Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Portya + végzetúr reform
kedvelt tagSzandra2222Nő
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
121. hozzászólás - 2009.06.01. 23:09:53 (Válasz Cthulhu #120 hozzászólására.)
Azért az nem lenne baj, ha arra lehetne szűrni, hogy ki hány %-on áll. Igy sosem találok olyat akit kivégezhetek...
V1 - Fujiko
V2 - Hiju
V3 - Kéla
V5 - Cefka
Pontszám: 1.67
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
122. hozzászólás - 2009.06.01. 23:14:00 (Válasz Szandra2222 #121 hozzászólására.)
Azt is kiíratnád, hogy kinél mennyi LE van?
A portyaablaknak csak 1 hibáját látom: olyanok is vannak benne akit ténylegesen nem tudok megütni és nem azért, mert pont elhalászták előlem.
A másik ami jó dolog lenne, ha a szövilapon vagy bármi más értelmes helyen látható lenne a Katakombázók neve.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagSzandra2222Nő
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
123. hozzászólás - 2009.06.02. 09:12:45 (Válasz Morroch #122 hozzászólására.)
Most is látod, hogy hány %-os, csak nem tudod rendezni. Nem a LE-t nem iratnám ki, jó így ahogy van
V1 - Fujiko
V2 - Hiju
V3 - Kéla
V5 - Cefka
Pontszám: 5
népszerűGyulas84Férfi
Végzetúr tehetség
238 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
124. hozzászólás - 2009.06.02. 09:13:14 (Válasz Szandra2222 #121 hozzászólására.)
Nekem meg egy olyan szűrő kellene, amibe beírhatom, hogy mennyit akarok rabolni és csak azokat a játékosokat dobja ki a portyalista akiktől legalább a beírt értéket el tudom rabolni




Pontszám: 7.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
125. hozzászólás - 2009.06.02. 10:16:24
Amit ténylegesen nem ártana megcsinálni: ne szerepeljenek rajta inaktív (több napja be nem lépett) játékosok. Aki nem lép be 2 napig, az tűnjön el portyalistáról.
Pontszám: 7.67
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
126. hozzászólás - 2009.06.02. 10:36:20 (Válasz Jeriko #125 hozzászólására.)
Én szívesen csinálnám inaktív játékosokon is az ismétlődő küldetéseket, már ha felbukkanna pár a portyaablakomban...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
127. hozzászólás - 2009.06.02. 10:40:52
elég lenne az, ha minden támadható kint lenne rajta. unalmas végigkattogni a toplistát és felfedezni, hogy annak ellenére, hogy üres a portyalista, legalább 5-6 támadható még van,
Pontszám: 6
kedvelt tagQuintFérfi
Végzetúr mester
255 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
128. hozzászólás - 2009.06.02. 13:42:44 (Válasz winnie #127 hozzászólására.)
Erre mondjuk az is megoldás lenne, ha frissítésnél nem ugyanazokat hozná vissza mindig, hanem a többi lehetséges célpontot is mutatná, rotációban. Tudom, ez nem annyira egyszerű, de hát valamilyen megoldás mégis jó lenne, mert jelenleg nagyjából ugyanaz a kb. 20-25 célpont bukkan fel minden frissítés után, pedig az én szintemen sokkal több lehetséges célpont van. Többek között ezért is javasoltam, hogy a láthatatlanokat lehessen kiszűrni.
A hozzászólást Quint módosította 2009.06.02. 13:44:52-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagSzandra2222Nő
Végzetúr tehetség
135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
129. hozzászólás - 2009.06.02. 14:11:17 (Válasz Gyulas84 #124 hozzászólására.)
V1 - Fujiko
V2 - Hiju
V3 - Kéla
V5 - Cefka
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
130. hozzászólás - 2009.06.02. 14:36:44
Nem értelek Titeket. Most pont az a divat, hogy azt támadjuk, aki nincs a portyalistában. Arra tökéletesen jó a mostani rendszer, hogy lássam kik nem vadásznak (azok vannak ép határ felett, ergó azok üthetőek).
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
fórumozóantilopFérfi
Végzetúr tehetség
169 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
131. hozzászólás - 2009.06.07. 11:44:17
új ötlet "lehet hogy van valahol de eddig még nem láttam"

rangokat lehetne kiosztani vagy ki érdemelni a szövetségen belül ami +dolgokat ad és a kari lapon is látszik
ilyen rangok lehetnének

Hős minden nap van 1* lehetősége hogy megüsse az epikust úgy hogy az ne legyen hatással az 1 órás időtartamra pl ha hátravan még fél óra akkor is megütheti és ugyanúgy fél órát kel várnia még.

kalandor minden nap kap +1 térkapu pontot a szerzet le a lélekkútba kerül és ha tárgyat szerez az megy a kincses kamrába

építő +5% hatékonysággal tud építeni

hóhér +1 embert vihet a kínzókamrába akiért 5% let kap de az a lélekútba kerül
A hozzászólást antilop módosította 2009.06.07. 11:44:58-kor
V1-antilop
Pontszám: 8.75
kedvelt tagKrazusFérfi
Végzetúr tehetség
105 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
132. hozzászólás - 2009.06.08. 21:33:23
Ezt a haladó fórumon vetettem föl de ide is bemásolom:

Ha a közösségi élménynél tartunk. A legendában szerepel számos tápos teremtmény.
Kristálypontból építhetne a 4 különbőző hordájú szövi egy épületet közösen, mondjuk, a Nagy Epikus Emlékmű néven. És akkor ha felépítették az épületet, akkor x kristálypont befizetése után legyőzhetik a legenda teremtményeit. egy teremtményt többször is megölhetnének, de minden egyes újrahívásnál több kristálypontot kellene beálldozni érte.
A teremtmények legyőzése után pedig mind a 4 szövi kap egy tápos epikus cuccot a kincseskamrájába, amire a mostani rendszer alapján licitálhat.
http://www.viccbazis.gportal.hu
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
133. hozzászólás - 2009.06.09. 21:22:27 (Válasz Krazus #132 hozzászólására.)
...és megindul a sírás, hogy "Már megint egy fejlesztés, ami a top szövetségeket még tovább tápolja, és másnak esélye sincs részt venni benne!"
Pontszám: 3
kedvelt tagSilveradoFérfi
Végzetúr tehetség
121 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
134. hozzászólás - 2009.06.10. 13:26:18 (Válasz Silverado #105 hozzászólására.)
Idézet: Silverado - 2009.05.27. 13:16:15
Szerintem is nagyon jó lenne, ha portyalistán vagy a karakterlapon látható lenne, hogy az illető éppen a katakombákban csücsül. Ugyanúgy, mint ahogy a láthatatlanság, a védelem itala, stb. is jelölve van.

Köszönöm szépen a fejlesztést!
Most már a szövetség taglistáján látható, hogy az adott szövetségből ki az aki láthatatlan és ki az aki a katakombákban csücsül. Ez egy nagyon hasznos fejlesztés, föleg hadüzenet küldése előtt érdemes megnézni.
Pontszám: 8.33
kedvelt tagSzuriloFérfi
Végzetúr mester
271 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
135. hozzászólás - 2009.06.16. 15:06:29
Nem gondoltam végig, de az nem lenne jó megoldás erre a magas szinten nem éri meg portyázni dologra, hogy bárki bárkit támad mindenképp szerez valamennyi LE-t ha nyer plusz ha az illetőnél amúgy is lett volna, akkor az még rájön extraként. Sztem ezt leprogramozni is semmiség. Most így hirtelen nem látom hátulütőjét a dolognak.
Világ2: Szurilo

"May your blades never dull"

Say you don't need no soul energie and I'll be satisfied....
Pontszám: 5
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
136. hozzászólás - 2009.06.16. 16:15:10
Az előbb rossz topicba írtam:
A minimum rabolható LE kérdés megoldásához lenne egy ötletem.

Mégpedig egy új rendszer bevezetése. A támadáshoz nem nyúlnánk hozzá,hanem egy új lehetőség: 'Rablás' / 'fosztogatás'. Nincs benne sebződés. Két érték befolyásolná a végkimenetelét. A támadó támadás+szerencséje, a védekező (védekezés+szerencse)*2vel szemben. A randomot valahogy bele kéne tenni,mert így elég könnyű egy gömbözéssel kiszámítani,hogy legyőzöd e vagy sem. Ha sikeres az akció, szinted*20LE(?)-t hozol. 10-es szinten 200LE, 50-es szinten 1000. Ha nem sikerül,-1000ÉP,vagy esetleg LE vesztés(összes nálad lévő LE 10-20%-a),lévén,akció közben elhagyod.A szerezhetőt még befolyásolhatná a szerencse is. Az alap kiszámítást és a számokat persze tovább kellene csiszolni,de alap ötletnek nem lenne rossz. Persze a fosztogatás nem számítana bele a háborúkba.
Az is felmerülne,hogy akkor a portyát megint nem segítjük ki,és még annyira se használná senki,mint most. Ezért fel kéne emelni a LE szerzést,mégpedig: ellenfél 15%-áról 20,sőt akár 25%-ra. Így max kreatívval az ellenfél 50% LE-jét hoznád. Tehát a 'fosztogatás' lenne a biztos kevés,a portya pedig a nagy zsákmányok,vagy nagy bukások tárhelye.

Megoldaná:
-Minimum LE portyázásnál probléma
-Rengeteg szakit be lehetne vezetni
-A szerencse valamit végre befolyásolna,de az építőrabszolgák(lévén kicsi támadás védekezés) ezzel nem járnának jobban

Persze van egy egyszerűbb megoldás is, új szakértelem,valami csilli-villi névvel.Hatása: Szakiszint*lvl-t biztos szerzel portyában. 50-es szint,50-es max szakiszint,2500LE.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 3
kedvelt tagAnginaPFérfi
Végzetúr tanonc
39 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
137. hozzászólás - 2009.06.17. 16:49:03
Én csak azt nem értem, h a vesztes fél miért nem kap TP-t? Hiszen ő is harcolt...
V3 - Lakusz - Pici Szövetség
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
138. hozzászólás - 2009.06.17. 17:29:49 (Válasz AnginaP #137 hozzászólására.)
de nem nyert. tök logikus lenne, ha valaki gyorsan veszít 20-at és szerez 200TP-t és a toplista élén 0 győzelem - 7000 vereséggel állna valaki.
Pontszám: 5
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
139. hozzászólás - 2009.06.17. 17:35:03 (Válasz Zokneenho #136 hozzászólására.)
Zohenko van ráció abban amit írsz de pár dolgot még figyelembe kell venni kivégzés és gyémánt bónusz.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
140. hozzászólás - 2009.06.17. 21:02:56 (Válasz Freez #139 hozzászólására.)
Ez csak egy alap ötlet,ami ha megtetszik a JV-nek,megtehetik a lépéseket,hogy lemakettozzák,kifejlesszék.De mivel úgy látom nem nagyon tetszik a többieknek(lepontozás),szvsz. elvetve.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője