Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balor

Dátum: 2009.03.13. 17:16:40
Lehet rosszul latom, de hatha megsem. Altalaban a jatek "eleje" valamennyire teszteli is a jatekot. Az uj feljesztesekre ez kulonosen igaz. Elobb-utobb mindenki eler arra a szintre, amikor a gyulolet elerhetove valik a szamara, ez teny.
Ahol a karakterek alsohangon fele gyemant hordas, eleg egyertelmu melyiket fogjak mas hordak kepviseloi szamottevo szazalekban fejleszteni.
Nem sirni akarok itt, de a tulajdonsagok fejlesztesi koltsegehez kepest szinte ingyen +tamadast es iq-t szerezni szamomra furcsa.

Ez a velemenyem csak a vilag1-re ervenyes.
Dátum: 2009.02.24. 23:11:49
.
Dátum: 2009.02.14. 10:54:07
Megértem szövetségi társaim frusztrációját, és megértem a reakciókat is, mármint azt, hogy picsogásnak tartják a tisztelt egybegyűltek. A szövetségünk frusztrációja abból fakad, hogy hetek óta nem tudunk normális háborút folytatni. Nem a LE veszteségnek, nem a vereségnek, még talán nem is a módjának. A TOP szövetségek nem véletlen, hogy hanyagolják a háborúkat. Mi próbálkoztunk még vele, nem jött össze. A Tyrant helyében szívesen lettem volna most. valószínűleg pezsgett a fórum, repkedtek a PM-ek, izgalom és tenniakarás uralkodhatott köreikben. Nekünk ez már egy jó ideje nem adatik meg, mert korábban meglehetősen egyoldalú, előre látható kimenetelű háborúkat nyertünk (farmoltunk), az utóbbi időben az a kevés (A Káosz és Vérrel folytatott izgalmas csata kivételével), amit mindig az első lapon, de inkább a TOP 10-ben található ellenféllel szemben indítottunk pedig semmittevéssel (gyengébb tagjainkat, akikből több volt, folyton leverték, erősebb tagok folyton nyertek) töltöttük. Hiányzik egy normális háború, ahol nyerhetek és veszíthetek is, akár karakter, akár szövetségi szinten. Nem maradt más, csak a taktikázás.
Dátum: 2009.02.03. 10:47:04
Ez igy van, de amit irtam, amolyan minimalis felhasznalhatosagra adna lehetoseget, ami esetleg meggyozhetne, vagy elgondolkodtatna egy-ket jatekost, hogy erdemes nemi penzt aldozni a jatekra. Talan...
Dátum: 2009.02.02. 19:20:31
A napi 5 oskoert valo nullazas, amit Simon irt, teljesen korrektnek hangzik. Esetleg olyan megoldas is szamitasba johetne, ami ugyanezt teszi lehetove 3x annyi kiegett oskoert. "Ingyen" tovabbra sem lehetne elvezni a fizetos (akar forint, akar LE) szolgaltatasokat, de legalabb a nem fizeto jatekosok is el tudnak hasznalni valamire a kiegett oskoveiket, es valamelyest meg tudnanak (talan) erosodni a premiumosokhoz kepest.
Dátum: 2009.02.01. 21:50:50
A citadella hasznalatahoz nem kell haboru.
Dátum: 2009.01.22. 18:54:43
Itt van a kutya elasva. Ratapintottal a lenyegre. El lehet erni kiugro LE differenciat, csak nem mindegy mennyi jatekidovel...
A "mossa kezeit" taktika ellen pedig drasztikusan es diktatorikusan kellene felepni. Sot KELL, mert az nem mas, mint undorito, gusztustalan csalas. Annak pedig nincs helye a jatekban, mert (tobbek kozt) serti a becsuletesen kuzdo jatekosok zomenek onerzetet.
Dátum: 2009.01.22. 18:17:26
Ez ugy latom az en meglatasomra is vonatkozik. Lehet rosszul ertelmeztem soraid, ezesetben targytalan amit alabb irok...
Az en altalam vazolt variacio karakterenkent napi 5 percet igenyel maximum. El kell inditani a vadaszatot 2x egy nap leveretes utan, es ki kell szamolni/meg kell nezni mikor kerul 15% fele. Lehuzza a "gazdival" naponta 2x, a tobbi LE-t pedig elkolti mondjuk gyogyitalokra, hogy kesoss meg ennyit se kelljen vele foglalkozni.

Hozzateszem nem irigykedek a Top LE-szerzo karakterekre, elismerem, hogy ugyesen jatszanak es jol taktikaznak. Biztos vagyok benne, hogy 90%-uk ebbe a kategoriaba tartozik.
Mondandom celja annyi, hogy ha valaki rabszolgat akar csinalni "kesobbi" szintekre ujitas utan, tovabbra is siman megteheti. Mondjuk valamennyire korlatozva van ezaltal a rabszolgazas, de tokeletes megoldasnak nehezen nevezheto.
Dátum: 2009.01.21. 17:43:43
Raadasul sajnos konnyen kijatszhato az uj rendszer is, csak - szinttol fuggoen - idoigenyes. Annyi dolga van az illetonek, hogy kicsit jobban figyeljen az elejen arra, hogy ne huzzanak sokat a rabszolgajatol, vadaszattal siman utoleri a gazdit... kesz is az uj rabszolga...
Dátum: 2009.01.20. 18:09:02
Szaladok at! Kinel kell jelentkezni?
Bocs sracok, jo volt koztetek...
Dátum: 2009.01.20. 16:39:07
Igen, valoban masokat tamadtal, mert volt kibol valogatnod. Erdekes, hogy Dzsot, Galmuszkot, TrueBloodot nem igazan tamadtad egyszer sem. Igy ne haragudj de nincs foganatja a mondandodnak...
Dátum: 2009.01.20. 16:37:21
Mortimer, akar akkor most is abbahagyhatjak a jatekot, mert idovel MENNI fogunk ujra. Es ha majd Teged is beverunk, akkor Te is abbahagyod?

Bocsass meg, de nem arrol szol a jatek, hogy vagy katakomba, vagy nincs haduzenet. Most megmutattatok, hogy ellen tudtok allni bizonyos aldozatok aran, tul sok ujat mar nem tudtok majd felmutatni, ez teny. De ez nem hiszem, hogy barki jatekanak a tonkretetelet jelentene, hiszen nem mi dontottunk a lathatatlansag es a katakomakba bujas mellett. Az pedig, hogy mindig alacsony ep-n lennenek a "gyengebbek" szerintem tulzas...
Dátum: 2009.01.20. 14:47:27
Mielott barmi "uj" is fejlesztesre kerulne, remelem inkabb az akademia (elvileg 2 honapja keszen van), kennel hasznalhatobba tetele, es nehany uj kuldetes kerul bevezetesre, amik mar nagyon idoszeruek lennenek
Dátum: 2009.01.20. 14:43:00
"Az alacsonyabb szintű tagjaink ugyanugy nem tudnak portyázni, térkapuzni, mint most se.": Mortimer, akkor nem ertem miert is tesszuk tonkre a haduzenettel mas jatekat?
A taktikatok egyebirant ugyes volt, gratulalok hozza!
Dátum: 2009.01.11. 21:46:07
Az a baj vele, hogy durvan vissza lehetne elni vele egy kis trukkozessel.
Dátum: 2009.01.07. 19:34:15
Egy otlet: az megoldhato lenne, hogy ha egy a kvizben feltett kerdesemre a valaszadok 75 %-a nem tudja a helyes valaszt, akkor mindossze annyi tortenne, hogy kikerul az adatbazisbol, de nem szamitodik bele a rossz kerdesekbe? Azert kerdezem, mert a legutobbi ketto hasonlo kerdesem eleg primitiv volt, es meglepett, hogy az emberek tobb, mint 3/4-e nem tudta ra a valaszt.
Dátum: 2009.01.07. 19:05:17
Gyerekek, nem beszolni akarok senkinek sem, de a topic neve varhato fejlesztesek. Ide otleteket kellene irni, a peldalozasra pedig inkabb letre kellene hozni egy "rinya" forumot.
Dátum: 2008.12.31. 09:48:46
Az en velemenyem az, hogy ha barmilyen korlatozas kerul be a jatekba a felulrol valo tamadhatosagot (vagy barmi mas) illetoen legyen valamilyen ellensulyozas is. Pl. a portyapontok bevezeteset kovetoen bekerult a jatekba a valosagformalas (?) szakertelem, egyetlen hibaja annyi volt, hogy jopar hettel kesobb. Ugyanigy lehetne tenni ezesetben is: ha korlatozva lesz a lefele tamadas szint- vagy ep %korlatja, akkor legyen hozza szakertelem is, amit az akademian lehet elsajatitani. Elsosorban ugyis a topszovetsegek tagjainak volna szuksege ilyen szakertelemre maximum, 20-22 szinteken es onnantol lefele meg akad bosegesen celpont. Viszont akkor a korlatozast bevezeteset az akademia elerhetove valasaval kellene szinkronba hozni.
Dátum: 2008.12.30. 11:10:31
Szerintem semmi siras nem volt a hozzaszolasomban, ellenben a tiedben mar annal inkabb. Ha konkretan a velemenyemre vagy kivancsi, akkor tessek. Aki hagyja, hogy 6 szinttel magasabbrol folyamatosan lecsapjak, bena a jatekhoz. Ahhoz eleterejenek a legalabb 45 %-an kell allnia.
Masreszt azert "vedem", mert egy ket korlatozasnak koszonhetoen mar csodbe ment egy-ket hosszutavu tervem, amibe rengeteg eroforrast oltem, megis alkalmazkodtam, mint ahogy sokan masok is. A helyzet egyszeru, alkalmazkodni kell a jatekhoz, elvegre forditva megsem lehet. A sok korlatozas, amit elsosorban az ugyetlenebb es/vagy irigy jatekosok eszkozoltek ki, igy is elegge elsablonositottak a jatekot.
Dátum: 2008.12.30. 09:45:55
Nem rossz otlet, de talan ez "jobb" bizonyos jatekosok szemszogebol.
Legyen valamennyire korlatozva a szintben lefele tamadas, de akkor legyen szakertelem, amivel ez a szintkulonbseg kitolhato. En gyululom a korlatokat, de egy hasonlo meg elfogadhato lenne.