Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr információk
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
241. hozzászólás - 2008.11.05. 08:47:46
Halihó!

Megint a egy ötlettel fordulok ide, ami nem új ötlet, de mindenképp jó lenne megvalósítani! Kérek rá választ, ha egy mód van rá az admin-tól is, persze ha nem jó, nem gond, csak kérek indoklást is....köszi!

Tehát bevezetésre került tudtommal már végleges is marad a 15/30 Portyapontos rendszer...sztem nagyon jó! (Mellékesen be kéne vezetni hogy lefelé max 1 szintet lehetne letámadni, mert az úgy igazságos sztem, meg akkor a gyengébbek is jobban meg lennének kímélve, és jobban fejlődnének, felfelé persze bárki próbálkozhatna továbbra is )

Mindenképp érdemes lenne eltöröli a -10%,-20% stb büntetőpontokat!!!!!!!!

Egyrészt, ahogy reklámozzátok Ti is, nem kell egész nap a játékkal játszani....így viszont aki boldogulni akar, az belép óránként, és portyázik 2-t, aki ezt nem teszi, az lemarad.
Ha viszont a napi 15 portyit ellőhetném egyszerre(persze amennyit az ÉP-m engedi), akkor tényleg napi pár óra elég lenne. Sztem hátránya semmi sincs, csak előnye, ha valaki tud hátrányát kérem jelezze, és megcáfolom

Ha esetleg mások is így gondolják, lécci erősítsétek meg az álláspontom, és akkor talán elérjük, hogy legyen szavazás róla!!
Köszönettel, Eardog
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.81
népszerűtlenWartiFérfi
Végzetúr tanonc
36 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
242. hozzászólás - 2008.11.05. 08:52:41
Szerintem ez jó lenne.Én rá szavaznék.
Pontszám: 5.33
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
243. hozzászólás - 2008.11.05. 13:37:19
Sziasztok! Személy szerint a toplisták statisztikában kíváncsi lennék tulajdonságokra lebontott toplistára is, szerintem mást is érdekelne. Tf-nél van ilyen gondolom itt is megoldható.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
244. hozzászólás - 2008.11.05. 14:18:36
Sziasztok, újabb javaslat!

2 járható út van a játékban:

1, Vagy egyáltalán nem vadászok, és csak harcolok, és mivel a harcért sokkal kevesebb TP jár, viszont LE annál több, így kapok egy tápos karit, átlagnál magasabb TÖ-vel és a szinten én leszek a verhetetlen istencsászár(lásd mint TruBlood, vagy a többi szerzett LE toplistás)...így viszont jó, ha hetente fejlődök egy szintet, ami kicsit uncsibb, mert rátkán kapok új cuccot, stb.

2, Vagy (igazából a világ2-ben van értelme, mert ott mindenki 0-ról kezd) csak vadászok, meg portya is, amennyi belefér, és akkor gyorsan fejlődni, szinteket lépni, elhúzni a többitől több szinttel, pl shardulla Sharpa, és akkor ugyan a TÖ nem túl nagy, de 2-3 szinttel nagyobb cuccokkal egyensúlyozod ezt...és így változatos a játék is, mert gyorsan jönnek az új cuccok,stb.

Megoldás:

Vadászat TP pontjait legalább a felére le kell venni, így nem lesznek akkora különbségek a vadászó és harcoló, vagy csak harcoló karik között!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 2
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
245. hozzászólás - 2008.11.06. 09:18:00
Egyre rosszabb ez a játék, kezdek csalódni benne!
Ott a sok küldetés, és azok miatt, aki meg akarja csinálni, szinte minden szakértelmet fejleszteni kell....és aki nem akarja fejleszteni azokat? Oké, hogy a küldiért kapunk LE-t, de nem néz ki szépen, hogy minden szakértelmem 1-es, ahelyett, hogy csak azokat fejlesztettem volna, amiket én szeretnék használni. Nem igaz, hogy nem lehet kitalálni küldetéseket...vagy akkor ne is legyenek! A varázslóknak meg nincs is szakértelmük, úgyh ők szívnak, ergo ha nem vagy közelharcos, alig van esélyed!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.50
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
246. hozzászólás - 2008.11.06. 10:25:06
HIBA, HIBA, HIBA!

Világ2-ben egy szövi máris van 12-es szintű karival!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://vilag2.vegzetur.hu/index.php?m=szovetseg&szovi=3
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
247. hozzászólás - 2008.11.06. 10:30:39 (Válasz Eardog #246 hozzászólására.)
Nem csak egy 10 plusszos karakter van kapásból. Nem igazán értem hogy kerülhettek be. Mindesetre a hibát biztosan javítják majd, annyira meg nem zavaró, hiszen 1. szintűt csak 1. szintű támadhat.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.33
irritálóBenhurNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
248. hozzászólás - 2008.11.07. 00:14:46 (Válasz Ricardo #247 hozzászólására.)
Pontszám: 2
irritálóBenhurNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
249. hozzászólás - 2008.11.07. 00:17:53 (Válasz Eardog #241 hozzászólására.)
sziasztok van egy ötletem! Mi lenne ha menedéket is épitenénk az avatárunknak! hahol pihenésel eltöltené az idejét, ha épit menedéket magának nem lehet megtámadni! Sőt ha szövetség alapitója a tagja körébe épit mindenki menedéket!
Pontszám: 2.33
irritálóBenhurNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
250. hozzászólás - 2008.11.07. 00:26:56
Eardog! Élvezd a játékot, ne csalódj benne majd belejösz még csak sok kitartás kell hozzá!
Pontszám: 8.50
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
251. hozzászólás - 2008.11.07. 13:42:18 (Válasz Benhur #249 hozzászólására.)
Úgy hívják Katakombák szövetségi épület...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.50
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
252. hozzászólás - 2008.11.07. 16:42:51 (Válasz Eardog #241 hozzászólására.)
Szerintem is nagyon jó ötlet!
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
253. hozzászólás - 2008.11.07. 16:45:48 (Válasz Eardog #241 hozzászólására.)
Kivételesen azt mondom csatlakoznék a kezdeményezéshez. Sokszor végig gondoltam, de a portyapontok mellett konkrétan semmi értelmét nem látom a -10%, -20% stb.-nek...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.33
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
254. hozzászólás - 2008.11.07. 19:06:55 (Válasz Eardog #245 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.11.06. 09:18:00
Egyre rosszabb ez a játék, kezdek csalódni benne!


Rosszabb? Mihez képest? Semmi sem változott még. Majd 1-2 év múlva jogos lesz a pityergés:)

Idézet: Eardog - 2008.11.06. 09:18:00
Ott a sok küldetés, és azok miatt, aki meg akarja csinálni, szinte minden szakértelmet fejleszteni kell....és aki nem akarja fejleszteni azokat? Nem igaz, hogy nem lehet kitalálni küldetéseket...vagy akkor ne is legyenek! A varázslóknak meg nincs is szakértelmük, úgyh ők szívnak, ergo ha nem vagy közelharcos, alig van esélyed!


"Szinte minden szakértelmet fejleszteni kell" - Egy játékot játszunk? Két szakértelem van mindössze, aminek a fejlesztésére kérnek a küldetések során - a 19. küldetéshez kell fejleszteni a vezetőkészséget 10-esre.

És ezenkívül még a tanulást kell fejleszteni, mert van pár küldetés, ami más szakértelmet kíván meg, de azokat nem kell fejleszteni, elég csak egyesre, amit mindenki túlél - a tanulást meg az is fejlesztené, aki "más szakértelmet" akar fejleszteni, hiszen a nem kedvelt és a megkívánt szakártelmekhez is tanulás kell.

Magyarul az a sirám tárgya, hogy van egy szakértelem, amit, jajj, fejleszteni kell. (a vezetőkészség kihagyható, lehet haladni nélküle is) Úgy lenne az ideális, ha nem lenne küldetés, ami szakártelemre vonatkozik? Nehogy már jutalmat kapjanak, akik törődnek a szakértelmekkel...

De a küldetések nem kötelezőek, csak afféle plusz dolgok. Ha nem akarod csinálni őket, akkor nem csinálod, ennyi. Az olyan, mintha "nem is lennének". Van, aki fittyet sem hány rájuk, mert minek. Neked kell eldönteni, hogy megéri-e a vesződség.

(Nem mellesleg, ahhoz képest, hogy mennyire kötött a küldetéstervezés, még így is teljesen jók, változatosak, mert aki sír, az nem veszi észre azt, amit teljesít, csak azt, ahol megakad és akkor van gáz. Ez nem az a játék, ahol a "mentsd meg a királykisasszonyt"-típusú küldetést lehet csinálni.)
Pontszám: 6.11
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
255. hozzászólás - 2008.11.07. 19:10:43 (Válasz winnie #254 hozzászólására.)
és a 33as küldetés?

"Vásárolj a lélekkufártól egy fegyvert, amelynek a szintje legalább kettővel magasabb a tiedénél!"
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
256. hozzászólás - 2008.11.07. 19:31:35 (Válasz Byzon #253 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.11.07. 16:45:48
Kivételesen azt mondom csatlakoznék a kezdeményezéshez. Sokszor végig gondoltam, de a portyapontok mellett konkrétan semmi értelmét nem látom a -10%, -20% stb.-nek...

Talán nincs értelme, egészen addig, amíg nincs háború. Nekem nagyjából 90 portyapontom gyűlt eddig össze, pedig azért elég agresszívan szoktam portyázgatni. Tudom, hogy szövetségi társaim egy része ennél is több portyaponttal rendelkezik. Ha most hirtelen feloldják ezt a korlátot, akár néhány órán belül 500 feletti támadást zúdíthatunk azokra az ellenségeinkre, akikkel eddig csak szenvedtünk, eltelt a három nap, de senkinek sem sikerült megszerezni a kétszeres győzelmi arányt. Az ÉP nem akadály, mert gyógyitallal bármikor növelhető, és háború alatt, amúgy is többször megteszi ezt az ember. Varázsponttal is ugyanaz a helyzet, csak azt olcsóbban lehet növelni, és lassabban fogy.
Szerintem teljesen felborítaná a rendszert a fáradtság megszüntetése, de a dupla korlátozás valóban kicsit túlzás.
Pontszám: 5.60
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
257. hozzászólás - 2008.11.08. 12:52:52
Szerintem meg próbáljuk ki ezt is! mondjuk 2 hétre aztán meglátjuk! Mert azért szerintem nagyon sok ember örülne hogy nincsenek a mínuszok! Vagy ha van is lehetne kicsit kevesebb ideig is! Persze tudom van rá szakértelem de azért 1percek szavazzunk itt szóban!
Én a mellett állok hogy ne legyenek mínuszok!
Inkább ne írjuk mindig új hsz-be mert eléggé szét lenne offolva a téma!Írjon nekem aki szeretné hogy legyenek mínuszok meg azok is akik hogy ne legyenek!

Mellette:
-Vulkan11(én)
-Byzon
-Warti

Ellene:
Mormord

(Folyamatosan szerkesztem ha kapok új PÜ-t)
A hozzászólást Vulkan11 módosította 2008.11.08. 12:55:15-kor
Pontszám: 2.75
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
258. hozzászólás - 2008.11.09. 17:52:59 (Válasz winnie #254 hozzászólására.)
Ott a sok küldetés, és azok miatt, aki meg akarja csinálni, szinte minden szakértelmet fejleszteni kell....és aki nem akarja fejleszteni azokat? Nem igaz, hogy nem lehet kitalálni küldetéseket...vagy akkor ne is legyenek! A varázslóknak meg nincs is szakértelmük, úgyh ők szívnak, ergo ha nem vagy közelharcos, alig van esélyed!


"Szinte minden szakértelmet fejleszteni kell" - Egy játékot játszunk? Két szakértelem van mindössze, aminek a fejlesztésére kérnek a küldetések során - a 19. küldetéshez kell fejleszteni a vezetőkészséget 10-esre.

És ezenkívül még a tanulást kell fejleszteni, mert van pár küldetés, ami más szakértelmet kíván meg, de azokat nem kell fejleszteni, elég csak egyesre, amit mindenki túlél - a tanulást meg az is fejlesztené, aki "más szakértelmet" akar fejleszteni, hiszen a nem kedvelt és a megkívánt szakártelmekhez is tanulás kell.

Magyarul az a sirám tárgya, hogy van egy szakértelem, amit, jajj, fejleszteni kell. (a vezetőkészség kihagyható, lehet haladni nélküle is) Úgy lenne az ideális, ha nem lenne küldetés, ami szakártelemre vonatkozik? Nehogy már jutalmat kapjanak, akik törődnek a szakértelmekkel...

De a küldetések nem kötelezőek, csak afféle plusz dolgok. Ha nem akarod csinálni őket, akkor nem csinálod, ennyi. Az olyan, mintha "nem is lennének". Van, aki fittyet sem hány rájuk, mert minek. Neked kell eldönteni, hogy megéri-e a vesződség.

(Nem mellesleg, ahhoz képest, hogy mennyire kötött a küldetéstervezés, még így is teljesen jók, változatosak, mert aki sír, az nem veszi észre azt, amit teljesít, csak azt, ahol megakad és akkor van gáz. Ez nem az a játék, ahol a "mentsd meg a királykisasszonyt"-típusú küldetést lehet csinálni.)



-Teljesen gyógyítsd meg egy sérült állatodat!
gyógyítás szakértelem minimum 1-esre kell tolni

-Legyen legalább 3 befogott állatod!
vezetőkésség minimum 10-esre, csapdakészítés, ha nem akarod egy élten át csinálni 5ös kb.

-Végezd ki ellenfeledet!
kivégzés minimum 1-es

-Okozz ellenfelednek kritikus ütést, amikor megtámadod!
kritikus sebzés minimum egy(de elvileg van olyan fókuszkristály)

-Támadj meg egy végzeturat, és öld meg beidomított lényét!
másodlagos támadás minimum 5-10, hogy megölj egy állatod, és ez is csak akkor, ha már le van pusztulva

-Sajtolj lélekenergiát 3 lényből!
állat sajtolás min 1-es(ez tanulás 36 asszem, nem bizti)

-Lopj kiégett őskövet!
lopás szakértelem min 1

-Vásárolj a lélekkufártól egy fegyvert, amelynek a szintje legalább kettővel magasabb a tiedénél!
kereskedelem minimum 20-as

És ugye a tanulást 36-ra kell vinni, hogy meglegyen az állatsajtolás....

És ahogy számolom ez 54 szakértelem pont....és ez neked semmiségen való siránkozás?????
Ember, hol élsz te?????

[qoute]De a küldetések nem kötelezőek, csak afféle plusz dolgok....[/qoute]

Ja, persze, csak az 1szakis küldinél beadsz max 1000-et és kapsz 6000LE-t, sztem ez nem elhanyagolható, és ha paszolom ezeket, akkor elég nagy hátrányba kerülök!!! Ha meg nem akarok minden szakin fejleszteni 1-et akkor egyszer beragad a küldi, mert a 3ból egyet se tok megoldani, és akkor????
Úgyh gondold csak át mégegyszer, hogy mit is mondtál....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 4.38
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
259. hozzászólás - 2008.11.09. 22:51:29 (Válasz Eardog #258 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2008.11.09. 17:52:59
És ahogy számolom ez 54 szakértelem pont....és ez neked semmiségen való siránkozás????? Ember, hol élsz te?????[/qoute]

olvasd el figyelmesen, hogy mi miatt sírtál. amiatt, hogy több szakértelmet kell fejleszteni. én meg leírtam, hogy "a 19. küldetéshez kell fejleszteni a vezetőkészséget 10-esre. És ezenkívül még a tanulást kell fejleszteni, mert van pár küldetés, ami más szakértelmet kíván meg, de azokat nem kell fejleszteni, elég csak egyesre, amit mindenki túlél"

most meg leírod ugyanezt. ha neked már az is megerőltető, hogy egy meglévő szakértelmet 0-ról 1-re fejlessz, akkor nem szóltam.

akkor azt írd, hogy túl sok pontot kell belefeccölni a szakértelmekbe, mert fejleszteni nem kell sokat. ha másféle szakértelmeket akarsz fejleszteni, a tanulásodat akkor is növelned, szóval nem értem, mi a gond. marad az, hogy nem fejlesztesz szakértelmeket. (szerintem akkor is hátrányba fogsz kerülni.)

ráadásul, érdekes módon, a számba adod azt, hogy szerintem a "semmiségen siránkozol" - ilyet nem írtam.

az meg ne zavarjon, hogy mi a 36. küldetés (bocs, én még nem tartok ott, nem tudhattam), ha még a 10.-et sem vagy hajlandó megcsinálni. jó hogy nem azon panaszkodsz, hogy mi lesz a 123. küldetés. segítek: az sem lesz egyszerű. az egyszerű az első pár küldetés volt.

Idézet: Eardog - 2008.11.09. 17:52:59
sztem ez nem elhanyagolható, és ha paszolom ezeket, akkor elég nagy hátrányba kerülök!!! Ha meg nem akarok minden szakin fejleszteni 1-et akkor egyszer beragad a küldi, mert a 3ból egyet se tok megoldani, és akkor???? Úgyh gondold csak át mégegyszer, hogy mit is mondtál....


én tökéletesen átgondoltam. ha nem csinálod a küldetéseket, akkor hátrányba kerülsz - a megoldás, hogy akkor csináld a küldetéseket. most komolyan az a baj, egy 40. küldetés nem az, hogy "győzz le portyában egy nálad 2 szinttel alacsonyabb kalandozót"? vagy annak örülnél, ha lenne egy gomb, amit ha megnyomsz, akkor 10LE-t kapsz?

küldetést nagyjából tulajdonságra, szakértelemre és harcra lehet kitalálni. ha olyanok lennének, hogy csinállj 50-es erőt, annak jobban örülnél? lehet, hogy van.

a küldetéseknek az a céljuk, hogy egyrészt visszafogja, LE-költésre ösztönözze az embert, de főleg azért, hogy a sok vadászat, kalandozóharc és tamagocsizés közepette a játékos előtt legyenek kihívások. azzal, hogy ezeket a kihívásokat legyengítjük, nem nő a játék élvezeti értéke.

de..., addig jó, amíg csak egy embert zavar, hogy nem minden sült galamb.
Pontszám: 9
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
260. hozzászólás - 2008.11.09. 22:59:13
de amúgy látom, hogy a könnyebb ellnállás irányába mész, mert lelkesen olvasod az elöljárók felfedezéseit. hidd el, sokkal érdekesebb, ha az ember maga fedezi fel a dolgokat. úgy nem lehet optimalizálni, mondjuk...
Pontszám: 7.50
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!