Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: energiahasznositas
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
141. hozzászólás - 2010.09.07. 10:46:12 (Válasz Darah #136 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2010.09.07. 09:30:38
Ha fölöttetek is lenne X kristályhordás, akit akár csak normál fejlesztéssel (sem szingu, sem VF) számolna ki 15 szinttel fölétek Miklós, számítana az a fránya TP is, főleg ha növögetne az a leütőkorlát derékul, mint ahogy rajtatok kívül mindenkinek nő.


Tovabba ha a nagymamam villamos lenne, akkor minden bizonnyal csengetne. Igen most megallapitottad, hogy kulonbozo jatekkkornyezetben kulonfelek az idealis strategiak. En az enyemet a vegzetur aktualis allapotahoz probalom igazitani.
Pontszám: 3.33
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
142. hozzászólás - 2010.09.07. 10:48:45 (Válasz Darah #134 hozzászólására.)
Azert szolnek, engem ver kristaly, es normal kari is... Amugy Kocekat is a sajat, meg egymas klonjai... Errefele ez sokkal kemenyebb vilag, mint Te azt gondolod.. Egy kis felresiklas, es mar nyakadon is a celpontra ehes farkas falka....
Pontszám: 5.57
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
143. hozzászólás - 2010.09.07. 10:59:42 (Válasz Kocos #141 hozzászólására.)
Vagy esetleg te pedig lehetnél elektromos kisülés is.

Egyébként nem értem, Ariel felvetésére válaszoltam, te pedig azóta folyamatosan velem vitázol, hogy miért is nem úgy van, ami úgy van, és mi van a ti környezetetekkel.
Ariel nem azt akarja viccesíteni, úgyhogy ezt majd vele, légyszi.

Solina, hát akkor ízesítsünk még rajta, nem? A legnagyobb királyok úgyis ti vagytok, nem ártana.
Azt a pár tagot nevezed falkának?
Más.
Nem én akartam a te életed ízesíteni, fölösleges a nehézségeiteket ecsetelned.
Viszont te se tedd lehetőleg ilyen átgondoltan.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
144. hozzászólás - 2010.09.07. 11:12:19 (Válasz Darah #143 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2010.09.07. 10:59:42
Egyébként nem értem, Ariel felvetésére válaszoltam, te pedig azóta folyamatosan velem vitázol, hogy miért is nem úgy van, ami úgy van, és mi van a ti környezetetekkel.


Igaz. Tenyleg nem erted. Azt hitted, hogy az erdemi mondanivalodra valaszolok, pedig kifejezetten irtam, hogy nem.

Azt mondtad, hogy ha ez meg az lenne, akkor onnantol atgondolnank, hogy
esetleg pusztán a LE számítson


En erre valaszoltam.
Megirtam, hogy ez mar most is igy van. Azota ezen probalsz fogast talalni, hogy de ha igy lenne, meg de ha ugy lenne. Igen. Ha igy lenne akkor is mas lenne, ha ugy lenne akkor is mas lenne, en csupan annyit irtam le, hogy MOST hogy van. CSAK a LE szamit.

Lehet, hogy te azt akartad irni az eredeti hozzaszolasodban, hogy akkor atgondolnank, hogy NE pusztan a LE szamitson? Sokmindent megmagyarazna.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.09.07. 11:13:13-kor
Pontszám: 4.89
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
145. hozzászólás - 2010.09.07. 11:16:24 (Válasz Ariel #110 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2010.09.06. 18:54:35

Nem kell piszkálni a VF-et, elég ezt a bizonyos X hatósugarú környezetet bővíteni. Megfelelően nagy X mellett már nem a megszerzett LE/TP arány lesz meghatározó paraméter, hanem egyszerűen csak a megszerzett LE.


Mondom Ariellel tárgyald meg.

Edit:
És épp az így lenne, meg úgy lenne jót taglaljuk, úgyhogy akár ez is belefér, nem?
Áttettem a dicső javaslatot a ti környezetetekre.
Nem ragadhatod ki azt az egyszál mondatot a környezetből, mert hülyeség jön ki.
Míg nincs fentről ütés, a LE számít.
Mihelyt van, és folyamatosan nő, van, és lesz LE/TP.
Hár ha szükséged van játéktérre.
A hozzászólást Darah módosította 2010.09.07. 11:25:06-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.27
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
146. hozzászólás - 2010.09.07. 11:39:40 (Válasz Kocos #131 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2010.09.07. 08:08:23
Idézet: Dozer - 2010.09.07. 08:04:51
Kocos egy egyszerű matematika te is tudod... minél aktívabban játszol VF nélkül, annál hamarabb túllépsz a VF-es karaktereken!
portyacélpontot bárhol lehet találni ha egy kicsit is tapasztalt a játékos...

illetve egy VF-est is el lehet verni +7,8 szintről, főleg 70. szint környékén... ott már azért tetemes LE van egy szintben VF ide vagy oda... a felszerelésekről nem is beszélve


Nem igazan ertem mit akarsz ezzel mondani. 2 karakter van aki nem "lat" VF-es karit, en meg Ariel. Szamomra ennek ismereteben nem tunik trivialisnak atlepni a VF-eseket.


Ez azert nem teljesen igaz. Most valoban nem ertek el VF-est de par honapja meg volt a ti utotavotokban is.

MOndjuk elvileg mar az is boven eleg kellene legyen itt ha valaki lefelejti a szingut de en mar 5 honapja lefelejtettem es meg mindgi tartom a lepest. Csakhat aktiv portyazas mellett foleg, hogy a bejovo tamadasok nagy resze is TP-vel tom nem lehet visszamaradni. Talan majd a maxos Vf segit ezen, de ennyire keson VF-et fejleszteni oriasi kockazatot is jelent, nem veletlen, hogy a topbol nem vallalta be szinte senki a legerosebbeket leszamitva. 12-14 szintes utotavval tok mas a jatek mint 6-8-al.

Az EH a tul/szaki osszeg alapjan kellene mukodjon es valoban el lehetne torolni az utotavokat, egyszeruen csak ha olyant tamadsz aki sokkal gyengebb nalad azert nem kellene jarjon semmi, se allatfejlodes se Le semmi, sot az ilyen csatabol a vesztes fel eletero/allatsebzes nelkul kellene kikeruljon. Ugye erre mindig az volt az ellenerv Miklos reszerol, hogy akkor mindenki azt fogja tamadni aki meg eppen a hataron van akit meg nagy valoszinuseggel meg tud verni es mar jar erte Le+ fejlodes. De ha a TP nem szamit akkor mar csak az LE+ allatfejlodes/kuldizesnek lesz ertelme marpedig egy hasonlo erossegu karakterer ha lenyegesen tobb jar mint egy gyengebber akkor mar megeri a kockazat. Cserebe a + LE beviteler a vadaszat Le-t csokkenteni kene valoszinuleg, hogy a karakterek ossz bevetele ne valtozzon jelentosen mindenesetre igy valoban pvp lenne a jatek ha a befolyo Le a portya es a vadaszat+terkapu aranyaban kozelitene az 50%-hoz vagy legalabbis kilepne a jelenlegi 5-10% vs 90-95% aranybol. (Leszamiva persze a pokokat.)
Pontszám: 7.23
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
147. hozzászólás - 2010.09.07. 12:53:29 (Válasz Wuher #146 hozzászólására.)
Idézet: Wuher - 2010.09.07. 11:39:40
Nem igazan ertem mit akarsz ezzel mondani. 2 karakter van aki nem "lat" VF-es karit, en meg Ariel. Szamomra ennek ismereteben nem tunik trivialisnak atlepni a VF-eseket.


Ez azert nem teljesen igaz. Most valoban nem ertek el VF-est de par honapja meg volt a ti utotavotokban is.


Marmint mi nem igaz? A kifejtesben pont azt tamasztod ala, amit irtam. A "csak ket kari"nal a "meg ket kari sem" az erosebb sztem.
A hozzászólást Kocos módosította 2010.09.07. 12:53:47-kor
Pontszám: 6.83
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
148. hozzászólás - 2010.09.07. 13:10:41 (Válasz Kocos #147 hozzászólására.)
Nem cafolni akartam hanem kiemelni, hogy minden szinten vannak VF-ezok nem lehet atlepni rajtuk, es minel feljebb megy valaki annal nagyobb aranyban fogjak verni vagyis nem eri meg felfele megindulni, foleg mert egy ido utan mar a nem VF-esek is nagyot fognak a karakterbe utni. Nekem egeszen turheto sebzesatlagom van karakterek ellen is, nem egy entitas megirigyelhetne.

A szingusokat uldozni akkor van ertelme ha meg is tudod elozni de nagy tetelben mernek ra fogadni, hogy koc-ot arielt tlo-t nem fogja 10-12 szintelonnyel utlegelni senki amig aktivan jatszanak.
Pontszám: 8.16
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
149. hozzászólás - 2010.09.07. 13:16:59 (Válasz Jeriko #137 hozzászólására.)
Eddig se a LE miatt támadtak 8-9 szintet lefelé, szinte csak a küldetések miatt, minél kevesebb TP legyen. Ez is egy nagy hibája a játéknak, elfogyott az ötlet a küldetésekre...
Pontszám: 8.08
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
150. hozzászólás - 2010.09.07. 13:24:57 (Válasz Mortu #149 hozzászólására.)
Nem értem, ez kinek fáj... A portyából nem kapsz se LE-t, se TP-t, de csinálod rajta a küldit. NA ÉS? mi ezzel a gond?
Küldit se lehessen csinálni rajta? és akkor mi értelme a játéknak?
Az embereknek az a jó ha leverik őket 1 ÉP-re, tudnak vadászni, amikor meg csinálni akarnak valamit, felgyógyítják magukat. (Mágikus regennal maxba, gyorsan portya, vagy térkapuk, aztán vissza 15% alá...)
Nem tudom hol élsz te de a játékban mindig is ez volt a taktika...

A felülről ütők semmit nem visznek, mert a lefele ütést BÜNTETI a portya le képlet!
Nem a felfelé ütést kell jutalmazni, hanem a lefelé ütést büntetni, ezt már most is milliárd módon megteszi a rendszer, ez a rendszer jó Így. A LE/TP arány az egyetlen, amin vitázni lehetne, hogyha nagyon lefelé ütsz akkor több tp járjon.
Pontszám: 4.33
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
151. hozzászólás - 2010.09.07. 13:33:04 (Válasz Mortu #149 hozzászólására.)
EH-val alig van kulonbseg (200-300LE) egy azonos szintu meg egy 5 szintel kisebb kozott, ha 5k-6K LE-t kapnal erte, 5 szinttel lejjebb utve meg 500-600-at lehet inkabb maskepp eroltetned a kuldiket is. Hiszen 17-18 pp-bol megcsinalni a kirt varis kuldit ha mindet nyered az kb. 10k + kuldi LE szemben azzal, hogy ha csak felet hozod hasonlo erossegu kari ellen akkor kuldi nelkul is kb. 40kLE-nel vagy. Azert nem nezi senki az LE-t jelenleg mert nincs mit nezni 200-300LE kulonbseg EH-val az semmi VF-el meg az esetek tobbsegeben a nulla az nulla csak az szamit, hogy minel kevesebb tp-t adjon.
Pontszám: 7.23
kedvelt tagWuherFérfi
Végzetúr mester
327 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
152. hozzászólás - 2010.09.07. 13:37:12 (Válasz Birka #150 hozzászólására.)
Az a gond vele, hogy az a pvp ahol a pvp-er nem jar kvazi semmi max. kuldetest csinalsz a nalad sokkal gyengebbeken az nem pvp.
Pontszám: 6.37
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
153. hozzászólás - 2010.09.07. 13:42:14 (Válasz Birka #150 hozzászólására.)
Elveszi az emberek kedvét a játéktól, ha mindig azt látják, hogy sz@rrá vannak verve, hiába is próbálnak máshogyan fejleszteni.
Pontszám: 8.08
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
154. hozzászólás - 2010.09.07. 13:52:55 (Válasz Mortu #153 hozzászólására.)
Nem tudom hol élsz te de a játékban mindig is ez volt a taktika...
Pontszám: 4.64
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
155. hozzászólás - 2010.09.07. 13:55:34 (Válasz Birka #154 hozzászólására.)
Ez itt a baj, nincs lehetőség taktikázásra, minden karakter ugyanolyan.
Pontszám: 6.31
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
156. hozzászólás - 2010.09.07. 13:59:14 (Válasz Mortu #155 hozzászólására.)
Nem ugyan olyanok... Huhu, nem am.. Viszont az erosebb barmilyen is, mindig meg fog verni, kiveve, ha elojon a Miklos random...
Pontszám: 4.11
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
157. hozzászólás - 2010.09.07. 15:13:01 (Válasz Birka #150 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.09.07. 13:24:57

Az embereknek az a jó ha leverik őket 1 ÉP-re, tudnak vadászni


Nóóóórmális? Birka, kérlek regéld el nekem, hogy 1 ÉP-n hogy lehet kalandozni vagy entitásozni?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.13
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
158. hozzászólás - 2010.09.07. 15:26:22 (Válasz S0laris #157 hozzászólására.)
, amikor meg csinálni akarnak valamit, felgyógyítják magukat. (Mágikus regennal maxba, gyorsan portya, vagy térkapuk, aztán vissza 15% alá...)
Pontszám: 4.33
kedvelt tagSesshomaruFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
159. hozzászólás - 2010.09.07. 15:31:13
Mi lenne, ha az EH-sok kifejleszthetnének egy új szakértelmet? A lényege az lenne, hogy a karakter rájött, hogy a legerősebb torzszülötteket is ki lehet sajtolni, ha már a csata elején rákapcsolódsz az elméjére. Az epikusok, entitások és térkapus ellenfelek ellen használható ez a képesség, és ha legyőzöd, kapsz pluszban még egy szép mennyiségű lélekenergiát, meg minimális plusz Tp-t(epikusnál/entitásnál is megkapnád, ha nem hal bele, akkor is). Viszont ha vesztesz, a kapcsolaton keresztül az ellenfél szív tőled hasonló mennyiségű lélekenergiát(ha nullát viszel, akkor értelemszerűen te sem kapsz semmit). A képesség ki/be kapcsolható lenne.
Ha pontosan belövik, akkor lehetne vele taktikázni. Az EH gyorsabb fejlődést biztosítana a VF-nél, de lényegesen veszélyesebb lenne. Aki akarna, az pedig megmaradhatna a mostani EH-nál.
A hozzászólást Sesshomaru módosította 2010.09.07. 15:43:09-kor
V1-Sesshomaru-Békeidők hírmondói
V2-Grendel-Martalócok
V3-Kuchiky Byakuya-Mohir

Nem akkor vesztesz, ha földre kerülsz. Akkor vesztesz, ha nem állsz fel.

A jó harc része a vereség és a fájdalom. Vereség nélkül nem ismered a győzelmet, fájdalom nélkül a dicsőséget.
Pontszám: 7.45
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: energiahasznositas
160. hozzászólás - 2010.09.07. 16:00:12 (Válasz Birka #158 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2010.09.07. 15:26:22
, amikor meg csinálni akarnak valamit, felgyógyítják magukat. (Mágikus regennal maxba, gyorsan portya, vagy térkapuk, aztán vissza 15% alá...)


Hagyjuk.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 8.13
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője