Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Portyázási hatósugár korlátozása
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
321. hozzászólás - 2009.05.03. 12:50:36 (Válasz Otoaak #320 hozzászólására.)
Az állatok fejlődésébe nem lenne szerencsés belepiszkálni. Vannak páran akik csak lefelé tudnak támadni mert nincs más, és vannak sokan akik szintén csak lefelé tudnak támadni, mert nem elég erősek más legyőzéséhez. Egyik esetben sem lenne jó büntetni azzal, hogy ne fejlődjön az állat.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
322. hozzászólás - 2009.05.03. 12:53:21 (Válasz Ariel #321 hozzászólására.)
A nagyobb szintűek leölik a kisebbek állatát, azok hogy fejlesszék az állatukat? Az nem büntetés? Ott a kennel a nagyoknak is, nem csak a kisebbeknek!
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
323. hozzászólás - 2009.05.03. 13:13:26 (Válasz Nari77 #322 hozzászólására.)
A játékosok 99,9%-nál van magasabb szintű játékos. Ha a nagyobbak valóban folyamatosan leölnék a kisebbek állatait, akkor gyakorlatilag senki sem tudná fejleszteni az állatát. A toplistákat elnézve nem ez a helyzet...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
kedvelt tagNari77Férfi
Végzetúr mester
1091 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
324. hozzászólás - 2009.05.03. 13:16:33 (Válasz Ariel #323 hozzászólására.)
Jó mondjuk, most hülyeséget mondtam (mert csak magamra gondoltam), mert másoknak van sebgyógyítás szakértelme Nekem nincs, én csak megvárom, míg szintet lép 20-30 éppel
Pontszám: 5
fórumozóBlazekFérfi
Végzetúr mester
337 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
325. hozzászólás - 2009.05.03. 13:16:56 (Válasz Ariel #323 hozzászólására.)
én kénytelen vagyok állandóan állat nélkül pihenni, különben folyamatosan ájultak lennének.
a mai termés közül ez a gyöngyszem:

A csatában összesen 503 sebzést okoztál, és 2273 sebzést kaptál. Ellenfeled elhurcolt a kínzókamrába.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 15 lélekenergiát.

Ennek aztán van értelme... Hol is van a töröl gomb...........
Pontszám: 2.33
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
326. hozzászólás - 2009.05.03. 13:21:21 (Válasz Ariel #321 hozzászólására.)
Ugyan annyit fejlődik mint eddig, nincs büntetés aki mégsem lefele üt annak meg többet. A TÖ/SZÖ is figyelembe van véve pont azért mert van aki szintben nem áll jól, ha egyáltalán senkit nem tud ütni azért ott már komoly bajok vannak vagy baromira nem akar semmilyen kockázatot vállalni, ha van esélye még így is 2 nyert csatából lehet többet hoz mint 8-10-ből. Nem csak a nagyon erőseknek hanem a gyengébbek is felejtsék már el ezt az esély maximalizálást igenis mindenki vállaljon valamennyi kockázatot ha nyerni akar, aki meg továbbra is kockázat minimalizálásra játszik annak a haszna is annyi lesz, minimális...

Azok akik nagyon elől vannak a kevesebb portya miatt kevésbé tudják ezt kihasználni ez tény, de a játék nem csak róluk szól, aki mindent megtesz azért, hogy szintben elhúzzon a többiektől ne csodálkozzon rajta, ha egyre kevesebb célpontja van egy olyan játékban ahol a nagy többségnek nem éri meg gyorsan szintet lépni. Akik most elől vannak azok ha nem lassítanak nagyon meg fogják szívni mert a visszafogott fejlődést a másod és harmadvonalbeli karakterek fejlesztik leginkább nem érdemes futni az élboly után mert esély sincs beérni őket akkor pedig jobb minél távolabb maradni. Ekkora rést már nem lehet játékosokkal a portyaablak még durvább nyitásával kezelni, vagy lesznek npc karakterek vagy szétesik a játék 40-es szint fölött, szerintem nincs az a portyarendszer ami ekkora különbségeket korrekt módon tudna kezelni, nem lehet a végtelenségig gyorsuló pályán tartani az élen álló karaktereket, kell valami önszabályozó rendszer ami nem engedi egy bizonyos szint fölé nőni a karaktereket erre pedig nem megoldás a portyaablak nyitása ha csak 3-4 szinttel lejjebb lehetne ütni minimum 4-5 szinttel alacsonyabb szintű lenne most az élboly és kb. 3x ennyi portyalehetősége lenne szerintem ennyit megért volna a dolog ehhez képest semmilyen ésszerű változtatás nem volt kb. 4 hónappal ezelőtt amikor ez először felvetődött, most meg már odáig jutottunk, hogy az óriási portyaablak párhuzamosan azzal, hogy adott szinten belül is óriási különbségek vannak egyesek játékát már szinte teljesen ellehetetlenítik. De emiatt már nagyon sokan felszólaltak lassan ideje lenne tenni is valamit mert egyre többen hagyják abba a játékot, annyira sokan, hogy én már a toplistán is észreveszem. 3 napja szinte semmit nem csinálok és 4-el előrébb vagyok a toplistán mert igaz, hogy megelőztek kb. 8-an de még többen hagyták abba...
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.33
népszerűSikos PéterFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
327. hozzászólás - 2009.05.05. 21:10:12
Miért van az hogy 6 szinttel lejjebbre lehet magasabb szinten letámadni. Én per pillanat 48 szintű vagyok és elég unalmas hogy az 53 szintűek (és társaik laposra vernek) Ennek így mi értelme van???? Nem lehetne ezt a kört 3 szintre csökkenteni?????
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
328. hozzászólás - 2009.05.05. 21:12:53 (Válasz Sikos Péter #327 hozzászólására.)
Nini más is regelt a teljes nevén
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
329. hozzászólás - 2009.05.05. 21:20:15 (Válasz Sikos Péter #327 hozzászólására.)
Idézet: Sikos Péter - 2009.05.05. 21:10:12
Miért van az hogy 6 szinttel lejjebbre lehet magasabb szinten letámadni. Én per pillanat 48 szintű vagyok és elég unalmas hogy az 53 szintűek (és társaik laposra vernek) Ennek így mi értelme van???? Nem lehetne ezt a kört 3 szintre csökkenteni?????


nem. nemsokára 7 szint lesz a difi. cserébe te is támadhatsz lejjebb.
Pontszám: 5
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
330. hozzászólás - 2009.05.05. 21:23:01 (Válasz Sikos Péter #327 hozzászólására.)
A csatában összesen 180 sebzést okoztál, és 1974 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 28 lélekenergiát.

Ez egy 49.vs51. szintű csatája ma esett meg velem én vagyok a 49-es
Ez csak 2 szint
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűSikos PéterFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
331. hozzászólás - 2009.05.06. 19:36:11 (Válasz winnie #329 hozzászólására.)
És az miért lesz nekem jó hogy 7 szint lesz a különbség???? Szerintem emiatt sokan abba fogják hagyni mert egy kicsit már kezd nevetséges lenni.
Pontszám: 5
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
332. hozzászólás - 2009.05.06. 23:06:35
Így van! A 7 szintet reggel tapasztaltam egy ordas nagy maflás keretében!

50. szinten egy 57-es jött nekem...jó volt...a kaputól repültem egy nagyot

Pontszám: 5.33
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
333. hozzászólás - 2009.05.06. 23:21:48
Tapasztalataim szerint nem a támadóm szintje tapossa ki a belemet, hanem a tulajdonságai, a felszerelése és az állatai, de ti tudjátok... Amilyen harcképtelen karakterem van, a legtöbb 42. szintű meg sem érezné, ha én a 48.-ról leütögetnék.
A portyázási hatósugarat TELJESEN el kéne tüntetni, és olyan feltételeket teremteni, mint pl. :
a. A sokkal erősebb támadónak SEMMI előnyt ne jelentsen sokkal gyengébbet támadni (még az állat morálja se fejlődjön tőle)
b. Az elszállt sebzéseket visszafogni, hogy mindenkinek legyen lehetősége kihasználni az összes erőforrást (igen, az Egészségem a csillagokban jár, de az is kevés)
c. A győztes portyáért akkor is járjon valami kevés LE, ha a vesztesnél 0 van
d. Egyáltalán, hogy előtérbe kerüljön a játék éltető eleme, a PORTYA! Hogy ne lapítson mindenki 15% alatt, hogy legyen értelme akár erősebbeket is támadni, hogy legyen értelme kockáztatni, hogy PÖRÖGJÖN a játék!
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
334. hozzászólás - 2009.05.06. 23:25:34 (Válasz Sikos Péter #331 hozzászólására.)
nem írtam, hogy jó lesz, de ha egy 7 szinttel nagyobb meg tud támadni, akkor te erős vagy és az hízelgő kell, hogy legyen számodra, nem?

ők csak akkor üthetnek, ha fele életpontban vagy. én, mire feljutnék 50% ÉP-ig, már rég levernek 1-2 szint pluszosok. cserébe annyit tudok tenni, hogy nem kerülök fel oda és inkább én támadok, hogy nyerjek, de csökkenjen az életpontom.
Pontszám: 5
népszerűSikos PéterFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
335. hozzászólás - 2009.05.07. 02:35:12 (Válasz winnie #334 hozzászólására.)
Igen csak ahhoz hogy azt tudjam figyelni hogy ne menjek mondjuk 40% ép felé egész nap gép előtt kéne ülnöm:)
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
336. hozzászólás - 2009.05.07. 08:00:01 (Válasz csati777 #333 hozzászólására.)
Csati, 48. szinten 3-mas védőfal mögött ülsz, állat nélkül. Mit vársz?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
337. hozzászólás - 2009.05.07. 08:13:18 (Válasz Mortimer #336 hozzászólására.)
Nézd meg az építésemet, és a társaimét is! A szövetségi épületek felét én húztam fel. Majd ha lesz rá kapacitásom, meglesz a 20-as védőfal is. Az állataim örökké agyon vannak verve, vagy a kennelben szotyiznak. Egy ideig fent voltak az állataim, aztán meguntam, hogy mire éjjel hazaérek a munkából, ájultan fetrengenek. Majd ha lesz Hordázás szakértelmem meg 30-as Sebgyógyításom, ismét belevágok. Egyéb?
Nem sajnáltatni akartam magam, csak hangsúlyozni, hogy a portyázási hatósugár korlátozása nem oldana meg semmit- ez nem a D&D vagy a MAGUS, ahol szint=erő.
Pontszám: 5
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
338. hozzászólás - 2009.05.07. 08:16:18 (Válasz csati777 #337 hozzászólására.)
Csati, 8-an vagytok. Ez így nem megy. Nem a rendszer a hibás, ti csináljátok rosszul.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.33
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
339. hozzászólás - 2009.05.07. 08:21:29 (Válasz Mortimer #338 hozzászólására.)
Tudom. Én alapító tag vagyok. Ők a barátaim. Ebből a szövetségből csak akkor lépek ki, ha egyfősre csökken. Soha nem lépnék ki egy szervezetből, mert a másik nagyobb előnyöket kínál. Ennyi.
(Majdnem írtam valamit holmi magas lovakról, de inkább mégsem.)
Pontszám: 6
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
340. hozzászólás - 2009.05.07. 14:24:36 (Válasz csati777 #339 hozzászólására.)
Idézet: csati777 - 2009.05.07. 08:21:29
Tudom. Én alapító tag vagyok. Ők a barátaim. Ebből a szövetségből csak akkor lépek ki, ha egyfősre csökken. Soha nem lépnék ki egy szervezetből, mert a másik nagyobb előnyöket kínál. Ennyi.
(Majdnem írtam valamit holmi magas lovakról, de inkább mégsem.)


Ha egy harcosno a csini borvertjet nem csereli le nehez fempancelra, csak mert jobban ved, akkor ne csodalkozzon, ha a csatakban tobbet sebzodik.
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!