Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3121. hozzászólás - 2012.04.30. 15:13:13 (Válasz Armageddon888 #3117 hozzászólására.)
Ne vergődj már, fél Magyarország nem működik mivel a .hu domainek egyszerűen szarakodnak T-home körzetből.
A szerver bika stabil, rajta ül a neten, nonstop megy, csak a TE szolgáltatód DNS szervere rossz irányba küldi a lap kérésedet, így nem jutsz el a Beholder szerverig. NE itt reklamálj, hanem a szolgáltatódnál verd a blattot!
A hozzászólást Birka módosította 2012.04.30. 15:13:25-kor
Pontszám: 6.90
fórumozóMorpheusFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3122. hozzászólás - 2012.04.30. 16:46:52 (Válasz Armageddon888 #3117 hozzászólására.)
Idézet: Armageddon888 - 2012.04.30. 14:22:21
Lehet magyarázkodni, meg oltogatni! Akkor sem nézem jó szemmel, hogy fizetek a játékért, nem is keveset! Ráadásul 3 karakterem is van! Erre meg egy ekkora ...art kapok cserébe! Most van időm többet foglalkozni a játékkal, elkölteni a CSP-t stb.. és ilyen ..aszságok miatt nem tudok haladni! Köszi!!


Kapjál már a fejedhez,és panaszkodj a netszolgáltatódnál ha már nem futja jobb netre.
Ne itt hisztizz mikor a Behonak köze nem volt a dologhoz.Azért mert fizetsz egy kis pénzt nem az egész világot vetted meg vele.
Törölj szerintem és megoldódik a problémád, és hidd el senki sem fog sírni utánad és az alpári stílusod után.

Azt magyarázd meg nekem,hogyan fordulhatott elő ez a pusztító alpáriság,hogy ilyen stílusú hozzászólásokat írtál.
Pontszám: 8.07
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3123. hozzászólás - 2012.04.30. 17:09:23 (Válasz Morpheus #3122 hozzászólására.)
Mintha én mondtam volna!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.49
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3124. hozzászólás - 2012.04.30. 17:49:40 (Válasz Semelyik #3120 hozzászólására.)
Most már ráér, mert elmentem kombába.
Azért egyszer megjavíthatjátok. Cső.
Pontszám: 6.67
kedvelt tagPoostmasterFérfi
Végzetúr mester
487 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3125. hozzászólás - 2012.04.30. 21:07:16
Az miért van, hogy csak a portya csatáimat tudom megnézni, a térkapusokat, meg a landragórosokat nem?
És miért van az, hogy hol a tárgylistám van előbb a karilapon, hogy a felszerelésem?
"Ha segíteni már nincs mód a bajon, Adj túl minden keserves sóhajon. Ki azon jajgat, ami megesett, A régi bajhoz újat keresett." (Shakespeare)
Pontszám: 5.89
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3126. hozzászólás - 2012.04.30. 21:28:10 (Válasz Poostmaster #3125 hozzászólására.)
Miklós
Adminisztrátor
2002 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
278. hozzászólás - 2012.04.18. 13:19:08
A szerver terhelés csökkentése érdekében a következő dolgokat változtattuk:
- entitás, epikus, térkapus, manós és egyéb NPC csatáknál nem jelezzük ki a karakterlapodat a csata mellett.
- portya csatáknál nem jelezzük ki a statisztikákat, a relikviákat, és az állatfelszerelés tulajdonságait, de a felszereléseket igen. (és továbbra is marad karakterlapra ugrás link ahol a további adatok pl. statisztika megnézhetők)

Ezekre azért volt szükség, mert az oldalletöltések csúcsidőben nagyon lassúak voltak, a portyáknál és a karakterlapnál nagyon sok a letöltés és nagyon nagy az adatforgalom. Várható még a karakterlap / tárgylista további optimalizálása is. Megértéseteket köszönjük!



Miklós
Adminisztrátor
2002 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

Re: Végzetúr friss hírek
280. hozzászólás - 2012.04.20. 12:21:42
Szintén a szerver lag csökkentése érdekében a következő dolgok változtak:
- A drakónos és térkapus csatákból csak az utolsót tároljuk el, az eddigi csatáknál is csak ez nézhető meg. Viszont, amit lesz egy kis plusz időnk, megcsináljuk, hogy az eddigi csatáknál további információ is legyen kiírva a térkapus csatáról (szívott LE, és volt-e kincs).
Pontszám: 7.61
kedvencCommandanteFérfi
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3127. hozzászólás - 2012.05.01. 09:33:22
Sziasztok :)Mostanában sajnos a kvíznél sokszor tapasztalom,hogy jó válasz esetén is az írja:helytelen válasz a jó válasz......lett volna.Na igen de azt írja ki jó válasznak amit bejelöltem.Akkor most,hogy is van ez ?
V2-El Fatal
V3-El Hechicero
V5-Messiah

Nem gáz ha lepontozol de legalább írd oda miért,mert lehet tanulok belöle és okosabb leszek
Pontszám: 6.33
kedvelt tagDarunFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3128. hozzászólás - 2012.05.02. 18:35:54
Eddig a felszerelési tárgyak szint szerint voltak sorba rendezve. Pár hete már össze-vissza vannak. Vagy ez is valami optimalizálás miatt lett így?
Pontszám: 6.08
kedvencMultifilterFérfi
Végzetúr mester
584 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3129. hozzászólás - 2012.05.02. 19:13:56 (Válasz Darun #3128 hozzászólására.)
Ez az "össze-vissza" csupán megszerzés szerinti időrendbe van
Pontszám: 7.54
népszerűNoFearFérfi
Végzetúr mester
374 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3130. hozzászólás - 2012.05.02. 20:17:54 (Válasz Multifilter #3129 hozzászólására.)
Miklós valahol azt írta rákérdez Baraty-tól, hogy miért rendeződtek át a tárgyak, de azóta nem írt róla semmit. Ezek szerint így fog maradni ezentúl?
A hozzászólást NoFear módosította 2012.05.02. 20:20:15-kor
NoFear - V1
Pontszám: 7.48
kedvelt tagDarunFérfi
Végzetúr tehetség
151 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3131. hozzászólás - 2012.05.02. 20:19:10 (Válasz Multifilter #3129 hozzászólására.)
Féltem hogy ez lesz. A régi miért nem volt jó? Azon kívül hogy azt már megszoktuk. És nekem ez össze-vissza van, mert a küldetésekhez pl alacsonyabb szintű felszerelés kell mint amit hordani tudok. Arról nem is beszélve hogy a gyűrűket/nyakláncokat random dobja a gép, de esetleg lépjünk túl ezen is, a gyógyitalok viszont tényleg teljesen kaotikusan vannak, mert nem mindig a legmagasabb szintű vásárolható lötyit veszem, arról nem is beszélve hogy az eventek is adnak, meg ugye ott van a torta vagy az isteni ital is.
Pontszám: 6.60
kedvencJuvesFérfi
Végzetúr
55 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3132. hozzászólás - 2012.05.03. 09:59:38
Ma, 09:57 Juves XXX Te nyerted a csatát.
A jutalmad 25817 lélekenergia és 52 TP. Csata leírása

Nem kaptam meg,nem írták jóvá...
V1-V2: Juves
Pontszám: 8.20
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3133. hozzászólás - 2012.05.03. 10:01:02 (Válasz NoFear #3130 hozzászólására.)
Idézet: NoFear - 2012.05.02. 20:17:54
Miklós valahol azt írta rákérdez Baraty-tól, hogy miért rendeződtek át a tárgyak, de azóta nem írt róla semmit. Ezek szerint így fog maradni ezentúl?
Nos nem én vagyok Miklós, de számomra egyértelmű, hogy mi történt. Azért, hogy gyorsuljon a karakterlap betöltése Baraty kivette a tárgylekérdezésekből a rendezést. Ettől észrevehetően gyorsabb lett a megjelenítés. Mivel nincs rendezés, ezért mindig az a tárgyad jelenik meg a lista alján, amit a legutóljára szereztél. Ha veszel gyógyitalt, azt hozzácsapja a többihez. Ha szerzel új térkapus fókuszt, az a lista aljára kerül. Ami tárgyadból egy van és eddig is megvolt, az mindig ugyan ott lesz.
Gondolom, ha elkészül a karakterlap szétbontása, akkor a tárgylista újra rendezett lesz, ha elbírja a szerver a terhelést.
Pontszám: 6.32
népszerűRomantikus erőszakFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3134. hozzászólás - 2012.05.03. 10:13:32
Bejelenteném a Diko István hibát.

Jó amikor a Jv-k ennyire képben vannak. Dikó "játékvezető" szerint nem volt semmi elérhetési gond a Beho szervernél vasárnap este-hétfő reggel.
Gondolom ő nem akart belépni.

Jó, hogy ennyire tájékozott játékvezetőnk van. Igaz már máskor is megmondta, lejár a munkaideje nem foglalkozik a játékkal. Ez akkor ezt jelenti, hogy a hétvégi eseményeket is derogál neki követni?

Ezért nem szeretnek arra a címre írni amin várhatóan ő fog válaszolni. A lehetőleg csak 2 sor levelet kelljen írnom és semmi más munkám ne legyen vele ember. mindent elutasít, sajnos nem megoldható.

egyébként milyen gyakran is látni itt a fórumon? lehet tényleg ennyire nincs képben mi zajlik a végzetúron?
Pontszám: 7.80
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3135. hozzászólás - 2012.05.03. 10:42:48 (Válasz Romantikus erőszak #3134 hozzászólására.)
Idézet: Romantikus erőszak - 2012.05.03. 10:13:32

Jó amikor a Jv-k ennyire képben vannak. Dikó "játékvezető" szerint nem volt semmi elérhetési gond a Beho szervernél vasárnap este-hétfő reggel.
Gondolom ő nem akart belépni.

Jó, hogy ennyire tájékozott játékvezetőnk van.


Elnézést kérünk, de úgy tűnik a t-comnál probléma van a nameszerverekkel, emiatt nemcsak a végzetúr, hanem sok más magyar domain is ideiglenesen nem volt elérhető (vagyis hol elérhető volt, hol nem).
Sajnos meg kell várni amíg megjavítják nem tudunk mit tenni

Sürgős problémával kapcsolatban a beta kukac vegzetur hu címre írjatok, Miklós igyekszik hétfőn válaszolni mindenre.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 6.92
népszerűRomantikus erőszakFérfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3136. hozzászólás - 2012.05.03. 11:15:03
Pontosítok: István szerint a hibát az én szolgáltatómnál kell keresni.

holott a Beholder szolgáltatója volt hibás.
Pontszám: 6.50
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3137. hozzászólás - 2012.05.03. 11:20:16 (Válasz Romantikus erőszak #3136 hozzászólására.)
Nincs igazad, nem a Beho-s szolgáltatónál volt a hiba. Én digikábelesként simán elértem minden szervert. Te is elérted volna, ha nem a gyári DNS szervert használtad volna (amivel a hiba volt), hanem manuálisan megadtál volna egy működőt, vagy kézzel a host fájlba bírtad volna host név IP cím párost, ahogy azt itt javasolta is valaki.
Pontszám: 7.78
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3138. hozzászólás - 2012.05.03. 11:28:09 (Válasz Romantikus erőszak #3136 hozzászólására.)
Olvasd el még egyszer: NEM a BEHO szolgáltatója volt a hibás. Egy internetszolgáltatóktól független, a T-com által üzemeltetett domain name serverrel volt gond, amit szinte minden Magyarországon netező használ, függetlenül, hogy T-comos, Inviteles, UPC-s, stb... Olvass utána a hírekben, miről szóltak. Kb olyan, mintha az ELMÜ-t/DÉMÁSZ-t/egyéb áramszolgáltatót szidnám, mert a paksi atomerőmű leállt és nincs áram.

Mindemellett olvasd el Helion idézetének a végét is, hogy milyen email címre kell(ett) írni, ahol Miklós válaszolt. Oda írtál? Ha nem, akkor tedd meg, hátha még fognak segíteni, annak ellenére, hogy a hétfő már rég elmúlt.
Pontszám: 7.61
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3139. hozzászólás - 2012.05.03. 12:01:55
Remélem még ketten-hárman beírják hogy milyen mocskos bunkó a Beho, és hogy bizony adják vissza pénzemet
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.16
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
3140. hozzászólás - 2012.05.03. 12:04:58 (Válasz LanMaffia #3139 hozzászólására.)
Milyen m... b... a BEHO és adják vissza nekem LanMaffia pénzét. Így gondoltad?
Pontszám: 7.61
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!