Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Halhatatlanság
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
21. hozzászólás - 2009.06.26. 19:28:48 (Válasz Byzon #20 hozzászólására.)
Akkor a Lord Sanyi is belefér Ha valaki ad dukátot, licitálok. Sajátból biztos nem
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
22. hozzászólás - 2009.06.26. 19:39:12
Hát PottomKanna is nagyon fantasysen hangzik. Mellé tennék a lapra a kis fagyott pingvinkémet, egy egész új birodalmat lehetne rá építeni,és akkor majd jogvédett lesz. Valaki adjon kölcsön párszáz dukátot, és go licit.

Szerk: Látom megelőztek a dukát kéregetésben.
A hozzászólást PottomPanna módosította 2009.06.26. 19:40:04-kor
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
23. hozzászólás - 2009.06.26. 19:46:07
Csak hogy az ő neve se maradjon megemlítetlenül: Rubinszemű Éjvirág tökéletesen kártyára való név, és le is tett valamit az asztalra, bár kétlem hogy licitálna ezért:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9
népszerűBlackjackFérfi
Végzetúr mester
365 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
24. hozzászólás - 2009.06.26. 19:46:42
Egyebet nem tudok mondani

Zoidberg - v1
Pontszám: 9.48
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
25. hozzászólás - 2009.06.26. 20:04:22 (Válasz Blackjack #24 hozzászólására.)
LOL
Pontszám: 7.44
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
26. hozzászólás - 2009.06.26. 20:09:39 (Válasz Maci #12 hozzászólására.)
"Crimson - angol progresszív rock együttes"
Bár én a szín miatt választottam a nevet, a King Crimsont is csipázom, úgyhogy felvállalom:D

De mérsékelten komolyra fordítva, nekem egy dukátot megér a dolog, be is fogom tolni minden alkalommal. Így legalább lehetőséget hagyok Kitépemabeled_28, Faszagyerek9 és Ütlekhatszor_666 kollégáknak is, hogy fennmaradjanak az utókor számára:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
27. hozzászólás - 2009.06.26. 20:26:43 (Válasz Crimson #26 hozzászólására.)
Nagyon nagylelkű vagy! Én nem lennék az a helyedben!

Harc a halhatatlanságért! A küzdőtér közelében drágább a nézőtérre a jegy, de szerintem a kakasülőről is egészen jól lehetne látni, amint a nagy harcosok megküzdenek a lapra kerülés jogáért!

És végre IKCs Maedhros és Craslorg is eldöntheti, hogy melyikük is a visszatérő uralkodó Ghalla földjén!
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
28. hozzászólás - 2009.06.26. 20:58:39 (Válasz Byzon #20 hozzászólására.)
Idézet: Byzon - 2009.06.26. 19:23:55
Mondjuk megjegyezném: a HKK lapjai között van Lord Kovács, Ifjabb Lord Kovács József, Zurgblug, Krákogó Sütőtök, Sistergő Pumpa, Sutor Kragoru... Ha ezek a nevek nem rombolják a fantasy hangulatot, akkor szerintem a Crimson, Nephila és társaik. Mondjuk a Killer666 bizti fennakad a rostán, meg abszolút kedvenc kari nevem is (v2-n láttam): Megeszemösszesfikám. De azért ha korrekt a főnökség a legtöbb dolgot engedni kell a korábbiak alapján...


na, pont tőled nem vártam a "más is sz-r kérdést írt, akkor nekem miért nem lehet" okoskodást...

miért gáz, ha nem komolytalan nevet akarnak?
A hozzászólást winnie módosította 2009.06.26. 21:00:54-kor
Pontszám: 1.76
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
29. hozzászólás - 2009.06.26. 21:00:32 (Válasz CaveMaN #7 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.26. 18:02:25
Idézet: Zoli - 2009.06.26. 14:36:37
- Mindenki a saját felelősségére licitál. Ha egy nyertes nevét nem fogadjuk el, a dukátjait nem kaphatja vissza.


Gondolkodtam picit. Ilyen feltételek mellett mégis mi a péknek licitáljon bárki is? Teszem azt, 200 dukátért megy el a "tárgy". Ti meg gondoltok egyet, ha nem tetszik a név dobjátok. Tombolának nem lenne rossz, de úgy meg nem ér 200 dukátot, maximum 20-at... Csábító az ötlet, de ilyen fetételek mellett még akkor se neveznék, ha tökéletesen passzoló karakternevem lenne...


más meg megtenné, mert tudja, hogy a JV-t nem rosszindulat vezérli. mindenki tudja kábéra, hogy mit fogadnának el és mit nem.
Pontszám: 3.07
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
30. hozzászólás - 2009.06.26. 21:02:05 (Válasz winnie #29 hozzászólására.)
Nem rosszindulatú kiesésért is kicsit sok 200 dukát...
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.06.26. 21:02:15-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.50
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
31. hozzászólás - 2009.06.26. 21:02:30 (Válasz winnie #29 hozzászólására.)
Én itt most szeretném megkezdeni a gyűjtögetést!

Adjon mindenki egy aranydukátot, hogy megvehessük a jogokat egy Winnie nevű lapra. Szerintem mindenki örülne, ha lenne otthon egy saját.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.58
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
32. hozzászólás - 2009.06.26. 21:19:54
Furcsa dolog ez egyébként számomra. Mikor elkezdtem TF-ezni, mindig szerettem volna ha lapot csinálnak a karakteremből. Erre reális esély nem igazán volt soha sem. Megfordult ez a fejemben, mikor elsőnek elkezdtem a végzeturat is. Talán még meg is érdemelné az első karakterem, hogy lapot készítsenek belőle, és ha visszaíratnám, akkor kérdés sem férne hozzá, hogy mindenki más esélytelen volna a liciten. De ilyen áron...

Bocsánat a következőért, de számomra kicsit ellenszenves, hogy például Cyronból nem fog lap készülni, mert nem fog rá licitálni, ám egy hozzá képest neve nincs senki majd ott virít. Ez nekem valahogy nem fér bele, és nem is értem. Az igazán híres karakterek rászolgáltak arra, hogy lap legyen belőlük licit ide vagy oda. Ha már ennek a játéknak nevét viseli majd a HKK kiegészítője, és/vagy történetileg kapcsolódik is hozzá, akkor igenis szerepeljenek az olyan hírességek, akiket előzőleg felsoroltam. Ők tényleg ott vannak a hall of fame-ben...
Pontszám: 7.20
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
33. hozzászólás - 2009.06.26. 21:48:11 (Válasz Ricardo #31 hozzászólására.)
1 sajnos nem lenne elég, mert mivan "véletlenül" kettészakad, elég, és még sok hasonló szerencsétlenség során elvész a kártya...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.25
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
34. hozzászólás - 2009.06.26. 21:54:07 (Válasz Ywgarrd #32 hozzászólására.)
Én most szeretném leszögezni Én nem kártya akarok lenni hanem mondjuk Biblia borító vagy Corás embléma helyett az Én nevem vírítson a zacskón...Winnie neve lehetne mondjuk kloffoló-kalapács felirat, Incubus meg fájdalomcsillapító dobozán szerepelhetne...

Jelige : Végzetúr az egész VILÁG!!!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 2.33
népszerűDanielle WildroseNő
Végzetúr
74 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
35. hozzászólás - 2009.06.26. 22:25:40 (Válasz Ricardo #31 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.06.26. 21:02:30
Én itt most szeretném megkezdeni a gyűjtögetést!

Adjon mindenki egy aranydukátot, hogy megvehessük a jogokat egy Winnie nevű lapra. Szerintem mindenki örülne, ha lenne otthon egy saját.


...bár azt hiszem, jogvédett...kár, mert már lenne hozzá kép is, amint piros pulcsiban falja a mézet (bocs, winnie!)
Mindenkinek joga van a saját őrültségéhez! - Salvador Dalí

Próbálj meg úgy élni, hogy ne vegyék észre, ott ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmentél.
- Victor Hugo

Pontszám: 4.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
36. hozzászólás - 2009.06.26. 22:46:38
én nagyon örülnék ha rajta lehetnék egy kártyán

Igaz hogy nem egy fantáziadús név, de úgy érzem elég ismert VU körökben ... viszont nincs sok dukátom
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 5
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
37. hozzászólás - 2009.06.26. 22:48:41 (Válasz LanMaffia #36 hozzászólására.)
miért, kivel játszol?

maci
A hozzászólást Kis Mackó módosította 2009.06.26. 22:48:52-kor
Pontszám: 7.50
népszerűAderrickFérfi
Végzetúr mester
291 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
38. hozzászólás - 2009.06.26. 22:52:49 (Válasz Khetty #27 hozzászólására.)
Ez nem kérdés, de sajna az én nevem nem menne át a rostán.
I. (Csinos) Maedhros, IstenKirályCsászár
Pontszám: 5
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
39. hozzászólás - 2009.06.26. 22:59:45
Egyetértve a korábban hozzászólókkal, nekem sem tetszik ez a licitálós dolog... Ennél még az is jobb, ha egy szavazást kapunk (mondjuk egy vadászat előtt), hogy akkor ebből-abból lehet választani, kire szavazunk.

És hát, ha már Végzeturas lesz a következő pakli, akkor miért nem lehet innen válogatni több karaktert? Mondjuk én tudatlan és rémesen egyszerű lélek vagyok (persze van, aki szerint nem ).
Dehát ebben a játékban jópáran nagyszerű stratégiát dolgoztak ki, elég ismert is a nevük... És ne csak a harci skilleket nézzük és simán adnék Incubusnak/Byzonnak egy lapot a hatalmas türelméért, amivel kismilliószor elmagyarázta minden kérdezőnek, hogy ki is az a Drakin és hol is lehet megtalálni
Vagy Ciripnek, Lannak, Crasnak és Kócosnak azért, amit a kvízben folytatott heroikus munkájukkal csinálnak.

Indokot lehetne találni jópár karakternek (talán egy egész paklit is megtölthetnénk velük), de szerintem pont azok nem fognak licitálni egy ilyen árverésen, akik megérdemelnék a halhatatlanságot... mert van bennük annyi önkritika és talán alázat is, hogy nem fognak "villogni"...
Persze, mint írtam én egyszerű lélek vagyok... lehet, hogy nincs igazam...
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.13
kedvencPeturFérfi
Végzetúr tehetség
141 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
40. hozzászólás - 2009.06.26. 23:15:13 (Válasz Crimson #23 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.06.26. 19:46:07
Csak hogy az ő neve se maradjon megemlítetlenül: Rubinszemű Éjvirág tökéletesen kártyára való név, és le is tett valamit az asztalra, bár kétlem hogy licitálna ezért:)


Én azt gondolom, hogy minden világban van pár karakter, akik ismertek, akiknek a neve mond valamit. Ilyen Rubinszemű éjvirág, Crimson, Trueblood, Shardullah Sharpa, Nomis Leinád, Almira, Barrique, és még sorolhatnám a neveket. (Nekem csak V1 karakterem van, ezért elnézést a V2, V3 világ kiemelkedő tagjaitól, vagy azoktól, akiket nem soroltam fel.)

Őket szívesen látnám a kártyalapokon is. Természetesen lehet üzletet csinálni a VU kártyákból, és kiárusítani a helyeket. lesznek sokan, akiknek megéri majd licitálni rá. vajon mi lett volna, ha a TF-ne nem a legismertebb karakterek jelennek meg a neves kalandozók között. Most nem Setét Patkányra, emlékeznénk, hanem ... (kire is)

Szívesen ott lennék ebben az illusztris társaságban, ha méltó vagyok rá. De nem azért, mert volt rá 300 dukátom.
Pontszám: 8.44
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!