Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Halhatatlanság
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
61. hozzászólás - 2009.06.27. 19:28:57 (Válasz Darksol #58 hozzászólására.)
Sharpával már én is feltöröltem a padlót (most tekintsünk el attól a ténytől, hogy éppen buzogányban ácsorgott zseblámpával )

Egyébként Sharpa is és a szintjéhez képest vagy egyéb okok miatt ismert karakterek (Anababa, Crimson, LanMaffia, stb) is megérdemlik, hogy ott legyenek.

Legfőképpen természetesen én

Egyébként továbbgondolva, akár Szövetségek is licitálhatnának valamilyen módon (lélekkút mérete, stb), hogy a szövetségről is készüljön valamilyen lap.
Pl. Azúr Légió csatalobogója, Végzeturak Mesterei varázskönyve, Elit Horda ... (na jó, az az Elit Horda, nekik egy full kiegészítő dukál : ) Amit természetesen az adott szövi dolgozna ki.
Pontszám: 9
fórumozóDr_FaktorFérfi
Végzetúr mester
852 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
62. hozzászólás - 2009.06.27. 20:05:43
ez az egész igazából azoknak nagy érték akik maguk is HKKznak...és mondjuk nem csak úgy hogy van egy paklim otthon...én pl nem jáccok bár ismerem...és jópoén lenne egy lapon lenni de tudom hogy vannak akiknek ez sokkal többet ér...

ezérthát itt szólok mindazokhoz akiknek a dukát készlete lehetővé teszi hogy eséylesek legyenek rá...ne legyetek mohók srácok és csak akkor nyerjétek meg a licitet ha számotokra ez valóban érték...

mertugyebár hiába van meg valkinek az X-man képregény diszcsomagolásos bontatlan első száma ha nem szereti a képregényeket...
Nevem...Shaktor...Sharab Shaktor...V1
Pontszám: 8.22
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
63. hozzászólás - 2009.06.27. 20:51:28
Ha esetleg a betolt egy dukátommal nyernék, továbbadhatom valakinek a kártyára kerülés lehetőségét?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
64. hozzászólás - 2009.06.27. 21:21:45 (Válasz Crimson #63 hozzászólására.)
pedig arra készültem, hogy a saját egy dukátomat neked felajánljam
Pontszám: 5
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
65. hozzászólás - 2009.06.27. 23:04:07 (Válasz Darksol #58 hozzászólására.)
Van abban valami, amit mondsz, de nem feltétlen csak attól lesz valaki "tradicionálisan nagy", hogy tápos, hanem egyéb érdemei, szövetségi ténykedése miatt is akár. Például Cyron azon túl, hogy igen erős karakter, nem csak arról híresült el. TrueBlood pedig az összes létező toplistát vezette a játékban valamikor, ő azért érdemelné meg...
Pontszám: 7.50
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
66. hozzászólás - 2009.06.27. 23:29:26 (Válasz Ywgarrd #65 hozzászólására.)
Igazad van, én csak a szubjektivitás veszélyére hívtam fel a figyelmet. (bár nekem is vannak személyes kedvenceim, nagy szövetségesek, nagy ellenfelek - ld. archívum: Február 19. 19:28 Wurgolx Darksol Te nyerted a csatát., A jutalmad 28 lélekenergia és 26 TP. Csata leírása )
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
67. hozzászólás - 2009.06.27. 23:43:01 (Válasz Ywgarrd #65 hozzászólására.)
Idézet: Ywgarrd - 2009.06.27. 23:04:07
TrueBlood pedig az összes létező toplistát vezette a játékban valamikor, ő azért érdemelné meg...


nincs is ilyen játékos. akkor miért érdemelné meg? mert törölt? az ám a bátorság! tényleg megérdemli.
Pontszám: 3.90
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
68. hozzászólás - 2009.06.28. 00:26:39 (Válasz winnie #67 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.06.27. 23:43:01
Idézet: Ywgarrd - 2009.06.27. 23:04:07
TrueBlood pedig az összes létező toplistát vezette a játékban valamikor, ő azért érdemelné meg...


nincs is ilyen játékos. akkor miért érdemelné meg? mert törölt? az ám a bátorság! tényleg megérdemli.


Winnie, te tényleg komolyan gondolod, mikor ilyeneket mondasz?
Komolyan mondom, hogy az a rosszindulat, ami árad belőled, az már kezdi leszívni az én energiáimat is... sajnálom, hogy mindent csak a saját furcsa szemszögedből látsz...

TB igenis megérdemeli az elismerést! Bár kétségtelen, hogy ott a villamos oldalán, elégedjen meg azzal , de a hsz-ből azt az egyet érzem csak, hogy irigykedsz mindenkire, aki nálad jobban csinálja... hozzáteszem te sem vagy egy gyenge játékos, szóval nem is értem ezt az egészet... valószínűleg soha nem is fogom megérteni...
A hozzászólást Khetty módosította 2009.06.28. 00:37:45-kor
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5.90
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
69. hozzászólás - 2009.06.28. 00:32:29
Hát most azt kell hogy mondjam winnie nél van a pont.

Tudom, hogy hülyén hangzik de aki törölt, az tényleg töröljön, mert ez nem egy olyan volt, hogy: -jó akkor most törlök, de egy hét múlva jövök vissza...

Ha annyira akarta volna akkor elteszi magát a katakombába, vagy kinn marad (lásd elég sokan, pl: Dzsó)
Ez egy olyan elhatározás, amit a játékos saját maga dönt el, ha vállalta hogy törölt akkor vállalja a következményeket is.

Ui: Azért Hülye jelzőkkel, meg NE illesünk senkit sem...
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.06.28. 00:34:12-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
70. hozzászólás - 2009.06.28. 00:36:00 (Válasz Viszok009 #69 hozzászólására.)
Aha. Értem. És ha valaki letett sokat az asztalra, kiadnak róla egy kártyát, utána 2 hónap múlva törli magát, akkor a kártyákért rám rúgja éjjel 2-kor az ajtót Baraty és egy Tesco gazdaságos szent ősi karddal fog fenyegetni, hogy azonnal adjam át őket, mert elkobzás tárgyává teszi. Értem én.
Ha valaki igazán komolyat alkotott, és TrueBlood ilyen volt, akkor szerintem az, hogy a karakter elhunyt nem jelenti azt, hogy ne lehetne megörökíteni...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 7.20
kedvencKhettyNő
Végzetúr mester
1135 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
71. hozzászólás - 2009.06.28. 00:42:15 (Válasz Viszok009 #69 hozzászólására.)
Módosítottam magamon...

Viszont ilyen alapon akkor Sharpát is hagyjuk... elérte a fertőzést és tamagocsiba tette magát... lehet, hogy nem törölte még magát, de a Dzsó-féle nyáriszünet vége úgyis a törlés (vagy az ottfelejtés) lesz... Szóval Sharpa érdemeit akkor ezentúl felejtsük el?

Node, elfáradtam ma a tengernyi vadászatban, úgyhogy megyek is aludni... ez a halhatatlanságos kicsit felpezsdítette az életet, de végülis úgyis Miklósék döntenek a dologban (meg akinek sok dukátja lesz rá)
Khetty, Napkapu és a A Zöld Pókok Exkluzív Hálójának arculattervezője (V1)
Kerheina, Ködkapu Strázsái szövetség (V3)
"Több okom van gyűlölni, mint bárkinek... és én mégis hinni kezdtem Benned!"
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
72. hozzászólás - 2009.06.28. 00:42:58 (Válasz Byzon #70 hozzászólására.)
Nekem nem az a gond, hogy kit örökítenek meg kártyaként vagy kit nem. Momentán csak írtam valamit ebbe a topicba, mivel unom a fejem mert még 100 at kell vadásznom.

Akik itt játszanak azok elég sokat lettetek az asztalra ha mást nem kemény forintokat, rengeteg időt, stb...

(Akik WOW oztak online és sokat elértek, de végül rájöttek arra, hogy ez már kóros és végül arra jutottak, hogy törölnek azokról is készült film, szobor vagy más örökítőanyag, csak nem??)
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
73. hozzászólás - 2009.06.28. 00:45:03
Hát nem tom, de sztem összeségben mindenki elért valamit ebben a játékban és itt nem arra gondolok, hogy rabolt 15 M Le-t, írt a fórumon 5000 hsz-t, vagy éppen előre rohant és 120 as szintű, ezek számomra csak számok...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.33
kedvencByzonFérfi
Végzetúr mester
5137 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
74. hozzászólás - 2009.06.28. 00:49:57 (Válasz Viszok009 #72 hozzászólására.)
Nem, de World of Warcraft fantasy kártyával még nem is találkoztam
Ha már egyszer van (lesz) egy kiegészítő, ami elvileg a Végzetúrról fog szólni, akkor talán ennek a világnak a prominens személyiségei, akik közülünk kerülnek ki, tényleg megérdemelnék, hogy bekerüljenek. Tudod miért? Mert Miklós találta ki a játékot, de életet, amennyire ez csak lehetséges, a játékosok töltenek bele. És azért az olyan példaképek mint Barrique, az olyan segítőkész, áldozatos lelkek mint Tierga (cirip), az olyan fantáziadús személyek mint Khetty, vagy más hírességek (LanMaffia, Crimson, Éjvirág, Cyron, stb.), ha már van ilyesmi, akkor megérdemlik.
Kapott ilyet TF-en Betonfal, Sharpa, stb. ŐV-n is pl Leanthil, Karacs. Teszem hozzá tudomásom szerint joggal. Itt sem ártana...
VB van...
DEUTSCHLAND ÜBER ALLES!!!!!!!!
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
75. hozzászólás - 2009.06.28. 00:56:12 (Válasz Byzon #74 hozzászólására.)
Jó akkor Én szeretnék egy Sharpás babát (olyan GI Joe-s félét) meg egy Crimsonosat és majd meglátjuk melyik nyer... ha harcolnak egymással

Tehát oda jutottunk, hogy akik a Toplista első 10-15 ben (persze minden kategóriában) benne vannak azókról kell egy kártya... akkor ehhez olyan extra brutál alappakli kell majd mint a TF-en. Olyan 2-300 lapos.
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.06.28. 00:57:17-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 3
fórumozóD4vidFérfi
Végzetúr mester
1548 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
76. hozzászólás - 2009.06.28. 00:58:43
Sharab Shaktor-t is tegyük be,fórumon a legjobb arc
Pontszám: 7.50
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
77. hozzászólás - 2009.06.28. 01:20:18
Én egy kicsit bizarnak találom ezt az ötletet. Ha minden világról 1 ilyen licit lesz az oké, de hogy "dukátért" vehessék meg a halhatatlanságot a végzeturak és ne tetteikkel érdemeljék ki őket... Én egy dukátot sem adnék érte. Nem is hinném hogy jó lennék, de akkor is visszataszító az ötlet. Remélem Pistike11 nyeri a licitet. - rövid, "eredeti", garantáltan nem jogvédett szuper
Pontszám: 2.33
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
78. hozzászólás - 2009.06.28. 01:33:50 (Válasz Sun13 #77 hozzászólására.)
Én azért bízom benne, hogy valamelyik ismertebb karakter tulajdonosa egyszercsak elordítja magát, hogy "Nanehogymá'! Inkább rátolok még két dukátot, csak ne Pistike11 legyen a kártyán!" Tudom, remélni mindent lehet
Pontszám: 5
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
79. hozzászólás - 2009.06.28. 01:34:09
Én csak azt nem értem akkor végülis kinyerjen az aki nem Sztár (most nem sorolom Byzon meg már sokán mások leírták a nevüket) vagy az aki ténylegesen fizet érte...???

- csak hogy idézzek: az életben SEMMI sincs INGYEN!!!


Valljuk be őszintén a Celebek nem raknak rá tétet, mert nem akarnak egoistának tűnni sem nagyképűnek, de azt elvárnák, hogy ingyen legyen a nevük "halhatatlan" , ehejett próbálják viccesen kikunyerálni a hőn szeretett Tihor féle paktumtól, ha nem is egyenesen, de valamilyen módon (Hírnökök által) , hogy bekerüljenek és megnyerjék a licitet.
Ha nem is mondják, ki de így gondolják...

Azok, pedig akik erre áldoznak legyen a nevük bizarr esetleg sablonos Őket rögtön hurrogjuk le, hogy ez áhhhh....

Na mind1 ezt nagyon nem értem, megyek is aludni, Jóccakát!!
A hozzászólást Viszok009 módosította 2009.06.28. 01:39:41-kor
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 6.50
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
80. hozzászólás - 2009.06.28. 07:12:54
Szervusztok!

Az az érzésem, hogy ez az ötlet egy dukátlehúzás, de azok, akik megérdemelnék, akár a fórumos munkájukkal, akár a játékban elért eredményeikkel, azok nem fognak licitálni.

Így most majd elmegy 3790 dukátért a lehetőség, és valaki olyan nyeri, aki még a nevét sem tudja helyesen leírni, vagy flancolgat, és így lesz a győztes p3t1K3. Remélem persze, hogy nem így lesz. Valóban jobb megoldás lenne, ha végigböngésznék az adatbázist, és a nagyon nagy sikerek, és a jószándékú segítséget nyújtók kapnának lehetőséget ötletelésre. Kócos, vagy Cyron például megérdemelné, illetve Trueblood. Utóbbi a törlés ellenére, mert sikerült neki, ha régebben is, de utolérni a topot.

És ne automatikusan a karakternév kerüljön a lapra, hanem ötletet adhasson a játékos, amiben persze szerepelhet a karakterneve is, így a rossz nevet használó játékosok, mint a fent említett hipotetikus játékos is, felhasználhatnák az esélyüket, s nem csak eldobálnák a dukátjaikat.
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.83
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője