Re: Hibajelentés (új)
1221. hozzászólás - 2010.03.31. 21:09:18 (Válasz Sznoopy #1220 hozzászólására.)
1221. hozzászólás - 2010.03.31. 21:09:18 (Válasz Sznoopy #1220 hozzászólására.)
Tudom, hogy ezzel nem vagy előrébb, de ez nálam is így volt, szóval nem egyedi eset. Mondjuk engem különösebben nem izgat, úgy sincs elég dukátom egy értelmes tárgyra.
A hozzászólást Pietrus módosította 2010.03.31. 21:20:57-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 6.90






Ilyen extrém próbára nyilván nem lehet ráöltözni, ezt természetesen elfogadom, de ez azt jelenti az én szintemen is (ahol önmagamhoz képest a tau próbák a legextrémebbek, lévén azzal nem foglalkoztam soha), hogy ha véletlen egyszer nem sikerül, akkor másnak vagy harmadnap sikerül. A kalandok 99%-ban elsőre megvannak, szerencsére sose csordultak túl. Persze, lehet javítani a küszöbökön, és ha valóban mindig ilyen IQ próba van, akkor ott valami nem működik rendesen, ebben az esetben nem a küszöb a gond, hanem valami BUG van, mert ehhez valaki(k)nek 600-as IQ-juknak kéne lenni.


Nem sok szükségem van a nullás portyákra
Igaz semmit nem ér, mert normális tárgyat úgysem foghatok, de ami jár az jár...


