Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Hibajelentés (új)
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
501. hozzászólás - 2009.10.25. 13:01:23
Nem vagy buta csak legbelül egy állat mint ,mi Hiú ábrándokat kergetsz
Pontszám: 5.29
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
502. hozzászólás - 2009.10.25. 13:03:57 (Válasz Rokamoka #500 hozzászólására.)
Bekerültél volna? Tééééényleg? Nem hiszem...de a részletek megfigyelése sosem tartozott az erősségeid közé, ezek szerint De ez már nem az én bajom... (A vérmókusos szöveg pedig már június óta ott van...bocs...de ez nem jött össze )

Ne leplezz le? Ne tudnád ki vagyok? Ugyan...engem nem zavar...ha pityu megkért rá, az ő dolga

Nem tudom mi van a fórumon, mert nem vagyok fenn...van most más amivel foglalkozom...

Pontszám: 5.55
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
503. hozzászólás - 2009.10.25. 13:05:02
Azért azt hozzátenném hogy azok akik nem vesztettek semmit az átállítással mélyen hallgassanak, mert csak aludtak és jó volt és jajj de jó vasárnap van nem kell csinálni semmit.

Mások akik a közösség érdekeit szem előtt tartva hajnalban még játszottak (gondolom roppant élvezetes hajnalban óránként epiket ütni), akiknek éjszaka van szabadidejük játszani és 100.000LÉ-vel pihentek és ne adj Isten csak kedden tudnak megint gép elé kerülni, mert miért is ne?

Akik itt beszólnak ezeknek az embereknek akik dühösek csak annyit kérdezek, hogy volt-e már olyan veletek hogy azt mondtátok, csak most ne legyen áramszünet, mert... Na és akkor hogy esett volna ez a tudálékos okoskodás halmaz amit egyesek előadnak. Ne hirdessétek már az igét hogy aludni kell, meg csak játék, amikor ti mind olyanok vagytok hogy képesek vagytok órákat ülni a Végzetúr előtt egy adott célért, és ha ilyen történt volna veletek hasonlóan idegbetegek lennétek.

Örülök hogy meggondoltam magam és nem hajnalban vadásztam el 200CSPt.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.73
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
504. hozzászólás - 2009.10.25. 13:07:57 (Válasz Rokamoka #500 hozzászólására.)
Szerintem igazad van, de kompenzációra ne számíts.

Én is még éjfél előtt benyomtam a pihenést, manás cucc fel, és beraktam egy filmet, hogy azután, még lefekvés előtt építsek egy nagyot. Vége a filmnek, jövök a gép elé, és nem megy VU. Csöppet meglepett, hiszen messze volt még az időzónaváltás, és a 4 órát se értettem, hiszen 3-ról 2-re kell állítani, hogy jön ide a 4 óra. Sebaj, annyi baj legyen, ott áll a karakter védtelenül, állatok morálja reggelre béka segge alatt lesz, megszoktam...

Tenni sajnos ezek ellen az idegesítő apróságok ellen nem lehet semmit
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.81
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
505. hozzászólás - 2009.10.25. 13:09:03 (Válasz LanMaffia #503 hozzászólására.)
Lan...bocs...de ismersz...ha bármi ilyen bajom volt (áramszünet, elszállt a net mert vihar vagy isten tudja mi történt...) egyszer nem jöttem fel panaszkodnia fórumra...az ő döntésük volt, nem jött be. Pont. Ezen nincs mit pörögni.

Nem volt kötelező éjjel epiket verni...az ő közösségi döntésük volt. Ennyi. Van amikor a technika ördöge is előkerül...ha valaki nem számol vele...nos ne várjon kárpótlást és sült galambot. Ennyit erről, komolyan.

Pontszám: 6.29
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
506. hozzászólás - 2009.10.25. 13:09:04
Piciklon....ez eggy játék....én és a csapatom VASÁRNAP HAJNALIG zúztuk az epikust....és ne sajnálj...ne nevess...se semmi....mert remekül szórakoztunk...és ha bár ténylegesen rengeteg időt kell ráfordítanunk a játékra ahhoz hogy evickéljünk....nem azért tesszük mert betegek lennénk....vagy akkora kockafejüek...eggyszerűen szórakozunk....és jól érezzük magunkat...egymás társaságában...és lehet itt poénkodni meg oltogatni mindenkit ezerfelé....de ez eggy versenyszerver....konkrét céllal....és ha nem veszi az ember komolyan a játékot....akkor semmi esélye nincs....tehát ez eggy nagyon komoly probléma is lehetett volna...és nem vagyok kárörvendő....de örülök annak hogy nem csúsztunk bele az adott időszakba....mert nem sokon múlott...és más is járhatott volna ugyanúgy ahogy a Khatifok...és akkor keményebben menne sztem a sírás...mert így kívülről persze egész más mint megélni....meg könnyű tojni rá....csak azt nem értem hogy te minek szólsz bele....milyen jogon...milyen alapon....és eggyáltalán miért válaszolsz rá....ne szólj bele más játékába....és inkább fordulj te ápolókhoz mert eléggé úgy fest hogy csak a feltünési viszketegséged okán szólsz bele a dologba....sztem siralmas ez az egész...és elkedvtelenítő...ezzel a sok hibával....játék ide vagy oda...
Time in a bottle
Pontszám: 5.47
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
507. hozzászólás - 2009.10.25. 13:09:55
de volt már áramszünet,és képzeld kábelszakadás a szolgáltatómnál is...mégse rohangáltam sehova bármilyen kárpótlásért. De lehet ezekután bepróbálkozom LE kárpótlásért a fibernetnél ,mert kiüritettek mire lett net.De lehet Miklóséktól kérek én is
Pontszám: 4.12
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
508. hozzászólás - 2009.10.25. 13:12:36 (Válasz Piciklon #505 hozzászólására.)
Piciklon, a baj az, hogy itt nem a technika ördögéről van szó.

Lehet tudni előre fejlesztői részről is mikor lesz időzónaváltás, ez nem olyan, hogy hirtelen döntéseket kell hozni. Kis odafigyelés kellett volna, egy nappal előre kiírni, ennyi, nem több. Máris nem bosszankodott volna több tucat ember. Szerintem ez nem nagy kérés.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 8.42
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
509. hozzászólás - 2009.10.25. 13:13:59 (Válasz Faust0ne #506 hozzászólására.)
Na ezt se vágták még a fejemhez...feltűnési viszketegség? Hmm... érdekes...voltam már a farok rossz végén, és? Nem panaszkodtam, megoldottam. Ennyi

De igen..."beteg" voltam...de már 3 hónapja tiszta vagyok...már nem a játék a legfontosabb, hanem az ÉLETem

Ennyi. Piciklon kiszáll.


*Morti: de az. A Behonál többszörösen élnek Murphy törvényei...csak van aki nem kalkulál vele...kellemetlen
A hozzászólást Piciklon módosította 2009.10.25. 13:15:01-kor

Pontszám: 4.96
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
510. hozzászólás - 2009.10.25. 13:14:32
Én aláírom, hogy nagyot vesztettek ezzel, oda egy pici előnyük (direkt írtam picit), és meg is értem a felháborodást, a helyetekben én sem lennék nyugodt. Azt nem tudom, hogy követelnék-e plusz egy epikust... remélem meg sem fogom tudni. Azt már kikérem magamnak, hogy ez miatt van jogtalan előnyünk, ez hülyeség úgy ahogy van. Amit letettünk az asztalra, azt ettől függetlenül tettük le, Ti vesztettek tőlünk függetlenül, mégha nekünk ez úgymond jól is jött. Egyébként meg könyörgöm, 10. epikusnál járunk, nem ezen fog eldölni, hogy ki nyeri meg, az előző felvetésemet inákább módosítom, megígérem Nektek, hogy nem ezen az egy epikuson fog múlna a győzelem.

De megközelíthetném egy másik szemszögből is, ha nálatok 15 olyan fanatikus tag van, akik képesek szombat éjjel epikust ölni, akkor borítékolhatjátok is a győzelemet, úgyanis nálunk 5 ilyet nem szednél össze. Na jó, lehet egyedül lennék.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5.70
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
511. hozzászólás - 2009.10.25. 13:15:05
Csak annyit szólok még hozzá hogy képzeljetek el egy ilyen helyzetet (tudom lehetetlen) egy Travian gyors szerveren, mondjuk 3 nappal a vége előtt. Ott valaki meglincselnek az biztos.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 9.02
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
512. hozzászólás - 2009.10.25. 13:18:39
az a baj...hogy itt oltogatjátok a saját riválisotokat kárörvendve hogy:... ugyan nehogy már sírjatok....és ez adja az igazi jellemzést nektek....örüljetek annak hogy így jártak...de nehogy már még ti is oltogassátok is őket....maradjatok csendben és lapítsatok....nem kell hangoskodni....mert igazuk van...és valós hátrányba kerültek...
Time in a bottle
Pontszám: 8.15
fórumozóFaust0neFérfi
Végzetúr mester
714 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
513. hozzászólás - 2009.10.25. 13:23:20
na jó befejeztem én is az offot...elég lessz sztem....Pityu...én sem kérnék kárpótlást....de a fórumot tutira szénné sírnám....és nem elsősorban magam miatt....na cso...
Time in a bottle
Pontszám: 8.17
népszerűtlenMind1Nő
Végzetúr mester
414 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
514. hozzászólás - 2009.10.25. 13:26:04 (Válasz Faust0ne #512 hozzászólására.)
Elöször is,baromira idegesitő ez a sok pontozás,irj már normálisan.
És miért kéne nekünk lapitani? Meséld már el.....majd a végén még mi tehetünk a szerverleállásról is ,nem? 10:10 az állás,én nem látok kézzelfogható hátrányt. Mellesleg ne bohóckodjunk már komolyan 1 darab epikuson,nem hinném hogy ez fogja eldönteni kinek lesz meg elöbb az 50 db.

Pityu ...kikérem magamnak,bármikor éjszakázok Veled ismét,mondj egy dátumot
Pontszám: 4.03
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
515. hozzászólás - 2009.10.25. 13:27:24
en nem vagyok olyan nyugodt vermersekletu, mint mokus. Fausttal es LanMaffiaval ertek egyet teljes mertekben. en a szemelyeskedestol sem tartozkodom: fajmosok, igen mokas, hogy ugy tesztek, mintha mi sem tortent volna, holott nagyon jol tudjatok, mekkora gusztustalan elonyt/hatranyt (attol fugg, honnan nezzuk) krealt ez a szarsag. tovabba, hogy az ultramegakocka brigad, akik tokmindegy, mikor jar le a licit, mar 10-en utik a kovetkezo epikust, papol arrol, hogy ez csak jatek, es milyen szanalmas, hogy egyesek egyetlen alkalommal hajnali kettoig fenn mertek maradni.
nem szabadna kiadnom belso infot, de mivel mokus nem olvas tobbe nagyforumot, megoszthatom veletek, hogy napokig szamolgattunk, mire kijott egy nagyon ugyes tervezet, ami eletgyilkolas nelkul biztositotta volna, hogy nemhogy behozzuk, lehagyjuk a fajmot, ami mashogy lehetetlen, a fentebb leirtak miatt. ennek most kerek-perec annyi.
oke, legyen, nem ti kerultetek elonybe, mi hatranyba, tok8. mindannyian tudjuk elozo v4rol, hogy fel fog gyorsulni a tempo, naponta ket epikus esik el, stb., tehat igenis, ez a sok oras csuszas konnyen donto lehet.
attol meg a fenekunket kitorolhetjuk az allatok meggyogyitasaval, nektek, mint elvileg hozzaertoknek, nyilvan kell ecsetelnem a torteneseket, amik hatalmas psziches es eroforrasbeli vesztesegekhez vezettek.

egyebkent BM az elejen tisztazta, hogy nem veletek akarunk vitazni errol, de ti a szokasos arrogans modszeretekkel jottetek lenezni elefantcsont-tornyotokbol, es idebofogtok szaz szazalekosan alszent valamiket.

ezzel szemben itt van a Lordok vezetoje, aki lemaradasbol is kepes felfogni, mekkorat bsztak ki velunk, nem pedig feltik az elonyuket.
A hozzászólást Ludovek módosította 2009.10.25. 13:32:01-kor
Pontszám: 7
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
516. hozzászólás - 2009.10.25. 13:33:52 (Válasz Ludovek #515 hozzászólására.)
Mi nem tehetünk arról, hogy a véletlen belesz@rt a levesetekbe, mégis olyan kompenzációt kértek Miklóséktól ami ránk nézve (állatfajm) káros. Úgy érzem nem csoda, ha mi is fel vagyunk háborodva ezen. Én személy szerint átérzem a problémátokat, de egyáltalán nem tartom jogosnak a követeléseteket. Hülyeség az egész. Az ilyen békákat le kell nyelni a beholdertől, megesik.

Ettől függetlenül akár meg is kaphatjátok azt a +1 epikust felőlem, ahogy Pityu is leírta nem ezen fog múlni.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5.93
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
517. hozzászólás - 2009.10.25. 13:37:50
Ti is tudjátok nagyon jól hogy igenis sok múlik ezen a pár órán, dehát nemis várom el tőletek hogy majd pont a rivális szövetség tagjai támogassanak minket. Ettől függetlenül jogos a kárpótlási követelésünk, bárki bármit mond. Amúgy meg ha ennyire hangoztatjátok hogy nem ezen fog múlni a győzelem sorsa, akkor miért küzdtök ennyire ellene?
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.44
népszerűtlenLudovekFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
518. hozzászólás - 2009.10.25. 13:45:21
11 orat buktunk, 12:40-et kerunk vissza. ebben semmi inkorrekt nincsen, tekintve a plusz erofeszitest, a moralis osszeomlast, a gyogyitalokat, a lofsz alvast, sorolhatnam.
23.500-rol leutottuk 1000-1500 koze, tehat a plusz 3K EP sem teljesithetetlen keres, figyelembe veve a korulmenyeket.
Razz jol mondja, nem varhatjuk el, hogy mellenk alljatok, de vakitani nem kellene a nepet, mert mi nem vagyunk olyan hulyek, mint azok, akik meg drakint keresik. foleg, hogy a vezetonk sokkal tobbet tud rolatok, mint szeretnetek - lehet rohogni, igy van -, tehat a mi szemunket hiaba probaljatok szurkalni.
ti nem tehettek rola, nem is titeket hibaztatunk. azt gondolom, amikor mokus eldontotte, hogy kihozza ide a dolgot, benne volt egy joszandek is, hogy ez ellen felszolalkozhassatok, de hogy ilyen badar, krealt indokokkal gyertek, ez nem ratok vall.

oszinten szolva, nem is tudom, mennenk-e valamire a +1 epikussal, mert azon kivul, hogy moralisan padlon vagyunk - bar reggel ennek ellenere megmutattuk, mennyire osszetartunk -, a verseny szepsege is elveszett, jatekelmeny minuszban, taktika borult, stb.
Pontszám: 7.17
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
519. hozzászólás - 2009.10.25. 13:46:53
Miklós! Kérlek, írd be nekik az epikust!
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.91
kedvelt tagRazzFérfi
Végzetúr mester
269 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hibajelentés (új)
520. hozzászólás - 2009.10.25. 13:48:25
Nalátod, ha cinikusan is, de megyaz.
V4 - Razz, Henger Elek, Gézengúz, BoxXx, Kolosszus
V5 - BoxXx
Pontszám: 6.19
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője