Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Halhatatlanság
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
101. hozzászólás - 2009.06.28. 15:17:58
Egy uccsó hsz.Azt árulja már el aki lepontozta az üres hsz-met mi alapján döntött?
hehe.....nem bosszant,csak érdekelne.



És ezt? hehe
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.06.28. 15:46:40-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 2.14
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
102. hozzászólás - 2009.06.28. 16:11:45
Byzon: Felhomályosítalak, "ezer éve" van WOW-kártya, valszeg termelt is már annyi dollárt a kifejlesztőjének, mint egy afrikai banánköztársaság 5 éves nettó árbevétele...

Ott viszont a készítők nem dobták fel ezt a halhatatlansági opciót, lehet azért, mert tartottak tőle, hogy olyan kínai kölkök licitálnak, akik 2 dolcsi napibérért 14 órát "játszanak" - hogy kifarmolják a dagadt amcsi hülyegyerekeknek az erőforrásokat...
Pontszám: 5
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
103. hozzászólás - 2009.06.28. 16:37:10 (Válasz El Diablo #101 hozzászólására.)
Nagyon egyszerű, néhányak hobbija, hogy ha valami nem tetszik nekik valami, végigfutják az illető jópár hozzászólását és lepontozzák. A másik variáció, ami kevésbé valószínű, minden hozzászólásodban megsértettél valakit
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
104. hozzászólás - 2009.06.28. 16:40:04 (Válasz Mormord #103 hozzászólására.)
Azért remélem nem sértettem meg senkit!


Mehet a lepontozás!Úgyis utol akarok érni valakit!
A hozzászólást El Diablo módosította 2009.06.28. 16:43:05-kor


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 3.50
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
105. hozzászólás - 2009.06.28. 17:28:35
Egy kérdés. Végigolvasva az elmúlt 3 oldalt. Több helyen arra hivatkoznak többen, hogy akik nagy nevek, azok ne kapjanak ingyen lapot, meg ne verjék a mellüket. Hányan verték itt a mellüket? Sharpa, Barrique, Lord Sanyi, Anababa, Crimson, stb...
Egyikük sem verte itt a mellét, hogy márpedig neki alanyi jogon jár.
Itt a többiek, az egyszerű többségből több ember örülne neki, ha róluk készülne lap, mert az ő véleményük szerint megérdemlik.

Az én véleményem alapján is. És még van pár olyan játékos, aki szintén megérdemli. Igen! Nem karaktert mondtam, hanem játékost, mert itt ezek már összeforrnak. Mégpedig egy közösség tagjai, akik tettek le az asztalra, nem feltétlenül mint karakterek, hanem mint játékosok. Akár a játék javításával, fejlesztésével kapcsolatos ötleteket, akár a kezdőknek vagy másoknak való segítséget, akár a kvízben való odaadó munkájukat. Az összes ujjam kevés lenne rá, hogy felsoroljam, szerintem kiből lehetne lap.

Realista vagyok. Közülük max 1 vagy 2 fő lesz lapon. Nem mondom, hogy ingyen, mert az a szellemi termék, amit itt a fórumban tettek, vagy az a taktikai termék, amit a játékban tettek érdemessé teszi őket arra, hogy ott legyen a nevük egy lapon.

Kossuth díjért sem kuncsorognak, de ugyanígy a Nemzet színésze díjat se licitálással nyerik el, hanem a többiek, egy független csapat dönt.

Emellett aki akar, természetesen licitáljon és nyerje meg, ha már van ilyen lehetőség, de maga a lehetőség is visszás. Volna sok pénzem fizetek és én leszek a következő év béke Nobel-díjasa?

Ui: Nekem is jár egy lap! Én verem a mellem! Mert múltkor is adakoztam Sanyinak 10k LE-vel, fene a jó szívemet
Pontszám: 8.56
népszerűYwgarrdFérfi
Végzetúr mester
941 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
106. hozzászólás - 2009.06.28. 17:32:15 (Válasz El Diablo #90 hozzászólására.)
Légy szíves ne adj olyan szavakat a számba, amiket nem mondtam. Inkább olvasd el helyette ismételten amit írtam.
Pontszám: 5
fórumozóEl DiabloFérfi
Végzetúr tehetség
208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
107. hozzászólás - 2009.06.28. 18:03:12 (Válasz Ywgarrd #106 hozzászólására.)
Rendben elolvastam és megkövetlek!A többivel pedig csak részben tudok egyetérteni


El Diablo-Chaos szövetség
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
108. hozzászólás - 2009.06.28. 18:18:57
Jó ez az ötlet, hogy a karakter felkerül a kártyára, de úgy lenne igazán jó, ha az avatar is...az meg szinte mindenkinek nem egyedi, valahonnan töltötte az emberke.....a név, az is jó kérdés, én ERAMAN vagyok, és én Eraman MacLier (bocsi ha rosszul írtam ) MÁGUS kártyáról "vettem" a nevem, na most hogy ez jogvédett-e önmagában az ERAMAN név....jó kérdés...az lenne a jó ha licit elött írhatnék BEHO-nak, hogy az én neven jogvédett-e, illetve szerepelhet-e....no, meg az avatar is jó lenne....de azt gondolom úgyse tolják fel...
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
109. hozzászólás - 2009.06.28. 18:49:51 (Válasz Eardog #108 hozzászólására.)
Mivel Eraman MacLier az Észak Lángjai nevű mágus regény egyik szereplője (ezért adták ki kártyában is), ezért minden bizonnyal szerzőijog védett.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 5
irritálóZokneenhoFérfi
Végzetúr tehetség
108 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
110. hozzászólás - 2009.06.28. 23:13:46
Sziasztok! Ez az egész nagyon érdekes. Én abba kötnék bele,hogy a "híres","top" karakterek miért kapnának "alanyi jogon" saját kártyát. Ha Kis Pista minden nap becsületesen be tudta áldozni az 5 csp-t,és már jóó sok összegyült neki,akkor ő miért nem érdemli meg legalább annyira,mint a "celebek"? Ha nem képesek ennyit beáldozni,nem ér meg ennyit a karakterük,hogy a polcukon tudhassák,akkor miért kapnának? Ha Sharpa igazán jó játékos,akkor ki kellene bírnia azt is,hogy napi 5cspvel kevesebbet használ.A szintbeli különbség miatt úgyis ő vinné el a nyereményt..( többet tud LE-ért venni,térkapuból is több jön)

Én meg például,itt a fórumon az a kép van bennetek,hogy nagyon ritkán szólok,de akkor hülyeséget.
De minden más játékba,ahol játszok,ez a nevem,és nem egy helyen már bizonyítottam. Szóval ez a karakternév annyira a szívemhez nőtt,úgy gondolom,nagyon megérdemelné,hogy egy lapra kerüljön. És ha mondjuk meg is nyerném a licitet,lenne egy lapom,és boldogan mutogatnám mindenkinek.Régen HKK-ztam is,szóval nem lenne kizárt,hogy emiatt újra megint elkezdenék játszani.

Nyílván,ha egy Sultankalifa(V2 első) tartaná a licitet,rá nem hiszem,hogy licitálnék. Sokkal jobban megérdemli,mint én,és ezt tiszteletben is tartanám.

És lenne egy kérdésem. Szerintetek a Zokneenho név átmenne-e a rostán,vagy nagyon rossz név lenne? Mert ha nincs rá esély,hogy elfogadja a JV,akkor értelmesebb dolgokra költöm a dukátokat.
UI: 100%,hogy nem védett,teljesen original.
Elvárom,hogy minden billentyűzeten legyen LOL,vok,bb,tom,vki,PFF, '...','!!!'.'???' valamint szépjóreggelt gomb. Utóbbi saját célból.
Pontszám: 5
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
111. hozzászólás - 2009.06.28. 23:32:54
Vannak stílusok, amelyek nem engedik meg, hogy az illető dukátokra költsön. Ha már Sharpával példálózól. Ő azért van az élen, mert mindent megtett a TP maximalizálásáért. Ebbe nem fér bele, hogy CSP-t bukjon.

Nem, én azt látom, hogy pár embert zavar, hogy a nagy neveknek itt sokan azt szeretnék, ha lenne alanyi jogon lapja. Igen, én is azt szeretném, ha nekik lenne. Mert elértek valamit, amiért rengeteget küzdöttek, rengeteget áldoztak rá. Hogy ez az áldozat pénzbeli vagy időbeli vagy akár mindkettő, az ebből a szempontból lényegtelen.
Sharpát ismerem. Ahhoz, hogy itt álljon rengeteget kellett tennie. Ő valószínűleg nem is olvassa ezt a topicot és valószínűleg eszébe sem jut, hogy róla kell lap. Azt kell(ene) itt pár embernek megérteni, felfogni, hogy NEM a kiemelt teljesítményű karakterek játékosai szeretnék, hogy lap legyen belőlük (ha akarják, majd licitálnak), hanem a többiek nagy része!

Mondhatni a többi játékos! Baromira nem értem miért kell ezért a megemlítetteket csesztetni?
Pontszám: 7.70
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
112. hozzászólás - 2009.06.29. 01:56:17 (Válasz Craslorg #111 hozzászólására.)
Miért, miért, miért? Pont azért amiért, amiért a Bezzeg Béla emlékérem megalapult kvízkörökben. A ha engem nem emleget senki akkor őt bezzeg miért mentalitás miatt! Mert irigyek, hogy nekik semmi olyat nem sikerült alkotni, amiért bárki is gondolna rájuk, megemlítené a nevüket. Ezért ahelyett, hogy belegondolnának, miért is forog most annyi név közkézen, akik valamilyen okból kivívták a többi, szintén tiszteletre méltó játékos tiszteletét, egyszerűbb azt szajkózni, hogy egyik említett sem csinált semmit, nem érdemel kártyát, ha sajnálja a napi 5 csp-t dukátra költeni.

Pedig hiába morgolódnak. Az igazi halhatatlanság az, hogy itt, ebben a topicban a rivális szövetségek, hordák játékosai mondják azt, hogy bravo, rászolgált!
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 9.29
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
113. hozzászólás - 2009.06.29. 06:11:04 (Válasz Craslorg #111 hozzászólására.)
Azért szerintem szeretnének ill. örülnének nekik ők is, bár dukátot áldozni valószínű nem fognak/tudnak. Mondjuk nem lenne megoldhatatlan csinálni egy listát és kitenni szavazásra. Akár még azt is, hogy licit legyen vagy valamilyen pontozás alapján "bejuttatható" legyen 1-1 nagy név. A 2 átmenete lenne talán az igazi. Aki akar licitál, a többiekből meg szavazás/pontozás alapján egyfajta elismerésül készülne lap.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.06.29. 06:30:04-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
114. hozzászólás - 2009.06.29. 06:11:33 (Válasz Craslorg #111 hozzászólására.)
.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.06.29. 06:28:18-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 5
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
115. hozzászólás - 2009.06.29. 10:39:42 (Válasz Craslorg #111 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2009.06.28. 23:32:54

Sharpát ismerem. Ahhoz, hogy itt álljon rengeteget kellett tennie. Ő valószínűleg nem is olvassa ezt a topicot és valószínűleg eszébe sem jut, hogy róla kell lap. Azt kell(ene) itt pár embernek megérteni, felfogni, hogy NEM a kiemelt teljesítményű karakterek játékosai szeretnék, hogy lap legyen belőlük (ha akarják, majd licitálnak), hanem a többiek nagy része!

Mondhatni a többi játékos! Baromira nem értem miért kell ezért a megemlítetteket csesztetni?


azt ugye tudod, hogy butaságot írsz? az egy dolog, hogy ha valaki, akkor sharpa nem érdemelné meg, hogy lap legyen belőle, mert már van sharpa lap a játékban.

de ami fontosabb, a fórumegó ismét magasra hág, a tipikus top-hozzáállás, miszerint az első 100-on kívül, nincs e nagyvilágon hely ismét előtör. hát nem szakad le a plafon, amikor ilyeneket írsz?

"NEM a kiemelt teljesítményű karakterek játékosai szeretnék, hogy lap legyen belőlük (ha akarják, majd licitálnak), hanem a többiek nagy része!"

a többiek nagy része? mármint a pár fórumozó leghangosabb csoportja. mennyien? 20 fő? 100? 200? csak jelezném, hogy a "többiek" az párezer játékos.

párezer olyan játékos, aki szívesen áldozna azért, hogy lap készüljön róla és nem érezné fairnek, hogy ha a dukátjai felhasználása helyett olyanok kapnák ingyen a lehetőséget, akiket a fórumozók a pajzsukra emelnek.

ők a többség.

ha topjátékos lennék (izé, lehet, hogy az vagyok, akkor), vagyis, ha olyan nevem lenne és annyira érdekelne a dolog, akkor miért ne alapon biztos beneveznék rá. lehet, hogy más is be fog és máris értelmetlen ez az egész vita.

egy dologról kéne leszokni fórumozó bajtársaim, okosak és ostobák egyaránt. az előre való minősítésről. hány meg hány olyan eset volt már, amikor egy újítás, küldetés vagy tudomisénmi felett pálcát törtek páran, aztán kiderült, hogy az elmélet és a gyakorlat köszönőviszonyban sincs egymással. (ld. a sötét ösvény, általam tisztelt primadonnája csalást és kapzsiságot kiáltott a 6-os energiakristályosító küldetés miatt. most már 8-as az épületük. jé. ez csak egy példa, de felhozhatnám a kristályhordát is, ami először kicseszésnek volt tartva, majd hirtelen táp lett.)

emberek.

várjuk meg a licitet és utána elemezzük a hibákat. lesz több ilyen is. de ha az első ilyen halhatatlanságot, tudom is én, petur vagy tündeköves glóin vagy grelnar viszi el (random nevek a top50-ből) vagy más, ismert, de alacsonyabb szintű, akkor a kecske is megmarad, a káposzta is jól lakik, dukátért is kel el a cucc, de megérdemelt helyre is kerül.

majd akkor kell anyu szoknyáját telesírni, ha a toplista 3079. BUSHMAN24 fog nyerni. akkor lesz értelme, de addig...
Pontszám: 5.23
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
116. hozzászólás - 2009.06.29. 11:42:08 (Válasz winnie #115 hozzászólására.)
Ne haragudj, de te olvasol is vagy csak írsz?

TOP 100... khm... Crimson, Anababa, LanMaffia pl. Mintha őket is emlegették volna itt sokan velem együtt.
Byzon karaktere.

Ja, hogy téged senki? Akkor jöhet az irigység, de tudod mit? Winnie is érdemel egy lapot. A kidolgozását másokra bízom.

Többség? Itt azok beszélgetnek, akik használják a fórumot. Ja, hogy a többi ezer és ezer nem használja? Arról had ne én tegyek már. Hogy ez a topic a fórumon van? Erről se én tegyek már. És ne azok, akik olvassák a fórumot és rendszeresen írnak bele.

Más: Kit minősítettem előre? Nem láttam, hogy valaki is minősítettem volna. Mint írtam, ha már van licit, akkor igenis licitáljon rá mindenki, aki akar.

Ja, hogy a legtöbben a TOP-ban vannak akik letettek valamit az asztalra? No igen. Kik azok, akik kikövezik az utat a többieknek? Akik mindent elsőnek tesztelnek, akár jó, akár nem jó nekik? Utána lentebbi szintekről már könnyű okosnak lenni, elolvasva a wikidoton az újdonságokat, hogy mégis másik utat válassz.

Ha valaki a 3456. helyről szeretne valakit lapként viszontlátni, mert szerinte abban a régióban az illető valami nagyot vitt véghez vagy ismert vagy jó a dumája (akár privát levelekben), akkor nosza, jelezze a készítőknek. De ne én rugdossam már őket, hogy baszki nálatok van-e valaki, akit szívesen látnátok lapként? Én csak azokról tudok nyilatkozni, akit ismerek.

Akiról itt valamilyen módon szó volt, akár pozitív, akár negatív, akár semleges irányban. Igen, akár Egon és Csuhi is kaphat lapot, mert ők is megcsináltak valamit, amit más nem.
Pontszám: 7.70
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
117. hozzászólás - 2009.06.29. 12:09:40 (Válasz Craslorg #116 hozzászólására.)
Teljesen egyetértek. Szerintem nem attól lesz végzeturas a végzeturas hkk kiegészítő mert a legtöbb dukátot áldozó noname lapra kerül. Ugyanakkor híresebb (ha tetszik celeb) karakterek mellett kevésbé ismert karik is jól mutatnának. (Én egyáltalán nem a top-ra gondolok van egy csomó más kari akikből válogatni lehet) Simán össze lehet hozni egy listát amire bárki felkerülhet akit nem önmaga javasol, utánna meg szavazni és akik a legtöbb x szavazatot kapják azok kerülhetnének lapra. Kb. X/2 helyet meg kiosztani a liciten.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 4
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
118. hozzászólás - 2009.06.29. 12:15:52 (Válasz Craslorg #116 hozzászólására.)
"a, hogy téged senki? Akkor jöhet az irigység, de tudod mit? Winnie is érdemel egy lapot. A kidolgozását másokra bízom."

Naaaa, én winnie-t is említettem:)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 5
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
119. hozzászólás - 2009.06.29. 13:17:40
Az tényleg jó ötlet, hogy X helyet kiosztani dukátért, így aki szeretne kártyára kerülni és van sok fölös dukátja vagy megér neki ennyit, az vesz magáról lapot, a többit meg a játékosok megszavaznák, hogy szerintük ki érdemes arra, hogy rákerüljön. Nemtudom hány lap van egy ilyen csomagban,soha nem játszottam.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 5
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3612 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Halhatatlanság
120. hozzászólás - 2009.06.29. 20:35:16
Sok bölcsesség volt a hozzászólásaitokban. Ezeket a dolgokat azonban mi is végiggondoltuk, egy hosszú folyamat volt, aminek a végén arra jutottunk, hogy ezt az ötletet itt felvessük.

Először is, a Végzetúr közössége sokkal hatalmasabb, mint a TF. Sokkal de sokkal több olyan "neves" karakter van, aki valamiféle standard szerint "megérdemelné" a kártyára kerülést. Végül mi alapján döntenénk el, kik a leghiresebbek? Kik érdemlik meg leginkább? Számomra azok, akik a legtöbb levelet irják nekem a játékkal kapcsolatban. Sok embernek a saját szövetségének a legerősebb tagja, vagy az, aki legelöl van szint szerint a toplistán, vagy aki LE szerint vezet. Aki gyakran jár a fórumra, annak az lehet a legismertebb, aki sok és értelmes dolgot ir ide. Stb stb. Ha én hasraütésszerüen kiválasztanék valakit, könnyen lehet, hogy sértődés lenne belőle olyasvalaki részéről, aki úgy gondolja, jobban megérdemli.

A másik dolog, amit irtatok, hogy bizony, számit a név. Sok olyan hires karakter van, aki nem kerülhetne fel a neve miatt lapra, vagy éppen azért, mert már készült belőle HKK lap. Hogy melyik név jó, és melyik nem - ha a nevedet te találtad ki, akkor valószinüleg jó név lesz. Ha vetted valahonnan, egy másik játékban, filmben, könyvben stb. szereplő figurát hivtak igy, akkor nem jó név. Legegyszerübb a google teszt - ha a google több tizezer v még több találatot dob fel a nevedre, ugyanarra a szereplőre mutatva, akkor nem jó név. Ha az összes google találat a végzetúr a saját neveddel, esetleg egy finn szótárral, akkor jó a név. Persze az is fontos, hogy a név ne legyen anakronisztikus - ha tegyük fel a végzetúrból komoly regényt irnának, szerepelhessen benne a név. Úgy vélem, hogy bármely értelmes játékos képes eldönteni, hogy az ő neve felkerülhet-e lapra, vagy sem. De nem akarom, hogy valakit a dolog emiatt riasszon el, ezért megigérem, hogyha valaki megnyer egy licitet, és a nevét mégsem találjuk elfogadhatónak, akkor a licitált aranydukátok 80%-kát visszakapja (az egészet nem lehet, mert akkor vki tuti rossz névvel heccből belicitálna...)

A harmadik, ami ezek szerint sokaknak eszébe se jutott, hogy mi van, ha valaki nem is akarja, hogy hkk lap legyen belőle? ez is elképzelhető. de az méginkább, hogy megirjuk, hogy lap lesz belőle, megvonja a vállát, és azt sem tudjuk kinyerni belőle, hogy mit szeretne, hogy nézzen ki, és amikor végül elkészül a kép, siránkozik, hogy nem is igy képzelte... sajnos tfnél volt már erre példa. Aki erre dukátot áldoz, az biztos, hogy nem veszi ezt félvállról, számithatunk az együttmüködésére.

Azzal kapcsolatban, hogy de szörnyü lenne, ha "noname Pistike" nyerné a licitet. Egyrészt, aki egy ilyen licitet megnyer, azért nem egy kezdő senki, a licitek nyertesei általában a top lista első néhány oldaláról kerülnek ki. Másrészt, szerintem nem baj, ha a játékban többféle módon lehet kiemelkedni, és ezek a dolgok nem feltétlenül fedik át egymást. Én azt sem értem, hogy a milliókat kereső hollywoodi szinészeknek miért kell még külön oscar és egyéb trillió dijat adni, már igy is maximális kell, hogy legyen a boldogság és elégedettség faktorunk. Aki minden top listán első, az nem lesz sokkal boldogabb attól, hogy rákerül egy hkk lapra - főleg, ha ezért semmit sem kellett tennie. Aki viszont rákerül, az biztos, hogy sokkal ismertebb lesz, mint korábban.

Végezetül: nem mondom, hogy nem lesz néhány valóban hires karakter, aki dukát licit nélkül kerül fel a listára, de szeretném, ha a többség a dukát licittel kerülne fel.
Pontszám: 9.36
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!