Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1401. hozzászólás - 2010.04.28. 12:29:50 (Válasz Vaczakka #1399 hozzászólására.)
Igen, tudtommal a besorolásért kapott jutalom kérdésenként számít. Itt tuti nincs "duplázás".
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.37
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1402. hozzászólás - 2010.04.28. 13:31:12 (Válasz Tpe71 #1401 hozzászólására.)
Megfejtettem

Aki nem gyorsít, az szint/2 LE-t kap helyes kategorizálásért, aki gyorsít, az szint LE-t kap. Így lehet páratlan is, és ez nem hiba.

Elnézést
Pontszám: 7.77
népszerűtlenIfjabbPadowanFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1403. hozzászólás - 2010.04.28. 18:09:14
Mikor beléptem volt egy ilyen kérdőív:

1. Zavarna-e, ha a kvízscriptek elleni küzdelem mellékhatásaként a kvízkérdések kijelölhetetlenné válnának, és így nem tudnád a kérdést közvetlenül kivágva rákeresni a neten?

Igen, mivel ez a becsületes játékosok dolgát nehezítené meg.
Ez a lehetőség helytelen.
Épp ellenkezőleg kellett volna írni, ugyanis ha valaki kimásolja a kérdéseket, az helytelen és nem becsületes. Én is így szoktam. Kimásolom és a googleből kikeresem.
Ha ez a lehetőség nem lesz, akkor pedig kulcsszavakra keresek majd.

Szóval úgy kellett volna írni, hogy nem, mivel ez a googlebe bemásolós játékosok dolgát nehezítené meg.
Amúgy lényegtelen kis apróság csak szemet szúrt.
“Isten vagy az Élet sohasem büntet. Az ember bünteti önmagát az Istenről, Életről, Világegyetemről alkotott téveszméi révén. Gondolatai teremtő erejűek, ő tehát megteremti saját nyomorúságát.” (Joseph Murphy)
Pontszám: 3.31
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1404. hozzászólás - 2010.04.28. 22:24:32
Sajnos nagyon nem találok térképet, pedig az ügy érdekében sok 0-ás portyát is ejtek... lehet ezen változtatni?
Pontszám: 4.88
irritálóZamzaraFérfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1405. hozzászólás - 2010.04.29. 11:12:40
4-es világ

Szövetség létrehozását kérelmezted. Kérjük türelmedet, amíg a kérés elbírálás alá kerül.

Már van szövetség és vannak akik utánam alakultak, meddig kell várni, vagy először a VIP tagok kapnak szövit, utána a poornép???
Pontszám: 4.32
kedvelt tagSeer77Férfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1406. hozzászólás - 2010.04.29. 16:34:02 (Válasz Phobos7 #1404 hozzászólására.)
Vadászol is? Mert nekem főleg abból jön, portyából eddig nálam is csak elvétve akadt 1 vagy 2... Vadászatkor, ha jól válaszolsz a kvízkérdésekre, napi húsz vadászatból (ami simán elindítható 1 napon belül) 1-ben többnyire lesz legalább 1 db, mászás nélkül is.
Pontszám: 5.80
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1407. hozzászólás - 2010.05.01. 16:00:30
Sziasztok!

Megjelent ma a karakterlapomon a következő ( 0 - 1 ) gyémánt vereség ,hogyan lehetséges ez én is gyémánt vagyok amióta játszom és nem váltottam sohasem hordát!!! Kitől kaptam ki!!!! Mert az eddigi csatid-ban biztos nem söt leirás sincs.?????????
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 7.75
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1408. hozzászólás - 2010.05.01. 16:03:58 (Válasz Dartmaul #1407 hozzászólására.)
Megtámadhatott egy 100as fertőzött gyémánt.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2010.05.01. 16:12:28-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.24
fórumozóGyuricska József RichardFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1409. hozzászólás - 2010.05.01. 19:28:50
Sziasztok!
Én a V3 játszok.
És egy játékos állandóan támad ezt közölte is egy üzenetben.
Mit tegyek?Álljak le a játékkal?
Mert az a gyerek/felnőtt 500 Tulajdonság összeggel magasabb.Vagyis 1003-mas és engem támad.
Tanácsot kérek.
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1410. hozzászólás - 2010.05.01. 19:44:29 (Válasz Gyuricska József Richard #1409 hozzászólására.)
Valószínűleg azért támad,mert vagy sokat tejelsz vagy beszóltál neki. A második esetben megszívtad,mert nem hiszem hogy lehet vele kezdeni akármit. De ha lerabolt,akkor az esély a következő: a következő egy-két hétben 0 LE-t tarts magadnál,amikor üthető vagy,az talán elveszi a kedvét. Ha gonosz akarsz lenni, van más módszer is, de azt most nem részletezem!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 6.51
népszerűtlenSpellForceFérfi
Végzetúr tanonc
20 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1411. hozzászólás - 2010.05.03. 12:11:22
Semelyik világon sem tudok bemutatkozást írni. Már kb. van egy hónapja, de lehet hogy több is van.
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1412. hozzászólás - 2010.05.03. 15:12:44
nem lehetne kezdeni vmit a portyalsita körüli hibával: portyalistából támadsz --> nem támadhatod, mrt nincs elég életpontja, visszalépteted a kar lapjára a böngészőt (vagy frissítesz egy portyalistát) és láss csodát, ismét támadható, most már nincs kevés ÉP-n. asszem már jelezte vki ezt a hibát. idegesítő duplán kattintgatni minden 3. portyát kb.
Pontszám: 5.17
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1413. hozzászólás - 2010.05.03. 20:50:27
Ez azért egy kicsit durva, 78.szinten, 65ös sajttal, random ide vagy oda.

http://kepfeltoltes.hu/100503/sajt_www.kepfeltoltes.hu_.png
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.24
kedvelt tagTrevidFérfi
Végzetúr poronty
8 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1414. hozzászólás - 2010.05.04. 12:39:00
Helo!!!!Nekem a játékkal csak annyi panaszom lenne,hogy takaritanotok kéne:)Az inaktiv karaktereket törölni kéne, mert sok olyan karakter,és szövetség van, ami inaktiv, igy elönyhöz juthat bárki....lényegében ha 1 inaktiv szövetséget támadsz 99%-ban nyersz....valamilyen szinten ez is sérti a többi szövetséget, mert ha nincs a te szinteden inaktiv szövetség, akkor ripakodik mindenki, h mikor lesz....portyáknál is sokkal élvezhetöbb lenne a játék, ha nem kéne 10 percig keresgélnem egy aktív karaktert, akivel talán leülhetnék akár döntetlenezni is.Mindegyik világon ez megy, és sok felesleges pp-t pazarlunk el az inaktiv karakterekre, föleg ha nem tudjuk kikövetkeztetni, h tényleg az-e....Én csak annyit kérnék a rendszer kezelőitől, h a több mint 1-2 honapja inaktiv karaktereknek küldjenek egy e-mailt, hogyha 1 héten belül nem lépnek be, akkor karakterük törlésre kerül....van aki pihenteti a karakterjét egy katakombában akár, van aki már nem foglalkozik vele. például a V2-ön elviekben játszanak 18-20 ezren talán....ha kiszürnénk az inaktív karaktereket, a játék is élvezhetőbb lenne, és a rendszer se lenne annyira megterhelve szerintem:) Mindkét végnek jó!!!Nektek is, nekünk is:)ha már kitudjátok a multit szűrni, akkor ezt is kitudjátok:)
Köszönöm előre is....remélem mindenki nevében tudtam szólni!!!!!
Pontszám: 5
népszerűtlenMisticNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1415. hozzászólás - 2010.05.04. 13:22:14
A virágnak melyik része a kocsány?

a porzója
a szírma
a bibéje
a nyele


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Az igaz, hogy a szirma szó helyett szírma került oda, (bekopiztam egy kvízoldalról) elismerem, ez végzetes hiba, de ezért Rossz, hibás kérdésnek minősíteni, mikor ettől sokkal durvább hibákat tartalmazó kérdések meg benne maradnak a rendszerben!?
Pontszám: 3.30
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1416. hozzászólás - 2010.05.04. 14:05:15 (Válasz Mistic #1415 hozzászólására.)
Egyrészt rossz topicot választottál, olvasd el a topicok címeit és rájössz hova kellett volna í kérdésed írni és hova kell a jövőben írni, ha hasonló gondod van.

Elolvastad az indoklást is vagy megálltál az olvasásban a "rossz" szónál? Helyesírási hiba, azaz kijavítod az általad észrevett hibát (valóban ott látom én is a gondot) és felteszed újra. El fogják fogadni.
A Bezzeg Béla emlékérmedet Kócostól átveheted. (Értsd: bent lévő hibás kérdéstől a tied nem javul meg.)
Pontszám: 7.79
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1417. hozzászólás - 2010.05.04. 17:01:03
Idézet: Craslorg - 2010.05.04. 14:05:15
Helyesírási hiba, azaz kijavítod az általad észrevett hibát (valóban ott látom én is a gondot) és felteszed újra. El fogják fogadni.


Szerencsére én ezen már túl vagyok. Sikerült annyi helyesírási hibát véteni, hogy már régóta le vagyok tiltva a kérdésfeltevésről. Egy gonddal kevesebb. Indoklást sosem láttam.

De ha már témánál vagyunk én azt kergetném bottal aki szerint a hagyományos CD 700 MB kapacitású, meg azt, aki ezt elfogadta. Szerencsére a kvíz keresőben benne vannak a válaszok ilyen kérdésekre.

Szerencsére mostanában nem találkoztam azzal a szintén idegesítő hibával, hogy olyan választ várt a végzetúr, ami nem is volt a listában...
Pontszám: 3.68
fórumozóGamer13Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1418. hozzászólás - 2010.05.04. 17:56:09
Sziasztok,

Láttam több helyen is a "Nincs ilyen csata" problémát, de igazán megoldást nem olvastam rá.
prémiumos vagyok lassan egy hónapja nem látom a portyáimat / kihívásaimat / térkapuimat.
ez idő alatt utaltam vagy négyezer forintot, de sok mindent nem kaptam cserébe csak "frusztrációt".

Na jó ennyire nem gáz, de kicsit idegesítő ennyi idő után...

előre is köszi, üdv,
g.

szerk: Gamer13(3741) - V1-en
A hozzászólást Gamer13 módosította 2010.05.04. 17:57:13-kor
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1419. hozzászólás - 2010.05.04. 18:27:49 (Válasz Viskos #1417 hozzászólására.)
Kvíz 5 topic a hibás/rossz kérdések gyűjtőhelye.
A helyesírási hibákért pedig nem kapsz eltiltást, csak ha a kérdésedet speciális/lexikális/rosszul feltett/rossz válaszok/túlkönnyű-matek indoklással utasítják el.

Ekkor is minimum 10 elutasítás kell a fenti indokokkal ÉS a kérdéseid több, mint felét kell elutasítaniuk, szóval a kérdésfeltevéstől való eltiltást nem olyan egyszerű elérni.
Pontszám: 8.52
kedvencTpe71Férfi
Végzetúr mester
586 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1420. hozzászólás - 2010.05.05. 09:33:21
Sziasztok!

Már másodszorra esik meg velem, hogy elindítok egy vadászatot automatikus sajtolással, úgy, hogy csak CSP-ért sajtoljon magától. Erre ez történik:

Ma, 09:15:49 ... Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 10431 lélekenergiát. (-50 VP)
Ma, 09:17:48 ... lélekenergiáját veszed (+1558). +23 TP
Ma, 09:19:47 ... A teremtmény vadul tombol, nem örül a fogságnak. Be kell idomítanod!

7560 VP-m és 16 CSP-m volt a történés pillanatában.

Ha mindig így menne, akkor elfogadnám, hogy csak őskő ellenében sajtol, de simán működik máskor, hogy CSP-t von le a 10 percen belüli sajtolásért.

Szerk1:

A vadászt folytatódott és bejött még kettő:

Ma, 09:29:42 ... Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 6699 lélekenergiát. (-50 VP)
....
Ma, 09:51:31 ... Automatikus sajtolás: Kisajtoltál a lényből 8135 lélekenergiát. (-50 VP)

Itt már eltelt köztük több mint 10 perc és újra tudott sajtolni, de ha folyamatos a vadászatom, akkor miért nem volt autó sajt az előző is? Sehogysem értem.

Szerk2:

Jött rá válasz:

Szia!

Kielemeztük a problémát. Tudjuk mi okozza, igyekszünk mielőbb javítani. Addig is el tudod kerülni ezt, ha nem annyi CSP-ért mész el vadászni, amennyi éppen van, hanem max. eggyel kevesebbért.

Kellemes játékot kíván a Végzetúr csapata!

Üdvözlettel:
Dani Zoltán

Szerk3: helye-sírás
A hozzászólást Tpe71 módosította 2010.05.05. 09:58:28-kor
A kutyán kívül a könyv az ember legjobb barátja. A kutyán belül viszont túl sötét van az olvasáshoz.
Végzetúr Wiki
Pontszám: 8.40
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!