Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
41. hozzászólás - 2009.08.17. 05:20:37
Hali,

"Nekem is van karakterem, ha a vadászattal vagy a sajtolással bármi probléma lenne, az feltűnne... Szerintem csak elfelejtetted rárakni a spektrálisra a turbót a vadászat előtt, vagy egyszerűen csak nem kedvezett a random. De ha megírsz nekünk pár konkrét adatot (spm szintje, te szinted, szörny neve, kapott LE kvíz bónusz nélkül) akkor szivesen megnézem, hogy jó-e a kapott LE. Azt, hogy a tr. fókusz nem működik, vagy 40%nál nem szorzódik le a rablott LE, kéretik konkrét számokkal alátámasztani (támadó hordája, szintje, LE-je, volt-e kivégzés, védő LE-je, szintje, hordája, prémium státusz stb), és megírni az info kukac vegzetur pont hu címre (a bug baraty emailje, oda most ne küldd). Illetve kérjük a csata sorszámát is, hogy meg tudjuk nézni."

Többen is mondták, hogy gond van a sajtolással. Ma reggel 52. szintűként kisajtoltam a 43. alapszintű, 27 lépett szintű gorgómat 30+30 sajtolással. Kaptam érte 13170 LE-t, mikor beidomítani meg 12900-ban került. Kérlek nézzetek utána, mert ez így több, mint gyanús. Idomítatlanért majdnem 9ezer jön.

Köszönöm
A hozzászólást Andaxin módosította 2009.08.17. 05:39:51-kor
Pontszám: 3
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
42. hozzászólás - 2009.08.17. 18:28:47
Hiányzik a 75-ik szint legendája.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 3
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
43. hozzászólás - 2009.08.17. 19:37:51
Csak nálam nem írja ki felül az állapotsávban a -10%-ot miután volt két portyám 1 órán belül? Régebben írta ott, hogy épp mennyi mínuszban lennék támadáskor, és az időt is, hogy mikor jár le, most ez nincs ott. Sőt, a portyázás menübe belépve ugyancsak nem írja, hogy mínuszba mennék. (de mikor megpróbálok megtámadni valakit a karakterlapjáról, akkor írja)
Pontszám: 3
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
44. hozzászólás - 2009.08.17. 20:42:47
egy helyesírási hiba:
Zarknod ébredése: 2. fázis
A manapilonok segítéségével sikerült megolvasztani a jéghegyet, amely mélyén Zarknod ezeréves álmát alussza! A Zarknodra vigyázó energiaburok azonban továbbra is ép, ennek áttörése nem kevés energiát igényel. A korábbiakhoz hasonlóan, a manapilont most is aktiválhatod, hogy a Zarknodot vdő energiaburkot meggyengítsd.

gondolom védő akart lenni
Pontszám: 7.50
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
45. hozzászólás - 2009.08.17. 22:55:04
sárkámypikkely páncél
Típus: páncél
Szint: 77

Szerintem az sárkánypikkely akar lenni.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
46. hozzászólás - 2009.08.17. 23:06:39 (Válasz Quint #43 hozzászólására.)
Mivel megvetted a gyorsitót ezért mostantól háromszor portyázhatsz büntetlenül. Viszont a támadás elötti rákérdező szövegben még mindig a régi 10%-os szöveg szerepel.
Pontszám: 3
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
47. hozzászólás - 2009.08.18. 08:09:46 (Válasz Silverado #46 hozzászólására.)
Aha, értem már, köszi. Csak az a kérdés, hogy tényleg csak a rákérdező szöveg hibás-e, vagy még nincs átírva ez a modul, és levonja a 10%-ot. Akárhogy is van, remélem, kijavítják mielőbb.
Pontszám: 3
kedvencGrissomFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
48. hozzászólás - 2009.08.18. 09:26:32
Megint eltűnt a Hatalom Tornya a sűrű ködben,kérlek mielőbb keressétek meg!
Nem tudtam,hogy lehetetlen,ezért megcsináltam.
Black Incredible Lara-Sötét Ösvény
Pontszám: 6.50
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
49. hozzászólás - 2009.08.18. 09:37:53
"A sün hátát hány tüske borítja?" - igy szolt a kerdes. A helyes valasz 16000 volt... Eleve ott kezdodik, hogy szamtalan sunfele van, de vegyuk alapul a "hagyomanyos", europai sunt. Annak hatat, "tobb, mint 8000 tuske boritja". Termeszetesen a "10000" valasz rossz volt. Egyebkent pedig illene odairni azt is a szamok ele, hogy "KB." Vagy a kerdes bekuldoje szamolja meg egy sun hatan a tuskeket...
V4 - Csak simán király
Pontszám: 5.40
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
50. hozzászólás - 2009.08.18. 10:01:24 (Válasz Andaxin #41 hozzászólására.)
Rain, ez egy régi bug-ból adódik
A beidomítatlan lény anníi lét ad sajtoláskor, mintha beidomítottad volna. Egyszer történt már javítási próbálkozás a témában, de kb másnapra vissza lett állítva a "bugos" sajtolás...

Ezért van az, hogy hiába idomítod be a blökit, a beidomítatlan, meg az éppen beidomított blökiért ugyan annyi lé jár facsaráskor...

Valamint a képletben SEHOL nem szerepel az idomítási költség... Azaz kb 30. szintig fel kell kennelezni egy blökit, hogy ne veszteséges legyen a sajtolása!


Hí­rek -> Végzetúr friss hírek
Dátum: 2009.02.09. 13:38:54

Jelezték többen, hogy a lélekenergia sajtolásból kinyert LE mintha csökkent volna a kronokompenzációs patchel. Megkérdeztem Baratyot, hogy lehetséges-e ez. Kiderült, hogy a kronokompenzációs fejlesztésekor Baraty észrevette, hogy hibás volt a program, és a nem beidomitott állat sajtolásánál is az idomitott állat LE-jét adta, és ezt javította. Normál állatnál a képlet alap LE * (1 + 0.2 x sajtolás), mig idomitottnál alap LE *(1 + 0,5 x szint + 0,2 x sajtolás). Így effektive mindig (1,5 + 0,2 x sajtolás) x alapLE járt a szörnyekért. Azt mondtam, hogyha eddig így működött, akkor már ne nerfeljük meg csak azért, mert eredetileg nem így akartuk, ezért visszaírtuk a korábbi verzióra.
Pontszám: 5.44
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
51. hozzászólás - 2009.08.18. 10:38:53
Valami van a rendszeridővel..
Pont ránéztem, amikor felpörgött 8 percet 2 másodperc alatt..

maci
Pontszám: 3
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
52. hozzászólás - 2009.08.18. 10:42:43
Szervusztok!

Itt is jelzem, mert hibának gyanítom: Valamiért ennek a fórumnak az olvasottság-ellenőrző rutinja nálam nem üzemel. Explorer 6.-ot használok, Win XP alatt.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 3
irritálóCsuhiFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
53. hozzászólás - 2009.08.18. 11:50:55 (Válasz Kis Mackó #51 hozzászólására.)
Pont most akartam írni, hogy állitsák vissza 8 perccel, mert ez miatt maradtam le a licitről!!!
Pontszám: 3.17
fórumozóAndaxinFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
54. hozzászólás - 2009.08.18. 12:09:34 (Válasz Birka #50 hozzászólására.)
aha, köszi
bár akkor is nevetséges, hogy beidomítok, nevelgetek egy lényt, és hetek, hónapok múlva alig 300 LE hasznom származik az egészből (végig kennelben volt, másra nem használtam)
akkor egyből sajtolni kell a lényeket, és kész

Pontszám: 3
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
55. hozzászólás - 2009.08.18. 12:13:22 (Válasz Awenhai #52 hozzászólására.)
Nálam sem működik. Firefoxnál.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3.50
kedvencWoronFérfi
Végzetúr
51 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
56. hozzászólás - 2009.08.18. 20:06:54
Kémgömbnél, ha a célpontnak több relikviája van, akkor azok összefolynak. Megnéztem utána ugyanazt a karaktert simán a toplistában, ott normálisan, egymás alatt listázza a relikviáit.

És az olvasottság ellenőrzése nálam sem működik (Firefox+Windows XP), elég idegesítő.
Pontszám: 3
népszerűKisujjFérfi
Végzetúr
65 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
57. hozzászólás - 2009.08.19. 00:18:57
Csak 11700 varázspontod van, ezért csak ennyit használhatsz fel építésre.
4686 varázspontért építettél az épületbe 39051 lélekenergiát!


Tele voltam, konstrukcióztam volna. Beírtam megszokásból, hogy 12.000-et akarok építeni, de csak 4686-ot vont le, a többi 7014 maradt nálam. Screenshot van. A kincspont is fáj, de üsse kő. Csak javítva legyen.
http://www.youtube.com/watch?v=wlwW0iinCVc
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
58. hozzászólás - 2009.08.19. 00:29:10 (Válasz Kisujj #57 hozzászólására.)
Ha telement az épület, akkor nem pörög át.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3
kedvencStubbFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
59. hozzászólás - 2009.08.19. 09:27:50 (Válasz Mortimer #58 hozzászólására.)
Ha ezt a ma reggeli konstrukció előtt olvasom akkor velem sem történt volna meg, közel 10.000vp-vel... Ekkora hülyeséget...
"Ha egy férfi és egy nő csókolóznak, az a romantika.
Ha ott van a nő férje is, akkor lesz a dráma.
És ha közben még énekelnek is, na az az opera..."
"A hős holtan esett össze. Ezt később nagyon sajnálta, de akkor már nem volt mit tenni."
Pontszám: 3
utáltVodkaslecsoFérfi
Végzetúr mester
593 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
60. hozzászólás - 2009.08.19. 09:59:14
"Mikor született Petőfi Sándor?" - van egy ilyen kérdés. A válaszokból (1799. augusztus 10., 1930. január 5., 1822. december 31., 1990. október 16.) egyértelmű, hogy melyik a helyes, DE! A mai napig nem tudni, hogy Petőfi 1822. december 31-én, VAGY 1823. január 1-én született-e. Ezt a dilemmát tanítják irodalom órán is, valamint valamennyi internetes forrásban is kiemelt információként közlik.
V4 - Csak simán király
Pontszám: 5.43
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője