Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
kedvelt tagHollofiaFérfi
Végzetúr tanonc
40 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1061. hozzászólás - 2010.03.08. 23:07:41
A hozzászólást Hollofia módosította 2010.03.08. 23:13:31-kor
v3 Hollofiver
Pontszám: 6.86
népszerűtlenDrachusFérfi
Végzetúr tehetség
142 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1062. hozzászólás - 2010.03.10. 12:11:11
30as a szakértelem szintem, és nem tudom tovább fejleszteni, pedig mutatja h menyni le lenne a következő szint...ez miért van?

vki megcsinálná?
Ha hülyék vagyunk, legyünk sokan!
Pontszám: 2.50
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1063. hozzászólás - 2010.03.10. 12:12:56 (Válasz Drachus #1062 hozzászólására.)
valoszinu elerted a szakertelem jelenleg elerheto maximalis szintjet ...
Time in a bottle
Pontszám: 4.03
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1064. hozzászólás - 2010.03.10. 12:40:45 (Válasz Drachus #1062 hozzászólására.)
Milyen szakértelemből? A tanulásra gondolsz? Mert ezt csak az akadémia nevezetű szövetségi épület segítségével lehet növelni és akkor hatására bizonyos szinteken új szakértelmeket tanulhatsz.
Pontszám: 8.00
kedvelt tagRogalndornFérfi
Végzetúr mester
566 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1065. hozzászólás - 2010.03.10. 13:28:52
Üdv mindenkinek.

Érdekes dologgal találkoztam, az idomítatlan befogott lényeimnél kisajtoltam az egyiket, és közben eltűnt egy másik is.
Nem engedtem el és nem is sajtoltam ki.
Egyszerűen eltűnt.
Kicsit furcsa, és igazából azért zavar mert pont olyat szeretnék most gyűjteni kettőt mint ami eltűnt.
Ha valami okot tudnátok a jelenségre azt megköszönném.
A V3-on történt az eset.

(Eredetileg a kérdezz, válaszolunk topikba írtam de javasolták, hogy inkább ide,....úgy ,hogy átmásoltam ide. )
Bunkó vagyok, mert megérdemled.
Ha valamit nem értek attól még nem a másik a hülye.
Ha te vagy a hülye arról meg a másik anyja nem tehet.
Pontszám: 5.94
népszerűtlenFonixportalFérfi
Végzetúr tanonc
29 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1066. hozzászólás - 2010.03.11. 07:56:52
Újabb hibás kérdés válasz kérdés melyik magyar játék?
Válaszok közt volt kő,papír,olló ugyebár ez a jó és ezt kaptam és utolsó kérdés volt így még azt se lehet mondani duplán kattintottam!
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: címerekkel foglalkozó segédtudomány
Pontszám: 4
kedvencgizmoFérfi
Végzetúr tanonc
30 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1067. hozzászólás - 2010.03.12. 17:57:48
Hello, nem tudom, hogy jelentették-e már, mert aprócska probléma, ha toplistáknál kaland alapján rendezel, akkor eltűnik a "Mutasd a saját karakterem helyezését!" gomb, meg a "Vagy mutasd nevű végzeturat." Mező, sőt még az "Ok" gomb is.

Firefox 3.6ot használok.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1068. hozzászólás - 2010.03.12. 18:36:31 (Válasz Fonixportal #1066 hozzászólására.)
Idézet: Fonixportal - 2010.03.11. 07:56:52
Újabb hibás kérdés válasz kérdés melyik magyar játék?
Válaszok közt volt kő,papír,olló ugyebár ez a jó és ezt kaptam és utolsó kérdés volt így még azt se lehet mondani duplán kattintottam!
Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: címerekkel foglalkozó segédtudomány


istenem. a jó topikot nem találod és a magyar oktatási rendszer remek példájaként értelmetlenül, központozás nélkül írsz. nem hiszem, hogy tudnánk értelmezni, amit közölni akarsz, bár nem tudom, kiben merül fel, hogy a kő - papír - olló magyar játék lenne.

ízlelgessük:

"Válaszok közt volt kő,papír,olló ugyebár ez a jó és ezt kaptam és utolsó kérdés volt így még azt se lehet mondani duplán kattintottam!"
Pontszám: 4.59
fórumozóCsinoszanFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1069. hozzászólás - 2010.03.13. 09:06:12
Sziasztok. A világ 1en az elementáris fúzióm 18-as. 4 és fél percnek kellene lennie a vadászataimnak, de 5 perc a vadászatom. Tudtok ebben segíteni? Előre is köszönöm, Csinoszan.
Pontszám: 5
fórumozóPhobos7Nő
Végzetúr tehetség
156 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1070. hozzászólás - 2010.03.13. 15:46:30
sziasztok

mi ez a be nem ígért karbantartás, hol be tudok lépni, hol kidob, hol semmi...
Pontszám: 6.50
irritálóProbapetjaFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1071. hozzászólás - 2010.03.13. 15:50:06
Azt szeretném megtudni h vajon miért nem kapunk tájékoztatást immáron vagy 5jére h a szerver megint szórakozik??? Plussz amitől szétvet az ideg ,h elkezdtem gyűjteni 1.5milla LE-t mert egyszerre szoktam kimaxolni amit akarok és közben portyázok és vadászok... na a legutsó emlékem a mai napról h 475ezer LE-m van. Erre fel belépek még amig lehetett és alig van a fele meg???!!! Szeretném ha utánanéznétek mert ez így nem fair...
V3 AFejedetBeleveremAFalba
Pontszám: 7.28
kedvelt tagAveoFérfi
Végzetúr
80 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1072. hozzászólás - 2010.03.13. 15:55:46
Azt ezért legyen az ember prémiumos!
Pontszám: 1
kedvelt tagSzandra2222Nő
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1073. hozzászólás - 2010.03.13. 16:05:10 (Válasz Aveo #1072 hozzászólására.)
Ne legyél. Senki nem teszi kötelezővé. A leállás a nem prémiumos játékosokat is sújtja, vagy úgy gondolod ők nem számítanak?
V1 - Fujiko
V2 - Hiju
V3 - Kéla
V5 - Cefka
Pontszám: 4.69
közellenségDiploFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1074. hozzászólás - 2010.03.13. 16:12:49
hali
egyre idegesitobb, h nem tudunk elore tervezi a varatlan szerverleallasok miatt, ami gondolom minden vilagon aggaszto, de most, h megy a 4-es vilag, ahol nem csak a haromszoros sebesseg miatt jelent ez nagy kiesest, de ott a szerver-gyozelem feltetelekent megadott epikus-gyozelmeket is lehetetlenne teszi.
egy-egy ilyen leallas rengeteg szervezes es elkoltott LE, olykor osko felhasznalasat teszi tonkre, amirol egyetlen jatekos sem tehet. jo lenne (a nem vart leallasok eseten) ezt valahogy kompenzalni, a jovoben pedig valamilyen modon ertesiteni a jatekosokat, h keszuljenek fel erre.
felmerult bnnem a gondolat, h van-e ennek barmi koze az uj design-hoz, mert azutan kezdodtek a problemak, h azt megvaltoztattatok
raadasul semmivel nem lett jobb.
ha legkozelebb fejleszteni akarjatok a jatekot, akkor inkabb valami hasznosat csinaljatok vele.
Pontszám: 1
fórumozóNeonFluxFérfi
Végzetúr
72 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1075. hozzászólás - 2010.03.14. 09:40:03
tegnap amikor beléptem, akkor eltűntek a gombok designjai..ma amikor belépek, fekete a háttér..a fejlécből csak az animált részek látszanak...(firefox-nál)

De internet expolrerrel tökéletesen működik.
Pontszám: 5.52
fórumozóBanyamamaNő
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1076. hozzászólás - 2010.03.14. 19:29:08
Minden ma 17óra előtti csatám csak a listában látszik, ha meg akarom nézni azt irja nincs ilyen csata.
Pontszám: 5
kedvelt tagBlobFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1077. hozzászólás - 2010.03.14. 22:06:38 (Válasz Banyamama #1076 hozzászólására.)
Dettó: semmilyen mai csatám nem létezik... ja, és FF alatt a fórum utolsó oldalához való kattintáshoz jobbra kell scrolloznom, mert végigadja az összes lehetőséget 1-55. oldalig...
Pontszám: 6.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1078. hozzászólás - 2010.03.14. 22:50:28
Ugyan olvassátok már el a szerverleállásokról külön indított topicot is, ne csak Write only üzemmódban legyetek.
Nem hiszem el, hogy ennyire nem szúrja ki sokaknak a szemét, hogy van egy ilyen topic, amibe folyamatosan írja Miklós a helyzetjelentéseit...
Pontszám: 4.48
kedvelt tagBlobFérfi
Végzetúr poronty
5 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1079. hozzászólás - 2010.03.15. 07:20:01 (Válasz Craslorg #1078 hozzászólására.)
Már elnézést, de nem hiszem, hogy probléma-megoldást keresve nem gyakorlott fórumozónak nekem a hírek topikban kéne nézelődnöm. Logikusabb lenne itt, nem? Vagy fejből vágnom kéne?
Pontszám: 7.50
népszerűAlettaNő
Végzetúr poronty
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
1080. hozzászólás - 2010.03.15. 07:42:14
kb. egy hete játszom ezzel a játékkal és eléggé meg vagyok lepődve, mert rengeteg gond van vele. Sokszor nem lehet betölteni az oldalt, a sok szerverkarbantartás, amivel e pár nap alatt találkoztam, kicsit furcsa. Jópár internetes játékhoz van/volt szerencsénk, de egyik se volt ilyen szempontból ennyire nehézkes. Ráadásul a tegnap délutáni karbantartás óta vadászat alatt a kvíz kérdéseket nem lehet használni. Beadja a kérdést, bejelölöm a szerintem jó választ, rákattintok a kész gombra és semmi. A vadászat végén meg nem frissít automatikusan a játék.
Jó a gémem, jó az internetem, még mielőtt bárki is ezzel jönne, és csak ezzel az oldallal vannak problémák.
maga a játék tetszik, pont ezért rendkívül bosszantó számomra, hogy folyamatosan alapvető hibákba botlom.
Pontszám: 6.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!