Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Kötetlen csevej
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1701. hozzászólás - 2008.11.23. 21:59:36
Én tudom mit szeretnék,megvannak a céljaim,de nem tudom őket elérni,mert vmi midnig megakadályioz.De nem adom fel a dolgot és próbálkozom.Azért remélem nem 50 éves koromra jön össze a dolog.
Pontszám: 6.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1702. hozzászólás - 2008.11.23. 22:03:36 (Válasz Atreus #1700 hozzászólására.)
Legalább tudsz mihez viszonyítani. A baj az,hogy én túlságosan is magyar vagyok. Nem akartam soha külföldön élni. A nagynéném Miamiba ment férjhez 50 évesen. Az unokabáttyám Floridába lakik,nekem meg 2 hét után mindig olyan honvágyan volt,hogy azonnal hazavágtattam.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 6.50
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1703. hozzászólás - 2008.11.23. 22:09:29
Nekem hiányozna a magyar szó, a magyar táj.Család az már más.
Kollégiumban laktam és semmi bajom nem volt belőle,hogy 2 hétig nem láttam a családot.Ellenben egy csaj állandóan sírt és mindennap beszéltek telefonon.
Pontszám: 6.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1704. hozzászólás - 2008.11.23. 22:11:18 (Válasz Cirmos cica #1702 hozzászólására.)
Nekem a honvágy nem jelent problémát ... kivéve a magyaros konyhát. A megszokott életszínvonal hiánya viszont igen, meg a lazábban kezelhető élet.
Ahh, Florida, mennyire hiányzik most ebben a hidegben

Idézet: Kortevirag - 2008.11.23. 21:59:36
Én tudom mit szeretnék,megvannak a céljaim,de nem tudom őket elérni,mert vmi midnig megakadályioz.De nem adom fel a dolgot és próbálkozom.Azért remélem nem 50 éves koromra jön össze a dolog.


Az jó, kitartónak kell lenni, és nem szabad feladni, soha
Nekem is megvoltak eddig a konkrét céljaim, de párkapcsolati problémám miatt lehet, hogy újra kell tervezzem az életemet, és a prioritásaimat.

Ne haragudjatok, nem akartam panaszkodni..., és most be is fejeztem
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.20
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1705. hozzászólás - 2008.11.23. 22:13:12
Ohh.

Én is panaszkodtam.ha kiírod jobb lesz,tapasztalat.
A hozzászólást Kortevirag módosította 2008.11.23. 22:13:49-kor
Pontszám: 6.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1706. hozzászólás - 2008.11.23. 22:15:21 (Válasz Atreus #1704 hozzászólására.)
Nem baj,ha panaszkodsz. Azért vagyunk itt,hogy meghallgassuk egymást.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 6.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1707. hozzászólás - 2008.11.23. 22:27:03 (Válasz Kortevirag #1705 hozzászólására.)
Hát ... az egész eléggé komplikált .. távkapcsolat.. 2.5 éve, nettó 4.5 hónap együtt töltött idő, és barátnőm már nem nagyon bírja.
Én az USA-ban melóztam, amikor megismerkedtünk online. Ő Romániában volt akkor.
Aztán hazajöttem, és meglátogattam elöször láttuk egymást fizikálisan, 6 hónap csetelés után. 2 hétig voltam nála, és utána úgy döntöttünk, hogy nekivágunk a kapcsolatnak. Aztán én megint kimentem az USA-ba, majd 6 hónap elteltével hazaugrottam egy hétre. Ö eközben befejezte a sulit. És nyert zöldkártyát is az államokba. Minden szépnek és jónak tűnt, de nekem haza kellet jöjjek, együtt voltunk 4 hónapot, majd Ő ki kellett menjen márciusban, és én meg azóta itthon vagyok és nem tudok kijutni. Ő meg mar megszokta, és nem hagyna ott az USA-t. Össze van zavarodva állítása szerint, nem tudja mit akar. Lehet hogy ennyi volt az elmúlt 2.5 év.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.20
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1708. hozzászólás - 2008.11.23. 22:33:54 (Válasz Atreus #1707 hozzászólására.)


Sajnos erre azt tudom mondani,hogy tekints a jövőbe.Ha semmi esély nincs,hogy kijuss és tartósan ott is maradj,akkor szerintem fájdalmas döntést kell hoznotok.
Szerintem.
A hozzászólást Kortevirag módosította 2008.11.23. 22:34:13-kor
Pontszám: 6.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1709. hozzászólás - 2008.11.23. 22:39:33 (Válasz Atreus #1707 hozzászólására.)
Remélem lehetek őszinte. Ha te nem tudsz kijutni, ő meg nem akar Magyarországon élni,akkor egész biztos,hogy vége a 2.5 évnek. De ne bánd! A nem tudom mit akarok,nekem csak időhúzásnak tűnik. Ha itthon maradsz, biztos találsz magadnak egy olyan lányt,aki még a pokolba is utánad menne.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 6.50
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1710. hozzászólás - 2008.11.23. 22:39:51 (Válasz Kortevirag #1708 hozzászólására.)
A hetekben még próbálkozom egy céggel, és sok jót is ígérnek, akár még a tartósan (évekig tartó) kint maradásom is megoldható, ha összejön. De ez merítette le, az elmúlt 9 hónapos "ha" amellett, hogy az egója is egyre hangosabban szol bele a szív dolgaiba.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.20
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1711. hozzászólás - 2008.11.23. 22:45:02 (Válasz Cirmos cica #1709 hozzászólására.)
Persze lehetsz őszinte, elvégre azért írtam le .. Igen az nekem is úgy tűnik, hogy már időhúzás. Igazából nem Magyarországról van szó, mert nem beszéljük egymás nyelvét..angolul társalgunk ..Csak azon lepődtem meg, hogy az elmúlt 2 hónapban a "ha nem bírjuk tovább, megpróbáljuk valahol az EU-ban" -ból az lett, hogy Ö már sehova máshova nem megy..
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.20
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1712. hozzászólás - 2008.11.23. 22:46:57 (Válasz Atreus #1710 hozzászólására.)
Háát,akkor lehet,ha kimész se lesz belőle semmi?
Pontszám: 7
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1713. hozzászólás - 2008.11.23. 22:52:26 (Válasz Kortevirag #1712 hozzászólására.)
Hát ez az, hogy nem tudja...Azt egy szinten megértem hogy nem mer már örülni előre semminek, és nem bízik már semmiben. Most decemberben hazajön 3 hétre, de az sem biztos, hogy én már meglátogatom...mármint, ha Ö úgy dönt, hogy már nem érez semmit irántam.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.50
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1714. hozzászólás - 2008.11.23. 22:55:16 (Válasz Atreus #1711 hozzászólására.)
Tudod,az első 10 évbe fülig szerelmes voltam a férjembe és egy napot nem bírtunk ki egymás nélkül. A világ végére is eljött utánam max 2 nap után, csakhogy láthasson. Aztán elmúlt a nagy szerelem és már hónapokat is elvagyunk úgy,hogy nem találkozunk. De ti még csak 2.5 éve ismeritek egymást és már ott tartotok,ahol mi 10 év együttélés után. Ez nem jó. Szerintem tovább kell lépned.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 6.80
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1715. hozzászólás - 2008.11.23. 22:56:27
Ha azon kell gondolkodni,hogy érez-e valamit,akkor nem érez.Saját magamról tudom.Voltam hasonló szituációban,csak nekem a barátom katona volt.Fél évből 4 hónapot gyakorlaton volt.Igaz,hogy én találkoztam közben egy másik fiúval,de amint elkezdtem gondolkodni,hogy melyikük legyen,rájöttem,hogy egyikük se kell.
Ezt racionálosan kell végiggondolni,érzelemmentesen.Tudom,hogy ez nehéz,de sokat segít,ha úgy tekintesz a dologra,mint ha egy idegennel történne.
Pontszám: 7
népszerűKorteviragNő
Végzetúr mester
1031 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1716. hozzászólás - 2008.11.23. 22:57:12
Mennem kell.
Sziasztok és fel a fejjel.
Pontszám: 7
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1717. hozzászólás - 2008.11.23. 23:00:50 (Válasz Cirmos cica #1714 hozzászólására.)
Köszönöm szépen lányok. Nyomatékosítottátok bennem azt, amit már érzek egy ideje, és amitől félek. De ez van...
Jó éjszakát Körte!
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.20
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1718. hozzászólás - 2008.11.23. 23:05:38 (Válasz Atreus #1717 hozzászólására.)
Ne félj! Mindenki megtalálja egyszer az igazit. Lehet már holnap itt is lesz a napja.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1719. hozzászólás - 2008.11.23. 23:09:20 (Válasz Cirmos cica #1718 hozzászólására.)
Remélem is Csak én azt hittem Ö volt az igazi ..az egész olyan meseszerű, és valószínűtlen volt.. Az egész keserűségével együtt.
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 7.20
kedvencCirmos cicaNő
Végzetúr mester
1581 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen csevej
1720. hozzászólás - 2008.11.23. 23:14:26 (Válasz Atreus #1719 hozzászólására.)
Minden kapcsolatra azt hisszük és reméljük,hogy ez lesz az igazi. Neked a következő lesz az. Megígérem! De szerintem most egy olyan lányt keress,akivel több időt tudsz eggyütt tölteni.
Világéletemben a felemelkedésért küzdöttem, de hirtelen bevertem a fejem egy óriási békavalagba.

v1-Fantaghiro; v3-Nebet Het
Pontszám: 7
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője