtem fel. Ott bizony behozták a kedves apukát a rendőrök jó megverték hogy tudja milyen az komolyabb esetben elvonóra kényszerítették.
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5526. hozzászólás - 2008.12.13. 22:00:34 (Válasz Cirmos cica #5524 hozzászólására.)
Bennem sincs harag apum felé. Örülök, hogy megváltozott. Most már jó a kapcsolatunk.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5527. hozzászólás - 2008.12.13. 22:04:17 (Válasz Telk #5525 hozzászólására.)
Szerintem nem feltétlenül.Engem sokszor kimondottan irritál,mikor valaki bűnt követ el és mindig a családi háttérre kenik.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvelt tagHuliganFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5528. hozzászólás - 2008.12.13. 22:06:20
Már a mienk is jó kb 12 éve.Kecskeméten van eltemetve jeltelen sírba.De mákja volt mert természetes halállal halt meg.Nem várta meg mig leérek és kinyirom.Most lehet durván hangzik számotokra,de ahhoz hogy megértsétek át kéne élnetek mindazt,amit én átéltem anyámmal és a testvéreimmel.
http://www.youtube.com/watch?v=Chtztqym4VQ
http://www.youtube.com/watch?v=NNLwBfmPCow&feature=related
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5529. hozzászólás - 2008.12.13. 22:08:51 (Válasz Huligan #5528 hozzászólására.)
Nagyon is megértem az indulatod Huligan. Hasonlók az én fejemben is megfordultak apum egy egy műsora alatt, de neki szerencséje volt, ki tudott talán jönni belőle.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5530. hozzászólás - 2008.12.13. 22:09:26
A bűnözést nem lehet családi háttérre fogni szerintem. Talán a rossz családi háttér befolyásolhatóvá teszi az embert és könnyebb bele vinni mindenben a közvetlen környezetének.
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5531. hozzászólás - 2008.12.13. 22:15:05 (Válasz Huligan #5528 hozzászólására.)
Valamilyen fokon megértelek mert az én apám is ivott. Olyankor röpködtek a kajával tele lábasok meg sok esetben a pisztolyt csavartuk ki a kezéből/ rendőr volt/ .Bennünket sose bántott de elég volt a stressz amit átéltél. Őt nem küldték elvonóra, mert egy rendőrt ugyan már. Sokan mondták biztos nyugodtan alszunk,mert rendőr az apánk. Ha tudták volna. Azóta is ha részeg embert látok az utcán egy görcsbe rándul a gyomrom. Hál istenek a férjem nem iszik.
Pontszám: 5
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5532. hozzászólás - 2008.12.13. 22:18:25
Após "csak" szóval ver.Az ő apja is alkoholista volt,meghalt elég korán.Sajnos emiatt isteníti és vmiféle mítoszként él benne az apja emléke.
És sajnos após tudja,hogy rossz,amit csinál,de egyszerűen nem képes leállni.Abbahagyja 1-2 hétre,de utána visszatér a piához.
--------------
Változtattak a törvényeken,jövő márciusban lépnek életbe.Pontosan nem tudom min,de az tuti,ha vki veri a családját,azt a rendőrség elviszi és nem mehet vissza.Távolságtartási van rá attól kezdve,hogy a rendőrök kimentek.És ha visszamegy,a rendőrök letartóztatják.
Kényszer alkoholelvonókúra is kéne,de nem hiszem,hogy túl sokat segítene,mert ha vki belülről nem akarja,akkor visszatér,amint kieresztik gyógyultan.
Pontszám: 5
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5533. hozzászólás - 2008.12.13. 22:19:08 (Válasz Telk #5530 hozzászólására.)
Így igaz! Csak manapság ez megy. Majdhogynem megsajnálják,azt aki erőszakolja a nőket, mert szegénynek szar gyerekkora volt és ezt látta az apjától. Kapnak pár hónap börtönt, eldugva a többi rabtól,nehogy véletlenül pofán verjék őket a többiek. Ezen nagyon föl tudom húzni magam.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 5
kedvelt tagHuliganFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5534. hozzászólás - 2008.12.13. 22:21:16
Emeletes állatnál nincs rosszabb.

Minden ember rendőrnek születik,csak vannak akik élnek a lehetőséggel és továbbtanulnak.
Na most ezért mit fogok kapni pár percen belül itt nálunk.
http://www.youtube.com/watch?v=Chtztqym4VQ
http://www.youtube.com/watch?v=NNLwBfmPCow&feature=related
Pontszám: 5
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5535. hozzászólás - 2008.12.13. 22:24:07 (Válasz Huligan #5534 hozzászólására.)
Idézet: Huligan - 2008.12.13. 22:21:16
Emeletes állatnál nincs rosszabb.

Minden ember rendőrnek születik,csak vannak akik élnek a lehetőséggel és továbbtanulnak.
Na most ezért mit fogok kapni pár percen belül itt nálunk.



Minden munkakörben vannak rossz és jó emberek.
És kétezik egy olyan,hogy Rendőrtiszti Főiskola.és nem hülyéket vesznek fel oda se.
A hozzászólást Kortevirag módosította 2008.12.13. 22:24:57-kor
Pontszám: 5
kedvencTelkNő
Végzetúr mester
2689 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5536. hozzászólás - 2008.12.13. 22:32:09
Nehogy azt hidd aki tanult rendőr különb /tisztelet a kivételnek ,mert van ilyen is/ az még rosszabb mert többet megenged magának mint az aki nem tanult.
Pontszám: 5
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5537. hozzászólás - 2008.12.13. 22:34:25
Én senkit sem a tanultsága vagy a munkaköre alapján ítélek meg.Nálam nincs népcsoport,meg munkakör utálat.Volt cigány barátom és nagyon jó ember,semmi baj nem volt vele soha.Anyunak 8 áltolánosa van és nagyon művelt.Nem ő tehet róla,hogy nem volt lehetősége tanulni.
Főiskolán voltak olyan tahó emberek,hogy szégyelltem,hogy egy iskolába járunk.
Rendőrnek lenni manapság nem könnyű.Kevés a fizu,mindenki őket szidja,bármikor lelőhetik őket.Szóval én nem szeretem az általánosítást.Mindenkit egyénileg kell megítélni.Még a politikust is,bármilyen nehéz.
Pontszám: 3
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5538. hozzászólás - 2008.12.13. 22:35:07 (Válasz Kortevirag #5535 hozzászólására.)
Nem hülyeként veszik fel, ez igaz. De rengeteg az lesz egy idő után. Ismerek rendes rendőrt,de sajnos sokkal több rosszat.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7
kedvelt tagHuliganFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5539. hozzászólás - 2008.12.13. 22:39:06
A tanultságról a saját véleményem és tapasztalatom.Találkoztam már olyan emberrel akinek 3 diplomája volt,de mind emberileg mind beszédkészségben szókincsben,viselkedésben idióta.És találkoztam olyannal is akinek csak 8 általánosa volt,de emberileg,szókincsben,magatartásban is kiváló remek ember.

És igazad van mindenhol vannak bűnözők,rossz emberek.

Ne lopj,mert a kormány nem tűri a konkurenciát.
http://www.youtube.com/watch?v=Chtztqym4VQ
http://www.youtube.com/watch?v=NNLwBfmPCow&feature=related
Pontszám: 5
kedvelt tagHuliganFérfi
Végzetúr tehetség
174 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
5540. hozzászólás - 2008.12.13. 22:43:16
Na most már mennem kell,mert különben szétkapnak mint afgán gyerekek a segélycsomagot.

Jó éjt Mindenkinek.Aludjatok helyettem is.
http://www.youtube.com/watch?v=Chtztqym4VQ
http://www.youtube.com/watch?v=NNLwBfmPCow&feature=related
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője