Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Végzetúr információk
irritálóVekerurFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
21. hozzászólás - 2008.09.13. 08:27:36 (Válasz yaki the funhun #20 hozzászólására.)
Idézet: yaki the funhun - 2008.09.12. 20:14:41
milyen lesz a grafika?


Ez engem is nagyon érdekelne.


A Gy.I.K.-nál ha fent rákkatintok a kérdésekre, nem hoz be semmit és hibát jelez.
A hozzászólást Vekerur módosította 2008.09.13. 12:29:53-kor
Egy gyűrű mind felett, Egy gyűrű kegyetlen,
Egy a sötétbezár, bilincs, az Eggyetlen.
Pontszám: 5
népszerűCsirguzFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
22. hozzászólás - 2008.09.14. 01:33:05
Már én is várom Gondolom jobb lesz mint az SÖ mert azt 65. szint környékén meguntam.

Ha már így felvetődött a grafika: új grafikát (képeket) is láthatunk, vagy olyanokat mint a leírásban lévő HKK-hoz készült képek?

Namég annak örülök hogy most indul tehát ha jól űzzük akkor könnyedén lehet valaki 1. és pár év után (bár nemhiszem hogy bárki is évekig játszaná) a kezdők majd nézik a statisztikát (vagy valamit) és mi ott leszünk
Pontszám: 5
népszerűtlenThurakFérfi
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
23. hozzászólás - 2008.09.14. 15:01:14
Ez leginkább melyik hasonló játékhoz fog hasonlítani? Sárkányölő, HKK-s képekkel?
Very Happy és 4evor Pííííísz
Pontszám: 5
kedvelt taghungygFérfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
24. hozzászólás - 2008.09.14. 17:12:43 (Válasz Coyote #13 hozzászólására.)
Ha a legtetején a kép melletti ,,Végzetúr fórum" feliratra kattintassz, akkor a kezdőlapra jutsz, és még logoutot se csinál. Asszem ez kell neked.
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
25. hozzászólás - 2008.09.14. 23:31:49
Igen, használtunk fel hkk-s grafikákat is, de pl. az összes felszerelésnek, varázstárgynak, fegyvernek páncélnak és a legtöbb varázslatnak is egyedi grafikája van.

Hogy mihez hasonlít leginkább, mindenből van benne egy kicsi, meg egy csomó új dolog is... A Sárkányölőben inkább csak a gép ellen játszottál, egyedül, itt fontos szerepe van a többi játékossal való kapcsolatodnak is, harc, szövetségek stb. A Sárkányölőt egyébként 1 hónap alatt irtam, egyedül, ez közel egy évig készült, többen csináltuk, szóval nem egy kategória a kettő
Pontszám: 2.33
népszerűBasilFérfi
Végzetúr poronty
7 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
26. hozzászólás - 2008.09.15. 10:26:24
Üdv!
Regisztráltam. ... Amíg a tartalomszűrő engedi.
B.
V1: Basil - Velim Cervesiam
Pontszám: 3
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
27. hozzászólás - 2008.09.15. 13:52:22
Sziasztok!

Volt egy kis gubanc a jelszavakkal, ezért aki hétfő (13.) délelőtt előtt regisztrált a játékba, az nem tudott belépni a fórumra. A hibát javítottuk, de aki nem tudott a fórumba belépni, annak új jelszót kell kérnie itt a fórumon az Elfelejtett jelszó menüponttal.
Mivel a fórumot belépés nélkül is lehet olvasni , ezért reméljük mindenkihez eljut a hír.
Pontszám: 5
irritálómaki90Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
28. hozzászólás - 2008.09.15. 13:56:28
Remélem itt is lesznek olyan szövegek mint pl: "Hatalmadat demonstrálandó..." meg még ami tetszett az valami olyan volt, hogy: " Felkészülsz a kasztroplanális extenzió félelmetesen undorító szertartására" . Már csak ezeket olvasni is élvezet volt XD
Pontszám: 7.50
kedvelt tagKeledorFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
29. hozzászólás - 2008.09.15. 18:00:34
A játék leírása alapján valóban minden lesz benne ami az eddigii játékokban de még mindig nem értem miért nem lehetett egy felfedezhető térképet készíteni? Valami olyasmi hiányzik nekem ami a TF és az ÖV igazi kereszteződése: azaz jól kigondolt karakter fejlődés, részletes nagy volumenü csaták + felfedezhető világ.. igazából a kettőből lehetne egy de ez a játék nem fogja pótolni sem ezt sem azt... ennek ellenére kipróbálom hisz nem is bírnám ki, hogy nem és 1 év alatt rengeteg idő volt kidolgozni egy jó játékot és bízom a beho' teamben Amúgy pedig a netoldal rémületesen gyenge és gyerekes, azon tuti változtatnék mert ez a Végzetúr felirat stílus is meg azok a gyík grafikák...hát...nagyon nem jön be nekem.
Pontszám: 2.33
irritálóVekerurFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
30. hozzászólás - 2008.09.15. 18:02:12 (Válasz maki90 #28 hozzászólására.)
a kimondásuk pedig kész kínzás
Egy gyűrű mind felett, Egy gyűrű kegyetlen,
Egy a sötétbezár, bilincs, az Eggyetlen.
Pontszám: 5
irritálóAsmodeusFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
31. hozzászólás - 2008.09.15. 19:45:53
A 22. e mennyire biztos/valószínű indulási időpont?
A hozzászólást Asmodeus módosította 2008.09.15. 19:49:24-kor
"Az Ördög elképedve állt:lám mily ocsmány dolog a jóság..."
Pontszám: 4.25
fórumozólogan07Férfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
32. hozzászólás - 2008.09.16. 09:34:44
Ha lesz prémium tagság , mikortól lesz elérhető és mennyi plusszt fog jelenteni ?
Pontszám: 5
kedvelt tagNikolNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
33. hozzászólás - 2008.09.16. 10:36:48
látom poronyt lettem :D Üdv minden nagyranövő porontynak!:)

A kezdés pontos idejéről előre fog kijönni az email?
Üdv, N
Pontszám: 5.33
kedvelt tagmiti_yFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
34. hozzászólás - 2008.09.16. 12:00:53
mikor indul el a játék
Üdv Miti_y
Pontszám: 6.50
kedvelt tagNikolNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
35. hozzászólás - 2008.09.16. 12:17:52
Honnan lehet tudni-mert sajna már elfelejtettem, hogy melyik hordát választottam? Vagy majd, ha elkezdődik a játék meglátom?
Üdv, N
Pontszám: 8.33
kedvelt tagNikolNő
Végzetúr tanonc
33 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
36. hozzászólás - 2008.09.16. 12:19:15 (Válasz miti_y #34 hozzászólására.)
Elméletileg , 22-én
Üdv, N
Pontszám: 8.75
kedvelt taghellblade
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
37. hozzászólás - 2008.09.16. 12:42:01
üdv az összes porontynak
Pontszám: 8.33
kedvelt tagZoli
Adminisztrátor
96 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
38. hozzászólás - 2008.09.16. 12:45:52
22-én indul a játék, ez elég biztosnak néz ki. Ha bármi változik, akkor értesítünk benneteket. A prémiumszolgáltatások pontosan le vannak írva a játékban, ott majd el lehet olvasni őket.
Pontszám: 5
utáltLernunFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
39. hozzászólás - 2008.09.16. 13:45:04
Olyan soká??
Na nem baj már alig várom. Egyébként vannak alkalmak, hogy beírom a felhasználónevet meg a jelszót és semmi nem történik. Ja és lenne még1 kérdésem. Aki most regisztrál és beírja a nevem ahhoz hogy én értesítettem a játékról annak a leendő karaktere már termelni fogja nekem a lélekenergiátvagy csak ha már elkezdődött a játék és akkor regisztrál?? Ugye érthető mit akarok?
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr információk
40. hozzászólás - 2008.09.16. 14:30:18 (Válasz Lernun #39 hozzászólására.)
Idézet: logan07 - 2008.09.16. 09:34:44
Ha lesz prémium tagság , mikortól lesz elérhető és mennyi plusszt fog jelenteni ?


A prémium tagság már a játék kezdetén megvásárolható lesz. A prémiumosok több cselekvéspontot kapnak, harcban valamivel kevesebb lélekenergiát veszitenek, és az ép-jük vp-jük valamivel gyorsabban regenerálódik. A prémium tagság ára 1 hétre kb. 90 és 180 Ft között lesz, attól függően, mennyi időre váltod meg előre, és milyen módon fizetsz (átutalás, csekk, zsetonból, paypal, sms). A játékban lesz néhány egyéb extra is, de a leglényegesebb előnyt a fizetős játékosoknak a prémium tagság fogja jelenteni. Ezt az ár még tovább csökkenhet a játékban található ún. kiégett őskövek segítségével, ill. ha további játékosoknak ajánlod a játékot.

Idézet: Asmodeus - 2008.09.15. 19:45:53
A 22. e mennyire biztos/valószínű indulási időpont?


A kiírt időpont a legkorábbi, amikor szerintünk el tudunk indulni. Viszont csak úgy akarunk startolni, hogy már semmilyen probléma nincsen, most is intenziven tesztelünk és javitunk mindent. Nagyon remélem hogy a 22-i, hétfői indulás működni fog! Előtte (ha 22 lesz, akkor pénteken) mindenképp küldünk emailt mindenkinek ha megvan a végleges időpont.

Idézet: Keledor - 2008.09.15. 18:00:34
A játék leírása alapján valóban minden lesz benne ami az eddigii játékokban de még mindig nem értem miért nem lehetett egy felfedezhető térképet készíteni?


A béta teszten több ember is mondta, hogy hiányolja a térképet. Őszintén szólva, nekem ez itt nem jutott eszembe, ha tudom, hogy a térkép fontos, eleve az egész játékot így tervezzük! De ebbe sajnos már nem tudjuk utólag berakni.

Idézet: Lernun - 2008.09.16. 13:45:04
Aki most regisztrál és beírja a nevem ahhoz hogy én értesítettem a játékról annak a leendő karaktere már termelni fogja nekem a lélekenergiátvagy csak ha már elkezdődött a játék és akkor regisztrál?? Ugye érthető mit akarok?


Igen Fogja termelni!
Pontszám: 2.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője