Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
521. hozzászólás - 2009.10.25. 13:52:08
Igaza van Pityunak!
Mint az oviban megy a hiszti...kapják meg az epikusukat ha ezen múlik szerintük bármi is.....
Mi azért a megszokott módon inkább leverjük öket ha nem baj.
Pontszám: 3.86
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
522. hozzászólás - 2009.10.25. 13:52:46 (Válasz Razz #520 hozzászólására.)
Ebbe semmi cinizmus nem volt, ha lett volna, az észreveszed a hangulatjelekből és a szövegkörnyezetből, ez egy szimpla kérés volt, mert már most látom, hogy ha nem kapjátok meg, erre fogjátok fogni a végén az egészet, amire nincs szükségem, kapjátok meg, és zárjuk le a témát.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 8.49
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
523. hozzászólás - 2009.10.25. 13:53:37
Halk megjegyzés: ha ettől kerek lesz a világuk, akkor kapják meg...

Pontszám: 4.21
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
524. hozzászólás - 2009.10.25. 13:57:16
Azért az jópofa hogy TI még mindig kitartotok amellett hogy mi vagyunk a világtalan ultrakocka népség, és ti élitek a normális emberi életet. Szerintem aki evvel a játékkal játszik abban eleve van egy kis abnormalitás, de cáfoljatok rám ha nincs igazam.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.60
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
525. hozzászólás - 2009.10.25. 14:00:07
nem, irtam, hogy mar ettol sem lesz kerek. Miklosek elkurtak az egeszet, egy az egyben, mert oda a verseny szepsege. ha nyerunk, csak erre lesz fogva, ha nyertek, hozonghettek meg jobban, hogy "pedigakhatifokcheateltek".

oviban a hiszti... mielott valaki ilyen szavakra ragadtatja magat, visszaolvashatna a sajat hsz-ait, ahol spamszuro es PP-k miatt sir, nem egy teljes epikusert.

no, a lenyeg: Miklos! ezt rohadtul elcsesztetek, es kivancsian varjuk, milyen ures szonoklatot kapunk magyarazkodas cimszoval!
Pontszám: 7.40
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
526. hozzászólás - 2009.10.25. 14:00:13 (Válasz Razz #524 hozzászólására.)
Egyáltalán nem jogos a követelésetek. Történt valami, ami véletlenül Rátok nézve lett hátrányos, erre azt követelitek, hogy Nektek legyen előnyös és mindenki másnak hátrányos. Mindenesetre valószínűleg addig fogtok reszketni a +1 epikusért, amíg meg nem kapjátok. Mi pedig nem leszünk boldogok tőle, de el fogjuk fogadni és játszunk tovább.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.42
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
527. hozzászólás - 2009.10.25. 14:02:17 (Válasz Ricardo #526 hozzászólására.)
Ric ... hagyd, nem ér ennyit.

Pontszám: 3.78
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
528. hozzászólás - 2009.10.25. 14:02:35
Szerintemis ideje lezárni.
A hozzászólást Razz módosította 2009.10.25. 14:03:02-kor
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.29
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
529. hozzászólás - 2009.10.25. 14:07:19 (Válasz Ludovek #525 hozzászólására.)
Ludovek,látom megérte egy új reg mi?
Örülök hogy a régi bejegyzéseimet ilyen megkülönböztetett figyelemmel olvasgatod és jegyzetelsz Igazán öröm ha ennyire figyelemmel kisérnek
Tollas vagyok V4 en de ezt már biztosan tudod Csak hogy tudd kit kell figyelned.
Pontszám: 2.67
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
530. hozzászólás - 2009.10.25. 14:11:53 (Válasz Mind1 #529 hozzászólására.)
sokat pontozok, keveset irok, a datumbol lathatod, hogy nem mostanaban regisztraltam.. ez elvileg jogomban all. a multizas vadja is igen...nos, legalabbis megmosolyogtato, de meg inkabb paradox dolog barki szajabol hallani, aki egy picit is komolyan veszi a jatekot. csak onnan tudom, mert anno mokus szolt, hogy a PP-s problemankra hol talaljuk meg a valaszt, ott olvastalak.
oh, egy aprosag: Diamond
mond ez a forumnev valamit? megerte egy uj reg mi?
A hozzászólást Ludovek módosította 2009.10.25. 14:34:56-kor
Pontszám: 7.75
fórumozóRoxetteFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
531. hozzászólás - 2009.10.25. 14:36:09 (Válasz winnie #434 hozzászólására.)
Olyakor, ha nem termel LE-t a kínzókamrában lévő személy, akkor is kiírja, hogy "A kínzókamrából 0 LE áramlott beléd." Ez már nemegyszer előfordult, de hogy nem ír ki semmit, az még nem.
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
532. hozzászólás - 2009.10.25. 14:36:28
Szánalom ami itt folyik. Nem gondoltok bele, hogy milyen lenen fordítva? Ha veled történik mindez? Láttam már olyat fórumon hogy valakiből fröcsögött a nyál is amiért eltűnt 5CSPje egy hiba miatt, és az nem versenyszerver.

Hiba történt, ezért jogos a kártérítés követelés, a kérdés hogy mit és hogy megkapják-e. Esetleg egy olyan lehetne hogy amint leütnek egy epikust azonnal üthetik a következőt kompenzációként.

De mindez nem old meg olyan problémákat, mint a reggeli több tízezres LÉ vesztések. Egy átlag játékos csak magában dühöng, de aki feljár ide rendszeresen bizony megosztja mindenkivel az élményét. Sok mindenről nem is tudunk itt.

És még egyszer megjegyzem: ha egy Travian gyors szerveren történt volna mindez, akkor lincselés lenne. De azoknak is akik azt mondják hogy csak játék. Nem határozhatod meg hogy egy adott cselekvés egy másik személynek mennyire fontos. Mintha kimennél egy Újpest Fradira és azt mondanád hogy csak játék, egy 50 fős 72 órás lanpartyra bemennél hogy csak játék és még sorolhatnám. Ez nem csak játék mindenkinek. Főleg nem úgy hogy nem kevesen már több tízezer forintot költöttünk rá.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.18
fórumozóPrismaFérfi
Végzetúr mester
903 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
533. hozzászólás - 2009.10.25. 14:39:57
Ez a leállás valóban elképesztően meggondolatlan lépés volt. Hihetetlen, hogy egy ennyire előre látható dologról nem lehetett értesítést kiírni. Áramszünethez, netkieséshez távolról sem hasonlít, mert egyrészt tömegeket érintett, másérszt pont a játékot felügyelő (a 4. világon a versenyt kiíró, és felügyelő) játékvezetés _tudatos_ döntése volt, amellyel durván beleavatkozott a játékosok tevékenységébe, amolyan "elefánt a porcelánboltban" módra. Szerintem igaza van azoknak, akik valamilyen kompenzációt szeretnének, az más kérdés, hogy ezt igazságosan most már szinte lehetetlen megcsinálni. Ebből jól már nemigen lehet kijönni...
Egyenlőre próbálta osztani a sajtot a róka a medvebocsok számára.

Egyelőre az egyelőre szó jelenti azt, hogy "most még".
Pontszám: 8.26
utáltGaara96Férfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
Hibajelentés (új)
534. hozzászólás - 2009.10.25. 14:49:32
Én meg úgy kezdtem a 34-es szintet h -3900 TP!!
Mivel 6-16-ig nem voltam és helyettesítettek ezért nem szóltam csak 10 nap után és mi lett belőle semmi elveszett 3900 TP-m ami 179 CSP és kb 500.000 LE.
Pontszám: 2
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
535. hozzászólás - 2009.10.25. 14:56:38
Álljon már meg a harci menet. Annyira képmutató és álságosak vagytok itt néhányan, hogy az már fájó.
A v4 versenyszerver, meghatározott szabályokkal, ahol bizony az idő is nagy kincs, ezt azt hiszem mindenki képes belátni, pláne az olyan mélyen tisztelt szövetség tagjai, akik már úgy indultak neki a szervernek, hogy előre meg volt határozva, ki mikor csatlakozik hozzájuk, milyen stratégia mentén játszanak, tagjaik között több neves karakter van stb.

Milyen megadott időről beszéltek? Ki volt írva bárhova is, hogy csak éjjel kettőig lehet ütni az epikust, mert ha addig nem ütöd le, akkor odaveszett a szövetség ideje, a játékosok LE-je, a játékosok kedve (mert itt az emberek -s ezért külön becsülendő, s nem lenézendő..- valóban maguk ütik az epikust, nem 4 karakter helyettesít mindenkit)? Milyen hátrány ér titeket, ha CSAK azt az időt kapjuk vissza, amit elvettek tőlünk?

Ha ez nem a világ négyen történik, akkor fel sem venném, átéltem már én is jó pár hibát az alatt a több mint egy év alatt amit itt töltöttem. De még egyszer mondom, ez egy versenyszerver, ahol a győztes szövetség rengeteg időt és energiát, és pénzt öl a dologba, az ilyen dolgok pedig, igenis befolyásolják a végeredményt, az időveszteség egy dolog, a morálzúzás meg egy másik. Ugyanígy ki lenne kelve magából egy top 3-as kvíz karakter, aki éppen a leállás előtt indított el egy 1+ órás vadászatot, mert egy ilyen "baki" miatt, elúszhat az eddig felépített helyes kvízválasz gyűjtögetése, s ez csak egy ember, nem egy egész szövetség.
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.80
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
536. hozzászólás - 2009.10.25. 15:05:19 (Válasz Blackjack #535 hozzászólására.)
Most komolyan ezen a pár órán múlik az egész szerver? Kapjon a Khatifok +1 epikust és kész. Bár én a Diamondnak is adnék +1 szint hatalom tornyát hiszem így már nem teljes a dolog. Veszteség érte őket.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.58
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
537. hozzászólás - 2009.10.25. 16:19:31
Srácok,nem semmi vitát nyitottatok ide!
Unalmamban végigolvastam az egész gondolatváltást és rettentően érdekfeszítőnek tartom. Aki beszopott a szerverfagyival,kéri a kiesést kárpótolni,sokan meg szívja a vérüket ezért... Az viszont veszettül érdekes,hogy aki vérszívó üzemmódban ír,azoknak 80%-a az ellenséges szövetségek tagja. Most őszintén... Így van bármi értelme a vitátoknak? Semmi az égadta világon! Persze fura lenne ha az ellenség kiállna a szembenálló mellett,így viszont,hogy nagyrészük csak fikázni,szamárfület mutatni néz be,értelmetlen. Egy számomra logikusnak tünő érvet még nem láttam az epikus-ölők panasza ellen összesen. LanMaffia viszont NB1es módon állította a görbe tükröt a kárörvendők elé.

Szóval mint független játékos,akinek semmi köze a V4hez(a szabályok és követelmények ismeretén kivül) ammondó vagyok,kedves epikussal rápacsált játékosok,hogy a panaszotokkal forduljatok személyesen a vezetéshez,mert teljesen jogos,ezt a fórumot meg hagyjátok el végleg,mert sajna semmi értelme folytatni. Ignoráns arcokkal szemben nem lehet vitát nyerni,az ellenségtől megértést pedig ne várjatok.Felesleges.De remélem megkapjátok a kárpótlást.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 8.58
kedvelt tagTseby'dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
538. hozzászólás - 2009.10.25. 17:22:35
Mondjuk az se semmi, hogy még mindig nem válaszolt nekik egy illetékes se..........mondjuk én már semmin se csodálkozom itt, még szerencse hogy csak a 3-ason ténykedem és a gyorsot kihagytam az életemből, ahogy hallom simán igénybe vesz annyi időt mint a travian speed.
No sebaj, kivárom még a kalandokat pár napig élvezem és nem rontom többet a levegőt errefelé...
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
539. hozzászólás - 2009.10.25. 17:31:07 (Válasz masterv #537 hozzászólására.)
Hisz a legvégén már többen is azt írták, hogy kapják meg a +1 epikust. Én úgy gondolom nagyon hosszú még a játék ahhoz, hogy itt az elején 1 epikus eldöntse az egészet. Tehát kapják meg azt az 1 epikust.


For the Diamond HT +1!
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 8.18
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
540. hozzászólás - 2009.10.25. 17:33:10 (Válasz Tseby'dr akula #538 hozzászólására.)
Ahogy egy kicsit korábban említettem,nem várhatjuk el,hogy 24 órás ügyelet legyen a szervereken. Sehol sincs ilyen! Sőt! A példaként párszor emlegetett Travianon a Multihunternek nevezett paprikajancsik elérési és válaszadási sebessége jóval kivül esik minden eddig általam itt észlelt reakciósebességen,minőségéről nem is beszélve. Ez ide szvsz nem hiányozna.
Összességében a hétvége az hétvége,mindenkinek. A Beholder személyi állománya nem tud 7/24 ügyeletet adni,ezt csak elfogadni lehet. Holnap akkor is lesz válasz,ha hiperpigmentált kiskorúak potyognak az égből,erre mérget vehettek. De a hétvégét hagyjátok meg másoknak is.
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5.05
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!