Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2421. hozzászólás - 2011.06.16. 14:24:08 (Válasz Alfa001 #2420 hozzászólására.)
Alapból van 2 és 3.5% közötti esélyed. Ha portyázol, akkor ez az alap % nő meg 1,33-szorosára, tehát lesz 2,66 és 4,655% közötti esélyed térképre. Ezeket még módosítják az eddigi relikviák, és a csapatlétszám.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.41
fórumozóAlfa001Férfi
Végzetúr tehetség
103 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2422. hozzászólás - 2011.06.16. 14:36:47 (Válasz Pietrus #2421 hozzászólására.)
Az mind oké de akkor se normális hogy 65 portyából 0-a térkép.
Ave Cesare, partii per la morte saluto.
Pontszám: 5.25
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2423. hozzászólás - 2011.06.16. 16:55:20
Dönörűűű!


ellenálló bőr:

Minden egyes szintje kioltja az elenfél egy szintnyi tüskés bőrének és negatív aurájának hatását. Ha a Fájdalomtűrés AF képességet törlöd, akkor ez a szakértelem is törlődik. Ez a szakértelem nem tudatturbózható.

Pontszám: 4.48
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2424. hozzászólás - 2011.06.16. 17:29:46 (Válasz Alfa001 #2422 hozzászólására.)
Több helyen írtuk, írták már, hogy ne 50-60-100 vadászat/portya alapján ítélj. 1000 elköltött CSP és PP után jönni fog a várt átlagos darabszám. A valószínűségszámítás már csak ilyen. Attól, hogy 9-szer fejet dobsz egy érmével, nem lesz több esély 10. alkalommal az írásra, ugyanúgy 50%. 2 hét múlva nézd meg, hogy a beleölt CSP és PP hatására jött-e a közel elvárt mennyiségű térkép.
Pontszám: 7.42
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2425. hozzászólás - 2011.06.16. 20:54:37
Hehe, valakinél van még féléves aukciós bérlet?

http://www.vegzetur.hu/index.php?m=karakterlap&user=7051
Pontszám: 7.35
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2426. hozzászólás - 2011.06.16. 21:33:11 (Válasz Mortu #2425 hozzászólására.)
Talán mert nem lépett be a vége óta, így bent ragadt nála.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 8.64
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2427. hozzászólás - 2011.06.16. 22:27:39
Aktuális "hülye kérdés hülyétől" rovatunk következik:

1. A fórumos Pm-ket miért egyesével kell törölgetni?
2. Mi a fenét csináljak a kiégett kaviccsal, ha már nincs hova építeni? (Felőlem lehetne egy új épület is, bónusz nélkül..."Random isten feneketlen feneke" is vagy bármi...mert követ én ugyan többet nem veszek, a legutóbbit is megbántam...)
*mod: Vajh a Tyrant nem szólt emiatt vagy csak szimplán levegőnek nézték őket? *think*
A hozzászólást Piciklon módosította 2011.06.16. 22:48:15-kor

Pontszám: 4.89
népszerűMortuFérfi
Végzetúr mester
2456 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2428. hozzászólás - 2011.06.16. 22:41:39 (Válasz Piciklon #2427 hozzászólására.)
Még 10 szint Energiakristályosító, oszt jóvan, kreativitás sem kell hozzá, volt már rá példa.
Pontszám: 7.35
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2429. hozzászólás - 2011.06.16. 22:43:05 (Válasz Mortu #2428 hozzászólására.)
Ezt Őfelsége Miklóstól szeretném hallani (De igen, ez lenne a legegyszerűbb...ami Behoéknál, nem mindig az ésszerű )

Pontszám: 5.86
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2430. hozzászólás - 2011.06.16. 23:39:15 (Válasz Piciklon #2427 hozzászólására.)
Én már a második szövi kristáyosítóját szórtam tele vele, hetente jön 300 kavics. Majd úszkálok benne mint Dagobert bácsi, pedig csak 40-es a lopásom.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 6.70
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2431. hozzászólás - 2011.06.17. 06:32:34
Ismételten "hülye kérdés hülyétől" rovatunk következik:

Amennyiben egy szolgáltató olyan gyakran frissít/teljesít, mint drága Miklósunk, akkor aztat ott kell hagyni, illetve ha hozzám jelentkezne munkára (vendéglátás) Miklós egy ilyen hozzáállással, akkor 2 nap után úgy szállna elfelé, mint a vadlibák. Hogy mire is gondolok?
Tulajdonképpen már elég régen felmerült ez is. Még pedig a térkapu. Nem, nem a tárgydobálási ráta (az olyan amilyen, pont), hanem pont a tárgyak.

100-as szint felett (sőt szerintem már 60-70 körül is) több, mint ciki amilyen hujuj komoly tárgyakat dobál...a kutya sem várja, hogy epik szintű bizsuk jöjjenek, de egy adott szint felett ezek a tárgyak...röhejesek. Még a kristályok között akad egy-két értelmes...de azon túl?

Semmi. Szóval azért ide írtam ezt a nyűgöt, mivel ez hiba. Egy mamutnyi (ez már nem bak) szolgáltatói hiba.

(Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy úgy kell Miklósnak sírni, hogy el fog fogyni/ elfogyott az epikus kincs, vagy hogy kifutott a szövi alól az epikus...tudom-tudom, csak egy szövit érint bla-bla-bla...de ez az egy szövinyi ember /egy része/ is fizető vendég, pont olyan odafigyelést érdemel, mint a PÓK áldozatok sírása vagy a (nem tudom melyik okos) láthatatlan vadászat "problémája"...)

"Hülye kérdés hülyétől" rovatunkat látták, hallották...köszönjük a lepontozást

Pontszám: 7.93
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2432. hozzászólás - 2011.06.17. 06:40:21 (Válasz Piciklon #2431 hozzászólására.)
A felhasználó hibája, hiszen megtehetné, hogy ríjon, topikot indítson, ötleteljen, szűrjön, esetleg el is kezdhetné leprogramozni.
Pontszám: 7.42
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2433. hozzászólás - 2011.06.17. 06:48:20 (Válasz Semelyik #2432 hozzászólására.)
Tucatnyi ilyen topik indult, rengeteg már meglévő topikban folytak ötletelések. Ennyi.

Anno 1, másfél éve Tiha is felvette a nyílt forráskódot, akkor még felhasználó is lett volna, aki szabadidejében babrált volna vele...igen, a felhasználó a hülye (hogy még mindig itt veri a nyálát )

Pontszám: 5.86
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2434. hozzászólás - 2011.06.17. 06:52:17 (Válasz Piciklon #2433 hozzászólására.)
Ugyanez kicsiben a küldetésesdi is - amit sajnálok, mert a játék legjobb színezése volt. Míg ott született vészmegoldás, ide a "dukátnak jó" a max vigasz.
Sok ilyen van még, én nem remélek nagy változást, akár realizmus ez, akár pesszimizmus.
Pontszám: 7.42
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2435. hozzászólás - 2011.06.17. 06:58:38 (Válasz Semelyik #2434 hozzászólására.)
Noh, igen...én se remélek semmilyen változást (csodák kis hazánkban nincsenek), de egy hónapnyi (full) kihagyás után ismét szemet szúrnak azok a kis bosszantó részletek...legalább kiírom magamból, változás úgysem lesz. Hiába, no...már nem a '90-es években élünk (lehet, hogy Miklós ott ragadt, de a felhasználók, ahogy látom, nem )

Pontszám: 5.74
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2436. hozzászólás - 2011.06.17. 21:11:05 (Válasz Piciklon #2435 hozzászólására.)
A Sárkányölő bosszantóan tökéletes :-)
Pontszám: 7.52
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2437. hozzászólás - 2011.06.17. 21:42:51 (Válasz Appple #2436 hozzászólására.)
Bosszantóan dögunalmas...5 percig ha képes vagyok odafigyelni rá.
De nem ez a lényeg.

Rájöttem, ha ilyen marhaságokra, hogy "elfogyott" egy épület, térkapus bizsuk olyan gagyik amilyenek...szóval, ha ezekre nincs idő és szándék, akkor háború reform milyen alapon merülhetett fel? (Sebaj, vége ennek az eventnek, megint itt hagyom a VU-t...van jobb dolgom is...)

*mod: hogy helyett inkább ha
A hozzászólást Piciklon módosította 2011.06.17. 22:02:59-kor

Pontszám: 6.69
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2438. hozzászólás - 2011.06.17. 23:26:26 (Válasz Piciklon #2437 hozzászólására.)
Épp az a jó benne, hogy egy hétig elvagy, összejön 100 pp és 3 perc alatt elnyomod :-)
Míg a VÚ - bár hirdeti, hogy nem vesz el túl sok szabadidőt, s ha nem tudsz belépni 1-2 napig, behozhatod a lemaradást -, azért 2 év után kijelenthetem, naponta átlag 1 órát elvagyok itt. Persze ez jó, hiszen ha érdekel, leköt valami, az nem baj, ha időt vesz el, hiszen Te magad döntöd el, mire áldozol időt.
Az események feldobják a játékot, de igazából már nekem is kezd elfogyni a türelmem; 94-es vagyok, úgy tervezem, 100-nál kiszállok. Ezért nem veszek holnap őskövet, jelenleg még július közepéig prémium vagyok, azután gyors halál. Nem fog fájni, azt hiszem...
Egyébként a játék szerintem kiváló, kevés ilyen nagyszerű, összetett és sokoldalú böngészős játék van. Egyszerűen csak nem akarok több időt fektetni bele és ezen csak egyféleképpen lehet segíteni.
Egyébként Te is törölni tervezed a karidat?
Pontszám: 8.35
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2439. hozzászólás - 2011.06.18. 06:46:55 (Válasz Appple #2438 hozzászólására.)
Akkor inkább a Kongregate-n marhulok, mint a Sárkányölővel. (Ott jobb játékok akadnak, mint a hírhedt 4 évig fejlesztett Mágia Mesterei, és grátisz )

Tulajdonképpen csak, igen, csak azért "hisztizek" itt és próbálok (sajnos) kierőszakolni bármiféle változást, mert a VU jó, sőt! zseniális...csak amikor azt látom, hogy tulajdonképpen tesznek az egészre (jajj a TF online...az a messiás...csak ha ott is ilyen lesz a hozzáállás, akkor pár év alatt az is le fog fulladni...).

Így már remélem érthető, hogy minek hoztam fel és miért pont itt ezeket az apróságokat. Voltam "belsős", azaz kvízadmin is... (ahogy írtam már valahol: ott is felajánlottuk, hogy szabadidőnkben -közel ingyé, hiszen az adminoknak van egy alapdíjazása... - rendbe rakjuk a kérdéseket, ha más nem csak az olimpiára. Egy-két apró funkció kellett volna a spártai kezelőfelületre...de ott is le voltunk sz**va )

Megjártam elég sok szövit, elég sok értékes és még több beteges embert ismerhettem meg (ez utóbbi kár volt). Szóval a VUnak megvan a közösség építő ereje...erre lehetne tovább építeni. Gondoltam rá, hogy tartok Őfelségének egy gyorstalpalót Szolgáltató-szolgáltatás-Ügyfél triumvirátusról, de rájöttem, hogy felesleg (az is).

A karakter szépen beköltözik a katakombába (ismét) és amíg a srácoknak nincs útban, addig ott marad...végülis...ez is egyfajta visszafogott fejlődés
(Jah, a prém tagságom valamikor 1-2 héten belül lejár, talán event végéig hosszabbítok, a törléshez nincs szívem...az a közel 80.000 forint és az idő amit beleöltem...jó helyen lesz a katakombában )

További jó játékot. Miklósnak meg talán egy megvilágosodást...

Pontszám: 7.24
népszerűApppleFérfi
Végzetúr tehetség
222 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
2440. hozzászólás - 2011.06.18. 07:52:30
"Ott jobb játékok akadnak, mint a hírhedt 4 évig fejlesztett Mágia Mesterei, és grátisz"
Nagyon kritikus vagy :-) Nekem sem tetszett, de még csak 'most' készült el, a felhasználói visszajelzések alapján fejlesztik folyamatosan, ahogy a VÚ-t is a mai napig.

Hát látod, én nem ismerem a belsős dolgokat, ha így van, tényleg rossz érzés lehet :-(
80e Ft? Az hogy a jó manába jött össze? Ha a kezdetektől (~3 év) vagy itt, akkor is őrült összeg...

Mindenkitől bocs az off-ért!
Pontszám: 7.52
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!