Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr információk
közellenségSkunkliXFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
41. hozzászólás - 2008.09.16. 15:03:09
A témám maga ez a játék , meg ez a cég aki csinálja. Megnézve a naptáramat 2008-at írunk. Beholder 16 éve működő cég. Csinálunk online játékot térlép nélkül. Mi vaaaan ???? 2008-at írunk. Kedves Miklós , lehet el kellene azon gondolkodni hogy technikailag 1 ilyen dolog nem elfogadott. Nem akarom csinálni itt a reklámot senkinek , de szerintem te is tudod hogy a világhálón milyen MMORPG-k érhetőek el , akár teljesen ingyenesen. Ne áruljuk már a levegőt! Lehet hogy a cégnek a meglévőtechnikai személyzetét kellene fejleszteni egy kicsit. Hogy ha valamit pénzért akartok eladni akkor talán valamelyik levelezős játékot kéne átgyúrni flashbe , végtelen mozgással . És perze lehet hogy a magyar piacot is kicsit hanyagolni lehetni , de legelább zászlóshajókat indítani a nemzetközi felé. Szóval lássuk be hogy technikailag ma már nagyon sok minden lehetséges és azért nem árt néha (legalább megpróbálni) a legjobbnak lenni , nem csak tartani a középszintet.
Pontszám: 3
fórumozójohhaFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
42. hozzászólás - 2008.09.16. 16:35:17
Sziasztok.

Van itt olyan ember,aki részt vett a két teszten, és hajlandó néhány infót a tapasztalatairól átadni?
Pl. Melyik horda tünt a legéletképesebbnek? Az elején szörnyeket vagy játékosokat érdemes támadni? stb.
Előre is köszi

Johha
Üdv. Johha
Pontszám: 3
fórumozóTreiFérfi
Végzetúr tanonc
43 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
43. hozzászólás - 2008.09.16. 17:12:37
Sziasztok!A tanács az nekem is jól jönne:)amennyit visszaolvastam nem sokan vlasztották a gyémánt hordát, de én azzal kezdem.Tom h ez csak formalitás, de sztem kevés az avatar, nekem legalábbis egyik sem tetszett annyira, ettől függetlenül tudtam választani, és várom már h induljon a játék!
Nem a bugyi a világ legjobb dolga, de közel van hozzá!
Pontszám: 5
irritálóVekerurFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
44. hozzászólás - 2008.09.16. 17:47:44 (Válasz SkunkliX #41 hozzászólására.)
Idézet: SkunkliX - 2008.09.16. 15:03:09
A témám maga ez a játék , meg ez a cég aki csinálja. Megnézve a naptáramat 2008-at írunk. Beholder 16 éve működő cég. Csinálunk online játékot térlép nélkül. Mi vaaaan ???? 2008-at írunk. Kedves Miklós , lehet el kellene azon gondolkodni hogy technikailag 1 ilyen dolog nem elfogadott. Nem akarom csinálni itt a reklámot senkinek , de szerintem te is tudod hogy a világhálón milyen MMORPG-k érhetőek el , akár teljesen ingyenesen. Ne áruljuk már a levegőt! Lehet hogy a cégnek a meglévőtechnikai személyzetét kellene fejleszteni egy kicsit. Hogy ha valamit pénzért akartok eladni akkor talán valamelyik levelezős játékot kéne átgyúrni flashbe , végtelen mozgással . És perze lehet hogy a magyar piacot is kicsit hanyagolni lehetni , de legelább zászlóshajókat indítani a nemzetközi felé. Szóval lássuk be hogy technikailag ma már nagyon sok minden lehetséges és azért nem árt néha (legalább megpróbálni) a legjobbnak lenni , nem csak tartani a középszintet.


Szerintem te valamit félreértesz, itt nem MMORPG lesz hanem egy böngészős játék ( de ha tévednék akkor szóljatok), mert ha MMORPG lenne akk seemmi értelme nem lenne egy rakás szabálynak. Meg szerintem az internetes ingyenes MMORPG amiket megvenni nem kell, hát...azoknak nagy része olyan is amilyen, üres, hosszú távon unalmas. A Végzetúr pedig szerintem a legjobb böngészös játék ami magyarul fut, mert a legtöbb játékban akik belellőnek a játékba tízezreket, akár százerreket! is, azok ott ülnek egész nap a gép elött (ők a kockák) , és mást sem csinálnak mint a másik játékos örömét rontják el. De itt ilyeneket egy rakás szabály gátolja: 3. minusz x%, stb...meg ugyanazt a tagok csak nyolcóránként támadhatja ugyanaz meg ilyenk, ezek tökéletesen ki egyenlítik a játékot.
A hozzászólást Vekerur módosította 2008.09.16. 17:48:22-kor
Egy gyűrű mind felett, Egy gyűrű kegyetlen,
Egy a sötétbezár, bilincs, az Eggyetlen.
Pontszám: 5.50
fórumozóToxinBoyFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
45. hozzászólás - 2008.09.16. 17:52:06 (Válasz SkunkliX #41 hozzászólására.)
SkunkliX: Láttam én már térkép nélküli élvezhető böngészős játékot. Amivel most is tolom: www.animecubed.com/billy (Nem akarok spammelni, csak a példa kedvéért.) Ez egy Naruto-alapú, anime paródia játék. Nincs benne egy fia térkép sem, viszont tele van eredeti ötletekkel. Szvsz ettől lesz jó egy játék, a térkép és bejárható táj csak "bónusz".
Nem akarok ezzel kapcsolatban vitát kirobbantani, csak ez a véleményem. Remélem jó lesz a játék térkép nélkül is.
Néha tudunk beszélgetni, de csak ha eltérünk a témától.
Pontszám: 5
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
46. hozzászólás - 2008.09.16. 18:02:31
én is csak csatlakozni tudok a közvetlenül előttem szólókhoz, örülök, hogy végre ilyen böngészős játék is indul, akár térképpel, akár térkép nélkül... végre egy kis hungarikum a németről fordított klónok között, amik többnyire tele vannak félrefordításokkal és helyesírási hibákkal...
és ha jól tudom, senkinek sem szorítottak fegyvert a fejéhez, hogy ide pedig regelni kell... akinek nem tetszik, nyugodtan kereshet magának más ingyenes játékot...
A hozzászólást atua módosította 2008.09.16. 18:04:57-kor
Pontszám: 5
utáltAequinoxFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
47. hozzászólás - 2008.09.16. 20:06:01
Én eddig csupa térkép nélküli játékkal játszottam, és nem éreztem ennek a hiányát. Annak viszont igen, hogy a gyengébbet nem lehet "közvetlenül" megvédeni egy cápával szemben (legfeljebb cipóra verhetted később, aztán vagy vette az adást, vagy nem), itt meg végre van ilyen lehetőség is.
Pontszám: 5
fórumozóKirnottFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
48. hozzászólás - 2008.09.16. 20:32:16
hogy a makulás mindenségbe lehet játszani!
Pontszám: 5
népszerűKarpatiaFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
49. hozzászólás - 2008.09.16. 21:56:08
Kedves Miklós!

Mi a módja, ha egy gépről többen akarunk játszani?
Pontszám: 5
kedvelt tagKeledorFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
50. hozzászólás - 2008.09.17. 00:09:23
Nos igen a térképet még én vetettem fel hirtelen de persze nem követelmény! Az egy olyan plusszt adna csak a játéknak ami nagy lehetőségeket rejt ha fejleszteni kell a játékot. A thrillion sem térképes mégis sokan játszák és rendkivül igényes társaságot sikerült ott is összetobotozni..és valóban ez nem MMORPG hanem egy böngészős játék és senki nem azt mondta, hogy vérbeli szerepjáték lesz...inkáb amolyen netes társasjáték pár lehetőséggel de tábla nélkül Az időt kár felhozni példának valóban mert nem az a lényeg,hogy 2008 van vagy 2013... hanem, hogy mire van igény. Persze úgy, hogy még nem láttuk a játékot elég nehéz nyilatkozni és nyilván nagy elvárása van mindenkinek de azért ez a játék is az lesz ami..se több se kevesebb. Az ÖV ÖV marad...a a TF TF..., egybevegyíteni két külön rendszert egy kalap alá nehéz lenne de tény, hogy Miklóséknak van annyi tapasztalata, hogy ha (nagyon) akarnák (és lenne úgy idejük)megtehetnék és kb ők is 3-4 év alatt olyan öszetett és kidolgozottságú játékkal állhatnának elő amire Magyarországon még nem volt példa.. a középkategória azért jó mert lehet feljebb menni.. (az alapoknál lejlebb semmiképp) Én nagyon várom és azért ha 1900-an megnézték már a fórumot.. (ha jól értelmezem) leszünk páran
A hozzászólást Keledor módosította 2008.09.17. 00:10:39-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagXanagasFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
51. hozzászólás - 2008.09.17. 07:48:10
Halihó. Tegnap amikor csak úgy böngészgettem a neten véletlenül belebotlottam a játékba. Sajnálom hogy nem előbb, mert nagyon felkeltetteaz érdeklődésem és szívesen részt vettem volna a bétában is. Sok más játékkal játszottam/játszom a neten és úgy vélem ez kiemelkedő potenciált rejt magában. Nagyon várm már hogy játszhassak és kipróbálhassam.
Pontszám: 5
népszerűtramenesFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
52. hozzászólás - 2008.09.17. 13:09:07
Szép napot mindenkinek!

Pár nap múlva kiderül mire is vártam; remélem megérte....
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
53. hozzászólás - 2008.09.17. 17:10:10
Sziasztok!

Mindössze egy előzetes kérdésem van: lehet majd avatart feltölteni, vagy ne keresgéljem tovább az ide (szerintem) leginkább illőt?

Szép napot!
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5.50
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
54. hozzászólás - 2008.09.18. 07:07:53
már nagyon várom, remélem sok lesz benne a HKK-s kép, azokat nagyon bírom!
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
55. hozzászólás - 2008.09.18. 07:35:41
lehet, h hülye vagyok, de kérlek világosíts fel: mit értesz azalatt, hogy avatar?
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
kedvelt tagNikolNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
56. hozzászólás - 2008.09.18. 09:24:54 (Válasz Trinigan #55 hozzászólására.)
Az avatar, az a pici kép a neved alatt
Üdv, N
Pontszám: 5
kedvelt tagNikolNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
57. hozzászólás - 2008.09.18. 09:27:08
Amúgy már csak pár nap és kiderül, hogy mire várunk ennyire!
Üdv, N
Pontszám: 7.50
fórumozóPtahFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
58. hozzászólás - 2008.09.18. 11:53:14
hi-)
akkor most mi a szösz van? nem indul el?
Pontszám: 5
kedvelt tagNormandiai RolandFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
59. hozzászólás - 2008.09.18. 12:44:31 (Válasz Trinigan #55 hozzászólására.)
Helló!

"lehet, h hülye vagyok, de kérlek világosíts fel: mit értesz azalatt, hogy avatar?"
Nos, Nikol szerintem pontosan megválaszolta a kérdést.

Ptah, a kérdésedre a válasz:
"Re: Végzetúr információk
48. hozzászólás - 2008.09.16. 12:45:52
22-én indul a játék, ez elég biztosnak néz ki. Ha bármi változik, akkor értesítünk benneteket.
A prémiumszolgáltatások pontosan le vannak írva a játékban, ott majd el lehet olvasni őket."

Mindenkinek Szép napot!
Szép Napot!
Normandiai Roland
Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
60. hozzászólás - 2008.09.18. 13:45:45
a pici kép? hát az csak 12 féle lehet, ha jól tudom...
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője