Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
761. hozzászólás - 2009.12.27. 15:36:10 (Válasz winnie #758 hozzászólására.)
Winnie Te egyszerűen csak hülye vagy, Veled kár vitatkozni. Ugyanakkor mindegy is Kocos meg Birka panaszra emelte száját és lőn azonnal a változtatás.

(Csak 1-est vagy 10-est kérek. Attól függően, hogy ki melyik táborhoz tartozik.)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.14
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
762. hozzászólás - 2009.12.27. 15:54:51 (Válasz Ricardo #761 hozzászólására.)
A védelem itala célja a sebződés csökkentése, nem pedig a csaták eredményének megfordítása.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.33
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
763. hozzászólás - 2009.12.27. 16:58:28
Nálam is 27-e az 27-ét jelent, Baraty elszámolta vagy nem tudom, de ezt kb. reggel 10kor észre is vettem és kijavítottam, szóval remélem nem volt nagy para belőle...
Pontszám: 7.50
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
764. hozzászólás - 2009.12.27. 17:29:32 (Válasz Tomreptile #759 hozzászólására.)
fejlessz IQ-t és taumaturgiát. alacsonynak látszó TÖ-vel is úgy koppannak majd az emberek hogy öröm lesz nézni.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.15
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
765. hozzászólás - 2009.12.27. 17:32:58 (Válasz S0laris #764 hozzászólására.)
Azért a védekezést tedd mellé, varázsló igazán nem él meg nélküle szerintem. A támadást és állatreform után az erőt tényleg lehet kukázni, nem valók semmire, max majd LE szívás, ismis küldik környékén.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.28
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
766. hozzászólás - 2009.12.27. 17:49:37 (Válasz Byzon #765 hozzászólására.)
A közelharc megkerülése a cél. Mostmár végre húzom a TÖ-met (juhejj Triász), de alacsony a védekezésem, és nem is arra megy ki a játék hogy megüssenek közelharcban, hanem arra hogy kivégezd varázslattal a támadódat. A nagyon lefele támadók többnyire vagy gyengék, vagy büntivel támadnak, esélyes hogy védlöttyel 100-200 TÖ különbségnél be tudod lőni a varit ha eléggé szerencsés vagy. Egy jól betalált vari kritikussal és magas tauval azért 60 körül már lehet bőven 2k felett.

Ezt én szövetségi háborúban használtam taktikaként. A védlötty miatt nem támadtak, viszont gömböztük az ellent folyamatosan, aki kibukkant az ÉP határból, azonnal mentem rá és lőttem le varázslattal. Magas taumaturgiával a mentett varázslat is odavág rendesen.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.15
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
767. hozzászólás - 2009.12.27. 17:54:34 (Válasz S0laris #766 hozzászólására.)
Nem vitatom egy pillanatra sem, csupán azt a részét, hogy lefelé csak nagyon gyenge támad, engem +5-6 szintről JóLee napi szinten szájba rugdal, márpedig gyengének nem nevezném.

Viszont: ez jól működik, ha gömbözés után te támadsz. Főleg mivel sokan nem fejlesztenek egészséget, pedig kéne. De speciel a saját véleményem, hogy ha biztonságra játszik az ember, akkor érdemes mágus karakternek a védekezést is felhúzni. Nagyon rossznak nem tartom a 200-as IQ-m meg 210-es taum így 62-es szinten, bár vannak akiknek magasabb, hogyne. De a 207-es védőm már nem egyszer húzott ki a csávából...

Szóval az én meglátásom kicsit más. De hát ahány játékos, annyi stratégia.

Na de nagyon eltértünk a topic témájától...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 8.28
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
768. hozzászólás - 2009.12.27. 19:06:54 (Válasz Mortimer #762 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.12.27. 15:54:51
A védelem itala célja a sebződés csökkentése, nem pedig a csaták eredményének megfordítása.


Ha ez valoban igaz, akkor a vedelem itala miert nem ugy mukodik, hogy minden sebzest felez tamado es vedooldalon egyarant?
Pontszám: 6.59
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
769. hozzászólás - 2009.12.27. 19:21:56 (Válasz Kocos #768 hozzászólására.)
A támadónak minek csökkentené? Akinek kevés életpontja van az ne támadjon. Neki van választási lehetősége.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.12.27. 19:22:19-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
770. hozzászólás - 2009.12.27. 19:45:40 (Válasz Mortimer #769 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.12.27. 19:21:56
A támadónak minek csökkentené? Akinek kevés életpontja van az ne támadjon. Neki van választási lehetősége.


Azert, mert ha csak a vedoet felezed, az megfordithatja a csata kimenetelet.

Pl. tamado-vedo: 2000-1500
Te modszereddel: 1000-1500 (eredmeny fordul) enyemmel: 1000-750 (eredmeny marad).

De az se rosz, ha a vedoet felezi, es a vedo sebzesenek csak felet szamolja el a csata vegen.

De alapvetoen a komment arrol szol, hogy sztem a vedekezes italat NEM erre tervezte a jatekvezetes.
Pontszám: 6.59
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
771. hozzászólás - 2009.12.28. 15:03:27
120-as tudattrubóm az 59 szakértelmen hirtelen 50-re esett vissza.
Megtudható miért?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.19
fórumozóTakipapaFérfi
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
772. hozzászólás - 2009.12.28. 17:25:10
Ezt magyarázza meg valaki legyenszives! A csatában többet sebeztem és mégis kikaptam?
Egy vérforralás igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-50 VP). 38 sebzést okoztál.
Gippo kezéből feléd süvít egy fagycsóva. Félrevetődsz. Csak 15 pontnyit sérültél.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Gippo 39 pontnyit sérült. Ork felderítő az oldaladon harcol. Nem talált.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva Gippo megpróbál oldalról támadni. 53 pontnyit sebzett rajtad. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Egy gyors támadást indítasz a mithril rövidkarddal Gippo lába felé. Talált, 27 sebzést okoztál. Ork felderítő acsarogva támad. 2 sebzés!
Gippo rád veti magát, a mithril hosszúkarddal sebezhető pontot keres. Eltalált, sérültél 33 pontnyit. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Lesújtasz ellenfeledre. Gippo 40 pontnyit sérült. Ork felderítő acsarogva támad. 3 életpontot sebzett
Gippo lesújt rád a mithril hosszúkarddal. Ütése célt téveszt!
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 149 sebzést okoztál, és 101 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 0 lélekenergiát.
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
773. hozzászólás - 2009.12.28. 17:38:52 (Válasz Takipapa #772 hozzászólására.)
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.

ellenfeled kivégzett téged, így ő nyerte meg a csatát.
Kivégzés szakértelemről: http://vegzetur.wikidot.com/skill15
Pontszám: 7.12
fórumozóSakkmesterFérfi
Végzetúr tanonc
23 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
774. hozzászólás - 2009.12.29. 10:45:23
Nekem egymás után 2 problémám is volt a játékkal a mai nap folyamán:

1. Elmentem portyázni, és nem volt elég életem a támadáshoz, még 12 perc kellett volna hozzá. Csináltam valami mást, 10 perccel később ezt tapasztaltam:

A csatában összesen 122 sebzést okoztál, és 1124 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 10376 lélekenergiát.

A legérdekesebb az, hogy (miután ennyit belém vert) 32 percet kellett várnom,hogy újra megtámadhassanak/támadhassak (285 ÉP-m volt), pedig nem 1800 ÉP-től kezdődik a 15%-om.

2. Közvetlen ezután akartam venni egy fekete kelyhet, és döbbenten tapasztaltam, hogy egy ősi nektárt kaptam helyette. Nem vagyok benne biztos, de szerintem a fekete kehely árán kaptam meg.
Pontszám: 5.73
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
775. hozzászólás - 2009.12.29. 13:22:45
Talán itt több foganatja van, és észreveszi valamelyik illetékes.

29 van, és még nincs kiírva a bajnoki viadal. Mi a helyzet vele?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.32
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
776. hozzászólás - 2009.12.29. 16:49:59
Ennyire nem dolgozik nálatok senki?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.32
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
777. hozzászólás - 2009.12.29. 21:06:48
A Lesthomis kristály még mindig 0% krit varit ad...
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.49
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
778. hozzászólás - 2009.12.29. 21:14:11 (Válasz masterv #777 hozzászólására.)
Az szép!

A legviccesebb az volt,amikor Doomlord béta szerveren még úgy 1-2-es szint körül a kobaltpatkány nevű állat dobott 1 LE-t!!!Eleinte tányleg keveset adott alapból minden szörny.Ilyen 10-20 LE-ket!
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 3.63
fórumozóSunnywetNő
Végzetúr poronty
3 hozzászólás
Profil megtekintése
Hibajelentés (új)
779. hozzászólás - 2009.12.31. 00:04:25
Feltettem egy kvízkérdést [első kérdésem], de rossz helyre tettem a "helyes választ".
Szeretném kijavítani a hibámat. Mit tudok tenni érte?
Pontszám: 5
kedvelt tagKaoszfattyFérfi
Végzetúr tanonc
47 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
780. hozzászólás - 2010.01.01. 15:23:59
4. Egyetértesz-e azzal, hogy egy játékosra a gyakorlótér és védőfal bónusz csak olyan mértékben hasson, amennyit ő is képes lett volna felépíteni egy szövetségben? Tehát pl. egy 1. szintű karakter ne kaphasson +60 tám/+60 védekezést?

Ez mekkora baromság már. V1-en van egy négyes szintű karakterem, elméletileg
+36 védekezés (Védőfal)
+45 támadás (Gyakorlótér)
+13 IQ (Nekrofun fókusz)
ezekkel a bónuszokkal, amik közül szerencsére EGYIK SEM érvényesül a csatában. 2. szinten elvileg mindenkit agyon kellett volna vernem, ehelyett a 140TÖs -3k LÉ diff.-es akárkik is leütöttek, a program észre se veszi. Vagy ekkora a random? Akkor meg ne etessük már a jónépet ilyen hülye közvéleménykutatással
LanMaffia - Végzeturak mesterei (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 4.86
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!