Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Portya + végzetúr reform
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
281. hozzászólás - 2009.07.07. 21:54:17 (Válasz Vaczakka #280 hozzászólására.)
Nem tudom hanyadik szintű vagy és hány állatod van, de mikor 4 állat 4 portya alatt összesen 8000 sebet kap (fejenként 2k-t) azt nem tudom hogyan lehetett megoldani régebben, anélkül, hogy folyamatosan a gép előtt ülök.

Ezzel csak arra akartam rávilágítani, hogy szükség volt a fejlesztésre, hálásak vagyunk érte a játékvezetésnek.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
282. hozzászólás - 2009.07.07. 21:56:18 (Válasz Vaczakka #280 hozzászólására.)
Minél magasabb szintű egy állat, annál tápabb....ha nem is a sebzés miatt, de az elnyelés miatt baromira....

up: csak ugye jó lenne, ha a varázslatba is beleszámítana az elnyeslés:(
A hozzászólást Eliteninja módosította 2009.07.07. 21:56:44-kor
V1:Eliteninja
Pontszám: 3
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
283. hozzászólás - 2009.07.07. 22:19:00 (Válasz Ricardo #281 hozzászólására.)
Hát én még egy csatában nem kaptam több sebzést állatra, mint ~250. Nem tudom, te ezt hogy hoztad ki, de elég irreálisnak tűnik számomra.

Eddig epikus ellenféltől (83. szintű) kaptam a legrondábbat, nem mentettem a varázslatát

49. szintű vagyok, 3 állatom van.

Ha valaki 500-et kap állatonként egy csatában, szerintem valamit nagyon nem jól csinál(t).

Bocs, szerk: elszámoltam magam
A hozzászólást Vaczakka módosította 2009.07.07. 22:20:37-kor
Pontszám: 3
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
284. hozzászólás - 2009.07.07. 22:19:56 (Válasz Vaczakka #283 hozzászólására.)
2000-et négy portya alatt, azaz csatánként 400-500, nem elképzelhetetlen.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
285. hozzászólás - 2009.07.07. 22:28:09 (Válasz CaveMaN #284 hozzászólására.)
Amennyiben fullba kapja a varázslatot, és nincs egy szem vastag bőre sem, akkor megeshet.

Ez esetben viszont nyilvánvaló, hogy ki kellett volna fejleszteni a vastag bőrt. Ha nem is mindent, de azért fog valamennyit vissza.

Legutóbb kinetikus detonációtól kaptam csúnyákat, de amióta elég magas az IQ és jó a szerencse, ritkán van, hogy telibe kapom.

Mondjuk azt nem értem, hogy miért kapja meg mindegyik állat ugyanazt a sebzést, és miért nem oszlik el köztük. Végül is az lenne a reálisabb, nem? Ez viszont lehetne fejlesztés.
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
286. hozzászólás - 2009.07.07. 22:32:15 (Válasz Vaczakka #285 hozzászólására.)
Majd amikor a kataklizma oszt téged is akkor rájössz
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5.33
kedvelt tagVaczakkaFérfi
Végzetúr mester
475 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
287. hozzászólás - 2009.07.07. 22:48:09 (Válasz CaveMaN #286 hozzászólására.)
Majd meglátjuk
Pontszám: 5
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
288. hozzászólás - 2009.07.07. 22:52:02 (Válasz Vaczakka #287 hozzászólására.)
Így van...fogsz még sírni a dögeid tetemei fölött:D
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.25
népszerűMixmaxFérfi
Végzetúr tanonc
17 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
289. hozzászólás - 2009.09.28. 14:05:18
Segítségeteket kérem:

Nem találok képletet, vagy bármilyen adatot arra vonatkozóan hogy az általam kezdeményezett portya bukásakor mennyi a vesztett LE.
Sem itt a fórumban sem a wikidoton nincs semmi erről.

A wikidoton http://vegzetur.wikidot.com/portya csak a nyertes portyáról szól:
Jutalom
A sikeres portyázás jutalma...

Javaslom kiegészíteni ezt a bizonyos "Jutalom" pontot ezzel:
A sikertelen portyázás jutalma...

Azt tapasztalom ugyanis hogy sikeres portyakor 15% -ot nyerek, -ez renben(naná! )-, viszont sikertelen esetén bukok közel 20%-ot prémes kariként. (módosítók nem nagyon vannak még a szintemen /-kreatív +3/)

Kérdezem továbbá hogy a prémiumos előfizetés módosít -e a "sikertelen portyázás jutalma..." -n?

Igazából megvezetve érzem magam egy kicsit, mert amikor ezt olvastam a prémium tagság előnyeiről:
- "•ha harc során veszítesz, csak kevesebb lélekenergiát rabolhatnak tőled, mint halandó társaidtól" -
arra gondoltam hogy ha általam kezdeményezett portyában veszítek akkor is van kedvezményem a prémium tagság miatt, emiatt az egy dolog miatt fizettem elő, a többi előny nem érdekel.

Bizonyára rosszul értelmezek valamit és az én hibám, ám pontosan emiatt kérdezek inkább.
Help pls!
Pontszám: 8
népszerűMinMFérfi
Végzetúr tehetség
112 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
290. hozzászólás - 2009.10.22. 22:19:47
Nem tudom, hogy van-e értelme előre hozni ezt a topikot, majd kiderül...

Tehát: általános vélemény, hogy a portyában egyre kevesebb az LE. Esetleg a portyára alternatíva lehet egy új szakértelem, a megvesztegetés. a dolog még bennem sem alakult ki igazán, de felvázolok pár lehetséges irányt:

A.) Szaki szintenként 0,5/1% esély arra, hogy a téged támadó hatalmasabb ellenfelet néhány kiégett őskő segítségével meg tudod győzni arról, hogy hasznosabb, ha nem koptatja a koponyádon a buzogányát... (szaki max. 50), a felhasznált kiégett őskövek száma függhetne pl. a szintkülönbségtől.

B.) 10 szaki szintenként 1 kiégett őskővel kevesebbre van szükséged az ellenfél megvesztegetéséhez, de minimum az eredeti darabszám felére.
Ennél a verziónál be kellene tenni egy új opciót a játékba, a megvesztegetést. Beállíthatod, hogy a rád támadó magasabb szintű végzeturat megpróbálod-e megvesztegetni és mennyi kiégett őskövet szánsz rá. Persze a támadó oldaláról lehetőséget kell adni ennek az elfogadására/elutasítására a felajánlott mennyiség ismeretében, esetleg a fertőzés mértéke is beleszólhat a döntésbe...

Namármost, eddig ez nem sokat segít a portyában szerezhető LE problémáján, mivel a kiégett őskő a tényleges vásárlásnál adott szorzón kívül nem tud semmi értékelhető mutatványt. Ha azonban erőforrássá léptetnénk elő, az új helyzetet teremtene. Pl. be lehetne váltani valamennyi LE-re, lehetne belőle valamilyen speciális tárgyat (kesztyűt, sapkát, tüskés tökvédőt/láncbikinit, vagy valamit) venni, egyéb összetevők(pl. kalandokban található/szerezhető spec. cuccok) hozzáadásával fel lehetne tölteni és fókuszkristályként felhasználni őket.
Értelemszerűen sikeres megvesztegetésnél nem lenne harc.

Ha volt már hasonló elvetemült elképzelés, szóljatok és takarítom a hozzászólást, ha még nem, akkor viszont szívesen venném a véleményeket és javaslatokat.
Pontszám: 9.10
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
291. hozzászólás - 2009.11.23. 11:45:31
Az nagyon jó, hogy le lett korlátozva, hogy magas szintű karakter alacsonyabb szintűtől kevesebbet viszek, de nagy ütötávnál ez már érdekes anomáliákat szülhet. Ezen kellene egy kicsit változtatni.

Tegnap kaptam egy támadást Leanthiltól (8 szinttel magasabb) sikerült 0 LE-t elvinnie. Leveleztünk, biztos, hogy volt Nála lélekenergia, azért valamennyit vihetett volna. Nálam 175k LE volt. Én ma megtámadtam őt, természesesen elvittem tőle a lélekenergiája 25%-át.

Azzal nincsen probléma, hogy én maxot nyerek (szerintem), viszont az, hogy ő ezt sehogy sem tudja visszaszerezni (1000 támadással sem), az nonszensz. Egy minimális összeget (mondjuk 5%) mindig vihetne.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 4.82
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
292. hozzászólás - 2009.11.23. 14:43:24 (Válasz MinM #290 hozzászólására.)
A kiégett őskő egy marketingeszköz. Miklós közlése szerint soha semmilyen erőforrásra nem lesz felhasználható. Ezen nem is érdemes agyalni.

Megvesztegetni pedig minek, ha úgyis elver, ha kell neki kiégett kifejleszti a lopást, és amellett, hogy lever (TP-t kap), LE-t visz, fejlődik az állata még kiégettet is lop. Szóval a megvesztegetéssel nem nyújtanál semmi extrát.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.46
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
293. hozzászólás - 2009.11.23. 14:49:27 (Válasz Mortimer #292 hozzászólására.)
meg aztán pár portya és byebye egy rakás kiégett, úgy meg nem sok értelme volt, jobb helye van a kristályosítóban, vagy aki szokta, felhasználja őskővásárláskor. százszor inkább verjenek agyon minthogy kiégettel fizessek. a szubtéri röhej, csak másoktól tudom beszerezni a kiégetteket.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 7.27
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!