Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
541. hozzászólás - 2009.10.25. 17:40:14
Ejj, ezt nagyon csúnyán megszívták a Khatifok (helytállóbb szót nem találok erre szituációra)... A legkorrektebb kompenzáció az volna szerintem, hogy arányosan kevesebb időt kellene várniuk egy epikusra, és - ha ez az éjkszakait követő - akkor induljon 3000 ÉP-ről. Ezáltal pontosan lennének kártalanítva.
Pontszám: 9.57
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
542. hozzászólás - 2009.10.25. 17:56:47
Óvoda....
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.22
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
543. hozzászólás - 2009.10.25. 18:47:12
azert igen mokas ez a mindenkori strategiatok, hogy a forrofejuek raebredven, hogy milyen fals, sajat maguknak ellentmondo baromsagokat szajkoztak, elmennek sirni a belso forumotokra. ott a tappancs-mag es meg egy-ket hidegveru osszedob egy hudemokas sztorit, amit bekuldenek valamelyik fo alkotoval, akinek egy napocska van neve mellett, jelezven, hogy no vele aztan nem lehet vitatkozni, o jotet lelek, jot akar. a tobbiek kozben folyamatosan, korusban eneklik az "ovoda" cimu szamot, es a legvegere bekulditek valamelyik fo diplomatat, de kanon ovoda-kiserettel.
es elvarjatok, hogy a poenos kisregeny meg a diplomata - aki kozben alig birja visszafojtani neveteset - hozzaszolasa kozott elvesszen a sok-sok ovoda.
igaz ugyan, hogy valoszinuleg ti vagytok az emlitett dal szintjen, ha tenyleg nem ertitek meg, hogy itt most nem +200 LE "kisirasarol" volt szo.
amugy meglepoen jo teljesitmeny, a szoban forgo egyszavas dal egyik betuje igen hatul van az abc-ben.


es most, kerlek, gondoljatok bele - nem a fajmosoknak szol, ok el sem olvassak, csak zsigerbol valaszolnak -, milyen erzes, ha azt latjatok, csusztok vissza szoviszinten, epuletekben, kutban, akarmiben. az epikusokkal is 4 orakat szenvedtek. erre jon egy epikus, amit nagy aldozatok aran (nem mindenkinel bevett dolog ugyanis, hogy 5 ember le sem fekszik 3-ig, es az osszes tobbit helyettesitve lecsap egy szornyet) sikerulni latszik ket ora alatt padlora fektetni, ezzel beigazolva, hogy megerte szakizni es tulajdonsagokra pakolni az epites hanyagolasa mellett.
zord idopont, de csaladias a legkor, mert remekul halad az epikus. eppen a gyozelmi torra es orommamorra keszultok az utolso percben, mely a moralt tokeletesse teheti, amikor abban a remenyben, hogy az i-re a pontkent te teheted fel a pontot, ranyomsz a tamadas gombra.

es ledermedsz par percre.

szemed elott egy hihetetlennek tuno felirat, ami mindent elrontott, egyetlen figyelmeztetes nelkul. es tudod, hogy semmit nem tehetsz ellene. csak bamulod a monitort.


szerintem az, aki elment x percre vadaszni, ugyanugy erezte ezt, tehat sejtitek, mire gondolok.
szorozzatok be egy jo nagy szammal az erzest. ebben semmi ovodas nincs, ez emberi.
Pontszám: 7.45
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
544. hozzászólás - 2009.10.25. 19:23:11
Most komolyan, itt hisztizik X ember úgy, hogy nagyjából senkinek halvány lila fogalma sincs a történtekről, mindenki fújja a maga igazát ész nélkül. Legalább Miklósékat meg lehetne várni, hogy mondjanak valamit, ami alapján lehet problémázni, vagy (még az is elképzelhető) nem is lesz probléma mert megoldják. Ehelyett megy az eszetlen odamondogatás (ismét leírom: a tények pontos ismerete nélkül, annyiból, hogy volt egy leállás). Lehet, hogy írt valaki Miklóséknak, de annyi sütnivalója nem volt, hogy a választ is megvárja, lévén hétvége van, annyit pedig senki (se én se más) nem fizet a beholdernek, hogy hétvégén is dolgozzanak.

Az "óraállításra fel lehetett volna készülni" a tények pontos ismerete nélkül (jééé) szintén vagdalkozás és hangulatkeltés. Ettől persze, lehet igaza az illetőnek, de amíg nincs róla pontos(!) információ, nem más, mint hülye tipp. Szóval kérem mondjon le, és óvoda.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.42
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
545. hozzászólás - 2009.10.25. 19:28:09
Szerintem ezt tesszük (most már), várjuk a játékvezetői döntést:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 8.59
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
546. hozzászólás - 2009.10.25. 19:42:07 (Válasz Ludovek #543 hozzászólására.)
Erre ennyit tudok mondani, hogy lehet magadból indultál ki. PÜ-ben hallottam róla, mi történt, a rovatnak azt a szakaszát, ami erről szól egyáltalán nem olvastam, mert egy ideje nincs időm a fórumra.
Azt külön kikérem magamnak, hogy röhögök a helyzeten, nem hinném, azt kell feltételezzem, Te fordított helyzetben ezt tennéd.

Ha röhögnék valamin, az az lenne, hogyha valaki azt hinné ezen múlik a szerver végső kimenete.
* Értsd: lesz kompenzálás...
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.10.25. 21:44:57-kor
Pontszám: 9.24
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
547. hozzászólás - 2009.10.25. 20:24:39
guten abend.

de jo hogy nem voltam gep elott a hetvegen...

igy megkimeltem magam attol, hogy a sok gyoker (mint pl. Piciklon) hozzaszolasait kelljen olvasnom.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 2.92
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
548. hozzászólás - 2009.10.25. 20:44:02 (Válasz Ludovek #530 hozzászólására.)
Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 14:11:53
sokat pontozok, keveset irok


Nekem be van állítva, hogy 5-ös értékelés alatti hozzászólások ne jelenjenek meg, egytől-egyig ájjatfajmos kommentje vannak kiszűrve.... Az enyémek csak azért látszódnak, mert mint valaki frappánsan megjegyezte kiküldtek napocskával irogatni...

Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 18:47:12
ott a tappancs-mag es meg egy-ket hidegveru osszedob egy hudemokas sztorit, amit bekuldenek valamelyik fo alkotoval, akinek egy napocska van neve mellett, jelezven, hogy no vele aztan nem lehet vitatkozni, o jotet lelek, jot akar.


Nem vagyok tappancs tag, de ezek szerint a humoromat tekintve még lehetek... (tök egyedül találtam ki)


Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 13:45:21

Razz jol mondja, nem varhatjuk el, hogy mellenk alljatok, de vakitani nem kellene a nepet, mert mi nem vagyunk olyan hulyek, mint azok, akik meg drakint keresik.


Erre csak annyit tudok mondani, hogy az nem ismeri a játékot vagy nincs magánál, aki elhiszi azt, hogy egy huszon x-edik szinten lévő karakter 30 teljesített küldetéssel nem találja Drakint. Az okosak hülyéskednek, ....

Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 18:47:12


erre jon egy epikus, amit nagy aldozatok aran (nem mindenkinel bevett dolog ugyanis, hogy 5 ember le sem fekszik 3-ig, es az osszes tobbit helyettesitve lecsap egy szornyet) sikerulni latszik ket ora alatt padlora fektetni, ezzel beigazolva, hogy megerte szakizni es tulajdonsagokra pakolni az epites hanyagolasa mellett.



Pár hozzászólással ezelőtt még valaki pont az ellenkőző dolog miatt verte a mellét... hogy Ti vagytok az a szövetség, ahol minden egyes karakter mögött a saját gazdája áll. (a hozzászólást nem találtam meg a sok módosított között ) Nem ítélem el az epikus helyettesítést, félreértés ne essék, csak furán jött le a dolog.

Idézet: Ludovek - 2009.10.25. 13:27:24
ez a sok oras csuszas konnyen donto lehet.


Nem azon a pár órán fog múlni.

http://img260.imageshack.us/img260/2241/legjgyozelem.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/2773/legrosszabbveresg.jpg

http://img209.imageshack.us/img209/2153/legjobbveresg.jpg

Hat csatám volt, ez a fele, és ez csak én vagyok.

Jav: Plusz egy kép hozzáadva.
A hozzászólást pityu módosította 2009.10.25. 20:56:27-kor
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 9.11
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
549. hozzászólás - 2009.10.25. 21:02:39 (Válasz pityu #548 hozzászólására.)
Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Nekem be van állítva, hogy 5-ös értékelés alatti hozzászólások ne jelenjenek meg, egytől-egyig ájjatfajmos kommentje vannak kiszűrve.... Az enyémek csak azért látszódnak, mert mint valaki frappánsan megjegyezte kiküldtek napocskával irogatni...


erre mondtak nalunk, hogy ne pontozassal erveljunk, mert semmi ertelme, es kulonben is, az masok modszere...tudtommal tolunk senki nem pontozgatott.

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Nem vagyok tappancs tag, de ezek szerint a humoromat tekintve még lehetek... (tök egyedül találtam ki)


jo neked.

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Erre csak annyit tudok mondani, hogy az nem ismeri a játékot vagy nincs magánál, aki elhiszi azt, hogy egy huszon x-edik szinten lévő karakter 30 teljesített küldetéssel nem találja Drakint. Az okosak hülyéskednek, ....


nem a karakterlapodra celoztam. a sorok lenyeget nem sikerult megertened.

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Pár hozzászólással ezelőtt még valaki pont az ellenkőző dolog miatt verte a mellét... hogy Ti vagytok az a szövetség, ahol minden egyes karakter mögött a saját gazdája áll. (a hozzászólást nem találtam meg a sok módosított között ) Nem ítélem el az epikus helyettesítést, félreértés ne essék, csak furán jött le a dolog.


ezt meg egyenesen felreertetted. eppen azt mondom, hogy nalunk most hajnalban sem helyettesitettek. mi ugyanis, hogy is mondjam.. ha nem is eliteljuk, de...

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
Nem azon a pár órán fog múlni.


igy legyen.

Idézet: pityu - 2009.10.25. 20:44:02
http://img260.imageshack.us/img260/2241/legjgyozelem.jpg

http://img248.imageshack.us/i/legrosszabbveresg.jpg/

És ez csak én vagyok. (mi jelenleg max 10-en ölünk epikust még 3-4 napig)


meg jobb neked.
Pontszám: 5.20
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
550. hozzászólás - 2009.10.25. 21:31:24
tudjatok, az a legszomorubb, hogy mert Miklosek elb*szarintottak valamit, mi ugrunk egymas torkanak. es amit eddig a forumon olvasgattam, az esetek donto tobbsegeben igy van. es nagyon nem szabadna igy lennie.
Pontszám: 6.68
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
551. hozzászólás - 2009.10.25. 21:33:15
Szerintem hanyagoljuk ezt a topikot addig, amíg meg nem jön a játékvezetés válasza. Már mindenki leírta amit akart, a sárdobálás meg felesleges. Majd ha megtudjuk holnap -remélhetőleg- a hivatalos állásfoglalást azon lehet újra vitatkozni:)
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.88
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
552. hozzászólás - 2009.10.25. 21:45:31
Napocskás Tappancs tag vagyok, megérkeztem.

A szerver leállással egyetlen baj volt, hogy nem tudtuk előre. Igazságtalan azt szajkózni, hogy miért akkor üti valamelyik szövetség az epikust - ezt hadd döntse el mindenki magának -, főleg, mert például én is elsősorban csak éjjel tudok játszogatni.

Ezzel együtt azt vizionálni, hogy ezen fog bármi is eldőlni, bugyutaság. 50 epikusért harcolunk, egy epikus ehhez képest apró.
De én azt hiszem ez a felfokozott hangulatnak betudható állítás volt.

Nagyobb baj, hogy már most látszik, hogy merre kell keresni a győztest, ad absurdum nagy téttel fogadni is mernék rá. A VÚ korántsem annyira bonyolult, mint amilyennek látszik.
Aki tudja, hogy mi alapján rendezze a toplistákat, és, hogy mit figyeljen a szövetségeknél, az már most mindent tud.
Közbejöhet váratlan széthullás, morál esés, abbahagyás, vagy bármi, de ha semmi komolyabb tényező nem lép be a V4-re (nem egy epikus szintű dolog), akkor már jóformán oszthatják is a díjakat.

Elképesztő látni a versenyszerver elitjében jó néhány karaktert, akik láthatóan nem értik a játékot.
A legyen állatod, legyen spektrálisod, csináld a küldetéseket mantrát (még) Top100-as, nyerni vágyó játékosoknak többször elrebegni, bármerről nézem is valahol szomorú.
A Mentort nyugodtan tovább lehetne vinni 10 szintenként, pár óra lenne összedobni, és játékosok százainak lenne élvezhetőbb a játék.


Szerintem is kapjanak a Khatifok egy epikust, itt jó megoldás nincs, és nem ők hibáztak.
Meg magas ló mentesen, félszemmel játszva is sajnos úgy látom, hogy ennyi nem oszt nem szoroz majd a végelszámolásnál, még úgy se, hogy Rokamokának minden elismerésem az erőfeszítéseiért.
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 9.62
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
553. hozzászólás - 2009.10.25. 21:53:53 (Válasz chehs #552 hozzászólására.)
Szeretem chehs HSz-eit. Korrektek és nyugtatólag hatnak, én utána mindig ezt érzem:

Mától a fény gyermeke vagyok, lelkem hótiszta. Evilági bűnök nem érinthetnek, nem kísérthetnek. Zöldségen fogok élni és többé nem támadok más végzetúr/hölgy testvéremre!
Hívogat valami csodás dallam és a fény gyönyörűen és tisztán sugárzik előttem, és szívemben nyugalom honol...

Remélem ti is hasonlóan reagáltok és itt újra béke fog honolni... Ámen
A hozzászólást Ösvényjáró módosította 2009.10.25. 21:54:47-kor
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 5.50
kedvencchehsFérfi
Végzetúr tehetség
225 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
554. hozzászólás - 2009.10.25. 21:57:57 (Válasz Ösvényjáró #553 hozzászólására.)
"és most menj gyermekem, hagyd el az ég honát, tisztulj meg a fény által, mosd lelked hószínre, érzelmeidre düh, nyomor, gyűlölet ne vessen árnyat, és vissza ne térj 25K LE nélkül"
Kegyesnek ismerték.
Rothadó, zöldes hús, selyemszalaggal átkötve.
- Tündeköves Glórin -
Pontszám: 9.24
népszerűRokamokaFérfi
Végzetúr mester
688 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
555. hozzászólás - 2009.10.25. 22:16:13
Szóltak a többiek, hogy szóba kerültem...
Köszönöm a dicséretet, és ÖV-nek felettébb igaza van, én is hasonlóképpen érzek.

Nos, felfokozott hangulatból nem volt hiány! Én szokás szerint a ritkán, de nagyon alapon túlreagáltam, no de morálisan engem padlóra küldött ez a határtalan disznóság. Továbbá hallgatnom kellett volna a többiekre, hogy ne hozzam ki ide a dolgot, mert kivételesen én voltam a forrófejű.

Sajnos rengeteg játékélmény-pusztulás ment végbe a mai napon, és Ludoveknek igaza van, emiatt NEM egymást kellett volna marcangolnunk. No de ha egyszer ugyebár egyetlen ügyeletes sincs 3 napig! Ami azért ennyi játékosnál több, mint pofátlanság, hagyjuk meg a hétvégét ide vagy oda.
Jó megoldás erre nem lesz. Ywgarrdé korrekt, mi a +1-et továbbra is ugyanúgy jogosnak érezzük, de azt a felfordulást, amit ez nálunk okozott, nem fogja tudni visszahozni, no meg a "közben"-effektus: már valahogy az sem okozna boldogságot, ha kárpótolva lennénk, annyira el van ez már ....va. (Kérlek, ne mondjátok, hogy "na, ezek sem tudják, mit akarnak!", mert ez az én egyéni véleményem.)

Persze, tisztában vagyunk vele, hogy egy sokkal jobban felkészült, tapasztaltabb, időt nem kímélő brigád ellen az esély vajmi kevés, főleg, ha ilyen elmék csücsülnek benn, mint chehs, aki még csak nem is tölt be vezetői szerepet V4-en. De szeretnénk mindent megtenni a győzelemért, hiszen erről szól ez az egész. És ebbe ez a mai dolog nem fér bele, sőt, tönkreteszi hetek munkáját, sokadszorra is ismétlem magunkat: főleg morálisan, mert a morál az egyik - ha nem a legfontosabb - játékelem, az adott körülmények között meg aztán végképp, és nem egyszerű helyrehozni az ilyen jellegű károkat.

Köszönjük a megfontolt szavakat, és bár a többiek helyett én nem kérhetek bocsánatot a kimondott szavakért, nem volt célunk senkit megbántani.


Pax forum, pax humanum. Vagymiaszösz.
Pontszám: 9.21
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
556. hozzászólás - 2009.10.25. 23:44:30
A legnagyobb blődség talán az, hogy hiába volt ez a fene nagy átállás, mégis sz@raxik a rendszer. A mai dátumot az utolsó egy órában úgy írja ki bármilyen eseménynél, mintha nem ma nem történt volna.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.77
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
557. hozzászólás - 2009.10.26. 09:45:28 (Válasz Rokamoka #555 hozzászólására.)
Nem az a ciki, hogy ennyire kiakadtatok, hanem, hogy nem veszitek észre, hogy a meccs már lefutott. Ha annyira pengén megy a játék akkor illene ezt észrevenni és morál ide vagy oda kulturált hangnemben felhívni a beho figyelmét a problémára.

Szerintem nem az volt a hiba, hogy kiraktad ide a fórumra a bajotokat, hanem amilyen stílusban kiraktad. Kb. minden "rosszcsontban" megmozdul ilyenkor a kis(?) ördög, hogy odapiszkáljon egy kicsit, akár csak a hecc kedvéért is. Ha kulturáltan vagy legalább tárgyilagosan leírtad volna mi a gond, és ez nektek miért fontos, nem hergelt volna fölöslegesen senki.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5.31
népszerűQlminatorNő
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
558. hozzászólás - 2009.10.26. 12:30:37
Szerintem mostmár nem jár kárpótlás nekünk, mivel ma éjszaka behoztuk (és ezt egyébként nem tettük volna, már csak pár óra a lemaradás). Illetve jár kárpótlás mindazoknak akik fentmaradtak, egy jó éjszakai alvás formájában, de ez nem tudom hogyan tudná a Beho biztosítani. Azért egy ideböfögött elnézést kérünk csak jól esne.

Otoaak: én elhiszem, hogy lefutott a meccs, de azért megengeded, hogy próbálkozzunk?
Pontszám: 5.67
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
559. hozzászólás - 2009.10.26. 12:45:47 (Válasz Otoaak #557 hozzászólására.)
Idézet: Otoaak - 2009.10.26. 09:45:28
Nem az a ciki, hogy ennyire kiakadtatok, hanem, hogy nem veszitek észre, hogy a meccs már lefutott.


Aha. Egyébként a stílusa azután paprikázódott fel, miután néhányan, szerényen lehülyéztétek, de még így sem szakított át semmiféle gátat, és utólag bocsánatot is kért, amit valahogy mások nem tettek meg. Ha pedig ez a meccs már lefutott, akkor miért is kellett, kézzel-lábbal ellenkezni egy nyamvadt kárpótlás miatt...? Ha ennyire lefutott a meccs, "illene" úriember módjára viselkedni, hiszen a végeredményben nem oszt nem szoroz. Kicsit azért szerényebben..
A hozzászólást Blackjack módosította 2009.10.26. 12:58:15-kor
Zoidberg - v1
Pontszám: 7.88
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
560. hozzászólás - 2009.10.26. 15:10:18
Az óraátállítás körüli hercehurca az én saram, elnézést érte. Röviden:
A VU-ban nagyon sok minden időpontokhoz van kötve, és a rendszer mindenhol azt feltételezi, hogy az idő "folyamatos". Az óraátállításkor hirtelen olyan időpont áll elő, aminél a karakterek adatai "előrébb járnak", és ez rengeteg hibát okozhat. Persze tavaly is volt óraátállítás, akkor nem volt semmi gond amiről tudnék, de akkor még jóval kevesebb karakter és oldalletöltés volt, most nem akartam kockáztatni.
Ezért az volt a terv, hogy az átállítás előtti héten kiírunk erről egy hírt, megcsinálom és letesztelem azt részt, ami a automata leállást és elindulást kezeli, és akkor a játék csak addig állt volna, amíg a szerver "utoléri a karaktereket". Csak az volt a gond, hogy abban a hitben voltam, az óraátállítás még odébb van, és szombat este jöttem rá, hogy másnap lesz. Gyorsan megcsináltam a leállító és elindító rutint, de az elindulás sajnos nem sikerült, ezért csak akkor indult el újra a játék, amikor vasárnap hatkor felkeltem.

Nyilván ez most megint szerencsétlenül érintett egyeseket, a találkozón majd mindenki személyesen leb*szhat aki akar, csak azt tudom rá mondani, hogy tanultam belőle, legközelebb másképp fogom csinálni. A kárpótlás viszont nem az én asztalom, hanem a JV-é, ha a károsultak meg tudnak egyezni vele és a többi játékossal.
Pontszám: 9.52
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!