Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Halhatatlanság
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
241. hozzászólás - 2009.07.10. 17:45:32
azt mi? kajak Crimson likvidálta magát?...lol...nemfigyelek egy kicsit azt máris minden megzuhan...

most azé én nemtom Crimson agya mimódon ketyeg de ez a törléses lebontós cucc ez kicsit olyan butaság volt szerintem...

a Kártyát meg nemsajnálom tőle...remélem minőségi lapot csinálnak belőle
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 5.40
népszerűtlenMagumFérfi
Végzetúr mester
265 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
242. hozzászólás - 2009.07.10. 20:48:08
jaja am minek törölt?
Különleges állatomat mindig kiteszem a "kötetlen csevej" fórumra ha valami jót csinált PL: idehozta az ellenfél kezét xD
Pontszám: 2.33
kedvencMeszy86Férfi
Végzetúr mester
296 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
243. hozzászólás - 2009.07.10. 21:00:14
Én beszéltem vele és rákérdeztem.

Küldő:
Crimson
Üzenet címe:
Re: (nincs cím)
Dátum:
2009.07.08. 17:19:45
Semmi különös, meguntam hogy jó pénzért teszteljek egy félkész játékot, és a játékélmény is megszűnt.
Szeretkezz, ne háborúzz mozgalom tagja.

Lokálpatrióta úr.

Pontszám: 3
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
244. hozzászólás - 2009.07.10. 21:03:10
kb ezt a választ kaptam én is:D tehát van benne igazság.

És akkor indul a V4, amibe bele lehet rohadni annyit kell játszani:D
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 3
népszerűCavalornFérfi
Végzetúr mester
472 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
245. hozzászólás - 2009.07.10. 21:39:57 (Válasz Meszy86 #243 hozzászólására.)
És sajnos teljesen igaza van... De azért még szívesen tesztelek tovább. Szeretek látszólag értelmetlen dolgokat csinálni
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
246. hozzászólás - 2009.07.10. 21:45:36
Engem csak az zavar, hogy akkor törölt, amikor jöttek volna az első kihívások a számára. Egy-két héten belül nagyon megugrott volna a vereségeinek a száma.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.67
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
247. hozzászólás - 2009.07.10. 21:57:50 (Válasz Mortimer #246 hozzászólására.)
Az jellemzően nem fokozza a játékélményt szerény véleményem szerint
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
248. hozzászólás - 2009.07.10. 22:02:44 (Válasz CaveMaN #247 hozzászólására.)
Unta, amit tökéletesen meg tudok érteni. Szerintem pont hogy eddig nem volt játékélmény számára. Katt, nyer, katt, nyer. Hónapokon át.

Most pedig, amikor ez megváltozott volna, megfutamodott - bocsánat, de másképp nem tudom értelmezni a dolgot.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.27
népszerűÖsvényjáróFérfi
Végzetúr mester
311 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
249. hozzászólás - 2009.07.10. 22:34:26 (Válasz Mortimer #248 hozzászólására.)
Nem értek veled egyet Morti! Az nem sima katt és nyer játék, hanem katt és mennyit nyerek izgalom...

Ha a vadászat elől való menekülést megfutamodásként értelmezed, akkor igazad van, megfutamodott.
A toppot akasszátok magasabbra!
Mostanában keveset írok a fórumra. Felesleges, mert Damage mindenkinél jobban elmondja, amit kell. És cizelláltabban is fogalmaz, olyan kis visszafogott.
Pontszám: 6.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
250. hozzászólás - 2009.07.10. 23:27:40
Kicsit megvédeném, ha már az utolsó szövetségének a tagja vagyok. Az, hogy +5 szinten is bárkit elvert nem azt jelezte előre, hogy rövid úton neki jelentősen megugrottak volna a vereségei. Számítások szerint a jelenlegi ereje (ha a fegyvereket nem nézzük) kb 10-12 szinttel fentebbi átlagkarinak tette volna meg. Szóval ez a félek a jövőtől szöveg nem igazán helytálló, főleg, mert mire oda is eljutott volna, még erősödik.
Mielőtt nekikezdett volna vadászni is már akkor pedzegette, hogy nem tudja, meddig marad a szöviben, de másik szövibe már nem megy, ha nem lesz semmi érdekes újítás vagy élmény, akkor nem erőlteti tovább.
Pontszám: 6.50
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
251. hozzászólás - 2009.07.10. 23:48:03 (Válasz CaveMaN #247 hozzászólására.)
DE egy mertekig fokozza. Nekem ujdonsagot nyujt ilyen szempontbol a KH, de nem banom nagyon, van benne izgalom. No nem arra gondolok, amikor 15% alatt folyamatosan lecsapnak, hanem amikor en tamadok es szinte soha nem mehetek biztosra.
Pontszám: 3
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
252. hozzászólás - 2009.07.11. 10:37:15 (Válasz Mortimer #246 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2009.07.10. 21:45:36
Engem csak az zavar, hogy akkor törölt, amikor jöttek volna az első kihívások a számára. Egy-két héten belül nagyon megugrott volna a vereségeinek a száma.


tipikus, ismerjük az ilyet. nem az első, nem a második és nem is az ötödik. van, aki előbb fásul bele a sok győzelembe (marha érdekes lehet), van, aki később, van, aki pedig akkor, amikor eljönnek az első ruhák, vereségek, amik megváltoztatják az addig megszokott játékélményt.

nyilván nem citálom elő januári mondataimat, hogy azt mondhassam, hogy "megmondtam", de megmondtam. idővel a monotónia öl. butít. nyomorba dönt. aki tudatosan csinálja, annak minden respektem, aki nem és csak idővel döbben rá, hogy ez nem tarthat a végtelenségig, annak "welcome to the real world"
Pontszám: 3.73
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
253. hozzászólás - 2009.07.12. 19:46:03
...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.07.12. 19:59:28-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.33
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
254. hozzászólás - 2009.07.12. 21:42:18 (Válasz Mortimer #248 hozzászólására.)
Hát, felőlem oszt úgy értelmezed, ahogy akarod, de a te számításaid szerint már kábé 10 szinttel korábban el kellett volna kezdenem gyűjteni a vereségeket:-p

Ami tény: A legrizikósabb szint számomra a 47-48. volt, ahol már elérnek 6. szinttel magasabbról a nehézsúlyú srácok, de én még nem tudom megvenni a hóförgeteget. Ha elérem a 49. szintet, akkor egy ideig ugyanazzal a fegyverrel harcolhatok, amivel engem is támadnak.
Ehhez képest 47-48. szinten nem volt vereségem, pedig támadtak +6 szintről hóförgeteggel, és én is támadtam hasonló júzereket (és akkor még nem is használtam védelem italát, csupán az utolsó napon, amikor már nem volt mire költenem az ősköveimet).
Tény az is, hogy a napi 40 portya+x térkapu lement többnyire gyógyital elfogyasztása nélkül, kemény 3+3-as managyógyítással.
Meg az is, hogy a napi LE bevételem elérte, gyakran meghaladta a top játékosokét, ergo jobb ütemben fejlődtem náluk. Az utóbbi hetekben egyre jöttem felfelé a tulajdonság és szakértelem toplistán, az előbbiben top 15-ben, az utóbbiban már nem emlékszem, de valahol a második oldalon, tehát 25-50-ben voltam.
Nos, igen, befostam:)
Nem untam meg, nem sokalltam a ráköltött pénzt, nem fásultam bele, nem döntöttem úgy, hogy több időt fordítok a magánéletemre és a munkámra, egyszerűen hatalmába kerített a rettegés és megfutamodtam. Na, most már tudjátok, és én is sokkal nyugodtabban alszom:)
De azért lehet még néhány kört ezen nyammogni, csak nem nagyon látom értelmét. Egy játékos törölte magát, kész. Megtörtént máskor is, és nem ez lesz az utolsó. Semmivel sem jelentősebb esemény, mint ha józsika_14 júzer törölné magát az 5. szinten. Én hamar túlléptem rajta, javaslom tegyetek így ti is;-P

És akkor most nyaralok tovább:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 7.05
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
255. hozzászólás - 2009.07.12. 21:48:33 (Válasz Crimson #254 hozzászólására.)
Kiforgatod a szavaimat, nem írtam azt, hogy gyáva lennél. De ezek szerint te is elismered, hogy jóval rizikósabb zónába kerültél, és ez egyre erősödött volna. Felkerültél volna szintügyileg is oda, ahova az erőd alapján való vagy. Pont ekkor törölni...

De ugyanezt eljátszotta már több lélekszipolyozó is (Sameed, Grahor). Őket se értettem.

Neked is jelentős esemény, különben 1. nem néztél volna vissza, 2. nem érdekelne a halhatatlanság.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.07.12. 21:49:47-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 3.20
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
256. hozzászólás - 2009.07.12. 21:54:06 (Válasz Mortimer #255 hozzászólására.)
Nem baj, nem is kell hogy értsd:)
Elméletileg rizikósabb zónába kerültem, gyakoraltilag nem, még mankonstrukciós cuccban sem vertek el, amikor az állataim jórészt pihentek, pedig a többség ilyenkor próbálkozott. Mindegy, nem bírtam a feszültséget, minden reggel remegő gyomorral ülni a gép elé, hogy éjjel vajon elkalapáltak-é... senkinek sem kívánom;-P

Módosítás:
Elárulok egy, sőt két titkot, bár nem is olyan nagy titkok:
1. Rohadtul nem érdekel a halhatatlanság, eszembe sem jutott volna, ha nem Meszy akarja elvinni:D
2. Többekkel tartom a kapcsolatot, megígértem hogy a fórumon továbbra is jelen leszek, ha nem is olyan intenzitással, mint eddig:)
A hozzászólást Crimson módosította 2009.07.12. 21:59:26-kor
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5.90
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
257. hozzászólás - 2009.07.12. 21:57:27 (Válasz Crimson #254 hozzászólására.)
Crimson, így konkrétan ismeretlenül is (asszem sosem leveleztünk), én csak egyvalamit mondok:
A játék legendája voltál, bár sajnálom hogy elmész, de: Jó nyaralást és sok sikert a való életben!
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5.22
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
258. hozzászólás - 2009.07.12. 21:59:09 (Válasz Crimson #256 hozzászólására.)
Örültem volna ha maradsz, na. Nem kell mindent támadásnak venni és harapni.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.07.12. 21:59:26-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.67
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
259. hozzászólás - 2009.07.12. 22:02:44 (Válasz Mortimer #258 hozzászólására.)
Igazad van, de erre csak azt tudom mondani, hogy egy júzer távozásán sem kell annyit nyammogni, főleg ha csak egy olyan kategóriát vezetett, ahol voltak és lesznek is jobbak nála:)

No mára tényleg el, mindenkinek további jó játékot, részemről bográcsozás után és munka előtt vagyok, nehéz az átállási időszak:DD
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5.40
kedvelt tagViharsarokFérfi
Végzetúr tehetség
154 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
260. hozzászólás - 2009.07.13. 08:35:24 (Válasz Crimson #259 hozzászólására.)
Ehh...
Megint elvesztettünk egy kiváló karaktert......
Viharsarok (ex-Avatar)
TGY
3. világ Aromolika
Pontszám: 2
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője