Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr információk
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
221. hozzászólás - 2008.10.30. 19:50:44 (Válasz Byzon #220 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2008.10.30. 19:29:06
Salem Shul!

Nem erre a szerencsére gondoltak, hanem, hogy lehetetlen tulajdonságkülönbségekkel is jönnek ki hihetetlenül megdöbbentő eredmények.
(Pl. Ma megtámadott Von Rolik (11. szint, 257 össz. tuli, míg én 9. szint, 212 össz. tuli, ő villámcsapással én meg energialövedékkel), és 82-63-ra nyertem... Na ha logikusan végig gondolod, akkor egy ilyen csata miatt kiesni legalábbis igazságtalan, hiszen ő sokkal több energiát fektetett a karakterébe... Amúgy bocs Rolik, ezt dobta a gép, majd legközelebb ).
Remélem már érteni!

Jó játékot!


Pont erre gondoltam én is
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
222. hozzászólás - 2008.10.31. 07:15:53
A valós élet sportjában se mindig a jobb nyer és ez pont a kieséses tornák bizonyítéka. Nyilván általánosságban a jobbak körül kerül ki a győztes. Nézd csak meg a teniszt, ahol bizony előfordul, hogy egy hátrébb rangsorolt megveri Federert vagy Nadalt. Ritkán, de előfordul és bizony nagy tornán is. (Federer - Pekingi olimpia)
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
223. hozzászólás - 2008.10.31. 10:06:17 (Válasz Craslorg #222 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2008.10.31. 07:15:53
A valós élet sportjában se mindig a jobb nyer és ez pont a kieséses tornák bizonyítéka. Nyilván általánosságban a jobbak körül kerül ki a győztes. Nézd csak meg a teniszt, ahol bizony előfordul, hogy egy hátrébb rangsorolt megveri Federert vagy Nadalt. Ritkán, de előfordul és bizony nagy tornán is. (Federer - Pekingi olimpia)


csak valsz, hogy jelen állás szerint nem ritkán fordulna elő...mivel nálam 40-50 TÖ-vel és 2-3 szinttel kisebb emberkéktől is kikapok néha, ezért nem is tudom mi lesz ha azonos szintűekkel harcolsz...ugye majdhogynem 50-50% az esély...ergo, a viadal a szerencsén múlik!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 8.25
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
224. hozzászólás - 2008.10.31. 13:15:47
Minden viadal a szerencsén is múlik. Szerintem mindenki tapasztalta már, hogy néha egy nagyon gyenge karaktertől is kikap, illetve a nagyon erős karaktert is megveri. De szerintem még mindíg kevesebb a véletlen esélye egy ilyen viadalon, mintha mondjuk hetente lenne lottóhúzás... Így legalább rajtad is múlik, hogy milyen eredményt érsz el. Ugyanakkor hidd el, hogy hosszútávon a véletlenszerűség kiegyenlítődik és szerintem ha lesz mondjuk 8-13. szintig viadal (ez ugye 6 különboző csoport) szerintem legalább 4et olyan karakter fog nyerni, akin senki nem lepődik meg. Így sokkal több benne az izgalom egyrészt, másrészt pedig képzeld el, hogy kiiktatják a szerencsét a viadalból tudjátok mi lenne akkor? Sardullah Sarpa nyerne legmagasabb szinten, az alatta lévőt Aranyalma, megint alatta Rawenwood, azalatt G I Jane és így tovább. Akkor értelme sem lenne az egésznek. Szerintem ez így lesz a legjobb. Azonkívül ha születik néhány meglepetés eredmény legalább lesz miről beszélni utána.
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 6.80
fórumozóatuaFérfi
Végzetúr
76 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
225. hozzászólás - 2008.10.31. 14:37:49 (Válasz DzsoniKSL #224 hozzászólására.)
Idézet: DzsoniKSL - 2008.10.31. 13:15:47
Így sokkal több benne az izgalom egyrészt, másrészt pedig képzeld el, hogy kiiktatják a szerencsét a viadalból tudjátok mi lenne akkor? Sardullah Sarpa nyerne legmagasabb szinten, az alatta lévőt Aranyalma, megint alatta Rawenwood, azalatt G I Jane és így tovább. Akkor értelme sem lenne az egésznek. Szerintem ez így lesz a legjobb. Azonkívül ha születik néhány meglepetés eredmény legalább lesz miről beszélni utána.

pontosan... ha nem számítana a random, akkor akár minden hónapban kioszthatnánk a szintek csúcskaraktereinek a trófeát, nem is kellene viadal... így legalább marad egy kicsi esélye a többieknek is...
Pontszám: 6
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
226. hozzászólás - 2008.10.31. 19:58:48
Világ 2-re regisztráltam, amikor kezdődik, akkor ott is kapunk 6 őskövet az elején? jó lenne, hogy egyből prémiumos tudjak lenni...
Csak mert ha vennék esetleg őskövet, akkor sztem csekken fizetnék, ami 4-5 nap, amire megkapom, viszont aki képes sms-ben kérni 30-at, az egyből megkapja...így nekem 5 nap hátrányom lesz, ugye ami -25% cselekvéspont, csakhogy az egyik legfontosabbat említsem!

remélem azért kapunk ott is 6őskövet az elején..lécci...naaaa!:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 3
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
227. hozzászólás - 2008.10.31. 23:28:10
Mivel ugyanolyan lesz mint a világ 1 a logika azt követeli hogy lesz.
Szerintem!
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
228. hozzászólás - 2008.11.01. 07:38:27
Fontos észrevétel! Már más is említette, hogy el kéne törölni a -10%, -20% büntetést a portyázásnál, ugyanis így tényleg ha topon akar lenni az ember, tehát a legjobb, muszáj óránként elmennie portyázni és onnan gyűjteni az LE-t, így viszont egész nap a gép előtt kell ülnie. ha nem lenne bünti, akkor elmehetne portyázni egybe többet, így tényleg nem kéne egész nap a gép előtt ülni.

Aki attól fél hogy valakinek van 100portyija és végigvadássza az egész mezőnyt, őt megnyugtatom, hogy egy embert 8óránként lehet csak támadni, és az illető ÉP-je is véges, ha nehéz csatákat fog ki ugyse tudd 4-5-nél többet portyizni egyszerre.
Úgyh töröljük el a büntetőszázalákokat, sztem. vagy szavazzunk róla.
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 6.25
közellenségKissumi111Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
229. hozzászólás - 2008.11.01. 18:45:42
Valaki tudja hol van Drakin?
Pontszám: 1.29
népszerűNecronisFérfi
Végzetúr mester
583 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
230. hozzászólás - 2008.11.01. 18:50:30 (Válasz Kissumi111 #229 hozzászólására.)
GYIK, gyorskereső, topicok alcímei. Ők mind tudják. Jónapot.
Pontszám: 4.67
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
231. hozzászólás - 2008.11.01. 18:57:54 (Válasz Kissumi111 #229 hozzászólására.)
Esküszöm, hogy legutoljára: eléred a 7. szintet és rákattintasz Drakin nevére. És kész is. De a gyorskereső a barátod!

Jó játékot!

ui. Sokszor jó infoforrások a szövetségi társak is, én csak akkor kérdezek, ha közülük senkinek nincs ötlete, így nagyobb eséllyel kerülöm el, hogy olyat kérdezek, amit megtettek már 800-an. Utána jön a gyorskereső, és ha az sem segít, na akkor kérdezek, de akkor is a megfelelő topicban. Valószínűleg többek között ezért nem tartanak közellenségnek még...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.33
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
232. hozzászólás - 2008.11.01. 22:11:35
Még
Am tényleg igazad van én ezt már 50x elolvastam emrt annyiszor kérdezték és válaszoltak!
Am nem hozna fel valaki nekem inni? Mert lusta vok lemenni és majd szomjan halok
Pontszám: 1.36
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
233. hozzászólás - 2008.11.01. 22:21:04 (Válasz Vulkan11 #232 hozzászólására.)
Salem Vulkan!

Most nagyon őszintén, had kérdezzek meg valamit. Ezzel a hozzászólással milyen fontos információt kívántál megosztani a fórumozókkal? Vagy esetleg a felhozott témával kapcsolatban volt új gondolatod? Netán kérdésed van amelyre választ vársz? Vagyis összességében mennyit tettél vele hozzá a fórumokhoz?
Ha a válasz az, hogy semennyit, akkor legközelebb gondold át légyszíves, mielőtt hozzászólsz. Ha viszont fontosnak érzed megosztani mindenkivel, hogy unod a Drakinra vonatkozó kérdéseket, illetve azt, hogy szomjas vagy, akkor kérlek oszd meg velünk ezek fontosságát.

Köszönöm, hogy meghallgattál, azt meg különösen meg fogom köszönni, ha esetleg el is gondolkodsz szavaimon.

Jó játékot!
A hozzászólást Byzon módosította 2008.11.01. 22:21:28-kor
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.71
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
234. hozzászólás - 2008.11.01. 22:27:15
Lepontoztál
Csak szerettelek volna alátámasztani!
Szerintem pedig nagyon fontos az hogy én szomjas vagyok.
Amúgy itt a fórumnál mitől függenek a csillagok?
Ja és mitől függ hogy az adatlapnál mi van a nevem mellett?
Sa és miért pontoz le mindenki?
Na most kérdeztem
Pontszám: 1.58
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
235. hozzászólás - 2008.11.01. 22:44:23 (Válasz Vulkan11 #234 hozzászólására.)
Idézet: Vulkan11 - 2008.11.01. 22:27:15
Lepontoztál
Csak szerettelek volna alátámasztani!
Szerintem pedig nagyon fontos az hogy én szomjas vagyok.
Amúgy itt a fórumnál mitől függenek a csillagok?
Ja és mitől függ hogy az adatlapnál mi van a nevem mellett?
Sa és miért pontoz le mindenki?
Na most kérdeztem


Nem, egyáltalán nem pontoztam a hozzászólásodat, megnyugtatlak.
Szerintem nagyon jól tudod a kérdéseidre a választ, de ez alkalommal naiv leszek, és válaszolok rájuk.
A csillagok száma egyenesen arányos a hozzászólásaid számával. A rangok topicban részletesen ki van fejtve.
Az adatlapon attól függ mi van a neved mellett, hogy a hozzászólásaidat milyen pontszámmal díjazta a fórum közönsége. Ha nem a megfelelő topicba írsz (pl. most mindketten beleestünk ebbe a hibába), ha nem használod a gyorskeresőt és olyat kérdezel, amit már 100-szor megválaszoltak, ha olyanokat írsz be, amiknek nincs értelmes, a végzetúrhoz fűződő tartalma (kivétel ez alól a Kötetlen csevej topic), röviden nem ide illően, feleslegesen írsz, vagy ne adj isten sértegetsz egy fórumozót, akkor le fogják húzni a pontjaidat, irritálóvá, avagy közellenséggé válsz... Természetesen működik a fordítottja is, ekkor válhatsz kedvelt taggá, népszerűvé, stb. Sajnos vannak olyanok, akik visszaélnek ezzel (lásd szegény Khetty esete), de szerencsére nem ez a jellemző.
Nos ha ezeket végigolvasod, akkor kérdezd meg légyszíves magadtól, miért pontoz le mindenki?

Remélem nem bántottalak meg, de te kérdezted.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8
fórumozóHaloFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
236. hozzászólás - 2008.11.03. 16:41:08
két állatom van - nem rég fogtam be a másodikat, hamarosan nekilódulok a 3. állatkának.
Kérdésem: a küldi ugye azt mondja, legyen legalább 3 állatod. De nem szól a beidomításról...
Szóval: a beidomítatlan állatnak van valami "ideje", hogy meddig lehet nálam idomítás nélkül, vagy csak ilyenkor foglalja a helyet?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
237. hozzászólás - 2008.11.03. 16:42:06 (Válasz Halo #236 hozzászólására.)
Nincs, addig van nálad, amíg meg nem unod.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
238. hozzászólás - 2008.11.03. 16:43:09 (Válasz Halo #236 hozzászólására.)
foglalja a helyet.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóHaloFérfi
Végzetúr tanonc
34 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
239. hozzászólás - 2008.11.03. 16:58:05
akkor nem kell még pluszban 2 állatnál a beidomítást elvégezni
(bááár - ezt így megkerülve, nehogy az legyen később, legyen 5 beidomított állatod... )
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
240. hozzászólás - 2008.11.04. 14:19:46
Ja, egy bug!!!!!

Az állatomat, amikor gyógyítom, akkor ugye egyet gyógyul, és számol vissza 30percről...én közbe portyáztam, és jött velem akkor is.
Ugyanezt megcsináltam bajnoki viadal előtt is, gyógyítottam egyet rajta, és áááá, mondom nem várom meg, hogy leteljen a 30perc, eddig is jó volt, és úgy jelentkeztem, és nem jött velem az állatom....
szíííívááááás.......
tehát erre mindenki figyeljen legközelebb.....

Amúgy ez mindenképp hiba, mert vagy ne jöjjön portyázni se az állat, vagy jöjjön gyógyulás alatt viadalra is....ezen buktam el a meccsem, met pici volt a különbség sebzésbe, és azt az állatom simán kompenzáta volna....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője