Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr információk
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
361. hozzászólás - 2009.01.30. 16:46:57 (Válasz Beni36 #360 hozzászólására.)
Nem. Ezt a kvíz 2 topicba kell írni a kérdés és a válaszok lehető legpontosabb idézetével. (Azt azért ne mondd, hogy 20-50 LE-n függ a fertőzés elleni védelmed...)
Pontszám: 5
fórumozóKiller1Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
362. hozzászólás - 2009.02.07. 11:14:39
Üdv!én nem tudom kitölteni a napi kvízt mert nem találom .......belépek a vadászatra és ott nincs.akkor hol van?
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
363. hozzászólás - 2009.02.07. 15:58:18 (Válasz Killer1 #362 hozzászólására.)
Nincs olyan, hogy napi kvíz. Minden vadászatnál vadászatonként kapsz egy kvízkérdést. Azokra kell válaszolni.
Pontszám: 5
kedvelt tagLion27Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
364. hozzászólás - 2009.02.17. 20:41:18
Sziasztok !

Bár nem szokásom az ilyesmi, de mostmár kezd betelni a pohár !

Szeretnék érdeklődni , hogy kinek és hol kell jelezni az olyan játékosokat akik csak rontják más szórakozását !
Mert már minden féle kedvesség elhagyta az értelmes fejét !
Hiába hagyom rá Ő csak ír és ír !
Úgy érzem nem közénk való !

Előre is köszönöm a segítséget !
Pontszám: 7.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
365. hozzászólás - 2009.02.17. 21:10:36 (Válasz Lion27 #364 hozzászólására.)
Idézet: Lion27 - 2009.02.17. 20:41:18
Sziasztok !

Bár nem szokásom az ilyesmi, de mostmár kezd betelni a pohár !

Szeretnék érdeklődni , hogy kinek és hol kell jelezni az olyan játékosokat akik csak rontják más szórakozását !
Mert már minden féle kedvesség elhagyta az értelmes fejét !
Hiába hagyom rá Ő csak ír és ír !
Úgy érzem nem közénk való !

Előre is köszönöm a segítséget !


végigkattintottad a játék menüpontjait? ha igen, akkor ezt biztos megtaláltad: http://www.vegzetur.hu/index.php?m=segitseg
Pontszám: 5
fórumozóSasuke20Férfi
Végzetúr tehetség
162 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
366. hozzászólás - 2009.02.19. 15:54:24
Remélem jó helyre írom le, de van néhány kivetni valóm az új épületekkel szemben.

1, Akadémia
Már alig vártam, hogy újabb szakértelmeket tanulhassak, és akkor végra ki lett írva h hamarosan meg lesz az akadémia. Annyira örültem magam, hogy végre készen lesz, erre most nézem, hogy előfeltétele: Mágustorony 8, Epikus emlékmű 1
A Mágustorony még oké, de az epikus emlékművet miért kellett beletenni?
Az én szövim az energiakristályosítóval szenved jelenleg, szval mire meg lesz minden az Akadémiához addigra már a nagyobb szövik tagjai mind 60-as tanulással fognak mászkálni.
Javaslatom, hogy előfeltételnek inkább: Mágustorony 6, Palota 4 legyen, így van esély h ne csak a nagy szövetségek tanulhassanak

2, Kínzókamra
Ne legyen automatikus h ha legyőzünk valakit akkor visszük a kamrába, hanem bizonyos VP-ért cserébe tehessük csak meg mint pl a varázslatokat.

3, Energiakristályosító
"A zsákmányolt lélekenergiát eme épület segítségévél őskővé kristályosíthatjátok! "
Én ezt a szöveget úgy értelmeztem, hogy az épület segítségével a lélekenergiánkat, őskővé alakíthatjuk.
vagy át kellene írni szöveget, vagy csinálni egy olyan funkciót ami tényleg alkalmas őskő készítésre.

Remélem nem csak én vagyok ennyire pesszimista az épületekkel kapcsolatban.
Nyilván megvan az oka hogy miért ezek lettek betéve a játékba, de ezek után még többen fognak azért sírni, mert csak a tápos kariknak van lehetőség h gyorsabban fejlődjenek.

Sasu
Csak a nevet kell megváltoztatni, és a mese Rólad szól!!!
Pontszám: 2.33
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
367. hozzászólás - 2009.02.19. 16:55:03 (Válasz Sasuke20 #366 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek ezzel! és még annyi hogy ez az energiakrístályosítot meg kb csak a prémiumosoknak tervezték hisz ennyi őskövet egy év alatt sem lehet összeszedni,mint amennyi a ahhoz kell, persze ha valaki vesz 500 öskövet akkor máris megvan oldva!
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
368. hozzászólás - 2009.02.19. 17:58:05 (Válasz Junior0 #367 hozzászólására.)
Az energiakristályosítót kiégett őskőből is építheted, én 20. szintig kb 50-et találtam mindenféle szakértelem nélkül. Ahhoz, hogy tovább mehess 3. szintig kell felhúznod, ami 600 követ jelent, ezt egy 12 tagú szövetség produkálja erre a szintre (Ha nincs köztük prémiumos, aki elhasználja a kiégett kavicsokat). Amúgy igazad van, az őskővásárlóknak ez is egyszerűbb, de pont ezért fizetnek.

Idézet: Sasuke20 - 2009.02.19. 15:54:24
2, Kínzókamra
Ne legyen automatikus h ha legyőzünk valakit akkor visszük a kamrába, hanem bizonyos VP-ért cserébe tehessük csak meg mint pl a varázslatokat.

Szerintem is a kínzókamra a vadászókarik sorsának megpecsételése lesz. Megtámadják őket hajnalban, hogy estére beérjen a termés. Reggel 15% alatt ébrednek, és nem csinálhatnak mást, mint vadásznak. Más számlájára. De meglátjuk, mi lesz belőle
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
369. hozzászólás - 2009.02.19. 18:02:22
Hát igen ez tényleg így van.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.02.19. 18:04:14-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
370. hozzászólás - 2009.02.19. 18:09:42 (Válasz Mormord #368 hozzászólására.)
hát igen ez a játék is olyan mint a valo élet: akinek van pénze és nem csinál semmit(tehát van ideje egész nap játszani) abbol lesz a "nagy ember"

Amugy ha jól értelmeztem a kinzokamra az áldozatára nézve nem jelent minuszt tehát hiába kapnak el reggel attól te egész nap ugyanagyit fogsz vadászni csak annak x%át a támadó is megkapja, de én azért értk egyet hogy választható legyen hogy kit viszek kinzokamrába mert elvileg csak annyi embert vihetek a kinzokamrába ahányas a kamra szintje, viszont ha döntsem el én hogy kit akarok odavinni
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 6.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
371. hozzászólás - 2009.02.19. 18:28:55 (Válasz Junior0 #370 hozzászólására.)
Nyilván te döntheted majd el, hiszen ha nem te dönthetnél, nem lenne értelme éjfél előtt támadni.

Másik, hogy szokjatok már le erről, hogy "vadászókarakterek" meg "portyázókarakterek". Mindkettő saját döntés eredménye, és 28-30. szint felett már minden karakter az előbbi csoportba tartozik. Tekintve, hogy Akadémiája, és így Kínzókamrája is csak a nagy szövetségeknek lesz, így ez a kérdés érdektelen.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
irritálóJunior0Férfi
Végzetúr tehetség
248 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
372. hozzászólás - 2009.02.19. 18:55:58 (Válasz Mortimer #371 hozzászólására.)
Véletlen sem akarok kötekedni de a leírásból nekem az jött le hogy minden győztes portyából elviszi a vesztest a kinzokamrába tehát a nap első portyájából elviszi és ha csak 1es szintű akkor többet nem visz, viszont ha én ugy látom hogy az egy rossz befektetés volt akkor már nem változtathatok hogy kit vigyek a kinzokamrába?
Te a verseny során 149 térképdarabot gyűjtöttél. A csapatod 4. helyezést ért el.
Jutalmad: A fejlődés bronz öve! Gratulálunk!
A fejlődés bronz öve
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
373. hozzászólás - 2009.02.19. 19:13:19 (Válasz Mortimer #371 hozzászólására.)
"Vadószkarakterek" alatt most értsd azokat a karaktereket, akik nem, vagy alig tudnak sikereket elérni portyán. 30. szint felett főleg prémiumos, gyorsan fejlődő karakterek vannak, olyanok, akik tudják hogyan játszanak elég jól ahhoz, hogy ne verjék mindig őket szét. De 25. szinten már van karakter 250 körüli TÖ-vel, ami nagyjából azt jelenti, hogy a véletlentől eltekintve mindig elverik. Neki nem maga a "kínzás" jelent mínuszt, hanem az, hogy ezentúl még többen járnak rá, és ha egyszer bejön valakinek, hogy megkínozta, az napról napra vissza fog menni rá, akkor is, ha a közvetlenül nem zsákmányol semmit.
Pontszám: 5
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
374. hozzászólás - 2009.02.19. 19:29:23
Hidd el, akinek 250es tul összege van 25ön azt nagyon nem érdekli, mennyi Épvel ébred. És nem is fog kevesebben, eddig is leverték a 3.-4. támadásnak kiadva még fejlődjön a jószág felkiáltással.

A kinzókamra meg egy jó, játékot színesítő elem, de nem az a jaj de nagyon brutál dolog.
Pontszám: 4.50
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
375. hozzászólás - 2009.02.19. 19:43:37 (Válasz Mormord #373 hozzászólására.)
A hülyék biztos ezt fogják csinálni. Én a magam részéről inkább választok a 250TÖ-s kiscsibe helyett valami batár nagy állatot akit kilesek mikor verhető és kapom el a napi 50K-s vadászatának 1%-ér mint, hogy azt lessem vajon ezen a héten kivételesen levadássza e a 250TÖ-s aprólék a vadászatait vagy egész héten ütnöm kell a jövö héten is azér a 150 LE-ér.... szóval aki esetleg a kicsiket molesztálja majd ezek után is azok igy jártak a gondolkodás a látszat ellenére sem okoz komoly fejfájást. legalábbis nem mindenkinél.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
376. hozzászólás - 2009.02.19. 20:11:56
Én egy portyást hurcoltam el...úgy gondolom,aki olyan beállítottságú,mint Én az tuti rabol egy csomót(200 ezres rablása van neki).
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5
közellenségSmecherul01Férfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
377. hozzászólás - 2009.03.07. 23:35:46
van egy kérdésem van egy fokuszkistályom h helyezem á másik fegyvebe ?
Pontszám: 5
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
378. hozzászólás - 2009.03.07. 23:40:29 (Válasz Smecherul01 #377 hozzászólására.)
Azt sehogy! Újat kell venned!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
379. hozzászólás - 2009.03.07. 23:41:43 (Válasz Smecherul01 #377 hozzászólására.)
sehogy, ha eladod a régi fegyvert, meg tudod venni ugyanazt a kristályt újra a kufárnál, és így már belerakhatod az új fegyverbe.
Pontszám: 5
kedvencRedyFérfi
Végzetúr mester
254 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
380. hozzászólás - 2009.03.08. 08:33:35
Ha meg nem akarod eladni a régi fegyvert, akkor vegyél bele egy olcsó kristályt, és cseréld le. Mondjuk jogos lenne, hogy ilyen célokra legyen egy kvázi ingyenes, mondjuk 50 LE-be kerülő fókuszkristály, ami nem csinál semmit, csak le lehet rá cserélni a régit, hogy újra meg lehessen venni.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője