Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Halhatatlanság
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
81. hozzászólás - 2009.06.28. 07:28:25 (Válasz Viszok009 #79 hozzászólására.)
hehe....mondasz valamit!Egyébként a "sztár"illetve "top" karik mást sem csinálnak a fórumon mint rinyálnak valamiért.
Nekem mindegy ki lesz rajta,mert azt sem tudom milyen kártyáról beszélünk,de miért ne lehetne rajta egy gyengébb karakter akinek van a licitre dukátja????


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 2.44
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
82. hozzászólás - 2009.06.28. 07:28:37 (Válasz Viszok009 #79 hozzászólására.)
.....


Kétszer ment el.Bocsánat
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.06.28. 07:29:28-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 4.67
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
83. hozzászólás - 2009.06.28. 07:49:30 (Válasz Awenhai #80 hozzászólására.)
Szerinted ki érdemli meg?A játkban mi alapján?Csak azért mert erősebb karakter?Vagy mert előrerohant?Aki sok őskövet vesz?
Nem hiszem,hogy az önként kinevezett "mindentmegmondok,mindenttudok" karaktereknek kéne dönteni.


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 4.25
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
84. hozzászólás - 2009.06.28. 09:46:15
Illetve fordítsuk meg a dolgot.

15 éves vagyok. HKK-zom és végzeturazom is rendszeresen, erre a kettőre költöm a zsebpénzem nagy részét, azért mert szeretem ezeket a játékokat. Néha-néha szerepjátékozom is a barátaimmal (mikor nem kártyázunk) és a kedvenc karakterem nevét adtam a végzeturas karakteremnek. Még csak 37. szintű vagyok, nem is olyan erős, de a dukátokat gyűjtögetem rendszeresen. Nagyon örülnék, ha rajta lehetne a karakterem egy HKK lapon, nekem ez mindent megérne, így licitálni is fogok rá ...

Most komolyan! Az ilyen embereket le fogjuk nézni, ha megnyerik a licitet, csak mert nem ismert karakterek?
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 9
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
85. hozzászólás - 2009.06.28. 09:55:30 (Válasz Ricardo #84 hozzászólására.)
Eszembe sem jutna. Lehet lemaradtam pár hsz-ról, de én még ott tartok agyilag, hogy ez tök jó, aranyos ötlet, csak néhány igazán a játékot meghatározó karaktert minden licit nélkül be kellene tenni.
De akik megnyerik a licitet, azok is lehetnek (és legyenek) is büszkék a karakterükre, amit bizonyára nagyon szeretnek és ha már licitáltak, akkor felteszem nagy öröm is ha kártyán viszontlátják magukat.
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
86. hozzászólás - 2009.06.28. 11:21:04 (Válasz Ricardo #84 hozzászólására.)
Ha egy ilyen karakterből készülne kártya, szerintem senki sem nézné le.
DE ahogy többen elmondták előttem, a híres karakterek (akár táp, akár bármilyen egyéb szempont) közül páran megérdemelnék, hogy kártya készüljön belőlük. Nem azt mondom, hogy az összes erős karakter, de a legjobbak igenis rászolgáltak. Ez pedig nem dukát kérdése.

Winnie, az előző hozzászólásodra csak annyit, hogy nc...

Darksol, biztos mínusszal támadtam. Viccet félretéve, egy véleményen vagyunk.
Pontszám: 5
közellenségBorgianFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
87. hozzászólás - 2009.06.28. 11:37:50
sziasztok
az ötlet h a nyertes karakterkeből lap lesz szerintem jó
amiért írok: láttam h sokan mondják h kikből lehetne lap, mert ők megérdemlik, de ilyen itt nincs, elismerem vannak karakterek akiknek az eredméyne figyelemre méltő de akkor is abból lesz lap aki licitál rá
arról h kinek a neve lesz elfogadva arról meg csak egy ötlet: google keresés, akire van értelmes találat az kilőve
Pontszám: 3
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
88. hozzászólás - 2009.06.28. 11:43:42 (Válasz Borgian #87 hozzászólására.)
Idézet: Borgian - 2009.06.28. 11:37:50

arról h kinek a neve lesz elfogadva arról meg csak egy ötlet: google keresés, akire van értelmes találat az kilőve


Ez így kicsit erős szerintem... Fantasy környezetben simán el tudok képzelni amolyan beszélő nevet egy karakternek, mint pl az indiánok harci nevei voltak, azért mert valakit Fehér Sólyomnak, vagy mondjuk Viharfelhőnek hívnak, az biztosan elvetendő?
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
89. hozzászólás - 2009.06.28. 11:48:23 (Válasz Borgian #87 hozzászólására.)
Ez tényleg túlzás: Akkor zolika3564 (jó tudom az meg nem értelmes, ebből a szempontból) nyer például. Szóval már máshol kifejtettem mint sokan mások, jó pár név megérdemelné a kártyán szereplést, s nem fog rá dukátot pazarolni senki sem, ha lehet, hogy csak simán elveszti a költséget. Vegyük példának az enyémet (nem mintha licitálnék vagy megérdemelném) Laurie 28 200 000 találat Vezeték és keresztnév is angolszász területeken, ezenkívül még bármi lehet (Földrajzi név, regényszereplő, stb.)
A hozzászólást Darkshade módosította 2009.06.28. 11:53:49-kor
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
90. hozzászólás - 2009.06.28. 11:50:06 (Válasz Ywgarrd #86 hozzászólására.)
Én azt mondom,hogy miért kéne bárkit is lenézni?Ha van dukátja licitáljon bárki aki akar!Meg miért is érdemelne meg bárki itt ingyen bármit is?Pfff.......én soha nem estem hanyatt egy név előtt sem!Ha ők is akarnak kártyán szerepelni licitáljanak mint bárki más!Csak azért mert xy-nak hívják szerintem semmi pluszt nem érdemel!Nem is értem a felvetést(azt leszámítva,hogy hazabeszélés szaga van a dolognak). Eddigis kapott iminden "név"már eleget a fejlesztőktől



Igenis hajrá, akár Pistike11 is licitáljon,és ha ő adja a legtöbbet legyen kártyája!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 2.86
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
91. hozzászólás - 2009.06.28. 11:52:26 (Válasz Darkshade #89 hozzászólására.)
Na ez jellemző!Rizikó nélkül ingyen kell minden,mert "letettem valamit az asztalra"!Szerintem meg semmit nemkell kapniuk ingyen!



Jöhet a lepontozás megint nem hat meg!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3.75
népszerűDarkshadeFérfi
Végzetúr mester
563 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
92. hozzászólás - 2009.06.28. 11:56:05 (Válasz El Diablo #91 hozzászólására.)
Nem szoktam lepontozni, de ne veszítse el valaki összekuporgatott dukátjait, ha ő szubjektíven úgy ítéli meg neve átmehet egy mások által felállított szintén szubjektív listán.
Vedd észre, figyeld meg végül csapj le rá. Laurie- Kubla kánság tagja.

Nem Garfield az egyetlen akinek Arachnofóbiája van.
Pontszám: 7.50
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
93. hozzászólás - 2009.06.28. 12:00:21 (Válasz Darkshade #92 hozzászólására.)
Erre inkább megoldást jelentene,egy előzetes szűrő amin fennakadnának a jogvédett(esetleg tényleg bugyuta) nevek!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 4.25
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
94. hozzászólás - 2009.06.28. 12:08:09 (Válasz El Diablo #91 hozzászólására.)
Idézet: El Diablo - 2009.06.28. 11:52:26
Na ez jellemző!Rizikó nélkül ingyen kell minden,mert "letettem valamit az asztalra"!Szerintem meg semmit nemkell kapniuk ingyen!
Jöhet a lepontozás megint nem hat meg!


Tudod, egy kicsit ellentmondásos a hsz-ed... mert ugye, ha valaki letett már valamit az asztalra, akkor annak mégsem ingyen van a jutalom... hiszen megdolgozott érte...
És azért egy kicsit sajnálatra méltónak találom, hogy "hazabeszélést" meg ilyeneket emlegetnek páran... miért is? Mert őket nem emlegeti fel senki?
Én nem ismerem egyik top karaktert sem... (mondjuk ültem egy póker asztalnál Sharpával... az már számít? ), mégis azt gondolom, hogy ha Végzetúr kiegészítőről van szó, akkor tényleg azokról szóljon, akik meghatározó színfoltjai ennek a játéknak! Akikről a játékoson 80-90%-a tudja, hogy kiről is van szó és mit tett le az asztalra...

Számomra ilyen szempontból Rubinszemű Éjvirág az abszolút kedvenc, a sokak szemében zseniális taktikáival, amit kidolgoztak és végigvittek Crimsonékkal.
(nem, őket sem ismerem személyesen)
Ugyanilyen nagy taktikusnak gondolom Lord Sanyit vagy Cyront!

Persze, lehet, hogy Miklósék eleve gondoltak arra, hogy a meghatározó nevekből (ha már kristályhordát másoltak róluk ), kártyákat is kiadnának, így az aukciós házban tényleg a "többiek" versenghetnek azért, hogy őket is kiadják...
(tudom, naiv és egyszerű lélek vagyok, aki még hisz abban, hogy a győz a jó és a gonosz elbukik! )
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 8.33
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
95. hozzászólás - 2009.06.28. 12:28:34 (Válasz Khetty #94 hozzászólására.)
Olvasd el még egyszer!A "letettem........" szerintem nem állja meg a helyét(csak az ő szempontjukat említettem)!Szerintem meg semmit nem tettek le!!Olimpiai bajnokok?Netán feltalálók?Az hogy valaki előbb kezdte?Na bumm!Az ,hogy valaki egész nap a gép előtt ül és erősebb mint más?Na bumm!Nem esek hasra ezektől.Itt arról van szó(szerintem),hogy kiírták licitálásra a dolgot, és erre mindjárt megjött a sírás arról,hogy kik érdemlik meg!Most is csak azt mondom amit az előbb:ha akarnak mert nekik is jelent valamit a dolog licitáljanak!Viszont EBBEN a dologban senki ne élvezzen előnyőket!


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3.75
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
96. hozzászólás - 2009.06.28. 12:34:42
Még mielőtt valaki azt hinné magamért beszélek,ki kell ábrándítsam:4 dukátom van és nem is állt szándékomban kártyán szerepelni!






Edit:szóköz
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.06.28. 12:35:25-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 2
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
97. hozzászólás - 2009.06.28. 12:40:54 (Válasz El Diablo #95 hozzászólására.)
Aki olimpiai bajnok vagy feltaláló, az igen, az egész életét, minden szabadidejét azzal tölti, hogy elérje a célját! Megvalósítson valamit, jobb legyen másoknál!

Akinek van ideje és energiája (pénze, bár ezt csak félve merem itt már leírni), hogy játsszon, idejét nem kímélve gondolkozik, hogy kitaláljon valami újat és használhatót, akkor az miért is nem tett le semmit az asztalra?
És akkor hadd említsek valakit, aki nem a kezdetektől játszik, mégis simán pofán csapná mindegyikünket, ha a szintkorlátozás engedné: Anababa!
Rá igazán nem mondhatod, hogy valaki "feltolta a karakterét" meg azt sem, hogy "olyan előnnyel indult, amit már be se lehet hozni".

Nem az a baj, hogy nem értesz egyet az ajnározással... nem kell vele egyet érteni... csak ha már ilyen indokokat hozol fel, akkor legalább próbálj meg úgy gondolkozni, hogy az igaz legyen és ne csak vagdalkozz olyannal, hogy neked semmit nem jelent a többiek játéka... merthogy pontosan ők voltak azok, akik a játékot próbálták játszhatóvá és élvezetessé tenni...
És esetleg azt a kérdést tedd fel nekik, hogy "hogy csináltátok?" ne azt, hogy "szerintem ti nullák vagytok"...
A hozzászólást Khetty módosította 2009.06.28. 12:41:29-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 6.71
irritálóKurahBerethFérfi
Végzetúr
57 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
98. hozzászólás - 2009.06.28. 13:38:04
Most komolyan ez a vita tárgya? Megérdemli nem érdemli meg? Licitáljon ,nyerje meg és kész!
Ilyen alapon: sok időt ölt bele meg ehez hasonló értékelési normák alapján kaphatnak külön kártyát a bot progik amit a klánok használnak ne mán emberek ennyire ne.
Pontszám: 7.50
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
99. hozzászólás - 2009.06.28. 14:54:17 (Válasz Khetty #97 hozzászólására.)
Érdekesen értelmezel. Nem azt mondtam,hogy nullák,hanem hogy ne azért kapjanak valamit "ingyen" mert ők a többieknél jobban tudnak valamit!

Neked külön mégegyszer: az "átlag" is had kapjon esélyt ha nekik fontos!Egyébként mennyivel teszik élménydússá(Anababa-nem akartam nevesíteni senkit) a játékot az "átlagnak" azzal,hogy naponta fejik őket?Vagy esetleg milyen fejlesztést csináltak a játékban?

Mindegy részemről lezártam a dolgot!

u.i:szerintem itt nem a pénz határozza meg elsődlegesen hogy valaki (aki szerinted nagy játékos)jó legyen!
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.06.28. 15:01:41-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 2
kedvelt tagHauer92Férfi
Végzetúr mester
362 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
100. hozzászólás - 2009.06.28. 15:01:02
Én spec nagyon örülnék egy kártyának rólam és még HKK-zom is szóval kezdeni is tudnék vele mit.Ezzel nem magam fényezem csak azt mondom hogy attól hogy egyikötök se ismeri a nevem(vagy ha igen akkor is inkább csak elfelejtené a legszívesebben)attól még szerintem egy hozzám hasonló noname emberke is kaphasson esélyt erre(bár a nevem nem valami eredeti )szóval szerintem két csoprtra kéne osztani.Van 1-2 hely ahol az olyan noname emberkék mint én licitálhatnak és van egy szavazás ahogy szokott vadászat elött ahol az igazi legendák(akiket aszem már leírtatok párszor)közül lehet válogatni nekik jutna több hely hisz ők tényleg megérdemlik és nehogy már azért ne legyen nekem otthon egy eredeti Leinádom mert ő sajnálja rá a dukátot(direkt Leinádot mondtam mert róla biztos van már kártya ahogy a fél élbolyról(Sharpa,Jerikó,Leanthil...)

U.i.:Még mielött félre értenétek nem azért akarom a szavazást hogy nekem legyen Leinádom hanem mert szerintem az élboly tényleg nem fog magától tolongani valamire ami aztán nem is biztos hogy meg lesz, ezért igenis legyen nekik ingyen(nem azt mondom hogy 5 választási lehetőségből valassz 6-ot hanem hogy legyen mit tom én 20 karakter világonként felsorolva és abból kiválasztani 3-4-et)
A hozzászólást Hauer92 módosította 2009.06.28. 15:14:17-kor
már megint minek írok nem tudom:)
v1:ALFA-Tyrant(anno)
v2:Aragorn-Atilla király utódai(anno)
v2: Elrond-Atilla király utódai
v3:Hauer-Hajnalpajzs
"v4:Hauer-Hegylakók"
"v4:Pszihokacsa-Csak simán Torony"
Pontszám: 8.33
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!