Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Portyázási hatósugár korlátozása
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
81. hozzászólás - 2009.04.19. 18:48:08 (Válasz Ricardo #80 hozzászólására.)
ja, bocs. azt hittem, hogy fel kell húzni hozzá az akadémiát 8. szintre:)
Pontszám: 7.29
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
82. hozzászólás - 2009.04.19. 18:50:50 (Válasz winnie #81 hozzászólására.)
De Winnie. Az akadémiát az ultraspecializáció miatt mindenki felhúzza maximális szintre. Az nem plusz költség és egyébként is lehet csak kútból finanszírozni. 35. szint felett szerintem nincs olyan karakter akinek ez a lehetőség nem áll rendelkezésére.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
83. hozzászólás - 2009.04.19. 18:51:54 (Válasz winnie #81 hozzászólására.)
Egyszer el kell kezdeni
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
84. hozzászólás - 2009.04.19. 18:56:54
(Mielőtt winnie elkezdené, hogy "neki nem", de, neki is megvan rá a _lehetősége_, csak nem akarja.)
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
85. hozzászólás - 2009.04.19. 19:09:29
Jelzem, nekem sincs elég magas akadémiám. Nem is kell, nem sokan támadnak, de akkor is
Pontszám: 5
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
86. hozzászólás - 2009.04.19. 19:40:20
Az egészséges életmódot propagáló szövegeket nem feltétlen itt kell 500adszorra elhangoztatni, köszi. Itt a szintkülönbségrők kellene szó essen. Köszönöm.

Akkor téma on:

A portyázási szintet 4re limitáni kellene, mert 6 szintenként jön a következő generációs felszerelések. A csaták döntő többségében ez már eleve eldönti a kimenetelt.

Ezt lehetetlen kompenzálni bármennyire is legyen jó játékos az ember, bármennyire gyúrjon rá TÖre/szakértelemre.

És azt nem tudom elfogadni érvként hogy a kisebb ember fejlesszen 60 kereskedelmet a nagyobbhoz képest!

Elhangzott egy másik javaslat, hogy 4nél több szintet lefelé támadva ne kapjon az állat morált és tp-t. Ezt is szintén támogatom, és reális alternatívának tartom a támadási szintkülönbség csökkentéséhez.
A hozzászólást Varaszlo módosította 2009.04.19. 19:43:19-kor
Pontszám: 7.70
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
87. hozzászólás - 2009.04.19. 19:40:51 (Válasz Ricardo #82 hozzászólására.)
Azé akad.
Spec szégyenszemre 38-ason nekem sem áll rendelkezésemre, de már majdnem. És ahogy néztem a környékünkön lévő szövetségeket, még nekik is odébb van, és már 40-es tagok is vannak, talán nem is olyan kevesen.
Tudom, akkor még váltsunk szövit is.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
88. hozzászólás - 2009.04.19. 19:50:25
*edit: a tamadhatosag szintrendszerehez szerintem nem szabad hozzanyulni...


Na bele okoskodok ebbe a forumba is. (Hiaba, nagy ur a fuggoseg).
Egeszseg novelese, magikus regen, sebkotozes, stb. - ezek mind szep es jok, raadasul hasznosak is, de gondolom sokaknak nem oldjak meg az adott problemat. A magikus regeneracion kivul (a gyogyitalokat nem szamitva) nincs azonnali gyogyulasi lehetoseg, es a regeneracio napi ket alkalommal biztosit portyazasi, terkapuzasi lehetoseget. Ez nem eleg, mert - tobbek kozt - sokan vannak, akik viszonylag kevesebb idot szannak a jatekra. Hiaba lepnek be naponta 10x, ha ebbol 9 alkalmommal romma vannak verve. Ez a +1 lehetoseg is osszesen csak napi 3 alkalommal biztosit "normalis" jateklehetosegeket.
A sebkotozes jelenlegi formajaban arra eleg - ahogy a hozzaszolasokbol kiveszem - hogy ne tobbszor lehessen az illetot lezuzni, ami az allatoknak ugye hatvanyozott hatranyt jelent.
Magas egeszseg: nincs mese, ezt mindenkinek celszeru feltornasznia szintx2-re (ez modosulhat a karakter harci erejetol). Ez csak amolyan iranyado...

Javaslatok: a sebkotozes ne azonnal a csata befejeztevel gyogyitson, vagy legalabb ne a gyogyulas teljes merteke azonnal jelenjen meg. Nyugodtan mehetne egy pufferbe, ahonnan aztan fel lehet hasznalni.
A pihenes kezdetetol csak a regeneralodas fele jelenik meg aktualis eleterokent, a masik fele megy a tartalekba, ahonnan barmikor elerheto.
Ha ez utobbit tulzasnak tartjatok, akkor legyen szakertelemhez kotve, ami 20-30. szintu tanulasnal legyen elerheto.
Pl. kesleltetett regeneracio: szukseges tanulas: 25 leiras: Segitsegevel raktarozhatod a regeneralt eleterod egy reszet. A szakertelem szintje hatarozza meg, hogy a regeneracio hany szazalekat teheted ilyen modon felre, es hogy hany alkalommal gyogyithatsz magadon egy nap a szakertelem segitsegevel.A keplet a kovetkezo: Minden szint az ep regeneraciod 2%-at (de max. 50%) teszi a "raktarba", es a szakertelem minden 10. szintje egy, a tartalekbol valo gyogyitast tesz lehetove. A szakertelem maximalis szintje: 50
A hozzászólást Balor módosította 2009.04.19. 19:51:55-kor
Pontszám: 8.75
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
89. hozzászólás - 2009.04.19. 19:50:50 (Válasz Darah #87 hozzászólására.)
Lehetőségetek nektek is bőven van. Az hogy nem szerettek építeni arról nem én tehetek. A 20-on szintű tagjaitok 100k-s építése és a 30-as karakterek 2-300k-s építése nevetségesen kevés.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 2.33
népszerűMcGeeFérfi
Végzetúr
97 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
90. hozzászólás - 2009.04.19. 19:53:09 (Válasz Varaszlo #86 hozzászólására.)
A 4 szint sem lesz elég, mert a 4 szinttel magasabb karakternek meg van annyi LE-ja, hogy 20-al magasabb legyen a kereskedelme, ha már egy garnitúrával jobb felszerelést akar mint az áldozatai. Ez egy ördögi kör, szerintem nem ez a megoldás.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
91. hozzászólás - 2009.04.19. 19:57:55 (Válasz Ricardo #89 hozzászólására.)
Ricardo, nem mondtam, hogy tehetsz róla, hol olvastál ilyet?
Csak azt írtam, nem mindenkinek van, mivel te azt írtad, minden 35-ös eléri.
Nézd meg jobban a szöviket, sok nem éri el még mostanság.

Balor, ez már javaslat.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
92. hozzászólás - 2009.04.19. 19:58:20 (Válasz Varaszlo #86 hozzászólására.)
Szerintem nyíljon egy 4-es világ és oda átmehetne az összes tamagocsizni vágyó végzetúr és ott nem lehetne egymást ütni és volt régen egy ilyen terv hogy láthatatlan bili na abba egész szövetségek beleülhetnének és ott aztán senki nem látná őket és lehetne benne teveitató is és simizhetnék a sok kicsi tevét teljes biztonságban na léptem innen Miklós kérlek rakj be olyan küldetéseket amik rákényszerítik a karaktereket a helyes karakterépítésre mert nem módosíthattok szabályt minden egyes sz@rul fejlesztett karakter miatt aki töketlenkedik.
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.11
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
93. hozzászólás - 2009.04.19. 20:00:52 (Válasz Mortimer #84 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.04.19. 18:56:54
(Mielőtt winnie elkezdené, hogy "neki nem", de, neki is megvan rá a _lehetősége_, csak nem akarja.)


akarja ő, csak sajátmagának nincs értelme, ha más nem tud előnyt kovácsolni belőle. sőt, továbbmegyek, ha minden építés akadémiára ment volna (ami tök felesleges lett volna), akkor sem biztos, hogy már meglenne. (addig úgy sem fogok játszani, hogy 50-es tanulásom legyen.)

nem arra célzok, hogy kinek lehetne meg és kinek nem, hanem, hogy felelőtlenség olyan kijelentésekkel dobálózni, hogy az kvázi automatikusan mindenkinek a jussa.
A hozzászólást winnie módosította 2009.04.19. 20:07:31-kor
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
94. hozzászólás - 2009.04.19. 20:21:47 (Válasz Almási Viktor #92 hozzászólására.)
Kérlek szépen magyarázd már el nekem hogy a 6 szinttel leütés az miért nem tamagocsi? Semmivel sem nagyobb kockázat mint elmenni vadászni, sőt, még kvíz sincs, szóval agyat se kell nagyon eröltetni. Vagy ha valaki más szív mert neked tartani kell állat morált akkor már nem számít annak, hanem társas szórakozássá válik?

Vagy esetleg az zavar hogy néhányan nem szeretnek 15% alatt ébredni? Esetleg beszopni 2000-3000 el nagyobb sebzéseket mint amire ők képesek? Nem mindenkinek van 1M összerabolt LE-je amit elszórhat egészségre (ami rohadtul szükségtelen mellesleg, 38-on 50-es egészséggel teljesen jól elvagyok).
Pontszám: 8.73
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
95. hozzászólás - 2009.04.19. 20:27:12 (Válasz Enchanter #94 hozzászólására.)
Mennyire korlátoznád? McGee írja hárommal előtted a lényeget. Ha nem szünteted be teljesen a lefelé támadást ez örök probléma lesz. Nem megoldás a támadási szint korlátozása. Lehet ragozni rettentő hosszan és sokáig, de az nem változtat rajta.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
96. hozzászólás - 2009.04.19. 20:36:09 (Válasz CaveMaN #95 hozzászólására.)
Őszintén nem tudom mi a megoldás, de a jelenlegi helyzet az nem tartható. De erre jön Viki aki letamagochizza azokat akiken vígan végig megy a klánja minden nap egy kis extra állat TP-ért cserébe, és ezért fel mernek szólalni. Közben okádja a blődségeket hogy fejlessz egset meg sebkötözést (frászt, fejleszd vadász/olcsobbító szakikat, ha az megvan kereskedelmet, amíg nincs mind kimaxolva lapulj, minden mást, statot, felszerelést felejts el).

Egyszerűen nem tudtam csöndben maradni ekkora taplóságot látva, ennyi.
A hozzászólást Enchanter módosította 2009.04.19. 20:37:04-kor
Pontszám: 8.44
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
97. hozzászólás - 2009.04.19. 20:39:21 (Válasz Enchanter #96 hozzászólására.)
Nem blődségeket mond, hanem a tapasztalatait.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 4.67
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
98. hozzászólás - 2009.04.19. 20:43:20 (Válasz CaveMaN #95 hozzászólására.)
Hidd el őket is püfölik elegen (én napi vendég vagyok többüknél), mégsem panaszkodnak, hanem tapasztalnak és játszanak. A jótanácsokat érdemes megszívlelni, nem lefi*ázni.

Szerk: Enchanterre szerettem volna válaszolni.
A hozzászólást Ricardo módosította 2009.04.19. 20:43:57-kor
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 7.50
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
99. hozzászólás - 2009.04.19. 20:57:30
Akkor maradjunk annyiban, hogy 30-40, stb szinteken SOK a 6 szint. Lehet, hogy később meg lehet majd oldani hogy a 6 szint diff ne legyen sok, de jelenleg sok, az biztos. És ezen nem az egészség fejlesztése segít elsősorban, bár a hiánya csak ront a helyzeten. Ez így pontos, akárhonnan nézzük.
Pontszám: 7.50
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
100. hozzászólás - 2009.04.19. 20:59:14 (Válasz Gau84 #99 hozzászólására.)
Lentebb írtam, hogy 3500 ÉP sebzést kapok Sharpától, ami már -kellemetlen-, de a többi elviselhető bőven.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője