Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr információk
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
321. hozzászólás - 2008.12.23. 19:09:14 (Válasz josid #319 hozzászólására.)
Idézet: josid - 2008.12.23. 18:05:22
Idézet: winnie - 2008.12.23. 17:47:42
Idézet: Awenhai - 2008.12.23. 13:08:33
itt szinte a zseton játszik a játékos helyett, akkora a tárgyak közt a különbség. Ez utóbbit valamelyest lehet ellensúlyozni, de olyan a helyzet, hogy a prémiumos könnyű


akkor a akülönbség? nem egy nem ősköves cucc jobb, mint az ősköves. ha növeled a kereskedelmet, akkor meg pláne.


Ugye, ezt Te sem gondolod komolyan?!
Ha megnézed az ősköves cuccok által adott bónuszokat és összehasonlítod pl. 4 szinttel nagyobb nem ősköves értékeivel, akkor majdnem kapsz akkorákat... de csak majdnem...
Ettől függetlenül, engem ez nem zavar, legalábbis nem annyira (legyenek boldogok a pénzért vett előnnyel), mint hogy nem tudok haladni a küldetésekkel...


a "jobb" szót használtam. nem tudom, de nekem eszembe sem jutott valami 10 mágiákat meg taumaturgiát adó ősköves fegyvert venni, hiába az uniformizálásra való törekvés, ha tudok eggyel feljebb olyat, ami támadást meg erőt ad. nekem az jobb. másnak nem az a jobb. (dettó, pajzsnál is ez volt a helyzet, hogy a pulzátornál pofásabb volt egy csatapajzs. hadd ne soroljam a példákat. de, ha szerinted viccelek, akkor nevessünk együtt:)

(mondom, az egész ősköves sírást csak az táplálja, hogy az ember azt nézi, hogy "bezzeg a másik", ahelyett, hogy magát tamagocsizná jobbra, hogy őt nézzék, hogy "ni, a nemősköves turbótápos karakter, nem semmi"
Pontszám: 8.33
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
322. hozzászólás - 2008.12.23. 19:36:32 (Válasz winnie #321 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2008.12.23. 19:09:14
Idézet: josid - 2008.12.23. 18:05:22
Idézet: winnie - 2008.12.23. 17:47:42
Idézet: Awenhai - 2008.12.23. 13:08:33
itt szinte a zseton játszik a játékos helyett, akkora a tárgyak közt a különbség. Ez utóbbit valamelyest lehet ellensúlyozni, de olyan a helyzet, hogy a prémiumos könnyű


akkor a akülönbség? nem egy nem ősköves cucc jobb, mint az ősköves. ha növeled a kereskedelmet, akkor meg pláne.


Ugye, ezt Te sem gondolod komolyan?!
Ha megnézed az ősköves cuccok által adott bónuszokat és összehasonlítod pl. 4 szinttel nagyobb nem ősköves értékeivel, akkor majdnem kapsz akkorákat... de csak majdnem...
Ettől függetlenül, engem ez nem zavar, legalábbis nem annyira (legyenek boldogok a pénzért vett előnnyel), mint hogy nem tudok haladni a küldetésekkel...


a "jobb" szót használtam. nem tudom, de nekem eszembe sem jutott valami 10 mágiákat meg taumaturgiát adó ősköves fegyvert venni, hiába az uniformizálásra való törekvés, ha tudok eggyel feljebb olyat, ami támadást meg erőt ad. nekem az jobb. másnak nem az a jobb. (dettó, pajzsnál is ez volt a helyzet, hogy a pulzátornál pofásabb volt egy csatapajzs. hadd ne soroljam a példákat. de, ha szerinted viccelek, akkor nevessünk együtt:)

(mondom, az egész ősköves sírást csak az táplálja, hogy az ember azt nézi, hogy "bezzeg a másik", ahelyett, hogy magát tamagocsizná jobbra, hogy őt nézzék, hogy "ni, a nemősköves turbótápos karakter, nem semmi"

te szegény, meg kellett venned az ősköves cuccot, pedig az rosszabb, mert az őskövesek nem tudnak őskő nélküli cuccokat venni... bezzeg az őskő nélküliek akármikor megvehetik a jobb fegyvert, a szegény őskövesek meg csak ócska cuccokat vehetnek... hát igen, ilyen igazságtalan ez a játék.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 6
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
323. hozzászólás - 2008.12.23. 20:26:03 (Válasz Sir Ny #322 hozzászólására.)
Szerintem itt te valamit nagyon félreértesz. Pont azt magyarázza winnie, hogy -prémium ide prémium oda- ő a nem ősköves cuccokat vette, mert azzal jobban járt a karaktere, mert más bónuszokat adott, ami jobban illik a stratégiájához. Az ősköves dolgok (kivéve fókuszkristályok, azok elég sokszínűek) általában a mágia/iq/tau hármast tápolják, aki közelharcra gyúr, kis szinten is sokkal jobban járt a vérfarkas agyarral, mint az Yssuf tőrével, pedig utóbbi volt a köves, és ez későbbis így van/lesz. Igaz, Trollagyar ad plusz Tám-ot, sajnos smaragdként mégis megvettem, meg is bántam, azóta is még mindig az Enyészmeisterrel rohangálok, pedig már elmúltam 20. szintű.
A hozzászólást Gdd808 módosította 2008.12.23. 20:26:59-kor
LE veletek! )
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
324. hozzászólás - 2008.12.23. 20:33:35 (Válasz Gdd808 #323 hozzászólására.)
Idézet: Gdd808 - 2008.12.23. 20:26:03
Szerintem itt te valamit nagyon félreértesz. Pont azt magyarázza winnie, hogy -prémium ide prémium oda- ő a nem ősköves cuccokat vette, mert azzal jobban járt a karaktere, mert más bónuszokat adott, ami jobban illik a stratégiájához. Az ősköves dolgok (kivéve fókuszkristályok, azok elég sokszínűek) általában a mágia/iq/tau hármast tápolják, aki közelharcra gyúr, kis szinten is sokkal jobban járt a vérfarkas agyarral, mint az Yssuf tőrével, pedig utóbbi volt a köves, és ez későbbis így van/lesz. Igaz, Trollagyar ad plusz Tám-ot, sajnos smaragdként mégis megvettem, meg is bántam, azóta is még mindig az Enyészmeisterrel rohangálok, pedig már elmúltam 20. szintű.


Az őskövest mindig jobban megéri megvenni, mert sokkal nagyobb eleve a sebézés....az is tök mindegy, hogy milyen a kaszt...a smarinak is kell támadás/védekezés/élet minimum...tehát egy trollagyar, ami ad 10támadást, 10 védelemet 10 egészséget...ha jól emlékszem, az simán jó a varinak is....meg ha mondjuk összehasonlítunk egy ősköves cuccot, mondjuk egy pl....ősköves páncél ad 15 véd, 5 tám, 5 elnyelés(kitalált) a nem ősköves ad 6 védekezést, 3iq/3tau/3mágia, akkor mit érdemes megvenni egy smaragdnak? Hát persze, hogy az ősköveset, mivel védekezés/támadás kell, és az első páncél ad 25 pontot, a sima ad 15öt...igaz, az utóbbi ad a varázstulajdonságokra, de könnyebben növelsz fel TÖben 3-3-3at 3 különböző tulajdonságon, mint csak a védekezésen 9et, nem(mert ugye minél magasabb egy tul, annál drágább)?

Remélem a lényeg átjöt, nem biztos hogy túl érthető vagyok
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvencGdd808Férfi
Végzetúr
59 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
325. hozzászólás - 2008.12.23. 20:48:38
Védelmet spec. nem ad az agyar, pont azért megyek enyésszel (tudom, szintén ősköves...)
Éppen ezt mondtam én is, annak kell a köves cucc, aki feltétlen varázslásra gyúr (nagy iq/tau/védelem), aki inkább közelharcra, annak nem olyan észvesztően fontos. A sebzésről meg annyit, hogy, hogy a köves cuccoknak az ÁTLAGsebzésük nagyobb, mert kisebb range-en oszlik el a sebzésük, de pont azért kell tám/erő-re tápolni a verekedősöknek, és ugye a nem köves cuccok pontosan ezeket szokták húzni, legfeljebb egy-két szinttel magasabban kezdik, mint a kövesek, már ha a sebzésből indulunk ki (mithrill rövidkard szerintem simán jó alternatva az enyészre, stb.), kereskedelmet meg így is-úgyis tápolni kell (küldi is van hozzá), vagy akár addig várni. 15. szintről úgyis lehet 12. szintűeket támadni, ősköves/nem ősköves felszereleés kiegyenlítve, tulajdonságkülönbség innentől kezdve simán tud dönteni a magasabb szintű javára. Szerintem.
A hozzászólást Gdd808 módosította 2008.12.23. 20:51:59-kor
LE veletek! )
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
326. hozzászólás - 2008.12.23. 20:48:47 (Válasz Eardog #324 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.12.23. 20:33:35

Az őskövest mindig jobban megéri megvenni, mert sokkal nagyobb eleve a sebézés....az is tök mindegy, hogy milyen a kaszt...a smarinak is kell támadás/védekezés/élet minimum...tehát egy trollagyar, ami ad 10támadást, 10 védelemet 10 egészséget...ha jól emlékszem, az simán jó a varinak is....meg ha mondjuk összehasonlítunk egy ősköves cuccot, mondjuk egy pl....ősköves páncél ad 15 véd, 5 tám, 5 elnyelés(kitalált) a nem ősköves ad 6 védekezést, 3iq/3tau/3mágia, akkor mit érdemes megvenni egy smaragdnak?


a 12 védettség, 3 tau, 3 iq, 3 mágiásat. magasabb szintű, ez igaz, de akkor is jobb.
Pontszám: 5
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
327. hozzászólás - 2008.12.31. 10:55:37
Nemtudom miről folyik itt a vita...Őskőves cuccok nyilván jobbak de pár szinttel magasabb nem őskövesek lekörözik...Mindenesetre én nem fogok venni 1 darab őskövet se a 3.világon,meglátjuk mire megyek vele(1.-őn őskövezek keményen )
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
328. hozzászólás - 2009.01.02. 20:09:01
találtam pár képet amit lehetne használni a játékban
remélem olyan is megnézi aki megteheti hogy beveszi pl a vadászatok során látható lényekhez:

http://images.elfwood.com/art/e/r/ericmagie/final_1_up_1.jpg
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 5
népszerűtlenZenepowaFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
329. hozzászólás - 2009.01.05. 14:13:56
Ha valaki 17. szintű hogy tudja megvenni a 18-as szintű fegyvert??
Pontszám: 3
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
330. hozzászólás - 2009.01.05. 14:15:25 (Válasz Zenepowa #329 hozzászólására.)
Kereskedelem szakértelem 10. szint, tanulás 12. szinten fejleszthető.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt taggtadlFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
331. hozzászólás - 2009.01.06. 11:39:08
Ti halljátok magatokat, amikor beszéltek? Ha négy szinttel magasabb nem ősköves cucc olyan, mint az adott szint őskövese, azzal éppen azt mondjátok, hogy a saját szintemen esélyem sincs az őskövesekkel szemben. Ha meg kereskedelemre gyúrok az őskövesek pedig vígan költik másra azt az LE mennyiséget, akkor megint csak nő az előnyük velem szemben.

Lássuk be, a Beholder nagyon jól kitalálta ezt. Aki valóban szórakozni, játszani szerete, az fizessen. Aki nem teszi, az szórakozás helyett azt kapja, hogy folyton elverik négy szinttel magasabbról 4-8 szinttel magasabb tárgyakkal és ezt a maflást 2x annyi idő alatt gyógyulja vissza, mint a nem fizetők, tehát fele annyi alkalma van újra megpróbálni játszani.
Pontszám: 3.11
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
332. hozzászólás - 2009.01.06. 11:44:32 (Válasz Sasuke20 #328 hozzászólására.)
azért arról ne feledkezzünk el, hogy az alkotó szerzői jogait csöppet sértené, ha felhasználnák a művét...
Pontszám: 8.25
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
333. hozzászólás - 2009.01.06. 12:17:55 (Válasz gtadl #331 hozzászólására.)
Valamit tuti rosszul csinalok de a 4-5 szinttel magasabb szintuek nagy resze engem is elfektet pedig nekem aztan oskovem kerskedelmem mindenem van megse mindíg megy. Ha meg gond van a regennel legyel zafir es majdnem olyan gyorsan fogsz regennni mint egy premiumos mas hordas. De azt te sem gondolhatod komolyan, hogy a premium és a nem prémiumos játékosok között ne legyen különbség.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
334. hozzászólás - 2009.01.06. 18:41:55
Annyira nincs értelme a sírásnak napi 3-4 szer elvernek 4 szinttel magasabb játékosok, pedig prémiumos vagyok, viszont én is elverek 3-4 nálam alacsonyabb szintűt szval arra hogy valaki magasabb szintről támad megvan a segítség támadj te is alacsonyabb szintűt
és attól, hogy valaki prémiumos még nem biztos h ősköves a cucca, mert a vett ősköveket a prémium meghosszabbítására költi, és van aki pedig cuccot vesz és nem prémiumos

Csak az sír annyit, aki béna és nem tud játszani, mert azt hiszi hogy valaki megsajnálja
Pedig részemről sírhat akárki, mindenkinek megvan a lehetősége prémiumra és ősköves cuccokra

Simán nem kell játszani és nem fognak elverni senkit!
aki meg játszik így jár, ez van...
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 8.67
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
335. hozzászólás - 2009.01.06. 19:55:00 (Válasz Zenepowa #329 hozzászólására.)
Idézet: Zenepowa - 2009.01.05. 14:13:56
Ha valaki 17. szintű hogy tudja megvenni a 18-as szintű fegyvert??


van, aki 17. szinten 21-es fegyverrel mászkál. irány szakértelmet fejleszteni:)
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
336. hozzászólás - 2009.01.08. 10:21:05 (Válasz winnie #335 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.01.06. 19:55:00
Idézet: Zenepowa - 2009.01.05. 14:13:56
Ha valaki 17. szintű hogy tudja megvenni a 18-as szintű fegyvert??


van, aki 17. szinten 21-es fegyverrel mászkál. irány szakértelmet fejleszteni:)


sokkal jobb példa TrueBlood, aki még 2 napja 24-es szintűként 30-as fegyóval nyomult
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
337. hozzászólás - 2009.01.08. 10:50:18 (Válasz Eardog #336 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2009.01.08. 10:21:05
Idézet: winnie - 2009.01.06. 19:55:00
Idézet: Zenepowa - 2009.01.05. 14:13:56
Ha valaki 17. szintű hogy tudja megvenni a 18-as szintű fegyvert??


van, aki 17. szinten 21-es fegyverrel mászkál. irány szakértelmet fejleszteni:)


sokkal jobb példa TrueBlood, aki még 2 napja 24-es szintűként 30-as fegyóval nyomult


nem jobb, mert akkorra már természetes, hogy többeknek van 60-as összkereskedelme, de a 17-es szinten 40-esnél jobb nincs.
Pontszám: 3
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
338. hozzászólás - 2009.01.09. 18:05:12
Természetes?!?!Azér elég durva le mennyiségbe kerül annyira felnyomni a szakit.....Nekem 14.szinten 10es kereskedelmem van(81es szakértelemösszeg).Bár tudom Trueblood egy "only portya" player úgyh ezen nem lepődök meg de korántsem természetes...
Pontszám: 7
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
339. hozzászólás - 2009.01.09. 19:25:30 (Válasz D4vid #338 hozzászólására.)
Csendben jegyzem meg, enyém 70-es, leinádé meg 80-as. Egyikünk sem az a rabláskirály.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóTriniganFérfi
Végzetúr tehetség
242 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
340. hozzászólás - 2009.01.09. 20:09:54
leinádé nem 70-es? Mortimer, mekkora a turbód?
Nekem turbózva 30-as, lehet fujjolni
"Trinigan jókedélyű fickó volt, mindig tartogatott valami meglepetést soha ki nem fogyó iszákjában."- az Ozorindumi Krónikákból
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője