Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4261. hozzászólás - 2014.01.22. 21:56:46 (Válasz Baxx #4257 hozzászólására.)
A "Zsákmányoljanak tőled legalább 100 LE-t úgy, hogy te támadsz!" küldetést nem ismeri el nekem a rendszer.
Addig ütöttem a nálam két szinttel nagyobb top játékosokat, amíg végre 103 LE-t vesztettem, de semmi változás.


Ugyan nem írja,de egyetlen csatában kell megtörténnie, nem x csata során összesen. Nem lehet hogy ez volt a gond?
A hozzászólást Azazel módosította 2014.01.22. 21:59:37-kor
Báró Samedi
Pontszám: 7.59
népszerűPredatorokFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4262. hozzászólás - 2014.01.23. 15:26:02
Az Epikussal lehet minuszba menni?
Ez mi!!!!
Dreath, a rémlovag -12.305 / 250.000 ÉP

A BU kuldetéshez kellene, de nem merem utni.
Pontszám: 5
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4263. hozzászólás - 2014.01.23. 15:44:42 (Válasz Predatorok #4262 hozzászólására.)
Nálunk is ma fordult elő.

szerk: vagyis már csak 12 ezret kell gyógyulnia, hogy meghaljon!

(Ha utaznak 4en a buszon, és leszállnak 6an, hány embernek kell felszállni, hogy senki ne legyen a buszon? )
A hozzászólást Offsboy módosította 2014.01.23. 15:45:54-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.04
népszerűPredatorokFérfi
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4264. hozzászólás - 2014.01.23. 16:52:43
Koszonom Baratynak megoldotta..
Van uj EPIKUSUNK lehet utni..
Pontszám: 5
fórumozóBaxxFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4265. hozzászólás - 2014.01.24. 10:16:57 (Válasz Azazel #4261 hozzászólására.)
Nem, egyetlen ütésből származott a 103sebzés. Azóta sikerült teljesíteni, valószínűleg a kimondhatatlan nevű gyűrű tett keresztbe korábban. köszi a válaszokat!
Pontszám: 5
fórumozóRovlord73200Férfi
Végzetúr poronty
4 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4266. hozzászólás - 2014.01.24. 17:16:23
Helló!

A segítség/a kérdezz mi válaszolunk 2-ben már megtettem ezt az észrevételt, de valami vicces kacarászáson kívül értelmes reagálás nem jött. Pedig azért ez egy fizetős játék (én legalábbis fizetek érte), tehát talán lehetne olyan elvárás hogy bizonyos alapvető funkciók működjenek.

Tehát a probléma:

Szövetségben a háborús archívumban olyan decembertől kezdve a részletek gombra kattintva semmi sem jelenik meg. Ha megszűnt ez a funkció, akkor miért maradt ott a "részletek" gomb? Ha nem szűnt meg, akkor ez a funkció nem működik. A szövetségből más is megerősítette azt a problémát. Köszönettel várom az érdemi reagálást.
Pontszám: 5
kedvencBaratyFérfi
Adminisztrátor
1030 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4267. hozzászólás - 2014.01.29. 17:34:05
Az epikus gyűrűk és nyakláncok viselésénél van egy feltétel, a hozzád képest magas szintű tárgyat nem hordhatod. Ez nem működött jól, lehetett hordani ilyen tárgyakat is. Javítottam, mostantól ilyen tárgyat nem lehet felvenni, és ha valakinek esetleg öltözetben lenne ilyen gyűrű vagy nyaklánc, az vigyázzon, mert öltözetváltáskor sem fogja lecserélni a program.
Pontszám: 6.89
kedvencWillChiFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4268. hozzászólás - 2014.01.29. 19:45:38 (Válasz Baraty #4267 hozzászólására.)
Amúgy, nagyon szépen köszönöm, hogy a játék közben kellett észrevennem, hogy valami történt! Úgy, hogy a nagy sietségben rosszul vettem fel a küldetésjutalmat is (öltözetváltásnál nem tett be küldetésbónuszos nyakláncot), és csak a végén láttam, hogy valami nincs rendben.

A játék bejelentkezésnél erre semmiféle bejegyzés nem figyelmeztet!
A hozzászólást WillChi módosította 2014.01.29. 19:59:31-kor
WillChi - Hun v1 - Azúr Légió
Pontszám: 8.56
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4269. hozzászólás - 2014.01.29. 19:55:56 (Válasz WillChi #4268 hozzászólására.)
Én is csatlakozom a tiltakozókhoz, hovatovább felvetném hogy őskőért vagy szövetségi épület segítségével lehessen ezen módosítani. Most léphetek megint csomó szintet, csak mert túl erős a szövetség már megint
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.34
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4270. hozzászólás - 2014.01.29. 20:12:37 (Válasz Baraty #4267 hozzászólására.)
Annyiban mindenképp kívánatos lenne ezen alakítani, hogy akinek tul/szaki/szerencse/küldetés kedvezményes tárgya van, az ne bukja el a lehetőségét. Pláne, hogy a BU amúgy is eladatja a régebbi epikus dolgainkat. Még ha nem is érint sokakat, az azért nem elvárható, hogy kedvezményes gyűrű nélkül fejlesszenek a népek.
Tipp: egy napi ajánlatos egyszeri epikus kincsesláda hirtelen tűzoltásnak nem volna rossz, legalább egy tul/szakis gyűrű kivétele miatt.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.70
kedvencFsanyi82Férfi
Végzetúr mester
1971 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4271. hozzászólás - 2014.01.29. 20:12:48 (Válasz Baraty #4267 hozzászólására.)
hurrá nincs szakis gyűrűm mert volt egy 195 ös szintű , most nem hordhatom mert 95 szint a különbség , most komolyan lépjek 5 szintet még cca 220 ezer tp csak , azért, hogy tudjak szakizni újra vagy várjam meg , hogy mikor esik visszahívott epikusból ilyen pici szintű gyűrű ami ismét megadja a 7% kedvezményt?

És nem nincs már meg az 5% os gondolván már semmire nem használom, mnt a bu eventen belül eladásra
Pontszám: 7.71
népszerűMasqueraderFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4272. hozzászólás - 2014.01.29. 20:19:19
Nekem a küldetés láncom és a szerencsefejlesztő nyakasom vált használhatatlanná
Pontszám: 7.21
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4273. hozzászólás - 2014.01.29. 20:20:02
Nem véletlenül lett eltemetve a süllyesztőbe a több mint egy évvel ezelőtti (!) szavazás. Már a fórumos vitán kiderült, hogy problémák lesznek belőle, és nem szabad a változtatást megcsinálni a kiírt formában. Az egy év elég volt arra, hogy a részletek feledésbe merüljenek, és a hibás új szabály érvénybe lépjen...
A hozzászólást Ariel módosította 2014.01.29. 20:20:21-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 8.51
fórumozóMáté96Férfi
Végzetúr mester
553 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4274. hozzászólás - 2014.01.29. 22:05:30 (Válasz Rovlord73200 #4266 hozzászólására.)
Gondolom ez nem számít érdemi reagálásnak, de nekünk működik rendesen, a másfél évvel és a két héttel ezelőtti háborúnál is kiírja
Ma már csak V6: Pandaharcos

De régen:
V3 Arothon
v1: EzegyFaaa
Pontszám: 4.50
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4275. hozzászólás - 2014.01.29. 22:44:59 (Válasz Baraty #4267 hozzászólására.)
Én úgy emlékszem, hogy felvetődött, de nem lépett érvénybe. Ahogy Ariel mondja.

Most hirtelen a szövetségünk fele nem tudja használni a tárgyait, a régieket meg szépen "eldobálták".

Ez így nem lesz jó.
Pontszám: 7.68
népszerűMaszkFérfi
Végzetúr tanonc
19 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4276. hozzászólás - 2014.01.29. 22:45:38
Ha az epik kincsek hordásának korlátozása ( az AL-t kiemelten érinti) előrébb való mint az új épületek elkészítése, (szintén az AL-t érinti először) vagy az általunk javasolt épületek elkészítése, ez elgondolkodtat, hogy a pénzemért akarok-e újabb korlátozásokat, vásárolni Miklóséktól.

Ez a korlát ha ilyen ütemben haladunk az epikütéssel, év végére eléri nálunk a legmagasabb szintű játékosokat is! Ezután az epikütésben való előre haladás is értelmét veszti, mert csak vegetálni lehet majd 5 szinten keresztül, hogy újabb kincshez jussunk, hiszen a kincstábla tárgyai között 5 szint a különbség.

Ráadásul a magasabb szintű tárgyak tudásban nem adnak annyi bónuszt, ami behozhatatlan hátrányt okozna. Az is egy korlátozás, hogy a magasabb szintű tárgyak (kb. 230. szint felett) nem %-al emelkednek a tul- szaki- és szerencsefejlesztők, hanem tized %-al, így szerintem felesleges és nem ésszerű a korlátozás.
Ráadásul, lassan egy kaptafára készülnek és minimális különbség van a táblák között.
Nagy fáradságba nem kerül egy új kincstábla elkészítése és bedobása.


A korlátozás bevezetése előtt, a korrektség megkívánta volna szerintem a játékosok tájékoztatását. Megjegyzem, hogy egyébként a szavazás utáni fórumon elvetette a többség a korlátot. Remélem jól emlékszem!

Megjegyzem, komoly indoklás nélkül elvették a "Ősi Kritikus sokkoló" tüskés bőr képességét és nem kompenzálták plusz tulajdonsággal vagy képességgel. (Ebben is érintett voltam.)

Ennek a játéknak arról kellene szólnia, hogy a játék adjon pluszt és ne elvegyen már megszerzett dolgokat.

Nagyon el kell gondolkodnom, hogy hogyan tovább!
Mert úgy gondolom, hogy ezek után semmi nem biztos, bármit meg lehet tenni a játékosokkal és még fizetnek is érte.
Ez nálam kiverte a biztosítékot.
A hozzászólást Maszk módosította 2014.01.29. 22:59:06-kor
Pontszám: 8.77
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4277. hozzászólás - 2014.01.29. 23:28:48 (Válasz Maszk #4276 hozzászólására.)
Engem nem érint de elgondolkodtat. Azért mindent már ne lehessen!

Mód: Viszont amilyen sebességgel haladunk az epikussal rövid időn belül még baj is lehet nekem is.
A hozzászólást Bumburnyak módosította 2014.01.29. 23:30:35-kor
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.82
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4278. hozzászólás - 2014.01.30. 01:16:15
A kristályok portyalistában látható tulajdonságösszege köszönőviszonyban sincs az adatlapján láthatóval. 4700as körülinek volt kiírva, pontosan nem emlékszem, az adatlapja szerint viszont 7000-es Tehát nem hogy hozzáadott valamit (?) hanem kisebb tulajdonságösszegűnek tünteti fel a progi, mint ami egyébként.

A kristályok bosszúja, vagy mi..

A karakterek TÖ-je is változott a portyalistában, azonban nem zárójeles értékkel, hanem egy az egyben hozzászámol valamit (?). Nem a csatlós bónuszt, valami egészen mást. A megnézett karakternek 300-al több TÖ-je van a portyalistában, a csatlósa viszont valami 5-öt ad talán.
Pontszám: 7.68
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4279. hozzászólás - 2014.01.30. 01:35:39
Ezzel a kis kedvességgel kívánok kellemes éjszakát fejlesztőknek!

ismert videomegosztó,ezt írd be: ELTITKOLT MARS VIDEÓ EGY IDEGENRŐL!
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 6.21
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
4280. hozzászólás - 2014.01.30. 04:49:10
pfff
A hozzászólást Faust0ne módosította 2014.11.26. 05:34:31-kor
Time in a bottle
Pontszám: 4.95
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!