Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Portyázási hatósugár korlátozása
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
201. hozzászólás - 2009.04.27. 15:49:43 (Válasz Kocos #198 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.27. 15:31:31
Kerlek konkretizald mi is volt a baj a visszagyogyulassal, mert igy most nem vagom.

A háborúkban sokkal több támadást kaptunk, és nagy vonalakban az állatokra is keresztet vethettünk húsvét végére, áldozati bárány lett mind
Pontszám: 8.33
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
202. hozzászólás - 2009.04.27. 15:51:02 (Válasz Kocos #198 hozzászólására.)
Részletezzem?
Ennek megint nem itt van a helye.
Te nem vállalsz be hátrányt a fejlesztésből, de lelkesen be és kiszavaztad, mélyen megindokolgatva azt a fejlesztést, hogy miért is jó az a jó kis hordagyűlölet, aminek elég érdekes a hordabázis leosztása. És ehhez alkalmazkodjon az, aki abszolut nem tehet róla, hogy milyen sokan van jelen a játékban a hordája, de te nem fogadod el, hogy még tovább kurtítsák a játéklehetőséged, a másikat sokkal szívesebben hátrányba hoznád, és hozod is, ahol csak megteheted.
Hogy váltson hordát, és egy többmilliós szövit hagyjon ott, és építsen inkább egy másik szövit, mert az neki húde jó lesz, mert csak őrtorony kell, de ti nem építetek másik szövit, mert azok TOPjátékosok, éshát értjük...
Az megint a hülyéneknézés kategóriája, mire előjön, hogy baj van a hordával, addigra nem egyszál lélekkúttal bohóckodó szövit kéne otthagyni, de te ezt is megoldod.

Magyarul, te semmit nem vállalsz be, mindenki más viszont kutyaköteles.

A visszagyógyulást meg már leírták előttem.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 9.29
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
203. hozzászólás - 2009.04.27. 16:03:31
Ha jól tudom, 3 óránként maximum 5 alkalommal érhet egy karaktert támadás. A tárolós megoldásra már érkezett pár javaslat, némelyik ellen senkinek sem volt semmi kifogása. Sőt, a pontozása elég magas...

Egy kis off is:
Bocsánat, de az az érv, hogy nem kell annyira gyorsan haladni, egy PvP alapú játékban, ahol a cél többnyire a minél sikeresebb karakter megalkotása, finoman fogalmazva nevetséges. Persze a siker mindenkinek mást jelent, ez tény.
Igenis kellenek az új fejlesztések.
Pontszám: 8.33
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
204. hozzászólás - 2009.04.27. 16:05:24 (Válasz Darah #202 hozzászólására.)
Nem az én dolgom, de emlékeim szerint Kocos volt talán az egyetlen nem gyémánt, aki szeretett volna változtatni a gyűlölet szakértelmen, és több javaslattal is előállt.
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
205. hozzászólás - 2009.04.27. 16:14:10 (Válasz Ywgarrd #203 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek veled, nem állhat meg a játék, minden szintre kell kihívást biztosítani.
Kellenek új épületek, nem lehet leülni körmöt reszelni, azt mindenki megunja, és ahogy torlódunk befelé a kimaxolt épületekhez, egyre többen unnák meg.
Mindössze az a gond, hogy a játék változik, és nem csak azok számára változik, akik elől törik az utat, hanem az utánuk jövők egy teljesen más jellegű problémakörrel találják magukat szembe, ebből egy a nagyszintről rommá verés, amivel a TOPelsők értelemszerűen nem találkoznak.

Nem okvetlen a szintszűkítés a jó ötlet, őket is meg lehet érteni, de valamilyen szinten a nem első vonalas játékosállományt is figyelembe kellene venni.
Erre lenne nagyon jó ötlet ez a tárlós dolog.
De az semmiképpen nem jó, ha megint nem a játékoson múlik a gyógyulás mértéke, vagy ideje, mert akkor eljő ismét a sebgyógyulás, manából regen és stb, olyan pedig már bőven van a játékban.

Edit: igen, spec. a váltsanak hordáttal is előállt.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.27. 16:15:03-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 8.33
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
206. hozzászólás - 2009.04.27. 16:21:28 (Válasz cirip #201 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.04.27. 15:49:43
Idézet: Kocos - 2009.04.27. 15:31:31
Kerlek konkretizald mi is volt a baj a visszagyogyulassal, mert igy most nem vagom.

A háborúkban sokkal több támadást kaptunk, és nagy vonalakban az állatokra is keresztet vethettünk húsvét végére, áldozati bárány lett mind


Nyilvan olvastad az eredeti javaslatomat, amibol kiderul, hogy a dolog kikapcsolhato, es hogy az allatok sem sebzodnek. Mas?
Pontszám: 5
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
207. hozzászólás - 2009.04.27. 16:25:34 (Válasz Kocos #206 hozzászólására.)
pff, nem a húsvéti visszagyógyulásra vonatkozott a kérdés?
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
208. hozzászólás - 2009.04.27. 16:27:50 (Válasz Darah #205 hozzászólására.)
Darah: a rommáverés 10-15 karakter kivételével mindenkire érvényes. A különbség annyi, hogy amíg az élboly megtanult ezzel a jelenséggel együtt játszani, addig a mögöttük következők változásért kiáltanak. Vajon miért nem hallatja hangját az AL, hogy TrueBlood folyamatosan laposra veri őket? Vagy a TGY miért nem panaszkodik, hogy Sharpa széttépi a tagjait? Azért, mert megtanultak alkalmazkodni a kialakult helyzethez.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
209. hozzászólás - 2009.04.27. 16:34:30 (Válasz Ariel #208 hozzászólására.)
Ariel, nézd meg mekkora játékosbázisról van szó. Ti vagytok a piramis tetején, és lefelé ez a kör egyre szélesedik, ahogy szaporodik fel a játékosszám. Ami nálatok (mondok egy számot )100 játékos, az egy hatos "csomaggal" lejjebb már ennek többszöröse. Még lejjebb egy kategóriával még több.
Az 51-eseket 1 ember tudja 7 szintről ütni, és kettő hatról.
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
210. hozzászólás - 2009.04.27. 16:39:46 (Válasz Darah #202 hozzászólására.)
Idézet: Darah - 2009.04.27. 15:51:02
Részletezzem?

Hat ezt kertem.


Te nem vállalsz be hátrányt a fejlesztésből, de lelkesen be és kiszavaztad, mélyen megindokolgatva azt a fejlesztést, hogy miért is jó az a jó kis hordagyűlölet, aminek elég érdekes a hordabázis leosztása. És ehhez alkalmazkodjon az, aki abszolut nem tehet róla, hogy milyen sokan van jelen a játékban a hordája, de te nem fogadod el, hogy még tovább kurtítsák a játéklehetőséged, a másikat sokkal szívesebben hátrányba hoznád, és hozod is, ahol csak megteheted.


Wo-ho-ho-ho!
Alljunk meg egy par szora.
Kezdjuk talan ott, hogy ugyesen probalod osszemosni azt, hogy valaki ker egy fejlesztest, meg azt, hogy a jatekvezetes elkeszit egy fejlesztest. En soha nem kertem hordagyuloletet. A jatekvezetes soha nem ajanlgatta a portyatav zsugoritasat. Ennek ellenere en emlekeim szerint tettem le olyan javaslatot, ami a problemat orovosolja, de az en jateklehetosegem sem ropvidul tole.

Soha eletemben senkit nem akartam es nem is hoztam hatranyba. Veszettul orulnek, ha erre vagy felhoznal egy konkret peldat, vagy ennek hianyaban megkovetnel, mert ilyen iranyu valotlansagokat nem szivesen olvasok.

Hogy váltson hordát, és egy többmilliós szövit hagyjon ott, és építsen inkább egy másik szövit, mert az neki húde jó lesz, mert csak őrtorony kell, de ti nem építetek másik szövit, mert azok TOPjátékosok, éshát értjük...
Az megint a hülyéneknézés kategóriája, mire előjön, hogy baj van a hordával, addigra nem egyszál lélekkúttal bohóckodó szövit kéne otthagyni, de te ezt is megoldod.


En azt mondtam, hogy ez a megoldas arra, hogy ha a hordad tul nagyra fejlodott. Nem mondtam olyasmit, hogy ezt KELL tenned. Volt egy fejlesztes amihez igy lehet alkalmazkodni.

Nezzuk miket allitasz es hol tevedsz.
Az eddigi epitesed elveszik. - Nyilvan nem igaz, ahova valtasz szovit az is epitkezett eddig.
Ortonyot kell huzni. - Nagyon igaz, de egysreszt sokan lesztek ra, masreszthosszu tavon nagyon meghalalja magat az epuletbopnuszok miatt.
El kell hagyni a tarsasagot. - Ezt igazabol nem allitod, de fontos hangsulyozni: egyutt kell valtani.
Elveszitesz 100-200 kincspontot (mostmar lehet, hogy tobbet, amikor javasoltam lehet, hogy ennyit sem). - Ezt sem mondtad, ez pedig valos hatrany, de a jatek jelenlegi utemeben a kincspontok nagyon gyorsan visszatermelodnek. Nalunk pl. az egyik legtaposabb targy 600 KP-ert ment el egy honapja. Mara a szovi felenek van ennyi vagy tobb KP-ja.

Tehat meg egyszer vegyuk at: soha nem mondtam olyat, hogy valtani KELL. Azt mondtam, a problema megoldasa, hogy az elonytelen hordabol az emberek mas hordaba mennek at, igy az elonytelen horda hatranya lecsokken (tobb celpont, kevesebb gyulolet). Van egy helyzet, miszerint a jatekosok zome egy hordahoz csatlakozott es ez szamukra hatranyokkal jar. Vajon erre miert a jatekvezetesnek kene megoldassal szolgalnia?
Egy dologra volna szukseg, hogy ez a modell, ami jelenleg nem lehetseges valoban elove valljon: az, hogy a gyuloletet lehessen atvaltani mas hordakra. Mondjuk havonta egyszer.

Az ilyen jatekok az alkalmazkodasrol szolnak, es ehhez a helyzethezigy lehet alkalmazkodni. Kiveve termeszetesen a top szoviket, ahogy ezt korabban kifejtettem.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
211. hozzászólás - 2009.04.27. 16:40:58 (Válasz cirip #207 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.04.27. 16:25:34
pff, nem a húsvéti visszagyógyulásra vonatkozott a kérdés?


No az ugy volt, hogy volt nekem egy javaslatom, meg Jerikonak egy hasonlo. Erre jott a reakcio, hogy az badarsag, mert Husvetkor is kiderult, hogy mennyi baj van ezzel.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
212. hozzászólás - 2009.04.27. 16:44:54
húsvétkor ez derült ki nem? nahugye...

Kocos szerintem ne vitatkozz mer nem látod jól...menj vissza a kvízhez azt osztogassad az emlékérmeidet =)
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3.60
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
213. hozzászólás - 2009.04.27. 16:52:31 (Válasz Kocos #211 hozzászólására.)
A ki-bekapcsolhatóságot tényleg átugrottam valahol
Alapvetően a jelenlegi helyzethez már ugyamúgy alkalmazkodott társaságnak (értsd akkor jön fel 15% alól, ha az nem jelent problémát) elég negatív lenne kapcsoló nélkül.
(ergo valószínűleg bevezetik, mert olyan még nem volt hogy nekünk negatív fejlesztés be ne került volna )
Pontszám: 5
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
214. hozzászólás - 2009.04.27. 17:00:52 (Válasz cirip #201 hozzászólására.)
Idézet: cirip - 2009.04.27. 15:49:43
Idézet: Kocos - 2009.04.27. 15:31:31
Kerlek konkretizald mi is volt a baj a visszagyogyulassal, mert igy most nem vagom.

A háborúkban sokkal több támadást kaptunk, és nagy vonalakban az állatokra is keresztet vethettünk húsvét végére, áldozati bárány lett mind


És esetleg netalántán elképzelhető-e lenne-e, hogy ne az legyen a legfontosabb, hogy megcáfold a másikat, hanem esetleg netalántán átgondold amit írt, esetleg netalántán, ha buktatókat látsz benne, próbáld kiegészíteni? Például jelen esetben, hogy háborúban ez ne működjön, vagy ne lehessen az illetőt 1 órán belül újra támadni, vagy gyógyuljanak vissza az állatai is (lásd tesztcsata) - csak egy kis fantázia kérdése.

Kontinuumszűkítés: a visszafogott fejlődés sokkal használhatóbb. Gondolom mindenkinek tetszik az ötlet, hogy topkarakterek visszafogva (sőt, gyorsabban fejlődve, mert nem kell költeni annyit felszerelésre sem) majd 5-6 szinttel alacsonyabbról 15 helyett 30pp-vel ütik a velük egy szinten levőket. Mert kb. ez lesz a hatása a portyázási hatósugár szűkítésének. a TGY-ből 6-8 karalter már maxolta a visszafogott fejlődést - gondolom az a cél, hogy a többi szövetségből még többen tegyék ezt meg.
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
215. hozzászólás - 2009.04.27. 17:04:11 (Válasz Kocos #210 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.27. 16:39:46

Soha eletemben senkit nem akartam es nem is hoztam hatranyba. Veszettul orulnek, ha erre vagy felhoznal egy konkret peldat, vagy ennek hianyaban megkovetnel, mert ilyen iranyu valotlansagokat nem szivesen olvasok.

En azt mondtam, hogy ez a megoldas arra, hogy ha a hordad tul nagyra fejlodott. Nem mondtam olyasmit, hogy ezt KELL tenned. Volt egy fejlesztes amihez igy lehet alkalmazkodni.

Nezzuk miket allitasz es hol tevedsz.
Az eddigi epitesed elveszik. - Nyilvan nem igaz, ahova valtasz szovit az is epitkezett eddig.
Ortonyot kell huzni. - Nagyon igaz, de egysreszt sokan lesztek ra, masreszthosszu tavon nagyon meghalalja magat az epuletbopnuszok miatt.
El kell hagyni a tarsasagot. - Ezt igazabol nem allitod, de fontos hangsulyozni: egyutt kell valtani.
Elveszitesz 100-200 kincspontot (mostmar lehet, hogy tobbet, amikor javasoltam lehet, hogy ennyit sem). - Ezt sem mondtad, ez pedig valos hatrany, de a jatek jelenlegi utemeben a kincspontok nagyon gyorsan visszatermelodnek. Nalunk pl. az egyik legtaposabb targy 600 KP-ert ment el egy honapja. Mara a szovi felenek van ennyi vagy tobb KP-ja


Amiket itt elsoroltál az önmagában is arra javaslat, hogy hogyan is hozzuk hátrányba egy jókora adag játékostársunkat, úgyhogy a megkövetés elmarad, sorry.

- nem tehetek róla, hogy a hordám ekkorára nőtt. Ezt nem nekem kellett volna figyelnem, és nem nekem kellett volna ez ellen tennem, és nem nekem kéne ez HUF pluszköltésgbe kerüljön.

- egy 20 fős szövit simán be tud fogadni egy másik, mindössze őrtorony kell, és minden olyan épület adott (nyilván) amit ott kell hagyni.

- "csak" 200 kincspontot vesztetek. Amennyit még a három hónapos eddigi szerzési lehetőségeinkkel meg sem tudtunk szerezni ennyit. Sebaj, még három hónap.
És ezt tegye meg minden megfelelő szintbe érő gyémántos, mert majd jól lesznek befogadó szövetségek. Úgy pár ezer játékos. Persze ez nem kell, vegetálhat is tovább a játékban.
És ezt javasolja az egyik vezető játékos. Innestől kezdve remélem nem haragszol meg, ha enyhe kétkedéssel fogadom a javaslataidat.

No ezt nevezem nagyfokú hülyéneknézésnek.




Az ilyen jatekok az alkalmazkodasrol szolnak, es ehhez a helyzethezigy lehet alkalmazkodni. Kiveve termeszetesen a top szoviket, ahogy ezt korabban kifejtettem.


Ebben egyetértünk. Csak az alkalmazkodás ne mindig úgy történjen, hogy százhoz ezer.
Ebben a témában szívesen vitázok is akár veled tovább, de ezt ne itt tegyük, tényleg nem ide való.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.27. 17:06:18-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.50
népszerűciripNő
Végzetúr mester
5022 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
216. hozzászólás - 2009.04.27. 17:07:21 (Válasz Jeriko #214 hozzászólására.)
Mi a cáfolás egy megtörtént esemény sorozat során szerzett tapasztalat leírásában, amire ráadásul kérdés is vonatkozott?
Legalábbis így értettem, na, nem kell mindjárt leharapni a fejem.
Saját szemszögemből, ha lenne egy ki-bekapcsolható regenerálodás, soha az életben nem kapcsolnám be, epikus idején kívűl, amikor viszont jól jönne.
Pontszám: 7.50
népszerűBolsevikFérfi
Végzetúr tehetség
145 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
217. hozzászólás - 2009.04.27. 17:15:13 (Válasz Kocos #210 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2009.04.27. 16:39:46
Van egy helyzet, miszerint a jatekosok zome egy hordahoz csatlakozott es ez szamukra hatranyokkal jar. Vajon erre miert a jatekvezetesnek kene megoldassal szolgalnia?


Kócos, sajnos erre az a válasz, hogy adódott egy másik helyzet is: a top durván elhúzott a másodvonaltól (gondolom akkor is kevés lenne az üthető célpontotok, ha mindig mindenki 100%on lenne), ti pedig ezt még meg is fejeltétek azzal hogy szövetségben vagytok a Hordával. A probléma könnyedén orvosolható: fel lehet bontani azt a szövetséget, lehet visszafogottan fejlődni, és tényleg létezik az a bizonyos kronokompenzáció. Ha akarnátok, ti is megoldhatnátok.

Ami meg a visszafogott fejlődés árnyoldalait illeti, bár többen kifejtették hogy ez "öngyilkosság", szerintem viszont akinek esze van, az kapásból maxolja. Aki meg mégsem, annak egy idő után csak-csak le fog esni hogy mi a teendő, de persze az is lehet hogy helyet szeretne cserélni veletek Lehet hogy bevállalják néhányan hogy egy ideig rommá veritek őket ahogy kibújnak a 15% alól (oké, most nem lehet majd 40-45ig várni), de aztán egyszer csak már ők fognak 6 szintről csapkodni titeket, és az is lehet hogy utána ők fogják majd kérni hogy igen-igen, lehessen még több szintről ütni, mert elfogytak a célpontok
Igor vagyok, a Párt nevében!

A "Zárkózz fel a TOP-hoz"-mozgalom oszlopos tagja
Pontszám: 7.50
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
218. hozzászólás - 2009.04.27. 17:18:11 (Válasz Jeriko #214 hozzászólására.)
Jerikó, ha sima portában működik, az sem lenne jó megoldás, legfeljebb akkor, ha megtörténne a portya, de a megtámadott karakternél ez LÉ-veszteségen kívül (ha van nála) semmi másban sem jelentkezne, sem az állatoknál, sem Vp csökkenésben, vagyis lenne egyel több veresége, de tulképp nem vesztene semmit (barátságos portya?).
Ekkor még mindig ott van a kínzókamrába cipelés kérdése.
Ez még mindig csak oda vezetne, hogy a csatamérlegek átkúsznának minuszba, és a közelebbi szinteken lévők is el tudnák húzni a nótáját, de végülis ezen a megoldáson is érdemes elgondolkodni.

De igazándiból nekem a tárlós megoldás jobban tetszik.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.27. 17:22:39-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
219. hozzászólás - 2009.04.27. 17:20:31 (Válasz Darah #209 hozzászólására.)
Hat szinttel lefelé csak akkor üt az ember, ha nincs más. Minimális LE és TP, gyakorlatilag csak a morál szintentartására jó. Ha tovább lenne korlátozva a lefelé ütés, még kevesebb lenne a célpont. Kifejlesztenénk a kontinuumszűkítést, és az 5 szinttel alacsonyabbak kapnának még több pofont, amiért ők kérnének további korlátozásokat. Aztán ha megkapják, már csak 4 szinttel lefelé lehet ütni, de akkor is lesznek sokan, akik panaszkodni fognak, mert folyamatosan elverik őket. Ezzel együtt megjelennének azok is, akiknek kevesebb idejük van, nem optimálisan fejlesztették a karit, stb, és nem tudnak már kit legyőzni, mert a környezetükben mindenki erősebb náluk. Lefelé portyázni pedig a korlátok miatt nem tudnak. Ez a verzió nem vezet sehová, soha nem lenne vége a dolognak.
A támadások nagyrésze most sem 6 szinttel lefelé folyik, de valóban elkerülhetetlen. Ennyit lefelé általában -20-30%-al szoktam támadni, és nem egy játékossal megegyeztem már, hogy nem teljes felszereléssel támadom meg.
A szintkülönbség sok esetben kevesebbet számít mint maga a szövetség amiben a karakterek vannak. A gyakorlótér, védőfal, nekrofun hatalmas előnyt jelent, sokszor többet mint a szintkülönbség. 10 gyakorlótér és védőfal különbség +30 támadást és védelmet ad. Ehez mondjuk még jön +10 IQ is nekrofunból. Ilyen előnyökkel szintkülönbség nélkül is földbedöngölés lesz a csata végeredménye. Nem véletlen, hogy a TGY, EH és AL tagjai könnyedén elverik az azonos szinten álló többi szövetség tagjait. Sőt, lassan a Tyrant is így veri majd a környezetét.
A hozzászólást Ariel módosította 2009.04.27. 17:22:31-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
220. hozzászólás - 2009.04.27. 17:24:31
huhuuuu engem most vert agyon egy karakter 6 szintről 1000 fölött ütött rám én meg valmi 150et...mindenesetre a csata után kaptam kemény 23 életerő gyogyulást hogy felkenhessem a hajamra...
A hozzászólást Dr_Faktor módosította 2009.04.27. 17:30:15-kor
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 3
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!