Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Portyázási hatósugár korlátozása
kedvelt tagVaraszloFérfi
Végzetúr tehetség
213 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
121. hozzászólás - 2009.04.19. 22:20:58 (Válasz CaveMaN #117 hozzászólására.)
Sanyi, kérlek. Esküszöm hiszek neked hogy kell egészség. Csak ne EBBEN a topicban prologáljátok ezt. köszi. A sok ocsú között elveszik az értékés hozzászólások. Persze lehet hogy pont ezért csináljátok ?
Pontszám: 7.70
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
122. hozzászólás - 2009.04.19. 22:38:02
Bevallom nem olvastam végig a teljes fórumot, csak igyekeztem követni...
Nekem úgy tűnik, hogy itt főleg a közép/felső szintek esetében lévő lefele ütögetést boncolgatja mindenki, holott ez alsóbb szinten is probléma.
Nem kell messzire mennem tapasztalatért - 7. szinten top karakterként ép-m felét leverte a 9. szintű top karakter - ezáltal lehetetlenné téve a saját portyázásomat. Ez lehet, hogy egy vadászóst kevésbé zavar de a portyázósokat szvsz nagyon - főleg az elején, ahol nincs még szövibónusz sem nagyon. Tudom, oldjuk/oldják meg
Csak annyit kérek, hogy a megoldás megtalálása közben azért a kicsikre is gondoljatok majd köszi
Pontszám: 6
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
123. hozzászólás - 2009.04.19. 23:20:15
Idézet: masterv - 2009.04.19. 14:22:44

További probléma az emberi mentalitás. Nagyon kevesen veszik azt figyelembe,hogy itt bizony minden karakter mögött egy ember van,aki játszana. Az ominózus 6-7-8 szinteket lefelé támadók csak azt látják,hogy ott van 3 TP az állatomnak(mert mást nemigen kapnak)... Aztán ha ezt valaki szóvá teszi üzenetben vagy a fórumon,akkor jön a foghegyről odavetett,nagyképű szöveg: ki vagy te? Milyen jogon szólsz hozzám? Mit képzelsz,köcsög,én régebben játszom,nekem lehet! Miért nem játszol így meg úgy... De természetesen Ők saját szemükben nem embertelenek... Hát dehogynem!


Ezt még a topik elején írtam be.Aki veszi a fáradtságot és végigolvassa a kommenteket,az meg is találhatja azokat,akikről szól az idézet... Valahogy éreztem,hogy itt is feltűnnek osztani az eszet...

És most az érdemi témáról: miért nem lehet 2-3 szintekre korlátozni a távot? Ott is lehet lefelé támadni,csak legfeljebb nem 12 szinttel lesz erősebb a szerkója a nagyobbnak,hanem teszemazt 4-el... Ez kinek fájna?

Végül pedig ahogy Viktorunk mondotta:
Idézet: Almási Viktor - 2009.04.19. 19:58:20
Szerintem nyíljon egy 4-es világ és oda átmehetne az összes tamagocsizni vágyó végzetúr és ott nem lehetne egymást ütni és volt régen egy ilyen terv hogy láthatatlan bili na abba egész szövetségek beleülhetnének és ott aztán senki nem látná őket és lehetne benne teveitató is és simizhetnék a sok kicsi tevét teljes biztonságban na léptem innen Miklós kérlek rakj be olyan küldetéseket amik rákényszerítik a karaktereket a helyes karakterépítésre mert nem módosíthattok szabályt minden egyes sz@rul fejlesztett karakter miatt aki töketlenkedik.

Ezzel a hozzászólással tökéletesen illeszkedsz a fent említett profilba.Gratulálok.Javaslom,kicsit szállj magadba,és próbáld felfogni,hogy minden karakter azért egyedi,mert máshogy van fejlesztve.Jól-rosszul de mégis annak a szive szerint,aki alkotja.Az,hogy nem olyan centiméterre precíz és időmilliomos módon készítettek,mint esetleg a tied,nem jogosít fel arra,hogy akárkiről hasonló módon nyilatkozz.És ami a legfontosabb:nehogy már te mondd meg hogy mi a jó és mi nem másoknak!Vagy te élvezed,ha beleszólnak a saját fejlesztéseidbe?Ne feledd,a "tevehajcsárok" többen vannak,akkor talán inkább az ő érdeküket kellene figyelembe venni,nem a toplista első 3 oldalát...
Természetesen nem szántam személyeskedésnek ezt a pár sort,csak annyira,mint te a tevézést...
Üdvözlettel: MasterV a tamagochi-funok nevében...
A hozzászólást masterv módosította 2009.04.19. 23:21:19-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.87
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
124. hozzászólás - 2009.04.19. 23:54:19 (Válasz masterv #123 hozzászólására.)
Te is rettentő messze találsz a céltól. Jellemzően velem egyszintűeket, vagy magasabbakat ütök. Vagy lehetőség szerint legkevesebbet lefelé támadva.

3 szinttel lefelé támadva is - ha épp olyan a szintek állása - lehet bőven 1 tierrel erősebb fegyverem mint az ellenfelemenk.

1 szintet lefelé ütve is tudok 1500 - 300-as sebzéskülönbséggel nyerni. Amiért a téma alapján a lefelé támadást teljesen meg kellene szüntetni.

-------------------------------------------------------------------------------- --------------------------------

Egész pontosan nem kifejezetten értem a problémátokat. Azonos szinten is atom módon el lehet verni valakit, 1-2-3 szinttel lefelé is. Ahogy 6 szinttel lefelé is. Miért lenne egyik rosszabb a másiknál?

Aztán nézzük a statisztikai részét a dolgoknak.

53-tól lefelé. Azok akik masterv szerint nem nézik a játékost és maximálisat lefelé ütnek 53-ról jeleneleg a 47-eseket ütik, akik problémáznak, az 51-esek a 45-ösöket ugye?
53-asból nyilván kevesebb van egy picivel, a piramis csúcsához közeldve.

Korlátozzuk a támadásokat 4 szintre. Eredmény:

Az 53 szintűek a 49-eseket fogják ütni, az 51-esek a 47-eseket. Utóbbiak picit kevesebbet sebeznek majd, cserébe többen vannak. Adja magát a kérdés: Kint lesz ettől a vízből az adott 47. szintű karakter? Hát persze, hogy nem. Ha esetleg rosszul gondolnám, várom a helyes logikai eszmefuttatást.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.04.19. 23:56:29-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 6.14
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
125. hozzászólás - 2009.04.20. 00:05:13 (Válasz CaveMaN #124 hozzászólására.)
Az eszmefuttatásod ha így nézzük ugyanott vérzik el.

Jelenleg kevesebb 50+ szintű játékos van, ahogy kevesebb 40+ szintű mint majd lesz a későbbiek folyamán, kár is vitatni. Na ha most ott tartunk ahol, akkor később, amikor is ideér a többség mi lesz? Merthogy erről beszélgetünk, erről szól(na) az egész.
Persze lehet mondani hogy később majd összeszűkül a mezőny, de itt és most, több, mint 15 szinten át ez nagy gebasz
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.04.20. 00:05:42-kor
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
126. hozzászólás - 2009.04.20. 00:11:34 (Válasz Gau84 #125 hozzászólására.)
Hazudnék, ha azt mondanám értem mire célzol.

Én arra céloztam, hogy hiába szűkitenéd 4 szintre, nem fog érdemleges változást hozni.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
127. hozzászólás - 2009.04.20. 00:26:25 (Válasz CaveMaN #126 hozzászólására.)
Alapelv: barmekkora is a hatosugar, mindig lesznek erosebbek, ok pedig mindig tamadni fognak, es a mindekori 15-30% EP-re karhoztatjak az alacsonyabb szintueket.

Megoldasok:
1. Kihasznalni a 15-30% sav adta lehetoseget... ehhez magas maxEP es gyakori belepes szuksegeltetik (pelda Mortimer, CaveMaN, Masi).
2. (Nem letezo)

A 2. megoldas lehetne olyan, hogy minimalizalja a kart, amit az alapelvkent feltett tamadasok okoznak. Itt a fontos tenyezo az, hogy van aki nem tud egesz nap gep elott ulni, es nekik olyan megoldasra van szukseguk, melyet ok tudnak kontrollalni, azaz, amikor belepnek, akkor alljon eleg EP rendelkezesukre, hogy tudjanak portyazni, terkapuzni, epikusozni. Erre a sebgyogyitasra logikajara epulo "EP tartalekolos" otlet tunik celszerunek... magas szintrol jovo tamadasokbol szarmazo gyogyulast elraktarozni, majd szukseg szerint felhasznalni lehessen.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 8.33
kedvelt tagGau84Férfi
Végzetúr mester
303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
128. hozzászólás - 2009.04.20. 00:33:54 (Válasz CaveMaN #126 hozzászólására.)
Arra célzok, hogy ha netán 4 szint lenne a támadhatósági diff, mire ideér a játékosok többsége, akkor ugyanannyi, ha nem több támadást fognak kapni, mint most azok, akik 40+ -osok, tehát közvetlenül az élboly alatt találhatóak. Ha nem változnak a dolgok, akkor még többet fognak kapni, mint a mostani ún második hullám. Az rettentő sok, valljuk meg.
1-4 szinten belül azért elsősorban a karakterfejlesztés dönt. Jobban fejlesztett (nézőpont kérdése persze) karakterek mindig is lesznek, ez nem vita tárgya, de 6-os szintről valóban a rúgdossuk a kiskutyát effekt érvényesül. Most is, később is. De ha már most is szinte ellehetetleníti a játékot ez a "rúgdosás", akkor a később érkezőknek - ahol nagyobb a versenyhezet - gyakorlatilag játszhatatlanná teszi véleményem szerint, és erre kellene megoldást találni.
Minden sajnálatom ellenére továbbra is azt mondom, hogy e szempontból nem annyira mérvadó az, hogy a jelenlegi top karakterek nem tudnak portyázni, mert nincs kit ütni.
Ha meg hiszünk Miklósnak, és valóban nem lesz majd később ekkora különbség a +6 szintűek között, akkor még mindig meg lehet oldani, hogy onnantól legyen bevezetve a +6 támadhatóság, és ne 38. szinttől vagy mennyitől. Megint csak szvsz
A hozzászólást Gau84 módosította 2009.04.20. 00:34:27-kor
Pontszám: 7
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
129. hozzászólás - 2009.04.20. 05:05:33 (Válasz masterv #123 hozzászólására.)
Masterv ha 2-3 szintre csökkkentetnétek a támadhatóságaot akik erősek a szintjükön azoknak jó lenne, de akik gyengébbek azoknak teljesen ellehetetlenítené a játékát, nem tudnának portyázni sikeresen egyáltalán.
Ti akik itt úgymonmd a játék jobbá tételéért hangoskodtok igazából csak saját magatok formájára akarjátok azt alakítani, sokkal összetettebb játék ez, ami nektek jó lenne máshol-másnak rontana a játékon.
Ezenkívül egy játéknak mindig vannak adott szabályai akik hajlandóak eszerint játszani tudnak akik nem elbuknak.
És akárhányszor lehet ezeket a szabályokat módosítani mindig lesznek akik nem tudnak az adott rendszer szerint érvényesülni, ez egy örök körforgás lenne, hetente mehetnének az ilyen módosítások, mindig a jó játékosokat büntetve.
Nekem is elegem van abból a mentalitásból amit itt több helyen hallok hogy "én fizettem a játékért alakítsátok a szabályokat ugy ahogy nekem jó". Másik ezer is fizetett ezért a játékért nekik jó így nem kell az életlenségetekkel bekavarni az ő játékukba egy olyan esetben amikor lehet tenni a probléma ellen a mostani szabályok szerint is csak sokan nem akarnak.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.04.20. 05:26:17-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 3.80
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
130. hozzászólás - 2009.04.20. 05:25:54
Szintközeli tagtól én még az életben nem kaptam olyan iszonynagy taslit, mint hatról.
De hogy tényleg megmaradjon káposzta-nyúl-róka, nem véleményeznétek Seligen, Balor és Simon ötleteit is, ami kissé visszaadná a kisebbek önrendelkezési jogát a saját ÉP-jükkel, viszont nem kényszerítené éhezésre a nagyokat, amennyiben elég szemfülesek?
Mindegyik remek szerintem, amennyiben azt a játékos tudja irányítani, mint pl a gyógyitalnál nagyjából, hogy mennyi kerüljön a "tárolóból" betöltésre.

Mindkét félnek mondom, a hatszintmondjonle csoportnak, és a kedves megegészségesedésünkre csoportnak is.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.20. 05:32:48-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 6.25
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
131. hozzászólás - 2009.04.20. 05:28:48 (Válasz Darah #130 hozzászólására.)
Az egy csomó "féloldalasan" fejlesztett karaktert eredményezne akik ebből kifolyólag sokkal erősebbek lennének mint a többi, és akkor meg velük lenne az embereknek a problémája, főleg a háborúban, amit ez szabály teljesen szétkavarna.
Ráadásul ezek a kamikazekarakterek a saját szintjükön is akkora pofonokat osztogatnának mint most 6 szinttel magasabbról és akkor megint az lenne hogy ÉP hiány.
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.04.20. 05:35:28-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
132. hozzászólás - 2009.04.20. 05:35:52 (Válasz Almási Viktor #131 hozzászólására.)
Masi - mar most is feloldalasok a karakterek, nehany kiveteltol eltekintve (pl Te).

Szerintem kicsit tulzottan elzarkozol egy megoldastol, ami bar talan nem a leglogikusabb, megis sok-sok bajra gyogyir lenne.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
133. hozzászólás - 2009.04.20. 05:36:04 (Válasz Almási Viktor #131 hozzászólására.)
Viktor, bocsi, de ez már kezd arra hasonlítani, hogy megdöglött az én lovam is, mostmá kötelezőleg dögöljön meg mindenkié.
Remélem tévedek.

Nem aji ÉP-k lennének eltárolva, hanem Simon ötlete szerint a sebgyógyítós sebzések egy résza, tehát ahhoz, hogy valakinek legyen valami a tárolójában, ahhoz ki kéne állnia a pofonzáporba, és jól fel kéne nyomnia a sebgyógyítást is.
Mitől féloldalas fejlődés ez?
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.20. 05:37:30-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 3
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
134. hozzászólás - 2009.04.20. 05:37:12 (Válasz Simon #132 hozzászólására.)
Amit Simon ír az most is több formában benne van a játékban, (magas ÉP, mágikus regen, sebgyógyítás).
Tökmindegy csak ingyen legyen akkor vinné a nép
A hozzászólást Almási Viktor módosította 2009.04.20. 05:39:29-kor
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 2.86
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
135. hozzászólás - 2009.04.20. 05:39:25 (Válasz Almási Viktor #134 hozzászólására.)
Ez talan a reggeli nyug, ami beloled beszel most. En meg mindjart elalszom. Majd kesobb folytatjuk.
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
136. hozzászólás - 2009.04.20. 05:41:38 (Válasz Almási Viktor #134 hozzászólására.)
Sőt, tulajdonképp az egészséget is alaposan fel kéne tuszkolni, hogy ha betölt valaki egy "gyógyitalnyit" a tárlóból, ne villanjon be azonnal a rókák kapásjelzőjén, ha jobban belegondolok.

Nincs benne, mert azt nem tudjuk szabályozni, hogy mikor lenne rá szükségünk.
Nagyszerű, ha délelőtt visszagyógyulok azonnal egy rakatot, és üthetnek lefele megint, és mire jövök délután, még a térkaput tántán megcsinálom, és aztán annyi.
A hozzászólást Darah módosította 2009.04.20. 05:43:36-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 3
népszerűSimonFérfi
Végzetúr mester
582 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
137. hozzászólás - 2009.04.20. 05:48:01 (Válasz Almási Viktor #134 hozzászólására.)
Idézet: Almási Viktor - 2009.04.20. 05:37:12
Amit Simon ír az most is több formában benne van a játékban, (magas ÉP, mágikus regen, sebgyógyítás).
Tökmindegy csak ingyen legyen akkor vinné a nép


Es igen, talan ez a dolgok lenyege. En ugy velem, ahogy portyapontot is kapsz, CSP-t is kapsz, es befektetessel novelni tudod, hogy hanyat, ugyanugy arra lehetoseget kapj, hogy normalisan el is tudd kolteni. Szerintem a magasabb szintrol jovo tamadasok felbontjak az egyensulyt, es a jatek *alapban* nem ad arra lehetoseget, hogy mindenki el tudja hasznalni eroforrasait.

En nem vitatom, hogy ilyen meg olyan befektetessel eredmenyesebben lehet haladni. Ez igy is van jol. Ezert vannak jo jatekosok, mert ok kihasznaljak az ilyen befekteteseket...
A hozzászólást Simon módosította 2009.04.20. 05:49:25-kor
TrueBlood - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
138. hozzászólás - 2009.04.20. 06:07:20 (Válasz Simon #127 hozzászólására.)
Idézet: Simon - 2009.04.20. 00:26:25
Alapelv: barmekkora is a hatosugar, mindig lesznek erosebbek, ok pedig mindig tamadni fognak, es a mindekori 15-30% EP-re karhoztatjak az alacsonyabb szintueket.

Megoldasok:
1. Kihasznalni a 15-30% sav adta lehetoseget... ehhez magas maxEP es gyakori belepes szuksegeltetik (pelda Mortimer, CaveMaN, Masi).
2. (Nem letezo)

A 2. megoldas lehetne olyan, hogy minimalizalja a kart, amit az alapelvkent feltett tamadasok okoznak. Itt a fontos tenyezo az, hogy van aki nem tud egesz nap gep elott ulni, es nekik olyan megoldasra van szukseguk, melyet ok tudnak kontrollalni, azaz, amikor belepnek, akkor alljon eleg EP rendelkezesukre, hogy tudjanak portyazni, terkapuzni, epikusozni. Erre a sebgyogyitasra logikajara epulo "EP tartalekolos" otlet tunik celszerunek... magas szintrol jovo tamadasokbol szarmazo gyogyulast elraktarozni, majd szukseg szerint felhasznalni lehessen.


Megismetelnem a masik topikban mar felvetett otletemet, amire erdemi kritikat meg nem kaptam.

Minden karakter allithasson be maganak mereszseget. Ez megszabja, hogy hany szinttel maga folul hajlando tamadasokat fogadni. Ez mehet nullatol akarmeddig.

Ezen felettrol tamadasok un gyakorlo csatak lennenek, ami azzal jarna, hogy:
- a karakter nem sebzodik
- az allatai nem sebzodnek
- a vedekezo nem kap jutalmat gyozelem eseten (TP, LE, az allatok TP-je)
- megjelenik viszont vedo oldalon a LE veszteseg, bukott csata eseten, mint rendesen
- tamado oldalon bukott csata eseten van LE veszteseg, de azt a vedo nem kapja meg

Ja igen valaki irta, hogy akkor mostantol csak tamadast meg erot fog novelni. Erre par gondolat:
- tamadokent ugyanugy sebzodsz, mint eddig, az EP itt nagyon is samit
- szinten sebzodsz terkapuban, epikus csatanal
- a csatakat meg is kell nyerni, es ennek csak az egyik utja a sebzes novelese

Megemlitem tovabba a B varianst, ami a mereszseg mellett egy %-os erteket is tartalmazna. Igy a fenti kepletben minden ami nullazodna (sebzodes, jutalom) az ezzel a szazalekos ertekkel szorzodna be. Pl fele sebzodes, fele jutalom gyozelem eseten.

Meg ha a rendszer iy tulsagosan elnezo, kor hozza tennem, hogy egy ujabb modositasa lehet a rendszernek, hogyha a vedo nyer egy gyakorlo csataban, akkor a sebzodesei megmaradnak.
Pontszám: 4
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
139. hozzászólás - 2009.04.20. 07:38:04
A mágikus regenerációval van egyébként (a nehéz elérhetőségen kívül) egy probléma, hogy nem lehet szabályozni a mértékét. Ha tetszik, ha nem maximumba gyógyulok akkor is, ha mondjuk nekem a 34% épp elég lenne. De mivel felvisz magasra, egyből lecsaphatnak, amivel egyből ott van a karakter, ahonnan indult.

Kocos ötletén még kell gondolkodni, elsőre jól hangzik, de valami még nem stimmel vele, csak nem tudok rámutatni
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Portyázási hatósugár korlátozása
140. hozzászólás - 2009.04.20. 08:03:48
Nem tudom, minek megy a szájtépés?

Miklós kijelentette hogy további "range" csökkentés NEM lesz. Lehet bármi mást javasolni, ötletelni, de alapvetően a range-rol fölös vitázni!

Az egészég fejlesztő lobbi nagyon aktív, de teljesen offtopic a kérdésben. Attól még, hogy nem kis, hanem nagy kupacból lapátolom a trágyát, ugyan úgy egy lapátnyit tudok egyszerre ellapátolni, a sebzéskompenzáció "higabbá" tette a szart, így némi anyag visszafolyik a lapátról, de a "sűrűje" így is lapátolódik...

Én a pozitív ösztönzés erőltetném...

-Ha felfelé ütsz, akkor a kapott sebzés függvényében kapj lét
-Ha később indultál kapj kompenzációt
-Külsős PvP ellenfelek (NPC horda)
-Lefelé ütésnél szintenként 20%-al csökkenjen az állatka kapott morálja és TP-je...
Pontszám: 5.75
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője