Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Portya + végzetúr reform
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
221. hozzászólás - 2009.06.29. 18:04:21 (Válasz Mortimer #220 hozzászólására.)
Ezek szerint te testesíted meg a Miklós által elképzelt ütemben haladó játékost. Ez azért lehet megnyugtató a számodra, mert (ha kibírod addig) mire eljutsz a 101. szintű felszerelésig, addig jó eséllyel az el is készül.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
222. hozzászólás - 2009.06.29. 18:10:48
a portya TP maxolt szingulárissal és valóságformázással komoly táp lehet, pláne ha ezt meg is fejeled maxolt CSP bevétellel és nem pazarlod a CSP-t tubróra. 43 vagyok, 40-en kezdtem el komolyabban portyázni (mert építő kari voltam és szakiztam 24-től 36-ig, a portya nálam heti kb 10 alkalom volt). miközben erősödtem, a 42-es szintet kb egy pillanat alatt ugrottam át, a maxolt visszafogott fejlődés ellenére. mindez szinguláris és valóságformázás nélkül. most persze elfogyott a 100 PP és szívom is a fogam (kellene PP hogy gyorsabban fejlődjenek az állataim, kéne nagyon a vaóságformázás de egyelőre van fontosabb szakértelem is). de szerintem a top most megtorpant, kifogytak portya áldozatból, már csak a vadászat maradt. nem véletlen hogy ennyire könyörögnek hogy jöjjön a KH vissza minél hamarabb. ne vegye senki sértésnek, abszolúte megértem hogy komoly verseny van az első vonalban.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
223. hozzászólás - 2009.06.29. 18:12:25 (Válasz Darksol #219 hozzászólására.)
Hát nem tudom, mennyire volt leszimulálva a játék sebessége, illetve a karakterek fejlődése. A szingulárissal valószínüleg számoltak, hiszen nem egy küldetés is van, ami a fejlesztését szorgalmazza. Az viszont biztos, hogy ha nem került volna pp a játékba teljesen máshogy nézne most ki a játék...
A kereskedelem lekorlátozása biztos, hogy a tárgyak kifogyása miatt történt meg. Mostanra bőven 250-300 körüli kereskedelme lenne jópár játékosnak, persze turbóval.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
224. hozzászólás - 2009.06.29. 18:12:43 (Válasz Mortimer #220 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.29. 17:59:28
Nekem 0-s szingulárisom van, és 10-nél sose volt nagyobb, az is csak napokig, a felejtés küldetés miatt. És fórumkommentek alapján ezzel nem vagyok egyedül, ráadásul visszanézve több alkalommal még CSP-t is vesztettem, azaz lehetnék 63. szintű is.

loll, akkor te "átlagos" játékos vagy aki nem akar sietni well, isten hozott a "valódi" gamer-ek között ahol nem a szint számít
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
225. hozzászólás - 2009.06.29. 18:26:47 (Válasz Darksol #216 hozzászólására.)
hát jó, úgy tudtam Kaderának is megvolt a 170+.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
226. hozzászólás - 2009.06.29. 19:40:51
Nem akarok olyannak tűnni, mint aki nem tud leszállni a témáról, de muszáj:

TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 6.88
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
227. hozzászólás - 2009.06.29. 20:05:10
TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!

EZT AKARJUK!

TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!
Pontszám: 4.83
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
228. hozzászólás - 2009.06.29. 20:15:59
TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE ! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE !
Ja várjunk, nekem csak egy van...
Monnyonle...
Pontszám: 4.67
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
229. hozzászólás - 2009.06.29. 20:18:11
Szeretnénk ha menne a több állat gyógyítsa egyszerre vagy legalább azt tudni mi lesz a követelménye.
Köszönettel: a játékosok egy része!
A hozzászólást Freez módosította 2009.06.29. 20:18:26-kor
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
230. hozzászólás - 2009.06.29. 21:35:02
Majd ha a többség elég 61-re. Marhakellemes napi 4 kataklizmát bekapni az egyébként ultragyenge térkapus lénytől
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
231. hozzászólás - 2009.06.29. 21:40:21
Én bízok benne, hogy a probléma még előtte orvosolva lesz. Kezdem már unni, hogy a 20-as másodlagos varázslatot nemhogy a 20-as sebgyógyítás (úgy lenne logikus szvsz), de a 40-es sebgyógyítás sem tudja kompenzálni.

U.i: TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
232. hozzászólás - 2009.06.29. 21:41:36 (Válasz Mortimer #230 hozzászólására.)
Rá kell készülni 400 csp, maxos szinguláris és igyekezni kell 2 szintet lépni maximum 3 nap alatt Mindjárt nincs gond
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.67
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
233. hozzászólás - 2009.06.30. 17:26:05
újabb adalék a közelharc halálának oltárán: visszacsatolásnak hívják. én mint rubinos kérném szépen a következő fejlesztéseket:

- varázslat, ami visszalövi a belém lőtt varászlatsebzést
- tárgyak: fegyver: +22 erő/támadás/egészség
páncél: +15 erő/támadás/egészség
pajzs: +15 erő/támadás/egészség
és ezeket persze egyszerre, vagy szűk szintbeli keresztmetszetben. köszönöm.
Pontszám: 6.71
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
234. hozzászólás - 2009.06.30. 18:52:49 (Válasz Ricardo #231 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.06.29. 21:40:21
Én bízok benne, hogy a probléma még előtte orvosolva lesz. Kezdem már unni, hogy a 20-as másodlagos varázslatot nemhogy a 20-as sebgyógyítás (úgy lenne logikus szvsz), de a 40-es sebgyógyítás sem tudja kompenzálni.

U.i: TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!


nektek eleve több ezer ÉP-s állataitok vannak, nem? (bűvös kunyhó) nekem alig 1-2000-esekkel simán élnek és nem a 30-as sebgyógyítás miatt, ami turbózva akár 300-at is gyógyít (kunyhóval még többet). ott a vastag bőr. felhúzod 50-re és nincs gond. vagy 30-ra.

igazából kétféle játékstílus van: az egyik, hogy ha probléma adódik, akkor a meglévő eszközökkel orvoslod a problémát. a másik, hogy nincs kedved a meglévő eszközökkel orvosolni a problémát, inkább a játék szabályait változtatod meg. (érdemes észrevenni, hogy máskor viszont a játékszabályok JV általi megváltoztatása szül sírógörcsöt egyeseknél.)

persze, hogy jó lenne, ha lehetne többet gyógyítani, én is örülnék, bár nyilván nem változtatna semmit, hiszen így is, úgy is tudom gyógyítani az állatfarmot, csak furcsának tartom, hogy nem egy kis szövetséges sír, hanem olyan akinek 10-es bűvös kunyhója van.
Pontszám: 5.44
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
235. hozzászólás - 2009.06.30. 18:54:26 (Válasz Mortimer #230 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.06.29. 21:35:02
Majd ha a többség elég 61-re. Marhakellemes napi 4 kataklizmát bekapni az egyébként ultragyenge térkapus lénytől


nem kell bekapni. és ultragyengézve sem kell felvágni. attól, hogy ne simán lezúzod, más megszenvedhet vele. ezzel kvázi azt sugallod, hogy akinek gondot okoz a lény, az is ultragyenge. magas ló. hopp.
Pontszám: 3.00
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
236. hozzászólás - 2009.06.30. 19:44:59 (Válasz winnie #235 hozzászólására.)
Akinek gondot okoz a térkapus lény az ultragyenge igen.
Pontszám: 9.17
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
237. hozzászólás - 2009.06.30. 19:56:15 (Válasz winnie #234 hozzászólására.)
ÖÖÖ ... Én is tudom gyógyítani az állatomat, már vagy két hónapja nem volt ájult dögöm. De ehhez az kell, hogy fél óránként egyszer bejelentkezzek. A JV pedig azt mondta, hogy, ha kevesebb időt töltök a játékkal akkor sem ér hátrány.

Néha szokásom szintben nagyobbakra is portyázni, és mikor azt látom, hogy a varázslatkörben egy 10-20 közötti szakértelem miatt a 4 állatom összesen 2000-et sebződik, akkor kicsit meglepődök. Gyorsan utána számolok, ugyanekkora sebgyógyítással 10 óra alatt tudom ezt visszagyógyítani, turbózva 4,5 óra (természetesen minden fél órában bejelentkezek!).

Elhiszem, hogy Téged semmi nem zavar, de én úgy emlékszem, hogy Miklósék minden aránytalanságot meg szoktak szüntetni a játékban, ami egy-két vagy több játékos javát szolgálná. Valahogy azt az aránytalanságot elfelejtenek javítani, ami mindenkinek csak a kárára van.

Persze lehet fejleszteni sebgyógyítást és vastagbőrt is (mint már mondtam nekem is van mindkettő), de az nonszensz, hogy egy 20-as szakértelem ellen két 40-50 nagyságú szakértelemmel kell védekezni.

U.i.: TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE! TÖBB ÁLLAT GYÓGYÍTÁSA EGYSZERRE!
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.33
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
238. hozzászólás - 2009.06.30. 20:06:54
winnie, most komolyan, szerinted a több állat gyógyítása csak neki jó, a többieknek nem? 10-es sebgyógyításom van és 10-es vastag bőröm, az epikus néha csap 200 felett minden állatomon. mivel még alacsony szintűek ezért csak kevesebb mint 600 HP-juk van. miből gondoltad hogy csak a magas szintűek profitálhatnak abból hogy több állatot lehet egyszerre gyógyítani?
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
239. hozzászólás - 2009.07.03. 14:28:26
Bajnoki viadal: V1 és V2 --> varázslatkör... kösz!
V1: 392:740 --> 600 volt a varázslata
V2: 740:840 --> 710 volt a varázslata

taps és nagy bravó!!!!
Pontszám: 3
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portya + végzetúr reform
240. hozzászólás - 2009.07.03. 15:13:38 (Válasz Blazek #239 hozzászólására.)
Mit szeretnél, csak a közelharc számítson a viadalon?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!