Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Portyázási hatósugár korlátozása
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
241. hozzászólás - 2009.04.27. 18:38:14 (Válasz Kocos #231 hozzászólására.)
A meghitt értekezésed a nagyszerű ötletedről a hordaváltásról, ami teljesen kifizetődő, és megvalósítható, immár nem méltatnám tovább, ha még most sem érted, hogy hol sántít a megoldási javaslatod, akkor így jártunk.
Amikor ti azon aggódtok, hogy három erő vajh hozzáadódik-e az alaptulajdonsághoz, avagy pluszban számít-e egy aukción. Nem magyaráznám tovább.

Amit Jerikónak válaszoltam, ahhoz pedig el kellene olvasnod az ő javaslatát alaposan, esetleg Mortimer válaszát is rá, én bevallom őszintén nem a tiedre, hanem az övére reagáltam, jelesül az azonnali visszagyógyulásra, és ennek függvényében került szóba a kínzókamra.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
242. hozzászólás - 2009.04.27. 19:08:05 (Válasz Darah #183 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.04.27. 14:01:16
Ebben azt a veszélyt látom, hogy a kisebbek folyamatosan üthetőek maradnának nagy szintről, mivel vissza is gyógyulnának, így bár ÉP-n maradnának, a VP lenne folyamatosan nullán, mivelhogy ők is ellőnek egy-egy varázst, ahányszor támadják őket. Ha mindent visszagyógyulnak, akkor öt percenként üthetőekké válnak. Valamint az állatok vagy a kennelben kellene legyenek, vagy állandóan agyon lennének verve. Háborúban pedig ez megint egyáltalán nem szerencsés megoldás.
Ennél jobb ötletnek tartom a sebgyógyításos "tárló" bevezetését.

Edit:
Ezt a tárlót esetleg lehetne max ÉP %-hoz kötni, hogy tényleg megérje a kisebbeknek feljebb tornászni azt az egészséget, magasabb max ÉP több eltárolható sebgyógyítás. De a betöltendő mennyiség mindenképpen szabályozható kéne maradjon, mert ha kifullolja a tagot, akkor megint nem csináltunk semmit, egy térkapuzásért cserébe megint agyonverik.


Aha! Megvan.

Kinzokamra: semmi kivetnivalot nem latok benne, ha tobben elhurcolnak. Ha akarod az EP-t. Ha inkabb nem kell EP, akkor kikapcsolod. A kinzokamra alapvetoen annyi kart okoz neked, mint a rajtad fejlesztett allat, vagy toled beszedett TP. Semennyit.

Folyamatos uthetoseg: ahogy mas is irta, 20%-on csak akkor fognak utni, ha nagyon muszaj, de igy sem kaphatsz tobb tamadast, mint 3 orankent 5.
VP: szinten nem kene fogynia a csataban.
Allat: ugyanugy nem kene sebzodnie.

Haboruban pedig nem mukodik a dolog. (Egeszen pontosan akkor nem, ha haboruban allo fel ut, attol, hogy te haboruzol, kifele meg mukodhet!)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
243. hozzászólás - 2009.04.27. 19:12:48
Alapvetően hibának tartanék behozni egy PvP játékba egy álcsatát. Szimulációra ott van az ősköves verzió, csatában pedig igenis történjenek események, legyen kihatással a karakter életpontjára, varázspontjára, állatára, az egész fejlődésére.

Ilyen erővel rakjunk be a játékba egy gombot, amit ha megnyomok, 1-el csökken a portyapontjaim száma, kapok 20 TP-t, az állataim morálja pedig nő eggyel. Nyomogathatná a top napestig, mert kb. ugyanakkora kihívás, mint "nem valódiból" leverni egy hat szinttel alattad lévőt. Ez aztán játék
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.04.27. 19:17:42-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
244. hozzászólás - 2009.04.27. 19:15:05 (Válasz Kocos #242 hozzászólására.)
Hát lehet, hogy te nem találsz, de mint Arielnek már írtam, lefelé szélesedik a piramis, és akkor most szerinted lejjebbi szinteken egy kapcsolóval azt lehetne eldönteni, hogy tápolok-e fölöttem boldog-boldogtalant a napi LÉ-bevételemmel a kínzókamrában, avagy laposkúszok tovább a játékban?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
245. hozzászólás - 2009.04.27. 19:21:45
én örülnék azé annak is ha a csatában néha léét is nyerhetnék...jaj bocs nem vok benne a top 50ben szal fogjam be a szám...hehehe...

a léyneg az hogy Kocos te sajnos idióta vagy Morti te meg hááát te meg 1 hijján 20...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2.86
kedvelt tagkrishyFérfi
Végzetúr tehetség
159 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
246. hozzászólás - 2009.04.27. 19:39:42 (Válasz Dr_Faktor #245 hozzászólására.)
Te figyelj már Faktor, neked sokszor nem tetszik ha valaki elkezd személyeskedni veled! Ha ezt nem engeded meg másoknak, te miért teszed? (a kérdés költői...)
Dzsó (Tökéletes Gyémánt)
Pontszám: 6.17
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
247. hozzászólás - 2009.04.27. 19:43:58
Dr_Faktor kérlek ne sértegess senkit! Kocosnak rengeteget köszönhetünk (wikidot) , Mortimer pedig építő jellegű kritikájával támogat másokat. Nem kell mindenkivel egyetérteni de legalább gondolkozz el azon, hogy lehet a másik gondolatmenetében is van használható.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
248. hozzászólás - 2009.04.27. 19:54:45
(költöi ide vagy oda)

Krishy sajnálom...de kijön az emberből néha...azé az zavaró tud lenni amikor az ember leírja az elképzelését véleményét és még annyival se tisztelik meg hoyg egy épkézláb választ írjanak rá hogy ez mé rossz az mér rossz...

mindközben egymsára bezzeg még a félsorra is reagálnak eccerűen áhhh nekem ez felkúrja az agyamat és ha már ennyire semmibenéznek engem akkor én méne kezdjek el provokálgatni...durván nemsértek meg senkit inkább csak odacsípek szúrok azt kész...

megnézheted midnen egyes esetben egy 5-6 tagot számláló kis mag probálja magát úgy feltüntetni hogy ők képviselik a játékosok érdekét ők elvitatkoznak egymással néha vállon veregetik egymást...midnenki mást vagy leszarnak vagy esetleg leszólják 1 félsorban(tehát még értelmes válaszra se méltatják)

tudom sokakat zavarhat az én viselekdésem is...de eccerűen áhhh szar dolog amikor érted ötleteim elképzeléseim nekm is vannak de eccerűen nemtudom végigvezetni őket mer akutya se reagál rám...pedig én bakker illetve nekm mindig igazam van...ez iylen isteni adomány...és fáj a szívemnek hogy mégse tudom eme tálentumomat kamtoztatni mer lépten nyomon falakba ütközök...

Freez én elhiszem hoyg mások gondolatmentében is van jó ötlet itt pont ez aléyneg hogy ők szarják le mások gondolatmentét...

nah mind1...ha nektek az a kaja kell amit Kocosék főznek akkor jóétvágyat hozzá...

ami meg a Wiket illeti abban cska za ötlet a fless és hasznos de attol mer az eszébejutott még nemjelnti azt hogy azóta neki kell pisálnia a sárgaköves utat...

Mortimer pedig már csak árnyéka önnmagának képességei kimerülnek félvállról odavetett flegma kis tőmondatokban...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.27. 19:56:01-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.60
fórumozóZaccmesterFérfi
Végzetúr mester
645 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
249. hozzászólás - 2009.04.27. 20:02:47 (Válasz Dr_Faktor #248 hozzászólására.)
Ne add fel, mert akkor még kevesebben maradunk azok, akik szemben mernek menni az elenyésző "többséggel" és érdekeivel!
Egyébként köztük is vannak olyanok, akik már rájöttek arra, hogy ha kinyírnak mindenkit, akkor maguk is rácsesznek. Nem sorolom el őket, mindenki tudja mely szenteknek nem maguk felé hajlik a keze. Megilleti őket a kellő tisztelet, részemről mindenképpen. A többi pedig húzza az egészségét, vagy magát valakiére, az ő dolga.
Pontszám: 8.75
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
250. hozzászólás - 2009.04.27. 20:28:23 (Válasz Dr_Faktor #248 hozzászólására.)
Senkinek sem az ötleteiddel vagy a felvetéseiddel van baja, hanem a stílusoddal. Ezért ignorálnak, ezért nem reagálnak rájuk. Nézd meg pl. Byzon statisztikáit! Azért van napocska a neve mellett, mert a több ezer postjában kulturált, segítőkész, építő hangnemben szólt hozzá a témákhoz. Te mást sem csinálsz, mint leugatsz másokat, fényezed magad, baromságokat beszélsz- és csodálkozol, hogy ez a sok bunkó paraszt nem hallgat rád, pedig "neked mindig igazad van" (az idézet tőled származik). Olyan eset még nem nagyon fordult elő, hogy egy tudatlan kezdőt elhajtottunk volna a halál f***ára, amiért butaságokat kérdez. Neked van egy 37. szintű karaktered, és mégis irdatlan játéktudásbeli hiányosságokról teszel tanúbizonyságot. Leszólod a tizenéveseket, de a hozzászólásaid (és a helyesírásod...) alapján nem ütöd meg egy tízéves szintjét sem. Provokálod az embereket, hogy pontozzanak le, és arra cibálod magad, hogy mennyien felhúzták magad rajtad. Lázadó forradalmárnak hiszed magad, pedig csak egy aberrált lelkületű kis zsebhokista vagy. Ehh, nem rágom tovább a sz*rt, te úgysem fogod megérteni, a többiek meg már régen tisztában vannak ezekkel...
Pontszám: 7.70
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
251. hozzászólás - 2009.04.27. 20:35:31 (Válasz Dr_Faktor #248 hozzászólására.)
Shaktor, megnéztem a javaslatod, de mit oldana meg a 30 minden szintre használható PP?
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
252. hozzászólás - 2009.04.27. 20:40:53
mindestre ez akkor sem megoldás hogy eme "Okos emberek" nemes eccerűséggel átugorják kikerülik nem reagálnak a dolgokra de parolázni a saját magukfajtájával tiszteletköröket egysoros offgyanus postokat írkálni ráérnek...

és persze végig probálnak a jóságos csak és kizárólag a játék érdekeit szemelött tartó emberek szerepében teccelegni(miközben veszettül a saját maguk érdekeit nézik)...én kivoltam bannolva a forumról nekm senki nem magyarázott el semmit amit a játékból magtanultam azt a saját klántársaimnak és azon információknak köszönhettem amit itt összeolvastam van egy szerintem nemtúlszar karakterem aki azé már jócskán benne van abban a szintben ami mutatja hogy nem tegnap kezdtem...mégis bakker leszarnak...pedig igyekszek már értelmesen tartalmasan írni de minek írjak értelmesen tartalmasan ha senki nem reagál rá akkor inkább piszkálom őket és lépten nyomon hírdetem hogy hazug minden egyes szavuk...

minden egyes fejlesztés után elégedetlenkednek sírnak követleik a változásokat...én elhiszem hogy mindnekinek vannak jó meg egyéni meglátási de áhhh komolyan mondom jobban örülök azoknak a fejlesztéseknek változásoknak amiket a vezetőség saját maga álltal vezet be nem eme emberek nyomására...mer Miklósékól még képes vagyok elhinni hoyg a játéknak akarják a lehetőségeit tágítani míg a nagyhangú userek 89% százaléka a top 50 cuccát akarja javítani...

nehogymár a játék igazodjon 50 emberhez és aki ezt nyiltan szóváteszi vagy szembefordul velük azt kiközösítik lepontozzák és folyamtosan átugorják a postjait...

jóvan oké most Darahval elvitakoztak itt pár postben de ez is inkább köszönhető annak hoyg Darah nő...ha én csajvolnék Miss Pussy néven a karakterképem pedig valmi buja szexuálisan túlfütött félakt karakterkép volna...lépten ynomon reagálnának rám mer beteg a fejük...nem azt nézik mit ír az ember csak azt hogy ki írja...és ez gáz...

én is jáccok annyit a játékkal hogy igenis bakker ha írok valmit és ha hüyleség is még akkro is elvárom hogy elmondják nekm mi a gixi a meglátásommal...és nem egy félsorban hanem igenis eröltessék meg magukat és magyarázzák el hoyg szerintük ez mér nem jó...

siránkoznak itt hoyg megy el mindki a játékból és hoyg nicns utánpótlás...johoyg nicns mer így viseldktek...6 szintről támadnak lefele mer mindki a könynűpénzre megy aztán meg jönnek a foghegyről odavetett válaszok meg lekzelő okoskodások...ha jön egy frissités ami a topnak nemvolt vérig vannak sértve hogy áhhh őket most ezzel megrövidítik...eccerűen ez nonszensz...és én nemfogok hozzá jópofát vágni...

Teccik nekm ez a játék és nemfogok csak azé kussolni hogy pár ember szépen kiépítsen magának egy oylan játékot ami arrol szól hoyg a mostani top50 legyen 10 év múlva is a top 50en de ha nem si az erőfölényük megmaradjon...

tudnám még cikornyázni a dolgokat de nicns kedvem már így is teleodffoltam...volt ma egy postom amit ma csak 5cör küldtem be egymásután...és lehet hoyg nem jó az ott leírt meglátásom de igenis a témához kapcsolódott és igazán megtisztelhettek volan annyival hogy elmondják ez mérszar...

szóval elszomorító ami itt megy...de majd amikor már mindenkit kiutáltatok és elüldöztetk nefeldjétek én még akkor is itt leszek és akkor lefogom nyomni azt a mocskot a torkotokon amit kifőztetek...

Edit: Darah Azt oldaná meg hogy ezzel lehetne le is fel is támadni tehát ha összébb húznák a szinthatárokat is maradna fentre lentre is ellenfél...és mivel a portya a játék már már egyik legjobban elsatnyult opciója úgyérzem nemsok zavart okozna egy iylen bemahinálás...

Csati amit írtál az elvakult kretén ökörség(megaztán én sosem bízok az oylanokban akik kisbetűvel írják a nicknevüket)...de jóvan hidd ezt...

a helyesírásom meg továbbra is inkább félreütéseket tartalmaz...

nah mind1...tudjátok hoyg nem vagyok nagyon lelkis meg érzékeny gyerek csak ma ez úgy kicsit kiszaldt belőlem...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.88
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
253. hozzászólás - 2009.04.27. 20:47:13 (Válasz Dr_Faktor #252 hozzászólására.)
Idézet: Dr_Faktor - 2009.04.27. 20:40:53
szóval elszomorító ami itt megy...

Bizony...
Pontszám: 8.33
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
254. hozzászólás - 2009.04.27. 21:25:21
Azért annyit tegyünk hozzá, hogy a toplista élén álló játékosok nem a köz ellenségei. Sokan közülük sokszor nagyszerű javaslatokat tettek a játék egészének érdekében, legyen szó Kocosrol, Mortimerrol, Simonrol, Jerikorol, CaveMaNrol es meg sokan masokrol is.

Jelen esetben sem arról van szó, hogy másoknak akarnak keresztebe tenni, hanem olyan megoldást szeretnének, aminek hatasára nem szívnak, viszont a jelenlegi helyzetben szenvedő fél ugyanúgy jól jár.

Több továbbgondolásra érdemes javaslat elhangzott már a fórumon, szerintem lenne miből válogatni. Sokszor elhangzott, hogy a többség nem szeretne felzárkózni az élmezőnyhöz. Számomra ez azt jelenti, hogy egy szakértelmes megoldást nem bánna senki sem. Ez a szakértelem egyfajta tárolót hozna létre, ahonnan valamilyen módon lehetne gyógyulni a szakértelem szintjétől függő mértékben és alkalommal.

Ami a sárdobálás részét illeti: ez egy játék, amit mindenki szeretne élvezni a maga módján. Építő jellegű javaslatokkal, érvekkel-elenérvekkel véleményezzük egymást, hiszen a cél közös: mindenki számára jobbá, élvezhetőbbé tenni a játékot.
Pontszám: 9
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
255. hozzászólás - 2009.04.27. 21:45:50 (Válasz Dr_Faktor #230 hozzászólására.)
Az a baj a kétféle portyázási lehetőség egybeolvasztásával, hogy a 15 portyaponton állók minimum ugyanannyit támadhatnának mint eddig. De a középmezőnyre lehet még nagyobb teher nehezedne, mert egy pl. 45. szintűnek sokkal több lehetséges célpontja van, és ha nincs a tizenötös korlát, akkor sokkal több támadásra számíthatnak a szintben alatta állók. Persze támadhatna felfele is ha lenne elég ütőereje és ha akarna... A 30 pp-n lévők, akik általában szintjük toronymagas erőműveik, pedig kísértésbe eshetnének, hogy ne támadjanak-e lefelé 1-2 szintet a zsíros zsákmány reményében. De ők eddig egyáltalnán nem ütöttek lefelé, tehát legjobb esetben is semlegesen érintené az ő vonatkozásukban a játéknek ezt a részét.
A hozzászólást Ywgarrd módosította 2009.04.27. 21:46:56-kor
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
256. hozzászólás - 2009.04.27. 21:58:07
szerintem a játékosok 85% már a 15 pontos portyát használja...pontosan a könnyű győzelmek és akvesebb tp miatt...meguyge álltalános tény hoyg egy bizonyos szint után nem éri meg portyázni...mondjuk jómagam 30ason vagyok de áhhh néha jobb volna 15sön...

viszont ha mondjuk összevonnák a kettőt és lehetne lentre fnetre támadni és kapnaa játékos naponta 24 pontot(óránként egyet) és támadhatna lentre 4 szintel meg fnetre 4el akkor máris nem volan oylan fletünő hogy nem lehet lenyulni a 6szintre...korlátozni kell mindenképp mer az emberek nagytöbbsége lentreüt és ez nagyon bedurvol onnatól kezdve hoyg az ember belép abba a kategoriába ahol már fogadhatja az 5 vagy 6 szintel nagyobbakat...

azmeg hoyg egy iylen eset után mittomén bekap az illető 1000 sebet és a csata végén rágyoygul 23 pontot az max a halottnak a csók kategoria...

de még oylat is lehetne hoyg vannak oylan opciók amik bizonyos szinteken válnak elérhetőkké a játékosnak ez az új portyarnedzser is iylen lenne hogy mittomén 35s szintől mindenkinek beáll erre a portyázósdia...kissebb szinteken meg akkor had mahinálhassanak a népek még a 15 és 30as felállásban...

nahde ze csak egy tipp és lehet hoyg nem a legjobb de most hogy végre valki írt róla véleményt már könnyebb nekm is elkönyvelni hogy nem életképes...könnyebb mint úgy hoyg senki le se szarta volna...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.27. 21:59:15-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 1.80
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
257. hozzászólás - 2009.04.27. 22:06:11
A sebgyógyítás jó kis szaki,kaptam 900 sebzést,és gyógyultam 350-et...
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
258. hozzászólás - 2009.04.27. 22:41:57 (Válasz Dr_Faktor #256 hozzászólására.)
Ez tök jó ötlet lenne Shaktor de magas szinten az emberek nem portyáznak már 15-öt sem úgy kb. 99%-ban, úgyhogy nem sokan állnának át 24 pp-re,
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
259. hozzászólás - 2009.04.27. 22:55:57
nahde ez volna a léyneg hogy ott már nem volna átállás hanem átállsz...teccik vagy nem eszed nem eszed...ha úgysincs már még annyi támadható se akkor meg pláne nem fogja zavarni a népeket viszont bizony mondom a sok karakter juthatna friss levegőhöz...jobb volna ezáltal a kedélyük szivesebben jáccanának nagyobbat álmodnának jobban pörögnének...

itt most pont azvolna alényeg hogy ahogy pl 4ik szinten bejön az állattartás 19en a fertőzés úgy mondjuk 35n érkezne ez a módosulás a portyában...és még azt is lehetne hogy az aktuálisan nálad lévő ppt már viszed magddal az új rendszer szerint...szal még az se veszne el az átállással...

a kivitelzésbe nem gondoltam bele meg a megvalósításába de az is biztos hogy ez a 6 szint ez akármiylen szakértelemmel hosszútávon nem éppen kibírható...illetve kibirható mer azé bele nem halsz(max csak a karid) de sok fölösleges idegbajtól kimélhetnénk meg sokakat ha meghúznák kissé a nadrágszijjat...

báár nekem az se volna gond ha nemes eccerűséggel csak annyi lenne hogy marad minden a régiben csak max 4 szintig nyulhatnak le a karik...(sőt ez a megvalósítás még az enyémnél is jobban teccene mer eccerű...az eccerűségében rjelik a nagyszerűsége)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 2
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
260. hozzászólás - 2009.04.27. 22:57:13 (Válasz D4vid #257 hozzászólására.)
Idézet: D4vid - 2009.04.27. 22:06:11
A sebgyógyítás jó kis szaki,kaptam 900 sebzést,és gyógyultam 350-et...


én meg, ha 1300-at kapok, visszagyógyulok 1100-at, így ismét üthető leszek:)
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!