Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szakértelmek
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
661. hozzászólás - 2009.03.12. 19:49:11 (Válasz bonca #660 hozzászólására.)
Aha. Csak tudod, én nem jó szájízzel játszom egy olyan játékkal, ahol (szinte) csak az számít, hogy mennyi pénzt ölsz bele. Ha sokat, jó vagy, ha keveset, béna leszel. Szóval koncepcionális gondjaim vannak.

Annyi fizetnivaló van, hogy egyre inkább érik egy havidíj bevezetése - miért nem lehet ezt meglépni? Most van olyan, aki havi ötezret és van, aki csak pár SMS-t költ rá, illetve aki semmit. Egy kb. havi 1500 forintos középérték optimális, és hosszútávon tervezhető lenne mind a játékosok, mind Miklósék számára. Akkor valóban csak az számítana, hogy ki milyen stratégiával játszik (egy állat gyors, vagy három állat lassú fejlesztése, stb.), nem pedig a ráfordított pénz mennyisége. Mert szerintem a nagyon sokat költők számára sem jó ez, hiszen biztos vagyok benne hogy tudják, anélkül nem lennének ott, ahol.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 9
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
662. hozzászólás - 2009.03.12. 21:01:05 (Válasz Mortimer #661 hozzászólására.)
Ezt megértem, és beszéltünk is erről már más topikban, de továbbra is azt mondom, hogy nem az ultraspecializáció ebben a sarkalatos pont.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5
népszerűEnchanterFérfi
Végzetúr tehetség
125 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
663. hozzászólás - 2009.03.13. 12:15:50 (Válasz Mortimer #661 hozzászólására.)
Már bocs, de kb. ott elszaladt a ló mikor egy ősköves tárgy 30 szinttől kb 10-15-el több tulajdonságot ad mint egy nem ősköves a környező szinteken. Elméletileg "magas kereskedelemmel behozható", gyakorlatilag a fegyverek szintenként 1, max 2 tul ponttal erősödnek. Legszebb hogy mire behoznám, addigra ott egy mégjobb ősköves fegyver. Erre még jönnek a fókuszkristályok (számoljunk átlag 5 tul ponttal, bár ez is növekszik persze), és így egy fullősköves felszerelés 20+ tulösszeget ér egy nem ősköveshez képest. Ez van 30-35. szint környékén. Szorozd be hárommal (ugye, fegyver-páncél-pajzs) és kapsz cirka 60 extra TÖ-t. Erre még rájönnek olyan dolgok mint a TP növelés az állatoknak, hogy még az is egy 10 szinttel magasabb legyen annál amit én összetudnék hozni (mellesleg, kombózik az az intelligens kedvenccel? Soha nem volt alkalmam kipróbálni), a fényrobbanás, ami annyira jó hogy nem éri meg lecserélni még úgy 10 szint múlva sem, a spec pakolgatás, az extra gyógyitalok amik nem visznek LE-t, kútkisütés...

Szintemen van nálam EGY, azaz EGY karakter akinek nagyobb a tul és a szakértelem összege (hozzátéve hogy ő közelít az egymillió összerabolt LE-hez, míg nekem negatív az átlagom), viszont tökmindegy, mert egy játékos aki szarabbul fejlesztette a karakterét még mindíg laposra ver a fullősköves cuccaival/állatával. Nem lennék elkeseredve ha a szakadék nem nőne, de az őskő egyre több tápot ad (első pár szinten adott 1-2 tulpontot a nem őskőhöz képest, 30-35-re kb. 15 öt... asszem látszik a tendencia...).
Pontszám: 8.57
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
664. hozzászólás - 2009.03.15. 10:48:18
nagyon jók lettek az új szakértelmek, csak az nem tetszik benne h minden második tanulásnál kapok új szakértelmet, mert azért lehetne még berakni szakikat pl : kábítás, vagy egy olyan szakértelem h kevesebb vp-t kell költeni a varázslat mondásért..., tudom hogy ez nem kívánságműsor de azé nem kéne minden második tanulásnál új szakértelmek... szerintem.
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
665. hozzászólás - 2009.03.15. 12:28:32 (Válasz Asztalos #664 hozzászólására.)
Nem tudom feltűnt-e, de már a 19. szint óta csak minden második szinten kapsz új szakit. Ennyi erővel minek az Akadémiával szenvedni, be lehetett volna oda is pakolni őket, nem?
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
666. hozzászólás - 2009.03.15. 20:32:33
megvan az akadémiával elérhető utolsó szakértelem? vagy még nem érték el a topszövetségek a határt?
Pontszám: 5
kedvelt tagdzsuszFérfi
Végzetúr tanonc
37 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
667. hozzászólás - 2009.03.15. 21:27:02 (Válasz winnie #666 hozzászólására.)
Nem nézel wiki-t?
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
668. hozzászólás - 2009.03.15. 23:48:13 (Válasz dzsusz #667 hozzászólására.)
Idézet: dzsusz - 2009.03.15. 21:27:02
Nem nézel wiki-t?


nem szoktam. de ha te nézel, megnézheted nekem. (megnéztem. vannak szakértelmek, de abból nem tudom megállapítani, hogy van-e utolsó vagy még nem vittek fel újat.)
Pontszám: 3.67
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
669. hozzászólás - 2009.03.16. 07:02:21 (Válasz winnie #668 hozzászólására.)
Egyelőre az akadémiának 10-es a max szintje. Utolsó elérhető szakértelem az ultraspecializáció.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 5.33
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
670. hozzászólás - 2009.03.16. 09:02:23
.
A hozzászólást Aderrick módosította 2009.03.16. 09:02:57-kor
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
kedvelt tagAsztalosFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
671. hozzászólás - 2009.03.16. 11:12:01 (Válasz Lanmandragoran #665 hozzászólására.)
jaj tényleg, akkor meg 19-től minden páratlan számú tanulásnál lehetne valamit berakni...
Soha ne mondd hogy soha!

Upsz, én kimondtam!
Pontszám: 5
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
672. hozzászólás - 2009.03.18. 16:46:29
hali

valaki segítsen már nekem abban a kérdésben, hogy a kreatív affinitás mikor veszti el értelmét:
most 35 szinten vagyok és 5-6 k-val szoktam portyázni és soha nem esik le 5-600 le-nél több, vagy ritkán.
mi az oka ennek?
arénaában is nézegetjük a társaimmal, hogyha 5-6k le van nálunk mindkettőnél akkor szoktunk 6-700 let vinni egymástól.

miért vn ez így?
nem tünt fel eddig senkinek ez?
kicsit dühítő
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
673. hozzászólás - 2009.03.18. 17:21:53 (Válasz UWEL #672 hozzászólására.)
Mindenki elkölti a LE-t (beépíti, stb.), vagy elrejti, de ez a kevésbé biztos.

Sokan vannak így, lassan Énis abbahagyom a portyázást, átállok gyűjtögetőre...mai nap is elég széles intervallum volt 0-1900-ig.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 7.50
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
674. hozzászólás - 2009.03.18. 20:43:10
szeretném ha a játékkészítők valamelyike válaszolna arra kérdésemre, hogy miért nem lehet nagyobb szinteken rabolni, pedig itt 5-6 k-val szaladgál mindenki sztem
ez valami programhiba vagy direkt így fejlesztették a játékot, mármint hogy nagyobb szinteken ne lehessen nagyokat szakítani
Pontszám: 1.67
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
675. hozzászólás - 2009.03.19. 07:20:52 (Válasz UWEL #674 hozzászólására.)
A tapasztaltabb végzethölgyek és urak sokkal jobban odafigyelnek az éltető lélekenergia megvédésére mint kezdő társaik. Bevédik a transzcendális projekció - val, beépítik a szövetségi épületekbe, elkölti italokra.
Emellett, magasabb szinteken az ember, vagyis a végzethölgy és úr, sokkal alacsonyabb szintűeket támad meg, akár -6 szintkülönbséggel is, és ez is csökkenti az elnyerhető lélekenergia mennyiségét.
Ezt a kérdés, egyszer régen már vita tárgya volt, ekkor merült fel Miklósban a "nyers lélekenergia" ötlete. Ott igen sok pro és kontra hozzászólás jött, és emiatt napolva lett a téma.
Mérgelődés helyett, inkább gondolkodj, és találj ki valamilyen megoldást. Ha megvan, dobd fel a fórum megfelelő témájában, és ott majd kiderül, hogy mennyire életképes!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
676. hozzászólás - 2009.03.19. 07:28:07
jó akkor azt magyarázd meg légyszíves, hogy arénában miért van az, hogy 6k-val játszuk le a meccet(mindkettőnknek ennyi van) és nincs le-rejtésünk(szaki) ugyaolyan szintűek vagyunk és akkor is kb 700-800 le-t ad a gép a győztesnek?
Pontszám: 2.33
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
677. hozzászólás - 2009.03.19. 08:00:12 (Válasz UWEL #676 hozzászólására.)
lélekpajzs épület?
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 7.50
irritálóUWELFérfi
Végzetúr
69 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
678. hozzászólás - 2009.03.19. 08:33:42
2 szintű
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
679. hozzászólás - 2009.03.19. 08:36:33 (Válasz UWEL #678 hozzászólására.)
Nem hinném, hogy az arénában működik a kreatív affinitás. A 5k LE-re a 7-800 egyébként teljesen reális zsákmány.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szakértelmek
680. hozzászólás - 2009.03.19. 10:36:32
Uwel a dolog legjobb tudomásom szerint így fest:

Ha normál támadá történik (ergo nem gyémántos a 2 fél valamint egy szinten vagytok) a rabolható LE 15% (6000->900) Erre jöhetek épületvédelmek, 3 órán belül többen támadták(-20% támadásonként) és szintkülönbség módosító is. Nálunk az a pletyka járja, hogy max 2 szintig üssünk le mert ott még nincs nagy bünti. Növelheted a szerzett LE-t a kreatív affinitással.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 5
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője