Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

az hogy egy ötletből lessze valóban fejlesztés az leginkább a szerencsétől és pár olyan emberke támogatásától függ akiket kedvel a játékvezetés és hajlamosak adni a szavukra...

nahde azé nem szabad feladni...a statisztikák szerint ezt a játékot sokkalta többször fejlesztik pusztán csak azé hogy a játékosok kedvében járjanak...szal még akár lehet is ebböl a varázslatos elnyelős cuccból valami...hogy ebben-e a formában ahogy azt itt felvetették az nembiztos de már régebben is napirendiponton volt a varázslat sebzésének csökkentése vagy mi...

bár engem nemzavarez a mágiásosdi...én is harcosnak hittem magam még kissebbszintű koromban aztán mostmár hogy nagyobb vok már én is a varázslatra esküszök részben azé mer tényleg így a legkönnyebb boldogulni részben meg azé mert áhhh a támadás illetve a közelharci ütéseket igencsak nagyfokon blokkolják le magas szinten...

de a lényeg hogy mindezek ellenére úgyfejlesszétek a karaktereteket hogy lehetőségeitekhez képest kiegyensúlyozott legyen...nelegyen csak varázsos és nelegyen csakharci...amolyan paplovagokat vagy csatamágusokat képzeljetek el azt hajrá...
Dátum: 2009.07.20. 13:24:34
hosszas töprengés után úgydöntöttem kihagyom a 4es világot...

túl sok időmet emésztené föl pláne mivel verseny lesz hisz nem végtelen a világ...nem akarom rááldozni a v1s világ mellett a v4esre még napi 4-5 órámat...

ígyaztán jómagam nem vesz részt a "csúcshódítás" hadműveletben mindenki más aki viszont igen nos nekik sok sikert és nefeledjétek...az a helyes irány ahol térdig fogtok gázolni a vérben...mindig csak előre...
Dátum: 2009.07.16. 21:14:13
szerintem az lenne a legtisztább ha megvárjuk mi történik 100as fertőzöttségen és akkor majd könnyebben lehetne megtalálni egy mindenkinek megfelelő beállitást vagy mit(ha tényleg indokolt és muszáj lesz)...szal amig nem tudjuk mit ad a teljes fertőzöttség addig ne akarjunkmár rátápolni a 0 fertőzésre...
BFn a játékosállományt már a sima harcoskarakterek is ritkitották még a piac elött...igaz a piaccal vált mindenkinek könnyen kitenyészthetővé egy erős kiszintű karakter ám ez már itt is elkezdődött igaz itt nincs piac de nemhiszem hogy a sok törlő a játéktól visszavonuló fazon végleg felhagyott volna a dolgokkal mind ottlapul kisszinten és nagy álmokat dédelget...régi kapcsolataiknak és játékbeli tapasztalataiknak hála nagyesélyük van a megvalósításra is...

dugig leszünk majd pókokkal bár engem nem zavar mer azok sosem fognak felnőni...de tény hogy ezek könnyen kiírhatnak más karikat vagy legalábbis igencsak megtudják keseríteni játékostársaik életét...de higgyétek el egy valóban masszív figurának klánbonusz se feltétlen kell ha szétakar törni valakit...

ami meg a Bfn történt az azé lett mer a sok hülye egymás vállát verdeste azé ha valki minnél kissebb szinten tudott erős lenni(aztán Divat lett belőle)...pedig nemaz a bajnok akik sokkal erősebbként agyonveri a kezdőket és az esélytelneket hanem aki a csúcson tud helytállni nap napután a magafajták között...

"Nem dicsősége a sasnak ha legyőzi a galambot"...bár néha muszáj...öhö...
Dátum: 2009.07.14. 11:50:34
igazából engem pont ezvolna ami érdkelne...az idő mint tényező...

mertugyebár...

most megszavazzuk hoyg ez nekünk kell és igen legyen így ám a ráészletekben már most sincs egyetértés...itt rágódunk a dolgokon mint holmi gumicsonton...és ha végül bevezetik ezt a rendszert mija garancia hogy ezzel gyorsulnak is a dolgok?

vannak most is olyan ötletek amiket már régóta kérünk követleünk kérvényezünk mégsincs sehol semmi...

tehát én attol félek attol mer lesz egy iylen és majd mindig jól megszavzgatjuk mikéne ha vóna attol az a dolog nem fog se naponta se hetente megvalósulgatni...

szal szerintem ez az egész amolyan időhuzás...bár a jobbik fajtából...
nemhiszem hogy 12 éves volna ez a tag viszont szerintem egyátalán nem a nép szószolója csak beleszartak a pecsenyéjébe és most mindenkit megakar vele kínálni...de áhhh én nemvagyok éhes és egyébkéntis van saját elemózsiám...

amugy számomra az a vicces hogy mekkora vita illetve oltóhadjárat alkult ki itten miatta...

mind1...csak azé írtam mert már unatkoztam...és hogy elmondjam mindenhol a kapcsolatok számítanak mind a valóságban vagy akár itt is...akinek pedig ez a lehetősége adott és kihasználja annak lelke rajta az biztos hogy én nem forgolódnék álmatlanul ha páran úgyéreznék hogy az kiszúrás hogy összeverbuválok olyan tagokat akik felépítenek nekem ezt azt...

nah mind1...akik pedig annyira a szívükön viselik a srácok sorsának alkulását azok menjenk nekik segíteni...

akiket pedig hidegen hagy azok ne idegskedjenek...ha nemtanulnak meg alklmazkodni a helyzethez úgyis felőrlik majd őket...de anyázni se kell nekik...

ők ilyen messziről jött okostojások akik azthiszik majd ők megmutatják a világnak...sejj ifjú koromban én is iylen voltam bohó és nagyravágyó...aztán nézzetek meg most...hehe...egy vagyok a történelem vakvágányai közül xD
Dátum: 2009.07.13. 11:49:03
akkor tegyél ilyen előnyre szert és fejezzed be a vinnyogást...hát nemigaz bakker...az amiről beszélsz nem tiltott megoldás...ez és az ehez hasonló dolgok már már diplomáciai manőverek és taktikai vezércseleknek minősülnek...én a helyedben nem toporzékolnék tovább hanem vagy lenyelném a békát vagy pedig én is hívnék nagyszintű épitészmestereket a klánomba hogy segítsenek...ennyi...

azt attol mer nem etikus még nem tiltott és amig nem tiltott fölösleges miatta háborogni...

elnézést ha kicsit túl nyers lettem volna...
Dátum: 2009.07.10. 17:45:32
azt mi? kajak Crimson likvidálta magát?...lol...nemfigyelek egy kicsit azt máris minden megzuhan...

most azé én nemtom Crimson agya mimódon ketyeg de ez a törléses lebontós cucc ez kicsit olyan butaság volt szerintem...

a Kártyát meg nemsajnálom tőle...remélem minőségi lapot csinálnak belőle
Dátum: 2009.07.06. 17:06:25
látom te ilyen önérzetes srác vagy...jóvan jóvan...nincs semmi baj...báár szerintem akkor is lehetnél csendesebb...meg ha nem tetszik a forum akkor ne használjad...ezt mint baráti jótanácsot mondom...nahde sok sikert a továbbiakban...

jahigen a karidat nem láttam nem vagyok v2n így azt még leírhatod hogy hanyas a szinted mennyi épitésed zsákmányolt léééd statjaid száma szakértelmeid száma meg a nyert vesztett csatákat és a v1n ki vagy?
Dátum: 2009.07.06. 16:28:07
szerintem pedig Blacksheep az a felhasználó nedumáljon akinek az aláírásában nincs ott a karaktere neve és hogy melyik világon jáccik...ez alapkövetelmény ahoz hogy kinyithasd a szád és ilyen postokat megmerj engedni magadnak...

de mostmár tényleg mutasd már meg a karidat mer olyan kiváncsi volnék rá...bár szerintem a tiedtől se hullana itt senkise térdre...
Dátum: 2009.07.06. 16:17:50
nem...a horda azért van hogy kihívást hozzon és borsot törhessen a játékosok orra alá...

én elhiszem hogy vannak akiket szarul érint ez a dolog de pl ittvan Endyr akinek van valmi 190 vagy mennyi győzelme és 50 veresége vagyis 4ből 1szer kap ki ellenük...ami neméppen a fúúúdeszar arány...aztán vannak azok akiket legyalulnak ők valszeg nem rneldkeznek kellően erős karakterrel ha meg mégis és az a baj hogy 6-7 szintről is rájukugranak há lol...a játékosok egymással is ígycsinálják...a horda azon a mozgásteren mozdul aránylag amin a játékosok is...

aztánmeg próbáljonmeg ne aznap vadászni ha pedig a 2hetente kristályhorda dolog túl necces akkor mondjátok azt Miklóséknak hogy jöjjenek csak havonta...szerintem

azt nemértem hogy ha atomra lebutítjuk a hordát akkor mi marad belőle? és mire is lesz az jó voltaképp?
Dátum: 2009.07.06. 13:19:25
csak ismételni tudom magam ha nem bírod átugrani kerüld meg...(találd fel magad Mortimer alklamzkodj a helyzethez próbálj kidolgozni valami épkézlább stratégiát és éljed túl)...

meg nemtom milyen előnyről beszélsz...de ha arra célzol hogy nekm még nem okoz gondot a KH nos igen ez igaz de hamarosan nekm is majd ugyanabban a helyzetben kell érvényesülnöm amiben pl neked most...viszont én most is láthatatlan vagyok...szal számomra az a része nem fog gondot okozni...

de én nemszeretnék erröl vitatkozni...ma nemvagyok kardozós kedvemben...

Ezért csak bátorítani tudlak Morti üss az asztalra azt követled a módosítást mégjobban...a fele léé már biztonságban van még pár hét hőzöngés és lehet levédik az egészet...viszont onnantól kezdve a kristályhorda is bohóccá fog válni...
Dátum: 2009.07.06. 12:57:17
de ha ennyire zavar ménem láthatatlanodsz? há ilyet bakker...ha nem bírod átugrani kerüld meg...

meg milenne ha a kristályhordás időszakban nem vadásznál olyan intenzíven...had gyüljön az a csp...pár nap nem gáz...még 1 hét se ha prémes vagy...mostmegmár a gyorsításokkal mégúgyse...
Dátum: 2009.07.06. 12:49:43
mer ha nem vinnének semmit akkor a horda semmiféle kárt nemokozna különösen azoknak akik 15% alatt sunnyognak...egy amolyan automatikus leveretővé válna...

én arra lennék kiváncs hogy ha láthatatlan vagy akkor is támadnak-e kristályék...
Dátum: 2009.07.06. 11:48:11
tegnap volt az rtl klubos Üzenetek(tudjátok az a kis pár perces okosságokat mondós műsor a reklámok között elrejtve) a következő idézet...

"Ha boldog akarsz lenni, tűzz ki magad elé bármilyen célt, csak egyet ne: a boldogságot"

há ennyit tudok igazából hozzáfűzni a dologhoz...
Dátum: 2009.07.05. 21:23:38
te is írtad Butch...

"Persze ez felvet egy csomó nehéz új gondot is, és lehet, hogy hülyeség"

Én talán annyival tudnám kiegésziteni hogy...nem lehet hanem biztos...
Dátum: 2009.07.05. 18:27:42
azt amikor a szakrabeusz felbukkant az első liciten akkor sokan csorgatták rá a nyálukat ment is a kérdezgetés milyen időközönként ismétlődnek a cuccok(mostmár tudjuk hogy "ilyen időközönként")

ha lesz újra kristálygömb én annak is felállva fogok tapsolni mer az is jódolog...

a Békejobb meg senkinek se fáj...

10 % sebzős kristály nagytuti

védelem köve meg eddig eccer se vóót...(bár ezek a premanensen kapsz 2-3 statot cuccok engem nemizgatnak fel)

nahde örvendjünk testvéreim inkább....aztán meg reménykedjünkk hogy a következő körben ismét vadi új cuccok lesznek...mer ez a legtöbb amit tehetünk...

Ui:Köszi Miklós a Köveket xDDD
-Aztakkor így hasitottam ketté a hétfejű sárkány mindahét fejét a levélbontó késemmel...
*hallatszik már kintről Shaktor mély baritonja ahogy meséli az őt körülsereglő népeknek izgalmas s csodásabbnál csodásabb már már a hihetetlenség határait súruló történeteit*
-Höhöhö...
*villantja meg hősünk mindent elsöprő 100 dolláros mosolyát félvállról ahogy lassan megközelíti ama becsületvesztőt hova most dolga illetve egészenpontosan az nagy unalma csábiitotta...megaztán amugyis az effajta nyári meleg napokon mindig jólesik egy kis borocska valami hűvös taverna egy félreeső asztalánál...majd csakamugy hetykén elpöccinti cigarettáját és betaszítva az ajtót belép a helységbe...a tömeg még sokáig tolong zajong az ajtó elött vannak akik követik mások inkább az ablakokon át fiygeli celebünk minden mozdulatát és boldogan újságolják egymásnak hogy megfogták a köpenyét sőőt még egy kis dekk is előkerül aminek birtoklása kissebb verekédést is szül pár jólmegtermett Bközepes tarkopasz Shaktorfanatikus legény között...
-Bort...Vöröset...valami jófajta pincehideg félédest...
*adja le rendléstét hősünk a pultoslegények majd szemrevételezi hova is csöppent ő voltaképp...de nincs sokáig ideje nézelődni mer egy hang szólítja meg*
-Mesélje el nagyjóuram hogy történt az amikor szétvert egy teljes birodalmi légiót egymaga...
*érdeklődi egy 10éves forma kölyök ismerősünket...Shaktor arcán szolid kis mosoly ahogy visszaréved a múlt ezen egy jeles korfordító eseményéhez...*
-Sej akkor még fiatal voltam és boho...ha csak egy falevél megmozdult máris tüzeltem...
*villantja meg kis ismétlő nyilpuskáját köpenye alol amit még egy szaknderversenyen nyert valami vándor muzsikustól a fickó monogrammja még mindig ottvan a fegyver oldalán...T.N.G.*
-szóval akkor még igen fiatal voltam tán annyi mint te...azt ottvolt elöttem az a böszömnagy légio de nem aggódtam hisz velem volt ez...
*apró körübelül 30 cmeres fémhenger villan Shaktor kezében majd a semmivelösszenemtéveszthető hang amikor a lézerkard pengéjét aktíválják és kiugrik markolatból...*
-ohhhh...ahhh...hhuuuuhhuuu
*hüledezik a közönség*
-és mindez elég volt?
*kiváncsoskodik a gyerek tovább*
-há persze...
*az igazsághoz persze hozzátartozik hogy a kardot hősünk találta valami fekteruhás fazonnál aki az égből hullott le valmi ismeretlen fémszerkezetben...igazából ez a dolog magyarázza meg azt is hogy barátunk testét és ruházatát mér tarkítják különböző toldozva foldozva rögzített fémek kapcsolok huzalok és antennák...a pultosnak is egy R2es kapcsológombájval fizetett bár igazából fogalma sincs mi is az az R2...ő amolyan kicsi kényelmetlen széknek nézte amikor megtalálta de ez a kis piros gomb annyira teccett neki hogy kibogarászta és megtartotta...ha teljesen őszinték akrunk lenni mindent elhozott ami mozdítható volt ami meg nem azt eladta az orkoknak szaré hugyé meg egy éjszakáért a törzsfő lányával...persze aztán egy teljes Grófságot lemészárolt hogy megőrizze titkát az eseméyneket meg rákente a hegyekben lakó ork atyafiakra ennek köszönhető egyébként a még mai is tartó többszázéves háborújuk a vidéken...noh mind1...szóval a Légioval is úgyvolt hogy valójában ő is a velük érkezett ő volt az egyik teknősbéka formáció farka...valami varázslót kellett volna kinyirniuk...az egész brigádból csak ő élte túl...a varázsló meg ahogy végetért a csata el is tünt...hősünk meg sztár lett...*
-Kinyírtam mind egy szálig az összest...nem kegyelmeztem senkinek...rideg vagyok...rideg mint a kő...Tíz év pszicho-tréning hipnózis gyógyszeres kezelés és imádság…gondolkodás nélkül darabokra téptem mindet...
*mondja olyan halálkomolyan hogy azmár tényleg bizisten...*
-Nahde teccetős kis putri ez itt...megnézem kik járnak erre...szóval táguljatok büdös csőcselék takarodjatok a földekre dolgozni meg őröljétek a búzát ne itt tespedjetek...
*adja ki az utasításokat majd ahogy a terem megtisztult ő is keres magának egy kényelmes sarokasztalt...elehyezkedik lábát felteszi rá és csendben szemlélődik bár ahogy így elment mindenki és végignéz az amugy totál pókhálós poros kihalt helységben már meg se döbben hogy a többi asztalnál is leginkább csontvázzá aszódott hullák ülnek...*
-Élni tudni kell...bár úgylátom itt nem mindenkinek sikerült...
*jegyzi meg csakamugy magának és jót kacarászik a helyzet komikumán*
Dátum: 2009.07.04. 00:24:04
én annyit tudok mondani...nerohangássz kardal ott ahol mindenkinél AK van...márha értitek hogyértem...

régen nekm is volt ilyen úri hóbortom hogy aztmondtam én harcos vagyok és széttépek minden bűbájos vajákost...aztán rájöttem hogy bizony ez nemígyműködik...

ebben a játékban nemlehet így kasztosodni konkrétan hogy nah én harcos vagyok meg egy kicsit paplovag is a másik meg fejvadász csatamágus...okosan kell pakolászni és max 1-2 statra lehet aztmondani hogy nah azt nem fejlesztem...(de még arra is raknod kell) azt megnézed milyen cuccok lesznek kalkulálsz tervezgetsz rászakértelmesítesz arra az ösvényre amin menni akrsz aztán meg átállsz a másikra...

tehát egyszó mint száz itt nemkifizetődő ha csak ilyen vagy csak olyan vagy...
Dátum: 2009.07.02. 13:49:23
nekm azjutott eszembe hogy kaptunk itt 3 kis luxuscsomagot csp re...

de nemlehetne ugyanilyen csomagocskákat összeállitani ppért is? mittomén 100 ppt elköltesz akkor tovább mehet ott is a max(150-250) vagy 100 ppért ha elköltesz és majd variálsz hogy 15 vagy 25 ppt kapj akkor nemfog nullázódni a számlálód...esetleg 150-200 ppért támadhatod a saját hordádat is...

ez csak úgy bevillant a mai frissitések olvasgatása közben...azt gondoltam megosztom veletek is...